Pearl Jam in Zagreb!

1774775777779780860

Comments

  • Mene još samo zanima Breaking Bad za drugo nemam baš vremena osim za Teoriju velikog praska hahahahahaha





    ...kad je PJ out onda su telenovele IN :lol:;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: mi fakat kaskamo sa serijama, ali se trenutno fiksamo s The Newsroom. I bili smo pregledali svih 5 sezona The Wire odjednom koliko je super. Ostalo smo sve u zakasnjenju...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Iva, ja jos ni nisam gledala The Wire :oops:
    Borim e s nedostatkom vremena - radim previse, zadnja dva tjedna sam prakticki provela u Becu, a i spavam previse :mrgreen: Toga se nikako rijesiti ;)
    Toliko je zanimljivih stvari na svijetu, a tako malo vremena, damn! Kad ce penzija, recite mi?

    Masni, najbolje da pocnes s top 10-ak :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    e koji smo frikovi... nije nam dovoljan PJ, ha?!? ja sam dakle ovisna o SOA, Homeland, Justified, sad FX mreža ima novu seriju The Bridge i ta je fakat dobra, Breaking Bad i sva sreća da te traju samo 13 epizoda u sezoni jer ne znam što bih inače... jeste gledali premijeru nove sezone SOA? jao, jao... jadni Otto... a svaka epizoda koja završava sa Jaxovom golom guzicom ja zovem DOOOOBRAAAA... :) a ima nekoliko golih guzica u ovoj epizodi...

    čula sam za ovu The Newsroom kaj spominje prva dama u egzilu i samo dobre kritike i nikako da pogledam... navodno je Jeff Daniels rasturio totalno, a on mi je uvijek bio guba lik... :)

    i još ih hrpu pratim, ne baš kao Masni ali blizu, ali mi neugodno spominjati... :oops: :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Nije me bilo na ovom forumu mjesecima :shame on me:
    Sad sam vas citala unatrag 2 mjeseca i sve pohvatala...drago mi je da se i svemu pise i konstruktivno diskutira.
    Kod mene update: puno manje (vecih) koncerata ovo ljeto, vise putovanja. Samo the National na pocetku ljeta i R. Williams sada pred mjesec dana. Za oba mi je drago da sam isla, za National naravno jer ih jako volim, a Robbija sam htjela cut i vidjet kako on to radi i stvarno je pravi show-man. Rodjen je za scenu.
    Hvala Masnome na review-u sa Terranea, ja sam svoju festivalsku prodala dan prije pocetka festa jer sam taman dosla iz Dalmacije i nije mi se dalo vracat dole, a moja standardna Terry ekipa nije ni planirala ovo ljeto ici bas iz tog razloga sto je navodno postao previse mainstream...pa je jos tu nestasica love itd...al ok, nije mi zao da sam propustila.
    Moram priznat da nisam bas previse u jiru sa svim Pj dogadjanjima, pohvatam tu i tamo nesto al me nije jos ulovilo kako me zna ulovit recimo pred turneju...i za vrijeme i poslije :mrgreen::lol:
    Cuh novi singl, nisam pala na rit al je zabavan, I guess. :D Kod Nike kad sam bila pustio mi je dvije stare b-sides i to sam poslusala, jako dobro, kao i sve b-sides od PJ-a cesto osvoje fanovie vise od aktualnih singlova i cijelih albuma... Ne idem na nikakove US koncerte ni jos manje u Oz na BDO ma da bih odmah isla da mogu jer ce bit i Arcade Fire a ja ih obozavam :)

    Ljeto je pri kraju, nema vise lutanja po svijetu ko zadnja 2 mjeseca pa cu se valjda i ja poslozit ca se tice "mog PJ-a" i nadam se da ce me copit euforija (al ne previse jer ne zelim se bedirat dok su na turneji preko bare).
    Nadam se da ce uletit kakav koncertic u metropoli pa da cu vas svje malo vidjet, a ako netko ide put Rijeke i okolice, ja sam doma, vecinu vremena pa se javite :D


