Pearl Jam in Zagreb!

1768769771773774860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nikako da stignem pisati i komentirati sve što se događa...gdje da počnem sad

    amo od MYM :D

    Pjesma je po mom guštu....rokerska, možda malo više pank nego hard ali ful mi se sviđa rif, pogotovo kraj pjesme.
    Refren mi je možda najslabija karika u pjesmi jer prekida rokačinu ;) ali u globalu jako sam zadovoljan. Uživo mislim da će biti delirij...na Mike-ovoj strani će letiti ruke, noge, glave.... :lol:
    Ne mogu je još uspoređivati sa drugima jer ne bi bilo u redu, sad je adrenalin, uzbuđenje... Mora malo ostariti, malo se izlizati da bi je mogao uspoređivati sa drugim hitovima kao Fixer, WWS itd.
    A kad razmislim hitovi nisu nikad bili najbolji materijal na albumu...uvijek je prva pjesma hahahahahahahaha
    tako da i ove godine ulažem kviska na "In The Time Of Man" iako će imati jebenu konkurenciju sa Of The Earth ;)

    Opet ne mogu završiti sve, javim se kasnije :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    meni je MYM skroz dobro legao.. slazem se s Nikom da malo padne kad pocne bridge, ali izvuku je.. totalno vidim pjesmu u nekim Red Bull adrenalinskim video clipovima kad ekipa divlja po brdima, trci, biciklira, skace padobranima, razbija se od srece i veselja.. i padova... :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    men na prvu nije bas legla, al sad na tretju vec... rif mi je ok, ali nekako opci dojam mi je da je nekako prebrza i da edov glas ne dolazi uopce do izrazaja.

    zapravo prva asocijacija pri slusanju mi je bila south park. mind your manners, respect my autoritaaaah. jedva cekam da netko cartmanov glas montira u pjesmu. :mrgreen:

    edita und sanja, vidmo se na baron cohenu
    Death or glory!

  • _annie__annie_ Posts: 980
    Rijeka wrote:
    men na prvu nije bas legla, al sad na tretju vec... rif mi je ok, ali nekako opci dojam mi je da je nekako prebrza i da edov glas ne dolazi uopce do izrazaja.

    zapravo prva asocijacija pri slusanju mi je bila south park. mind your manners, respect my autoritaaaah. jedva cekam da netko cartmanov glas montira u pjesmu. :mrgreen:

    edita und sanja, vidmo se na baron cohenu

    Gordan: Nevjerojatno, i meni je Cartman pao napamet :lol: Preko nekoliko slušanja i ne mogu si pomoći. Previše produkcije, onaj glupavi bridge koji je tamo iz samo autoru znanih razloga. Pa onda još ona pauza. Sve mi u toj pjesmi djeluje isforsirano. Kad će više taj 15.10.? Možda mi Wrigley pomogne da spoznam bit MYM. Ipak, ne mogu vjerovat da netko može ovu pjesmu spomenut u istoj rečenici s Why Go, STBC, etc.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    precjedniče, to su teške riječi... ako ništa drugo, ide sve pod isti nazivnik! :) budete vidjeli kako će pjesma sjesti s vremenom jer se meni čini da je to, ono PJ do jaja! :)

    nego, i ja bih na zapadnu obalu ali kad imam 3 utega... :) vidjet ću... čak imam i femili u LA pa bih mogla spavati kod njih, tak da ni na to ne bih trebala trošit paru... joooooj...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Rekla sam GG-u da ne pusta negativne vibre i sad ga Viktor povukao za jezik ;)
    Nisam neki zaljubljenik u punkoidne PJ pjesme, fali mi tu melodije, ali rifovi mi se svidjaju.
    Kao sto kazete, treba malo to sjesti... Dajem joj sansu.

    Jurasica, you gotta fight for your right to party :) Mislim da bi California bila pun pogodak u ranu zimu, lagano roadtripic, koji koncerat i par gradova u kombinaciji :love:
    Nemamo puno vremena za ukljucit se u lutriju, nekako mi je to prebrzo...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Ipak, ne mogu vjerovat da netko može ovu pjesmu spomenut u istoj rečenici s Why Go, STBC, etc.

