Pearl Jam in Zagreb!

1773774776778779860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    bio još tko sinoć na Skunk Anansie?

    jebemu miša, baš me tetka Skin uvijek razveseli sa svojim đipsanjem... totalni :o efekt.. izbaci te iz cipela u startu i ne vraca ti ih do kraja koncerta... :clap:

    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ron-perlman-sons-of-anarchy-S4_zps546bbbde.jpg

    :clap::clap: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

    Presjedniče tu smo ako nas trebate ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    1234396_10201700929742390_1472084379_n_zps0b7480c8.jpg

    Što kažete na ove sličice / grafiku za novi album???

    A što se tiće "Sleeping By Myself" ja se iskreno nadam da to nije ona ista usrana (pardon my french) Edova pjesmica na tamburici jer ako je ja ću ga majke mi natamburati sljedići put kad ga vidim na bini, ono stvarno.
    I ako se na albumu ne pojavi Of The Earth mojem bijesu neće biti kraja :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
    Sljedeći put kad vidim Mike-a morat ću ozbiljno popričati s njime o tome zašto njih Ed toliko maltretira, malo si sebi previše daje važnosti :nono:




    puko sam :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Niko, postao si agresivan otkad gledas SoA, vidim :geek:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Niko, kako se usuđuješ staviti u isti kontekst GG-a i ovog lika na slici?! mislim da bi ti jurasica trebala objasniti tko je pravi predsjednik ;-)

    meni je ova igra sa grafikom fora... Sleeping mi bas ne treba... ne treba mi ni Off The Earth koja mi je super, ali ju vec imamo i bio bi sretniji sa full novom pjesmom na albumu...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    siljo wrote:
    Niko, kako se usuđuješ staviti u isti kontekst GG-a i ovog lika na slici?! mislim da bi ti jurasica trebala objasniti tko je pravi predsjednik ;-)

    meni je ova igra sa grafikom fora... Sleeping mi bas ne treba... ne treba mi ni Off The Earth koja mi je super, ali ju vec imamo i bio bi sretniji sa full novom pjesmom na albumu...

    Moraš biti malo nježniji prema gosparu. (Spoiler alert!!!) Naime, bez obzira koliko god intenzivno gledao SoA zadnjih tjedana, sigurno nije još stigao do aktualne situacije. :mrgreen:
    I meni se grafike sviđaju. O Sleeping By Myself nemam neko mišljenje, a da je Edov utjecaj jak, pa to je normalno, zar ne? Volio bih Off The Earth, ali nekako sumnjam. Zanima me koja još pjesma fali, osim Lightning Bolt koju smo već čuli. Naslovi djeluju zanimljivo.
    Nego, pitala me najdraža zašto sam izabra nick koji sam izabrao. Osim onog obvious, zato što mi se sviđa SoA, evo još nekoliko:
    1) lokal-patriotizam 8-)
    SAM(OBOR)
    CRO(ATIA)

    2) patriotizam :P
    (JE)SAM CRO(AT)

    3) uber-patriotizam :ugeek:
    SAM(O)
    CRO(ATIA)

    4) malo nategnuto, ali dobro je krenulo dok nije došlo do R :mrgreen:
    .......Stone
    .......Ament
    .......Mike
    .......Cameron
    VeddeR
    ....BoOm

    E pa zato SAMCRO! :corn:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Niko, postao si agresivan otkad gledas SoA, vidim :geek:

    :lol::lol: bogami... na cesti strpljenje i tolerancija su svedeni na minimum, fali mi samo Chief Unser da mi čuva leđa :lol::lol: :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljo wrote:
    Niko, kako se usuđuješ staviti u isti kontekst GG-a i ovog lika na slici?! mislim da bi ti jurasica trebala objasniti tko je pravi predsjednik ;-)

    meni je ova igra sa grafikom fora... Sleeping mi bas ne treba... ne treba mi ni Off The Earth koja mi je super, ali ju vec imamo i bio bi sretniji sa full novom pjesmom na albumu...