    E da, serije spominjete. Nije da bas pratim toliko, al sam se navukla na True Blood i pogledala sam sve sezone i sad zadnju, 6. U iscekivanju sam 7. koja ce se poceti prikazivati tek u ljeto 2014.!
    Spomenuo je netko Six feet Under. Valjda druga naj serija meni osobno nakon Northern Exposure. Obozavam ih. Alan Ball (creator Six feet i True Blood) je genijalan. A Niko, naravno da je Big Bang zakon i to se treba gledat. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Hej, ekipa, javio mi kolega da je 19.9. u Kaptol centru projekcija Mistaken for Strangers. Jeste za zajednicko gledanje i meet up? Anyone???
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    To, Ana, tebe nisam mogla tagirati na FB ;)
    Sutra sam preko puta KC na rucku kod svojih pa mogu kupiti karte kome treba. Dostupne su i preko neta...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    može meni karta!
    tenks!
  • Na fejsu se vrte 4 nove pjesme sa novog albuma...ja sam odlučio ne čekati 15.10 dosta sam čekao tako da ih upravo preslušavam :crazy:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Na fejsu se vrte 4 nove pjesme sa novog albuma...ja sam odlučio ne čekati 15.10 dosta sam čekao tako da ih upravo preslušavam :crazy:

    da, bas mi je zivnuo mail danas :-)

    ja ih nisam skinuo, neda mi se ovako... cekam 15.10. ... ako procuri cijeli album u ok kvaliteti, mozda se pokolebam... ne da mi se skupljati mrvice... cak sam i one dvije stvari koje su se nedavno pojavile preslusao jednom, znam da su mi bile dobre, ali sam ih vec zaboravio... cekam cijeli paket :)

    bas bi mi leglo Mistaken for Strangers 19., ali nisam tu, jbg... :?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Sve u svemu do sada very nice...Getaway je mrak ali od svih 6 pjesama koje sam čuo nema ni 0,01 od Floyda, nije i jasno, možda su slušali neki drugi album a ne njihov ;) kad su to spominjali.
    Za sada album dosta mellow...nadam se da će biti začinjen sa nekim malo žešćim materijalom tipa Blood :lol: :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited September 2013
    Kupili karte na kraju za nedjelju u 21 sat, za Anu i nas.
    Jesi tu u nedjelju, Siljo? Jos netko?
    Post edited by _annie_ on
  • shelashela Posts: 657
    hej svi! rezervirala kartu za 19.9. tenks za info =) nadam se sam da cu stici dosta mi je gusto vec ovaj tjedan. filmic je u 7, neka cuga prije?

    ja cu isto pricekat jos malo cijeli novi pj album jer nesto slicno kao sto kaze masni, htjela bi ga prvo sama malo poslusat kao cjelinu i to ;)

    serije dosta gledam i svakakve a zadnje su mi bile bas napete igra prijestolja (citla sve i nikak da lik napise zadnja dva dijela ;) i falling skies a big bang theory me uvijek razvesele kao i how i met your mother cak i nakon tone epizoda i repriza - te dve su mi, like, novi frendsi :) soa nabavila a nikak da krenem! a probat cu i the newsroom ak vi tak kazete ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Kupili karte na kraju ta nedjelju u 19 sati, za Anu i nas.
    Jesi tu u nedjelju, Siljo? Jos netko?

    ne znam koja je nedjelja, ali ionako nula bodova... sutra (danas) nista, a iducu nedjelju nisam tu... na putu od utorka do utorka... u to vrijeme tamo cak nema ni koncerata... o sudbo kleta! :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    shela wrote:
    hej svi! rezervirala kartu za 19.9. tenks za info =) nadam se sam da cu stici dosta mi je gusto vec ovaj tjedan. filmic je u 7, neka cuga prije?
    Vidim da si samo rezervirala - a da se presaltas na nedjelju (22.9.)? Gordan ne moze u cetvrtak zbog posla pa je zato nedjelja u djiru.
  • Mi moze netko objasniti kako da obnovim membership jer sam promijenio karticu i ne vidim gdje tocno mogu upisati nove podatke i platiti?
    Hvala :-D
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    migtrain wrote:
    Mi moze netko objasniti kako da obnovim membership jer sam promijenio karticu i ne vidim gdje tocno mogu upisati nove podatke i platiti?
    Hvala :-D

    Mogu ja. Ulogiraš (ne ušlogiraš :mrgreen: ) se, odeš na My account, pa na My subscription. Tamo imaš podfolder payment info, a tu napraviš update kartice i sve je riješeno.