    Bez obzira na pjesmu teško je uspoređivati nešto novo sa Ten ili VS, to je isto kao i rasprava je li bolji Maradona ili Messi...sve za svoje vrijeme

    Sad je opet slušam i rokački dio mi je pre jebeno dobar samo taj mostić treba minirati hahahahahaha
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    5 pjesama za Wrigley:

    1. In My Tree
    2. Strangest Tribe
    3. Brother
    4. Habit
    5. Mind Your Manners

    :wave:
    a mogao bi Ed i svoju Cubs pjesmicu otpjevati ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da mogu birati i ja bi u CA na turneju ;) ali ove godine se moram pomiriti sa sudbinom i godišnjim proračunom koji ne predviđa turneju, motor je u pitanju i druga putovanja. Moram ženi dati odmor jednu godinu da nismo vezani za PJ kalendar :D

    ali držim fige svima za lutriju :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: E pa sad je službeno - ušli smo u bubanj za San Diego, oba LA-a i Oakland. :P
    A što se tiče MYM, više se ne planiram oglašavati. Drago mi je da je više onih kojima se sviđa nego ovih gunđala kao što sam ja.
    Chicago: T - 4 (ovdje su udbrojavanja postala moderna)
    P.S. ne mogu vjerovat da smo za četiri dana tamo!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Inače, htio sam vam zahvaliti na lijepim željama. Posebno mi se sviđaju Nikine prve dvije :thumbup: Mislim da bi me morali reanimirati da čujem Strangest Tribe. :mrgreen: Editine želje odmah potpisujem, ako će ih odsvirati u akustičnom presetu. Rankov Force Of Nature je i meni dosta visoko na popisu želja. Mogli bi tu još dodati Gone (recimo u solo Ed verziji, kao na AOL sessionu), Sad, naravno Oceans koji me stalno zaobilazi :roll: I ako mogu izabrati kraj, onda bih umjesto YL volio čuti Indifference.
    Chicago: T - 3
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Je li tko saznao ishod lutrije? Viktore? Mi smo još uvijek u statusu "entered". Chicago T - 2. :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Izbrisano zbog duplog posta.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Samoborci....kako je prošla lutrija??
    Nadam se da ste ulovili nešto od ta 4 koncerta??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    Gordan: E pa sad je službeno - ušli smo u bubanj za San Diego, oba LA-a i Oakland. :P

    e pa svaka čast! :) nadam se da ste upiknuli sve kaj ste planirali... nego, sretan vam put! :) ako vas treba voziti do plesa, zovite!

    e, ali kad smo kod lutrije, čitam ove postove od ekipe kaj je spušila i ono, totalni bad... ne znam kak ću ja to preživjeti... to mi je užas... znam jednu curku iz NY i ušla je u bubanj za 4 koncerta tamo oko NY i za nijedan nije dobila... uuuužaaaassss... kad smo bili na F5 varijanti, bio si živčan i ne znam kaj sve ali barem si imao neki feeling da se trudiš, da možda i o tebi ovisi... ovako mi je to malo playing god i totalno u banani...

    nego, ja sam imala razgovor s lošijom polovicom i čak je bio zainteresiran, ono, dosta, ali smo se dogovojili da ćemo preko bare na slijedeću turneju kad čudovišta budu malo veća da možemo s njima... vili jako voli bušiti pa nisam sigurna da je vožnja avionom fit za njega... :roll: :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • ParadajzarParadajzar Posts: 435
    Hellooo,

    Evo ja I Matejo dobili Worcester GA i Brooklyn 2 GA.....woooooohaaaaaa:))

    Sad nam još samo trebe Brooklyn 1 GA.....ako netko zna prijatejla od prijatelja.......javite mi:))

    Ali ajme, čekali smo od 7 do 3 i pol ujutro....;))
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Paradajzar wrote:
    Hellooo,

    Evo ja I Matejo dobili Worcester GA i Brooklyn 2 GA.....woooooohaaaaaa:))

    Sad nam još samo trebe Brooklyn 1 GA.....ako netko zna prijatejla od prijatelja.......javite mi:))

