Pearl Jam in Zagreb!

1767768770772773860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    evo ga, došao je i taj dan.
    prvi put sam kupila službenu pearl jam majicu :shock: :mrgreen:
    da, da, nemam nijednu, ako ne računamo jednu narančastu iz srednjoškolskih dana, kupljenu u cd shopu u tratinskoj u zg (kako li se ono zvao, hm).
    ne znam što mi bi, uzela sam ovu
    http://pearljam.com/goods/product_info. ... ts_id=1802

    e sad, vi prekaljeni tenclub kupci, koliko se čeka da to dođe u hr?

    iz sve snage? cd shop...

    fora majica... ceka se 2-3 tjedna, prije je to duze trajalo... :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    U 19 i 5min danas se nađemo ovdje :D

    još malo narode :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    kaj su pokrenuli novi countdown ili su samo slampavi?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo, je iz sve snage :)

    i?

    nitko ništa?
    countdown završio, stavljen novi, a ovdje tišina.
    ili se kupate na moru, ili raspravljate ne fejsu :nono: :mrgreen:

    hoće netko u ameriku onda?
  • ParadajzarParadajzar Posts: 435
    elcielo wrote:
    siljo, je iz sve snage :)

    i?

    nitko ništa?
    countdown završio, stavljen novi, a ovdje tišina.
    ili se kupate na moru, ili raspravljate ne fejsu :nono: :mrgreen:

    hoće netko u ameriku onda?

    Ja i Matej cemo vjerovatno u NY....mozda Worcester....mozda jos nesto.....ide jos tko, pa da malo kombiniramo s kartama....tko zna kako ce ova lutrija ici;)
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja sam jučer bio u čeki i :( :twisted: :fp:

    Drago mi je za Amere, definitifvno zaslužuju turneju kako bog zapovjeda a ne trc-mrc, pođimi-dođimi :D
    Drago mi je da su se odlučili na GA i ful mi je zabavno čitati kako se žale zbog toga :lol:
    Nadam se da je ovaj drugi countdown za novi single jer sve ostalo bi bilo strašno

    Nemam namjere putovati ove godine na PJ nigdje...totalno mi nisu na radaru dok se ne napalim na novi materijal a ionako nas čeka 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 a vjerovatno i 2019 turneja istog albuma :lol::lol:;)

    pozdrav Damire :wave:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ....vezano za The National;
    jučer nešto gledam na youtube neki video i čitam komentar kako se tip hvali da je za prvi red trebalo doći čak u 18 sati hahahahahahahahahaha :fp: :fp: :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    elcielo wrote:
    countdown završio, stavljen novi, a ovdje tišina.
    ili se kupate na moru, ili raspravljate ne fejsu :nono: :mrgreen:

    hoće netko u ameriku onda?

    Gordan: Mi se nismo mogli logirat neko duže vrijeme, pa nas stiso poso (ja već dan i pol farbam ogradu i još nisam završio) :fp:
    Svrbe nas tabani. Chicago nam nije dovoljan. Rodila se ideja o Kalifornijskoj turneji: let ZG - LA - ZG, a po Kaliforniji autom. Krenuli bi sa San Diegom, pa dva LA showa, pa Oakland iliti San Francisco za kraj. Još nije pala konačna odluka, ali nekako nas vidim opet "u bubnju". :P
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    _annie_ wrote:
    Svrbe nas tabani. Chicago nam nije dovoljan. Rodila se ideja o Kalifornijskoj turneji: let ZG - LA - ZG, a po Kaliforniji autom. Krenuli bi sa San Diegom, pa dva LA showa, pa Oakland iliti San Francisco za kraj. Još nije pala konačna odluka, ali nekako nas vidim opet "u bubnju". :P
    Ajmeeeee fantasticno!! :!: :!: Zavidim!! :)
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Gordan:
    Svrbe nas tabani. Chicago nam nije dovoljan. Rodila se ideja o Kalifornijskoj turneji: let ZG - LA - ZG, a po Kaliforniji autom. Krenuli bi sa San Diegom, pa dva LA showa, pa Oakland iliti San Francisco za kraj. Još nije pala konačna odluka, ali nekako nas vidim opet "u bubnju". :P

    bravo samoborci! bas sam zadovoljan vasom odlukom.. da nije odluceno, ne bi pisali o tome... ok, mozda to jos ne znate :-)

    nego, nesto me brine... ona slika na pearljam.com sa tanjurom i priborom... ili su krivo razmjestili zlicu i noz ili uopce nema juhe nego samo glavno jelo i desert... kaj mislite? :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo, nemam pojma što želiš reći :lol:

    v.d. predsjednički paru, pa naravno, ako netko ide, onda ste to vi, iiihhhaaa! :D