    Jurasica je šefica, tko bi se usudio šeficu dirat :D;)

    A full nova pjesma bi bila ok slažem se kad bi dorasla Of The Earth pjesmi ali dobro znamo da je to nemoguće... :cry:
    Ostavljati pjesme poput Cold Confession i Of The Earth van albuma i stavljati neke Speed Of Sound i Sleeping With Myself je strašno. A mogao bi to razumjeti kad bi se pojavile na nekom B-side single ili slično ali da budu skroz spremljene u ladicu to mi nikako nije jasno.
    Jako me zanima taj Floydish sound influence o kojem pričaju na novom albumu, od ove 3 pjesme koje smo čuli nema ni traga. Nadam se isto da će biti više pjesama koje traju malo duže od 4-5 minuta.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ostala sam bez riječi... da nije oženjen i da ja nisam i da svi nisu, sad bih se zaljubila u osobu koja na PJ forumu ima nick SAMCRO... :) i tebe volim! :oops: :oops: jao, jao...

    meni je isto artwork za album odličan i ono, totalno pogođen, totalno PJ-evski... to volim... i ona MYM mi je ge-ni-jal-na i bridge mi je super jer sam ja ipak cura i volim tako melodiozne dijelove... :)

    i nacijonal je ispao super... :lol:

    uglavnom, sve je super, osim mog posla, ali dobro, nije to najgora stvar na svijetu...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    e, a ja već imam i 4 samcro majice... :)

    i da, precjedniče, lijepo si izveo priču o tome zašto SAMCRO! :) to samo netko tako genijalan kao naš precjednik može...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    jurasica wrote:
    ostala sam bez riječi... da nije oženjen i da ja nisam i da svi nisu, sad bih se zaljubila u osobu koja na PJ forumu ima nick SAMCRO... :) i tebe volim! :oops: :oops: jao, jao...

    e, a ja već imam i 4 samcro majice... :)

    i da, precjedniče, lijepo si izveo priču o tome zašto SAMCRO! :) to samo netko tako genijalan kao naš precjednik može...

    :oops: :mrgreen::lol:
    Kažu da slika govori tisuću riječi. Znači ja sam ih gore napisao tri tisuće, pa vi zaključite što je pjesnik htio reći. :D
    Lijepo si sročila ovu "if not... then" petlju. Sav sam se zapetljao, toliko da više ne znam tko je s kim vjenčan i tko se u koga zaljubio. :twisted:
    Još samo da mi konačno dopuste da stavim avatar koji sam stavio i onda će priča biti potpuna.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • U isčekivanju SAMCRO avatara evo prvi detalj od PJ Bobber Motorcycle Project da budemo u temi bajkeri i PJ ;):lol:

    Naime motor mi je u Zagrebu na make-over-u, od Honda Shadow radim Bobber (jedna vrsta choppera) a ovo je sic ručno izrađen od majstora Silvia

    Sic1_zps10854372.jpg

    Sic2_zpsbf030bc8.jpg

    Vitalogy Beetle logo smo morali malo deformirati da bi bolje sjeo na oblik sica ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Baš je dobro ispala buba, čak i kad je malo dezintegrirana. :clap: Jedva čekam da "Sjenka" prođe potpuni makeover pa da ju vidimo.
    I ja imam nešto za prijaviti. Nije vezano za bikere i motore, ali jest za PJ. Ovo su moje nove "zvijeri": :mrgreen:
    nr6i.th.jpg
    vxd0.th.jpg
    Kak vam se sviđaju?
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Hej, jeste čitali što kažu ljudi koji su danas u Berlinu slušali album. Nekoliko sretnika s onim nesrećnikom Brendanom kojem su, IMO, dali previše ovlasti.
    Ako vam se čita, ovo je topic, a stranice na kojima su osvrti su 7 i 9:
    http://community.pearljam.com/viewtopic.php?f=4&t=216231
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masnimasni Posts: 1,657
    O pa nisam znao da ima toliko SAMCRO fanova ovdje :)