    Ali ajme, čekali smo od 7 do 3 i pol ujutro....;))

    wooooohooooooooo!!!! go Slovenci! :D:) da li bi htjeli nositi i hrvašku zastavu sa sobom? čisto onako da je malo pokažete... vi ste i tako usvojeni of cro podružnice... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    Gordan: Inače, htio sam vam zahvaliti na lijepim željama...

    ja vam želim

    inside job
    in my tree
    in hiding
    i got id
    indifference

    to smo već pričali, jel tak, da su im najjače pjesme na I?! nije po abecedi ali bi htjela da ide po tom redu... i ok, neka otvore s oceans, ali onda bi bila jaaaaako ljubomorna, tako da možda bolje ne... ;):)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:

    e pa svaka čast! :) nadam se da ste upiknuli sve kaj ste planirali... nego, sretan vam put! :) ako vas treba voziti do plesa, zovite!

    e, ali kad smo kod lutrije, čitam ove postove od ekipe kaj je spušila i ono, totalni bad... ne znam kak ću ja to preživjeti... to mi je užas... znam jednu curku iz NY i ušla je u bubanj za 4 koncerta tamo oko NY i za nijedan nije dobila... uuuužaaaassss... kad smo bili na F5 varijanti, bio si živčan...

    nego, ja sam imala razgovor s lošijom polovicom i čak je bio zainteresiran, ono, dosta, ali smo se dogovojili da ćemo preko bare na slijedeću turneju kad čudovišta budu malo veća da možemo s njima... vili jako voli bušiti pa nisam sigurna da je vožnja avionom fit za njega... :roll: :lol:

    Gordan: Kaže 10c: "San Diego, GA standing - WON; Oakland, Reserved Seating - WON"! Ispušili smo oba LA-a, ali se nadamo da će Ticketmaster imati milosti ili da ćemo naići na neke kojima ne trebaju obje 10c karte. Šteta kaj nam se nećete pridružiti na California roadtripu. Baš bi bilo zabavno u autu. :D
    Kaj se lutrije tiče ni meni se to ne sviđa. Čitam koliko je ogorčenih ljudi. Možeš li zamisliti da PJ dolaze u Hrvatsku i da netko od nas ne dobije karte? :nono: Mnogi sad plaču za stiskanjem F5. Kod lutrije je jedino dobro što nema živciranja tijekom procesa, ali je zato razočaranje veće ako nađeš poruku "LOST". Još se više osjećaš kao luzer.
    Viktore, kakve si ti bio sreće? Čestitke braći Slovencima. :clap:
    Chicago T - 1
  • ParadajzarParadajzar Posts: 435
    Hehe...Imamo mi veliku Slovensku sa sobom, a mogli bi i čaku malu Hrvatsku:)) A ako dobro pomislim, sad kad ste u EU, možda bismo trebali nosit EU zastavu, hahahaha:))

    Inače, od vas notko ne ide ?? Vidim neki idu na west coast?? Bravo bravo

    Worcester mislim da če biti lud.....baš na dan izdanja Ligtning Bolta......

    Mind Your manners:))


    jurasica wrote:
    Paradajzar wrote:
    Hellooo,

    Evo ja I Matejo dobili Worcester GA i Brooklyn 2 GA.....woooooohaaaaaa:))

    Sad nam još samo trebe Brooklyn 1 GA.....ako netko zna prijatejla od prijatelja.......javite mi:))

    Ali ajme, čekali smo od 7 do 3 i pol ujutro....;))

    wooooohooooooooo!!!! go Slovenci! :D:) da li bi htjeli nositi i hrvašku zastavu sa sobom? čisto onako da je malo pokažete... vi ste i tako usvojeni of cro podružnice... :)
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Op, op, svi dobili nesto. Cestitke svima.

    Mene je takodjer docekao Congratulations mail. Uspjeh 50%, ali skakanje do stropa neprocjenjivo.
    Vancouver - GA standing - won
    Seattle popusih, al docepat cu se ja karte. :twisted:

    twist and shooout!
    Death or glory!