    (pliz, nek annie pogleda PM. totalno non-PJ related :mrgreen: )
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    siljo, nemam pojma što želiš reći )

    zanemari, malo se sprdam sa onom slikom dok cekam single :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hehe, mislila sam da su možda fulali bonton, pa onda da su stavili plitki tanjur, a treba duboki.
    baš sam gluposti analizirala, i nisam skužila :lol:8-):mrgreen:
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Gordan: Mi se nismo mogli logirat neko duže vrijeme, pa nas stiso poso (ja već dan i pol farbam ogradu i još nisam završio)
    Svrbe nas tabani. Chicago nam nije dovoljan. Rodila se ideja o Kalifornijskoj turneji: let ZG - LA - ZG, a po Kaliforniji autom. Krenuli bi sa San Diegom, pa dva LA showa, pa Oakland iliti San Francisco za kraj. Još nije pala konačna odluka, ali nekako nas vidim opet "u bubnju".
    jao genijalni ste, svaka čast, klanjam se :-)

    Ja prijavljujem drugi red na QOTSA, bilo je genijalno. Savršen koncert, projekcije ukomponirane iza na video zidu, energija, Josh. ma sve. Čini mi se da bi se mogao ubosti još koji u 11. mjesecu kad su opet u Europi.
    A u međuvremenu sam piknula još dva PJ postera i sad više ne znam gdje ću to vješati po zidovima.

    Vidim sa ste se super zabavili na National i zapravo mi ej žao što su mi se datumi poklopili.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    nego, nesto me brine... ona slika na pearljam.com sa tanjurom i priborom... ili su krivo razmjestili zlicu i noz ili uopce nema juhe nego samo glavno jelo i desert... kaj mislite? :corn:

    Gordan: Totalno si krivo zabrijao. Juha je već servirana (US Tour), sad je na redu glavno jelo (album), a onda dolazi desert (Euro Tour 2014)! :mrgreen:
  • RijekaRijeka Posts: 801
    A vidim lijepo je bilo na Nationalu, i na QOTSA bome. Mrvicu zavidim, makar mrvicu vise Editi nego vama prekaljenim National frekovima koji bend ubijate u pojam kolektivnim dolaskom u PJ majicama. Mislim katastrofa. :mrgreen:

    Ja ne mogoh nikako, niti na National a na queense jos manje. Drago mi bas je sto se zabaviste kolektivno.

    Ide netko na Cohena u Pulu maybe?

    btw...u bubnju za Vancouver i Seattle, pa drz'te fige. :corn:
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    siljo wrote:
    nego, nesto me brine... ona slika na pearljam.com sa tanjurom i priborom... ili su krivo razmjestili zlicu i noz ili uopce nema juhe nego samo glavno jelo i desert... kaj mislite? :corn:

    Gordan: Totalno si krivo zabrijao. Juha je već servirana (US Tour), sad je na redu glavno jelo (album), a onda dolazi desert (Euro Tour 2014)! :mrgreen:

    holy cow.. na tanjuru se pojavili pistolj i krunica... vec volim ovaj album/single :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Viktore, drzim fige, sad! :-)

    kao i samoborcima, ali to sam vec rekao Anici danas kada sam se teleportirao sa BH u ZG.. :-)

    ne znam koja mi je varijanta bolja, california ili sjever... ok, znam, ali kog briga :)

    go you!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    Viktore, drzim fige, sad! :-)

    kao i samoborcima, ali to sam vec rekao Anici danas kada sam se teleportirao sa BH u ZG.. :-)

    ne znam koja mi je varijanta bolja, california ili sjever... ok, znam, ali kog briga :)

    go you!

    Gordan: Viktore, i mi držimo fige. Svi koji su bili, a bilo ih je iz ovog društva, znaju da je vrijedno svakog centa. Da mogu birati, ja bih obišao cijeli Zapad, od Dallasa do Seattlea. No, kako to nije realno, a u Calgaryju, Vancouveru i Seattleu smo već bili, onda je Kalifornija logičan izbor. Bar se meni tako čini.
    E, a ovo s pljucom i krunicom je fakat otišlo predaleko. Kaj nam žele poručiti? Svaki dan na meniju imate red nasilja, red crkve, a mi ćemo vam (kad ura odtuče svoje) ponuditi "something completely different"! :?: Valjda ćemo za 20 i nešto sati doživjeti prosvjetljenje.
    I još jedna molba za kraj. Ako imate malo vremena za razmišljanje, napišite kojih pet pjesama nam želite da čujemo na Wrigleyu. Može? Pliz. Baš me zanima...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    I još jedna molba za kraj. Ako imate malo vremena za razmišljanje, napišite kojih pet pjesama nam želite da čujemo na Wrigleyu. Može? Pliz. Baš me zanima...

    na 1, 2, 3...

