Pearl Jam in Zagreb!

1769770772774775860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:
    e ja sam već naručila 2 munje... nisam vidjela prijedlog za čoporativno kupovanje... jedino kaj možeš skinuti album na dan izlaska pa onda ako ćete zajedno kupovati jedan će dobiti link, ne?!
    Gordan: Da, možda se zbog downloada isplati da svako sam naruči. S druge strane, možemo na dan izlaska albuma organizirat meet u predsjedničkim dvorima na preslušavanju i distribuiranju istog. :mrgreen:

    @Ana2112: Tebe nema, pa onda odjednom cijeli roman. :lol: Hvala na lijepim željama. Chicago je zasad ispunio sva očekivanja. Dok za nekoliko sati ne stanemo u red za merch na + 800 u hladu. Opalio nas je Big (Heat) Wave.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ok, obećao sam izvještaje nakon svakog važnog događaja u Chicagu, a danas je bio prvi takav dan. Počelo je čekanjem u redovima: skoro dva sata za merch, ali nisam stigao do pulta. Otišao sam kad sam bio jedno 50 m do i kad su objavili da više nemaju nijedan poster. Drugi red za karte odradila je predsjednica. Wristbandovi su metalik crveni. Gospođa je odmah po preuzimanju dobila ponudu: soma dolara za svaki. Malo se zamislila :mrgreen: Čekajući u redu dočekali smo Tylera (naš kanadski ogranak :lol: ) i Erin.
    Drugi higlight dana, nakon ubiranja naših GA karata, bio je službeni BBQ. Hrane i pića koliko hoćeš (nevažno), u zgradi s čijeg se krova vidi Wrigley kao na dlanu. Oni koji imaju face to će moći i vidjeti. DMomci su došli na souncheck malo prije 8 i u oko sat vremena odsvirali ove pjesme:
    Off he goes
    Bee girl
    Daughter
    Speed of sound
    Mother
    Unthought known
    Amongst the waves
    Naravno, najveće je ovacije pobrao Mike za solo u Mother. :twisted: u kronologiji sam preskočio intervju za PJ radio. Rob je prepoznao Bajaderu ("Znam ja tu majicu, jer je nosi moja dobra frendica Sid") :lol: Naravno, pohvalili smo našu ministricu vanjskih poslova :mrgreen: Sve u svemu, jedan vrlo sadržajan dan, idealno zagrijavanje za sutrašnji spektakl. A bit će, bogami će biti...
    PJ at Wrigley: T - 1
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Uff gledam slike, slušam dio soundcheck-a, super je ona web cam ispred stadiona možeš pratiti red za merch :lol: lagano patim za svime :cry:
    Ono jučer sa redom je strašno izgledalo, nadam se da će ostati malo merch-a za ljude koji dolaze danas na koncert.
    A opet s druge strane da nisu ništa prodavali ova dva dana na dan koncerta bi bilo mrtvih :fp: sad je sigurno veći dio stadiona obavio shopping...barem se nadam.

    Keep up, good luck and rock on :wave:

    pozdravite kanađane!!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    opa, tisućica!
    ma ni za milijun ne damo, jel' tak? :mrgreen:
    šteta za merch.
    slobodno linkate fotke na nešto što nije fejs :(

    ja sam sinoć imala lude snove.
    družila sam se s eddijem i njegovom ženom. onako, obiteljski, s djecom, ahahaha
    ni riječi o novom albumu, ništa ga nisam pitala :lol:

    e da, mislim da sam jutros vidjela jurasicu u autu. nekom crvenom. jel' moguće, juras?
  • masnimasni Posts: 1,657
    hahahah na san :)

    setlista od Ontaria je odlična, stvarno ima super dijelova, baš se veselim današnjoj, kao da sam tamo uz vaše komentare :)

    za naručivanje sam i dalje skupa s nekim, vjerujem da će se download albuma obaviti puuuno prije nego dođe hard copy doma :D tako je bilo i s backspacerom.. da nije cd playera u autu, vjerojatno bi bio očuvan u celofanu i dalje :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Can't sleep... Jet-leg i adrenalin u kombinaciji čine svoje.
    @ Niko & Ranko: Žao mi je što vam nismo uboli želje, ali još ima vremena.
    Ovakvom prodajom mercha nisu riješili one koje dolaze na koncert, nego su dali priliku onim koji to i inače čine, za još veću zaradu na ebayu i ostalim sličnim siteovima.
    @ elcielo: Za fotke brine predsjednica. Ti znaš da ja imam puno razumijevanje za faceless people. ;) Probat ću učiniti nešto. San ti je odličan. :D
    @ masni: mi možemo naručit Munju za tebe i sve ostale koji se žele uključiti

    Još sam u dilemi da li da se bacim na izradu transparenta "ZAGREB REMEMBERS" ver. 2.0 (dvostrano)
    Ideja koja mi se mota po glavi:
    REMEMBER 06
    ZAGREB ??