    @cropdustress: A jesi se raspisala... :D Sad bi ti odjednom nadoknadila sve ove mjesece... :lol:

    Daje se na znanje: nedjelja, 22. rujna 2013., prije filma (cca. 19 h) meet u Kaptol centru ili na nekoj drugoj bliskoj lokaciji. Za sve ljubitelje (stare i nove) The Nationala, "Mistaken For Strangers" je must see. Možemo se podsjetit kak je to bilo kad smo išli gledati PJ20!
    Kažu kritike da čak i ne moraš voljet The National da bi ti se film svidio. U nedjelju, svi u Cineplexx!
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masnimasni Posts: 1,657
    za serije redovno čitam serijalu
    http://www.serijala.com/
    tako da tu nađem sve novo šta se događa.. recenzije su im malo presubjektivne, ali ocjene su više manje korektne (s desne strane imate recenzije od novih serija)..
    also, jako rijetko koja serija zadrži kvalitetu kroz više sezona, tako da su slučajevi kao soa, breaking bad i ostali rijetki..
    kabelske televizije su pomahnitale zadnjih par godina i imaju puno bolji program od 4-5 nacionalnih.. fx (sad i novi fxx), showtime, amc (walking dead je najgledanija serija na televiziji uopće, a na kablovini je), i naravno, neprikosnoveni hbo.. znači ovaj članak predstavlja abecedu televizije.. http://www.serijala.com/izdvojeno/10-na ... ih-serija/
    bez toga je kao da PJ slušate bez Ten-a :mrgreen:

    naravno, možete malo potražiti po stranici i naći njihovu godišnji poredak svih serija, no možda je to previše za početak ( :) ) pa se možda samo skoncentrirati na manji broj epizoda i samo dobre prošlogodišnje nove serije
    http://www.serijala.com/izdvojeno/najbo ... le-sezone/

    za razliku od onog hbo linka gdje su praktički sve klasik do klasika, ovaj izbor se može suziti na par komada: rectify obavezno, hannibal, les revenants (the returned), utopia.. a house of cards, americans, the fall, top of the lake su odlične, ali ipak mi padaju u drugi plan..

    od ostalih klasika, naravno, tu je breaking bad koji završava za 2 tjedna i the newsroom kojeg kritika ne voli, a meni je isto predrag (danas kraj druge sezone).
    kome se sviđa bridge, može si pogledat i dansku originalnu seriju (http://www.imdb.com/title/tt1733785/?ref_=sr_4) po kojoj je ova američka i snimljena (nije c/p ista, samo je uzeta kao predložak).

    dovoljno? :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • etaeta Posts: 57
    odlični prijedlozi serija, i ja gledam hrpu toga, većinu ste spomenuli. obožavam britanske komedije i krimi serije. evo mojih nekoliko favorita:

    IT crowd
    Black books
    An idiot abroad
    Friday night dinner
    Miranda
    It's always sunny in Philadelphia
    Legit
    Bobs burgers (crtić)

    također preporučam originalni Bron/Broen, to se pogleda u jednom dahu i HBO-ov Generation kill.
    Još manje od mjesec dana do novog albuma, brzo mi je vrijeme proletilo :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Na fejsu se vrte 4 nove pjesme sa novog albuma...ja sam odlučio ne čekati 15.10 dosta sam čekao tako da ih upravo preslušavam :crazy:

    a di se vrte, MIJ?! svi pričaju za ovaj getaway a s obzirom da je opener, mora rasturati...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    Na fejsu se vrte 4 nove pjesme sa novog albuma...ja sam odlučio ne čekati 15.10 dosta sam čekao tako da ih upravo preslušavam :crazy:

    a di se vrte, MIJ?! svi pričaju za ovaj getaway a s obzirom da je opener, mora rasturati...

