Pearl Jam in Zagreb!

1766767769771772860

Comments

  • shelashela Posts: 657
    haha a fakat moraš bit superrockstar da ti se prodaju takve crtke ;) naravno da će to pj frikovi kupit, meni baš naprimjer isto zgleda fora (haha) :D

    karijola it is onda! anice ti rezerviravaš?
    ima par većih stolova pa se nadam da je još koji slobodan za reservaciju/okupaciju.

    joj baš se veselim! i još naš prvi EU the National koncert (omg). sve će bit drukčije, kad vam kažem! ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    shela wrote:
    haha a fakat moraš bit superrockstar da ti se prodaju takve crtke ;) naravno da će to pj frikovi kupit, meni baš naprimjer isto zgleda fora (haha) :D

    karijola it is onda! anice ti rezerviravaš?
    ima par većih stolova pa se nadam da je još koji slobodan za reservaciju/okupaciju.

    joj baš se veselim! i još naš prvi EU the National koncert (omg). sve će bit drukčije, kad vam kažem! ;)

    Gordan: Još ćemo malo pričekati s rezervacijom. Imam neku dojavu da bi prije koncerta mogao biti pušten "Mistaken For Strangers", što nikako ne bih želio propustiti, a vjerujem ni bilo tko od nas. No, ako filma nema, Karijola it is!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    hhmm novi sajt.....mrzim nove sajtove :(
    ovaj novi izbornik na home page je totalno bez veze...izgleda mi kao sterilna apoteka :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ekipa, frend ne moze na National pa prodaje kartu po nabavnih 180kn... treba kome?

    nadam se da se vidimo gore, ja dolazim vjerojatno tek na pocetak svirke... :corn:

    novi sajt nisam jos dozivio, ali nije da je vrhunac dizajna :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja ziher dodjem a meet up, a možda odem i na koncerat s vama... :) ipak je Ivi G. ročkas taj dan pa da joj ga uveličam! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo potvrđujem da je Karijola u Vlaškoj (da se ne bi netko zaputio u Kranjčevićevu) rezervirana. Mjesta će bit za 10 do 12 osoba (na terasi), a ako nas bude više stisnut ćemo se. :D Ako netko ne zna gdje je to, evo linka:
    https://maps.google.hr/maps?q=karijola+vla%C5%A1ka&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hr:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=en&sa=N&tab=wl
    Sad se, valjda, nitko ne bu zgubil! :mrgreen:
    Vidimo se! :wave:
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Ekipa uživajte!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Dolazim.
    I možebitno također imam kartu viška pa vam javim sutra.
    Po nabavnoj naravno :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ja ziher dodjem a meet up, a možda odem i na koncerat s vama... :) ipak je Ivi G. ročkas taj dan pa da joj ga uveličam! :)
    Iva: Juras legenda, as usual <3
  • shelashela Posts: 657
    super vidimo se sjutra ljudiii :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://pearljam.com/countdown

    Krenulo odbrojavanje :corn:


    pitam se samo koliko će ljudi biti na sajtu kad bude 00:00:00:00 :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Dolazim, dolazim sutraaaaa! :) Plan je da idem pogledat Picassa na brzinu prije nego se nadjemo. Ako mi se netko zeli pridruziti, ja sam u ZG-u poslije 16 ako sve bude po planu, bus i to pa odoh do Klovicevih vidjet... Onda cu lagano vas potraziti u toj Karijoli :lol: kad pogledam izlozbu. :) Veselim se koncertu i svima vama! :)

    Juras, legendo, postat ces ti fan, vidjet ces ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Ohoo, meetup! Obavezno dolazim. Ne idem na koncert, nadam se da nacionalci mi ne budu zamjerili :)