    Mogla bi ova PJ freek karavana dobit podružnicu :mrgreen: tj izgleda da već je..
    10.9. je sve bliže :)

    što se tiče (trenutno :D) sporedne teme i pjesama s albuma, neću uopće ni čitat druga razmišljanja nakon preslušavanja (osim vas frikova koje znam ofc), previše je tu raznolikosti.. a i ne želim da prije slušanja imam filing "e, za ovu su rekli da je dobra" pa da mi to ubije slušanje :nono:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SAMCRO wrote:
    Hej, jeste čitali što kažu ljudi koji su danas u Berlinu slušali album. Nekoliko sretnika s onim nesrećnikom Brendanom kojem su, IMO, dali previše ovlasti.
    Ako vam se čita, ovo je topic, a stranice na kojima su osvrti su 7 i 9:
    http://community.pearljam.com/viewtopic.php?f=4&t=216231

    kako mi je to u banani... mislim, onda očekujem u narednih tjedan dana, ni manje ni više, neka biraju između majka, edija ili stouna da dodju predstaviti album u kroejšu... hellloooouuu... baš mi je drago za sretnih 10 berlinčana... :roll: okrećem očima samo zato jer christian grey reagira na specifičan način na tu reakciju, a svi valjda znaju tko će ga glumiti... mislim da naš lijepi forum ne bi trebao propustiti raspravu o tome tko će glumiti kristijana i anastaziju... ja sam od ponedjeljka, kad su, jel, objavili tko će ih konačno glumiti, totalno u ekstatičnom stanju... :fp: :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    @SAMCRO glede postera- mrvicu su mi ružnjikavi ti posteri iz šikaga, ali kada podsjećaju na tako lijepi događaj, možda bi ih i ja stavila na zid... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Kak vam se sviđaju?

    odbijam odgovoriti jer poster bez zida nije poster :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    O pa nisam znao da ima toliko SAMCRO fanova ovdje :)

    Mogla bi ova PJ freek karavana dobit podružnicu :mrgreen: tj izgleda da već je..
    10.9. je sve bliže :)

    što se tiče (trenutno :D) sporedne teme i pjesama s albuma, neću uopće ni čitat druga razmišljanja nakon preslušavanja (osim vas frikova koje znam ofc), previše je tu raznolikosti.. a i ne želim da prije slušanja imam filing "e, za ovu su rekli da je dobra" pa da mi to ubije slušanje :nono:

    da, 10.09.! hoce to biti zadnja sezona?
    netko prati Dextera osim Mirej?
    a Homeland? Californication? BBT? :corn:

    ima tu mjesta za jos podruznica! :mrgreen:

    ja preletio preko Bugsa komentare na album, ali kako uslo, tako izaslo... sad ne citam vise nista do albuma... kad izadje, uzimam dan godisnjeg od svijeta i slusalice u usi pa cemo vidimo/cujemo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    siljo wrote:
    SAMCRO wrote:
    Kak vam se sviđaju?

    odbijam odgovoriti jer poster bez zida nije poster :-)

    Joj kak ste strogi gosn Siljo. :mrgreen: Nije bilo vremena za vješanje, jer su malo teži zbog stakla sa stražnje strane. Moram ih dobro osigurati, a htio sam ih podijelit s vama čim prije. Dobit će oni svoje zasluženo mjesto na zidu.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Joj kak ste strogi gosn Siljo. :mrgreen: Nije bilo vremena za vješanje, jer su malo teži zbog stakla sa stražnje strane. Moram ih dobro osigurati, a htio sam ih podijelit s vama čim prije. Dobit će oni svoje zasluženo mjesto na zidu.