    Upravo preslušavam 10 put za redom Sirens novi singl...svidjeti će ti se 100% na prvu kad čuješ Edov glas; "hear the sirens"
    Lagana je stvar ali nije kao Just Breathe da samo Ed tambura ;) više kao rock balada 80-tih :D

    ako netko želi pola albuma da mu pošaljem na mail neka se javi :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Cijelo jutro sam na repeat-u sa sirenama i ostalim pjesmama...fino mi leži :D

    Što ste svi u čeki do 15.10 :fp: :corn: ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • nkdznkdz Posts: 106
    Ja sam isto inicijalno mislio čekati do izlaska albuma, ali na kraju nisam mogao odoljeti, tako da sam ipak poslušao sve leaknute pjesme i jučerašnju Sirens.
    Sirens me oduševila, odlična balada. Također mi se danas veći dio dana vrti na repeatu, osvojila me u potpunosti. :)
    Getaway mi se isto sviđa. Naravno da su opet pogodili s pjesmom za otvaranje albuma. :)
    Let the Records Play me na momente podsjeća na The Black Keys, ima mi taj neki blues rock štih.
    Ali Lightning Bolt mi s druge strane nikako ne paše. Zvuči mi kao da je ispala s Backspacera (koji ni dan-danas ne mogu progutati), užasno je popasta IMHO. Nadam se samo da takvih stvari na ovom albumu ne bude bilo baš previše (da se mene pita - fali mi zvuk s Binaurala; želim više stvari u tom stilu :D).
  • zagizagi Posts: 414
    ulovila sam jucer na nekom glazbenom programu dio alive i sad shvacam da je to bio znak da moram vidjeti sto se ovdje dogada :D
    znaci neke nove pjesme su vec vani!? gdje? tko? kako? Molim!! link, na mail, bilo sto.... pliz!!
    I ako nije problem, Niko, na mail one neke izbacene pjesme koje si nudio?

    Sto se tice serija ja ih znam pogledati hrpu i to cesto bude neki šrot ili loši sitkom, na što nisam baš ponosna, ali u tih 20min mozak je na pasi.
    al nade se tu i nesto boljih o kojima sam ovisna poput Newsrooma, Shamelessa, Big Banga... A definitivno jedna od najboljih tijekom ljeta mi je bila netflixova Orange is the new black. kazem netflixova jer svi nastavci izadu odjednom, sto je dvosjekli mac- pogledam u 3 dana i onda cekam i cekam i cekam .... Serija je nekako drugacija i simpa, neka zenska, skalirana verzija oza. Glume Captain Janeway, Dona iz Ludih sedamdesetih i Jason Biggs, pa bacite oko.
  • evo sad je ufišal tako da možete svi pogledati i poslušati baladu hahahahaha

    http://www.youtube.com/watch?v=qQXP6TDt ... 0I5kR26EkQ
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagi wrote:
    znaci neke nove pjesme su vec vani!? gdje? tko? kako? Molim!! link, na mail, bilo sto.... pliz!!
    I ako nije problem, Niko, na mail one neke izbacene pjesme koje si nudio?

    daj mi mail pa šaljem sve što imam a ima svega :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: mi poslusali sve nove stvari, ali nekako ofrlje, nisu nas bas vukle na ponovna slusanja, sve do Sirena. Bas je lijepa, lijepa balada, s temom nekako bas za nas uzrast. Jedino mi malo zao kako je Edijev glas otisao u reklame. :( Mislim, jos uvijek je to jako lijepo za cuti, ali mora si covjek pomisliti da kako li bi to samo zvucalo s onim starim glasom.
    Nista, sad moramo opet koji put preslusati i ostale stvari...
  • Napokon novi album! Nadala sam se da će u paketu s njim doći i najava europske turneje, ali ima još vremena za ljeto 2014.! *klasa optimist* Poslušala sam samo Mind your manners i Sirens i htjedoh podijeliti svoje oduševljenje potonjom pjesmom. Ono, prekrasnoća na kvadrat, nekak mi je odmah toplo oko srca.
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Sve će žene ispaliti na Sirens ;) zagarantiran pogodak Mike i Ed-a u kombinaciji autora ove pjesme.
    S druge strane veliki dio fanova (pred postavljam muških) je zgroženo melodijom koja podsjeća na Bon Jovi baladu hahaha da kako PJ može takvu pjesmu snimiti...bla, bla, bla... itd, svakakve komentare. Valjda ljudi misle da su u 91' i da još ima Grunge muzike ;)

    Trenutno mi je ono što sam čuo bolje od Backspacera. S tog albuma bi danas spasio samo GSMF i Forse of Nature i možda Unthought Known.

    Getaway je daleko naj pjesma za sada a i mora biti kad je prva na albumu :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.