    A s druge strane:
    CAN'T FIND A
    BETTER JAM

    Mišljenja? Nadam se da me vlasnici autorskih prava na ove poruke neće povlačit po sudovima :mrgreen:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    mislim da kod izrade transparenata autorska prava nakon 5 godina postaju opće dobro :lol:8-)

    ovaj prijedlog je super!
    opet će biti "zagreb in your face"! :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited July 2013
    Javljam se s namjerom da demantiram supruga- nisam se ni na trenutak zamislila nad ponudom - s gnusanjem sam je odbila! ;)

    Ovako, s odmakom, mogu reci da je ona jucerasnja situacija u Ivy League Baseball Clubu bila jedinstvena! Slusanje suondchecka s pogledom na Wrigley, pa jos i dobra klopa i cuga - neprocijenjivo!
    http://www.ivyleaguebaseballclub.com/

    Ana, jesi li mozda na Instagramu? Ne objavljujem fotke nigdje gdje nemam privacy settings podesen :/
    Stvarno ne kuzim tebe i GG-a - dajte otvorite FB profil, ne morate koristiti svoje osobne podatke niti objavljivati statuse - neka vam sluzi samo za lurkanje, pracenje pokoje osobe, bendova i tako to... Tvrdoglavi ste, grrrr...
    Post edited by _annie_ on
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    opa, tisućica!
    ma ni za milijun ne damo, jel' tak? :mrgreen:
    šteta za merch.
    slobodno linkate fotke na nešto što nije fejs :(

    ja sam sinoć imala lude snove.
    družila sam se s eddijem i njegovom ženom. onako, obiteljski, s djecom, ahahaha
    ni riječi o novom albumu, ništa ga nisam pitala :lol:

    e da, mislim da sam jutros vidjela jurasicu u autu. nekom crvenom. jel' moguće, juras?

    je, je... skoro sam te nazvala, ali rekoh, di ću te sad ko grom iz vedra neba... :)

    @precjedništvo - a jeste likovi... neka vam je svaka pjesma koju si poželite... ma neka vam i garden! i oceans kao opener! :) to je valjda najljepše što nekome mogu zaželiti... ;):D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:

    Još sam u dilemi da li da se bacim na izradu transparenta "ZAGREB REMEMBERS" ver. 2.0 (dvostrano)
    Ideja koja mi se mota po glavi:
    REMEMBER 06
    ZAGREB ??

    A s druge strane:
    CAN'T FIND A
    BETTER JAM

    Mišljenja? Nadam se da me vlasnici autorskih prava na ove poruke neće povlačit po sudovima :mrgreen:


    me like! very much! IN YOUR FACE! imate zastavu?!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Moja wishlista:
    Oceans
    In my tree
    Undone
    Save You
    I Got Id

    Imam ih jos na listi, ali i ovime bih za pocetak bila zadovoljna :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Evo link na mali mozaik za Anu, uz preporuku - javi se na Face-u :)
    http://i44.tinypic.com/b5o2mu.jpg
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    juras, skužila sam te doslovno krajičkom oka ;)

    annie, znam da sam pale sam na svijetu što se fejsa tiče (ajd, i GG me podržava :mrgreen: ).
    ak je cijena da ne vidim fotke, a ježga, platit ću je :mrgreen:
    btw, nemam ni instagram.
    od tih bjelosvjeckih društvenih mreža koristim samo last.fm 8-)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    edit: sad vidim fotke!
    fala!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nisam mislio da ću patiti ovoliko.....jučer i danas non stop gledam slike, web cam, fejs itd... ono, ne znam kako da objasnim; sve je ok, život je dobar ali I feel like a shit :fp:
    Zadnji put sam se ovako osjećao kad je bio PJ20 :cry:

    Večeras idem na Blues Festival prva noć na jedno prekrasno mjesto
    https://www.google.hr/search?hl=en&site ... fzIdmsq3SA
    pokušat ću na trenutke zaboraviti na Wrigley ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ovaj web cam je fora, večeras će se sigurno moći slušati koncert....live streming ;)

    http://www.earthcam.com/usa/illinois/ch ... gleyfield/
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    i ja sam si malo šugi... jbg, nekom drugom neprilikom :-)

    uzivajte samoborci, ne berite brigu oko narudzbe :-)

    i hail hail opet vama i viktoru za jesenski dio :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Zadnji obrok prije odlaska na Wrigley: Chicago style pizza!
    Transparent na brzinu zgotovljen. Nije nešto, ali za bolje nije bilo vremena. Oprosti šefice, ali propala je i moja dvostrana ideja. Premalo vremena i pretanak papir, iako je heavyweight. Prosudite sami:
    http://img5.imageshack.us/i/wtrs.jpg/

    And off we go...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Danas smo se ipak odlucili ne samokaznjavati visesatnim stajanjem u redu za merch, na suncu, dok je u hladu +36 :-0
    Gordan je imao dobru volju, a onda smo vidjeli red koji je nastao u 8:10 - najavili su otvaranje prvog standa u 10, a navodno ni u 11 nije bio otvoren...
    Mozda bude jos prilike popodne... Cvrsto sam odlucila ne riskirati suncanicu prije koncerta.
    Culi smo jucer price da ce slijedece godine biti festivali po Europi.
    Cuvajte se i ne patite previse od PJ bluesa, zabavit cemo se i za vas ;)
  • etaeta Posts: 57
    Zakon ste :)
    Have fun tonight!

    ova web camera potvrduje kako je Chicago stvarno windy city, cak im se i semafori drmaju :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Culi smo jucer price da ce slijedece godine biti festivali po Europi.

    Nadam se da će uz festivale odraditi barem standardne lokacije tipa Berlin, London, Manchester ako već ne Rim, Milano ili Zagreb recimo hahahahahaha
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Live painting with Munk One & Dabs Myla at Wrigley

    http://www.youtube.com/watch?v=wwfntZ_yTgs

    onako...nisam baš oduševljen bolji je bio billboard PJ20
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Vjerujem da svi spavate... Nas su evakuirali sve osim tribina, nakon nesto vise od pola sata koncerta. Dobili su dojavu o jakoj nadolazecoj oluji pa sada stojimo u ringu oko stadiona, a vani bijesni oluja. Eddie je obecao da ce nastaviti snazno, da su produzili curfew i da ce ih sutra trebati otjerati s pozornice :)
    Koncert je tek poceo, a vec je usao u legendu :D
    Najava je da se oluja treba smiriti za pola sata, a onda natrag na teren!
    Ole!
    Valjda ga nece svirati ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Jebote sad sam se probudio 7:15min....upalim komp idem vidjeti set listu :o :shock: :o :shock:

    http://www.earthcam.com/usa/illinois/ch ... gleyfield/

    kad ono koncert još traje....sad čitam što je bilo, uletio sam na Faitfull, sad Mind Your Manners

    ooooolllllee sad sam na koncertu

    Žao mi je što se to sve dogodilo za ekipu :fp:

    Čitam da je dosta ljudi pošlo doma...koji debili ti ameri :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Neka nova stvar sad :clap::clap:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Budite se ljudi.....................da vas zovem na telefon jednog po jednog :lol:

    frikin BUGS
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ljudi masovno napuštaju koncert....ne mogu vjerovati koji retardirani debili...

    vrata su otvorena :shock: može ušetati bilo tko sad u koncert
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    holy cow! :D

    bas poslusao Mother i vidim da imaju jos dosta za svirati...

    holy shit! spoiler za Gabrovce (iako tesko da sad surfaju po forumu),
    ovi su odlucili odraditi 40 song setlist...

    holy cow's shit! :-)

    i tak.. zabavno je tamo... koncert koji ima sve, vjetroviti grad, kultni stadion, dugacku setlistu, nekoga iz hrvatske i wow efekt!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Šteta što su morali skinuti 8 pjesama sa liste među kojima i Sleight Of Hand :cry:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nova stvar Future Days

    http://www.youtube.com/watch?v=cHrjeV_-nss

    nova Just Breathe ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.