    ma nisam strog, samo te poticem da ih sto prije stavis na zid :-)

    no dobro, ovaj prvi, poster k'o poster mi je jako fora, izbor okvira me podjeca na moj "PJ Tom Sawyer"... isti okvir, dan danas ga gledam na zidu i imam feeling da zasluzuje bolje :mrgreen: ali dobro, stavi na zid pa ces vidjeti... :)

    ljubicasti mi je jako fora... ne vidim tako cesto lujcibaste okvire, a to mi je cool boja... ja bi si ga stavio na poslu iznad compa :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    siljo wrote:
    SAMCRO wrote:
    ma nisam strog, samo te poticem da ih sto prije stavis na zid :-)

    no dobro, ovaj prvi, poster k'o poster mi je jako fora, izbor okvira me podjeca na moj "PJ Tom Sawyer"... isti okvir, dan danas ga gledam na zidu i imam feeling da zasluzuje bolje :mrgreen: ali dobro, stavi na zid pa ces vidjeti... :)

    ljubicasti mi je jako fora... ne vidim tako cesto lujcibaste okvire, a to mi je cool boja... ja bi si ga stavio na poslu iznad compa :-)
    Idu na zid samo da uhvatim malo vremena. I ja sam za EMEK-a dugo birao, mislio ići i s paspartom, ali mi je na kraju ova kombinacija djelovala najbolje.
    AMES je uživo još bolji nego na fotki, jer je ljubičasta na okviru još intenzivnija i idealno se poklapa s gorilom.
    Čini mi se da se ovi posteri sviđaju samo muškom dijelu populacije. Šefica Juras je reagirala isto ko i moja najdraža.
    Kaj se SoA tiče, napetost raste. Koliko sam uspio ubrati serija će imati i sedmu sezonu. Jedino nisam ziher je li sedma sezona povratak u prošlost i posvećena Original 9 ili će to biti zaseban projekt. No, znam da Sutter već ima scenarij za priču o Original 9.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    No, znam da Sutter već ima scenarij za priču o Original 9.

    tzv. barakaši :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Hey Samcro Ames poster sa ljubičastim okvirom je prva liga, vjerujem da je uživo još bolji ali u to ću se uskoro uvjeriti kad dođem ;)
    Mislim da je i moj frame-man dobio neke ljubičaste okvire napokon u ponudi. A ja imam više ljubičastih postera koji su čekali taj trenutak ali ništa sad od novih okvira za mene moram se suzdržati.

    Večeras nastavljam sa 5-om sezonom SOA imam 5 dana rok za 13 epizoda pogledati :corn: mrzim to što znam da će Opie nastradati i full mi je žao da ga više nema, on mi je bio najdraži lik

    danas sam naletio na ovaj very touching video
    http://www.youtube.com/watch?v=xmaIx2MBoc8
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Večeras nastavljam sa 5-om sezonom SOA imam 5 dana rok za 13 epizoda pogledati :corn: mrzim to što znam da će Opie nastradati i full mi je žao da ga više nema, on mi je bio najdraži lik

    danas sam naletio na ovaj very touching video
    http://www.youtube.com/watch?v=xmaIx2MBoc8

    taj me filmić totalno prebacio na mod "bye bye my brain"... mislim da sam ga pogledala više puta nego odslušala speed of sound... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Opie :( :cry:

    Siljo, mi pratimo Homeland. Gledali smo s velikim gustom i prvu sezonu House of Cards.
    Sad odgledavamo Parks and Recreation - genijalno!
    Ne znam kako cu cekati iz tjedna u tjedan. Da imam karaktera, pricekala bih da prikazu do kraja, a onda maratonski odradila cijelu sezonu :mrgreen:

    Toliko dobrih serija, a tako malo vremena... Prva na koju sam se navukla bila je Six Feet Under.

    Go Niko!!! Skoro gotovo! Meni to uvijek buze tuzno.... I odjednom visak slobodnog vremena.
  • jurasica wrote:

    taj me filmić totalno prebacio na mod "bye bye my brain"... mislim da sam ga pogledala više puta nego odslušala speed of sound... :)

    hahahahahahaha :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clap:
    Speed Of Sound is a shit compare to this ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja sam veliki ljubitelj serija i gledam ih gro, mislim da je ukupno godišnje preko 40.. nekako se nađe vremena, još uvijek :mrgreen:

    svake godine se rodi barem 5-6 vrhunskih, tako da se skupilo.. ako treba preporuka, samo pitajte :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.