    Force of Nature
    Sleight of Hand
    Man of the Hour
    Blood
    Spin the Black Circle

    Unthought Known nece svirati uopce, cuvaju za Europu 2014 :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Mozda nisu jos dodali sve elemente u tanjur?! Moglo bi biti za Mind your Manners - religija i nasilje su off the plate ;)

    Ja stvarno zelim In My Tree, Hunger Strike, Undone, Oceans, a za petu se dvoumim izmedju I Got Id i Save You mozda?
  • masnimasni Posts: 1,657
    mislim da je skroz logično objaviti sad single, album u devetom mjesecu i onda s tim albumom rokati ovu turneju u 10. i 11.mj.. sigurno ovoliko datuma nisu stavili zbog backspacer turneje :D

    velika želja mi je ta amerika, ni sam ne znam da li me istok ili zapad više privlači, a kad se spoji još to s turnejom, ko bog.. ali nema se godišnjeg više :D

    doduše, projekt završava 1.11., možda budem nezaposlen :P
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • etaeta Posts: 57
    mind your manners već na repeatu, zakon mi je riff

    super su ova odbrojavanja, odmah se ruši sajt, a dobijemo i novi singl, turneju, nove hlače u shopu, pre order albuma, a ako budemo dobri možda vidimo i štrumfove :D

    bila i ja na Nationalu, Matta uhvatila za cipelu dok je hodao po onom zidiću, uvijek mu sfali onog kabla za mikrofon :D
    nisam vas skužila u onoj gomili u pj majcama, slijedeći put valda budem.
    na monkeysima je isto bilo super, kuži se da su odrasli, naučili su pričat između pjesama, zvuče ozbiljnije i meni puno bolje i opet propustila editorse...

    sretno svima koji idu u pohod na karte, ja čekam eu tour ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    na prvu stvarno dobro :) spin spin! once again :D

    nego, jel pre-order ograničen po članu ili se možemo svi skupa uhljebit za prekobarine?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Znači ja sam jedini koji nije oduševljen :( Meni to i nakon nekoliko slušanja zvuči kao ne baš uspjeli hibrid Brain of J, Ole i Supersonic. :?
    Mislim, dat ću im ja još sto prilika, ali nekako nisam baš uvjeren da ću se othrvat ovom prvom dojmu i da ću s vremenom promijenit mišljenje. Nadam se samo da će biti kao s Backspacerom, s kojeg je prvi singl jedna od prosječnih pjesama.
  • masnimasni Posts: 1,657
    da, ispada da ne biraju najbolje prve singlove.. i na avocadu je prvi bio WWS koji je slične reakcije imao ako se ne varam..

    ono što sam ja skužio kad sam čitao vijest je da je od backspacera prošlo 4 godine.. 4! .. pa di to leti..

    i izgleda da na preorderu nemaju ograničenje u količini preordera pa se možemo iskombinirat ako je itko za.. nije 5 baksa puno za poštarinu (kad su btw to smanjili? ili nam je to EU smanjila?), ali ono, nekako mi je draže da svi skupa naručujemo.. bar ćemo se morat naći u zgu za uručivanje :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    da, ispada da ne biraju najbolje prve singlove.. i na avocadu je prvi bio WWS koji je slične reakcije imao ako se ne varam..

    ono što sam ja skužio kad sam čitao vijest je da je od backspacera prošlo 4 godine.. 4! .. pa di to leti..

    i izgleda da na preorderu nemaju ograničenje u količini preordera pa se možemo iskombinirat ako je itko za.. nije 5 baksa puno za poštarinu (kad su btw to smanjili? ili nam je to EU smanjila?), ali ono, nekako mi je draže da svi skupa naručujemo.. bar ćemo se morat naći u zgu za uručivanje :D

    Gordan: Bez obzira na zajedničko naručivanje, meet u listopadu je must! I nema isprika! Na preslušavanju albuma se svi moramo okupiti! Je l' jasno? :mrgreen:
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Odvrtila sam ju sinoć par puta i nemam još presudu :-D , ali očekujem nastavak sa slatkim nestrpljenjem
    Ide netko na Cohena u Pulu maybe?
    idemo ja i Sanja. Ideš?

    Biramo pjesmee :D

    Thumbing my way
    Man of the hour
    Crazy Mary
    Of the girl
    Faithfull
    ovo je izletilo ko iz pištolja, iako bi mogla sad još uhuhuhuuuu
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: meni nije toliko sjela pjesma, ali mi je itekako sjela i veseli me reakcija Nike i Jurasice na pjesmu :) Totalno vintage Niko i vintage sefica! <3

    Osim toga mi je genijalan dizajn (tanjur et al). Valjda se i to racuna. ;)
Sign In or Register to comment.