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:

    ja vam želim

    inside job
    in my tree
    in hiding
    i got id
    indifference


    potpisujem od a do ž!


    inače, čestitke svim amerima!
    i kanađanima!
    :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    Bravo ekipa, bravooo :)

    zamisli da piše "WON. NOT." :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    Op, op, svi dobili nesto. Cestitke svima.

    Mene je takodjer docekao Congratulations mail. Uspjeh 50%, ali skakanje do stropa neprocjenjivo.
    Vancouver - GA standing - won
    Seattle popusih, al docepat cu se ja karte. :twisted:

    twist and shooout!

    ideš Viktore!!! da barem ja mogu s tobom... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Bravo za karte!!!
    Čestitke svima ;)
    Važno je nešto dobiti, a ticketmaster bi trebao biti ok.

    Sretan put Anici i Gordanu :wave:

    Set lista iz kanadskog Londona je super, ima baš zanimljivih dijelova.
    A Wrigley će biti jebeno dobar....da vas izbiju iz cipela hahahahaha
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Veliki pozdrav iz Chicaga. :wave: Put prošao glatko i bez stresa, osim što smo došli potpuno nepripremljeni (bez guidea, bez znanja kako doći od aerodroma do hotela, etc.). No, bez previše muke smo došli do hotela i sad pripremamo ratni plan za dane koji su pred nama. Bit ćete redovito izvještavani o svemu što je relevantno za ovu našu malu družinu. :mrgreen:
    Sad jedno pitanje nevezano za turneju. Je li netko već prednaručivao "Munju"? Hoćemo li to čoporativno da uštedimo na prekobarini, kako je to lijepo zamislio Masni? Javite kakva je odluka.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    haha, na sekundu sam se upitala "koju munju???" :lol:8-)
    ja sam za!
    uživajte u amerika!
    jedva čekam izvještaje!
    :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    e ja sam već naručila 2 munje... nisam vidjela prijedlog za čoporativno kupovanje... jedino kaj možeš skinuti album na dan izlaska pa onda ako ćete zajedno kupovati jedan će dobiti link, ne?!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    http://www.youtube.com/watch?v=aZAgNtU2kw0

    fuckyeah!! praše! ed je lud ko nekad woohoo!! :D:D
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    _annie_ wrote:
    Gordan: Znači ja sam jedini koji nije oduševljen :( Meni to i nakon nekoliko slušanja zvuči kao ne baš uspjeli hibrid Brain of J, Ole i Supersonic. :?
    Mislim, dat ću im ja još sto prilika, ali nekako nisam baš uvjeren da ću se othrvat ovom prvom dojmu i da ću s vremenom promijenit mišljenje. Nadam se samo da će biti kao s Backspacerom, s kojeg je prvi singl jedna od prosječnih pjesama.
    Sta se tice MYM meni je na prvo slusanje bila skroz simpaticna brza stvarcica, jako lici na Spin. Dobra, nis za padat sad u trans sad, ali skroz pristojna. Al sto je vise slusam to mi se vise zvukla pod kozu. I mislim da ce to biti totalna rasturačina live, ovo sta Niko kaze, letit ce noge ruke i glave haha... Osim toga, da, i ja ocekujem da ce na albumu biti boljih stvari od prvog singla. Bio se pojavio onaj audio neke nove stvari koju je neko uspio polovit posnimit na saundčeku u Kanadi i zvuci preepično, neki hibrid Zeppelina i Flojda, mislim da ce bit pre awesome, jedva cekam albuuum!! :D
    Karlhajnc wrote:
    Biramo pjesmee :D
    Thumbing my way
    Man of the hour
    Crazy Mary
    Of the girl
    Faithfull
    Totalno potpisujem ovo! :D
    Sad je opet slušam i rokački dio mi je pre jebeno dobar samo taj mostić treba minirati hahahahahaha
    :lol::lol::lol:
    a mogao bi Ed i svoju Cubs pjesmicu otpjevati ;)
    Totalno!! :D

    I čestitke svima koji su uboli karte!! I najnajnajbolji provod Anici i Gordanu u Chicagu, fantasticni ste ljudi, moji idoli sa ovim radtripom i svime!! :)
    Evil Little Goat
Sign In or Register to comment.