    Countdown?!? Album, turneja, WTF? :D

    btw, Sid, odvoji si barem sat vremena za cekanje da udjes na picassa. Bio jucer, velika guzva ali se definitivno isplati. Genijalno. Doduse isli smo na turu s vodicima, pa je mozda zato bilo tolko ljudi.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ja se toplo nadam da je "samo" album jer sam predao zadnji zahtjev za godišnji ove godine :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    masni, da ti donesem analognu majicu?
  • masnimasni Posts: 1,657
    ako vidiš poruku, može, ponesem ruksak :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ljudi moji, da parafraziram jednu jedinu jurasicu - sve vas volim! :D:D:D

    bilo mi je prezakon vidjeti vas sve, pogotovo kad je takva prigoda :D
    koncert mi je bio odličan, volim bendove čiji se pjevači odvale na koncertu zbog vina :lol:

    nadam se da ćemo se ubrzo opet vidjeti u ovom broju, a dotad jedan veeeeliki pozdrav našim predsjednicima u egzilu, posebni ivi! :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Kako sve sažeti u jednu riječ - UŽIVANCIJA! Od meeta u Karijoli do zadnjih akorda Nationalovog "Yellow Leadbetter". I samo nek se zna da se predsjednici u egzilu nazdravljalo u Zagrebu! :lol: Kako reče Tomo fotograf, ovdje poznatiji kao Snih, Nacionalci su svoj respekt prema Zagrebu pokazali kad su odsvirali Sorrow. Drugi put nakon MoMe, ako se ne varam. Ipak, kao najveći dobitak večeri smatram što smo i šeficu Juras dovukli na Šalatu. Nek vam ona napiše kak joj je bilo :mrgreen: Sorry kaj sam te malo udavio sa spikom :geek: Sve u svemu, zagrijavanje za Wrigley je bilo više nego uspješno, ali ništa manje nisam ni očekivao. Jedino što sam negdje putem zagubio štitnik za zglob. Srećom, zglob je izdržao, ali nisam siguran da bi isto bilo da su na stageu bili "naši dečki". Ne ponovilo se u Chicagu. E da, i ja vas sve volim :lol:
  • masnimasni Posts: 1,657
    ekipica, evo slike sa šalate :)

    https://www.dropbox.com/s/4z7tyzxdcap91me/x.jpg
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:

    a jako ste lijepi :-) Sid, ne ide bez kreveljenja? ne ide? ;-)

    bas su mi ok ove zenske majice... ja sam u izbjegavanju još jedne crne kupio onu sivu sa smeđim panjem... za koga je, dobra je :mrgreen: :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited July 2013
    Iva: da budem skroz iskrena, nisam namjerno isla gledati forum u proteklih par dana jer sam znala da bi me sastavilo sa zemljom od tuge citati kak vam je bilo. Nekak sam FB prezivjela, ali ovdje "doma" tj. na forumu citat kak je bilo omiljenoj ekipici na koncertu omiljenog benda na nikad prezaljenoj rodnoj grudi pa jos k tome na rodjendan mi, bilo bi mi too much.
    Evo skupih hrabrosti i kaj da velim, ako mi je zbog icega lakse sto sam propustila to dogadjanje , onda je to kaj citam kak vam je bilo super. Pa mi jos i sefica/legenda Juras ode na koncert, ma tko moze vise traziti od rockasa! Bas mi je drago da ste se dobro proveli (nije drugacije moglo ni biti, jel)!
    Ja sam toliko opcinjena ovim albumom da je to cudo jedno, jos je dokumentarac bio pregenijalan (gledali ga na Sydney Film Festivalu) pa mi je to samo pogorsalo stanje. Toliko sam nabrijana na taj festival na koji idemo da sam si cak kupila gumene cizme za rockas, ako slucajno bude kisa na festivalu da mi nista ne pokvari ukupni dozivljaj. :lol: Sad samo moramo potegnut cca 900km do tog mjesta di je koncert. Mala neka zemljica ova Australija...
    Post edited by pajo on
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Iva :wave: :D
    falila si ;) (i ti pajo ;) )
    meni je album nakon koncerta još bolji.
    doslovno svaki dan se uhvatim 50 puta kako mi pjesme sviraju u glavi :mrgreen:
    uglavnom "this is the last time" i "pink rabbits".
    ma što reći za koncert na kojem čak i zaštitari pjevaju :lol::D
    dokumentarac jedva čekam vidjeti.
    ma bit će vam super na festivalu, još ponesete koji od legendarnih zagreb signova, i bit će nezaboravno :)

    masni, hvala za sliku, baš smo dični :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    meni je album nakon koncerta još bolji.
    doslovno svaki dan se uhvatim 50 puta kako mi pjesme sviraju u glavi :mrgreen:
    uglavnom "this is the last time" i "pink rabbits".
    ma što reći za koncert na kojem čak i zaštitari pjevaju :lol:

    Iva: procitala u nekom intervjuu da je Matt kad su mu poslali muziku od Pink Rabbitsa ostavio sve pjesme na kojima je tada radio sastrane i da je tri tjedna pisao samo rijeci za tu melodiju. Navodno ima osam verzija te pjesme i kao zezao se u clanku da bi trebao objaviti to kao album - osam verzija Pink Rabbitsa! Ja bi sooooooo to kupila! :mrgreen:

    Osim rozih zeceka jos su mi prepregenijalne i I Should Live in Salt i Graceless i Slipped, a ostale su mi samo pregenijalne. Sta cu, ubi me taj efortlessly cool stil te vokalno-glazbene skupine. Pukla sam ko kokica. :corn: :crazy:

    Sva sreca pa ovdje medju frikovima mogu frikizirat. ;) Bas falite ekipa!

    E, ako dodje PJ u Australiju hocete SVI doci? Moze?
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Iva: procitala u nekom intervjuu da je Matt kad su mu poslali muziku od Pink Rabbitsa ostavio sve pjesme na kojima je tada radio sastrane i da je tri tjedna pisao samo rijeci za tu melodiju. Navodno ima osam verzija te pjesme i kao zezao se u clanku da bi trebao objaviti to kao album - osam verzija Pink Rabbitsa! Ja bi sooooooo to kupila! :mrgreen:

    Gordan: Znam još jednu koja bi to isto. Mislim da je to ipak neka "girly thing", jer su "zečeki" i mom ženskom dijelu populacije u kući (znači svima osim meni) prepregenijalni. Moja rang lista pjesama s albuma počinje s Morem ljubavi i Demonima.
    pajo wrote:
    E, ako dodje PJ u Australiju hocete SVI doci? Moze?

    Gordan: Mi sigurno dolazimo ako bude sreće na lutriji. :D Jedino ne znam kak će Anica s vašim dugonogim kućnim ljubimcima. Mislim da bi prije puta morala na tretmane za liječenje paukofobije. :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Gordan: Znam još jednu koja bi to isto. Mislim da je to ipak neka "girly thing", jer su "zečeki" i mom ženskom dijelu populacije u kući (znači svima osim meni) prepregenijalni. Moja rang lista pjesama s albuma počinje s Morem ljubavi i Demonima.
    Iva: Isto dobre, obje! A meni je jos i Humiliation nekak super, iako mi nije bila na prvu legla. A i u svijetu The Nationala, to je totalno divlja, onak' headbangajuca stvar. :)
    Meni su Pink Rabbitsi toliko super jer su kao prvo esencija tog efortlessly cool stila, a kao drugo su mi toliko sprckani, kao pet pjesama u jednoj, pregenijalno nesto!
    _annie_ wrote:
    Gordan: Mi sigurno dolazimo ako bude sreće na lutriji. :D Jedino ne znam kak će Anica s vašim dugonogim kućnim ljubimcima. Mislim da bi prije puta morala na tretmane za liječenje paukofobije. :mrgreen:
    Iva: nema tu kod nas pauka! :nono: Inace bi se pajo vec bio zaputio kuci plivajuci. :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ako ste dearahnizirali stan, onda mozda mogu i ja doci :)

    Glede pjesama, na iste se palimo - Graceless mi je bio vrh koncerta, Rabbitse je skroz sfusao. Bas rekoh GG-u da bolje pjeva na pocetku koncerta, nego kad kasnije vec ozbiljno popije ;)

    Nego, ako PJ objavi americku turneju za zadnji kvartal, idete li, Pajici? Anyone?
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Ako ste dearahnizirali stan, onda mozda mogu i ja doci :)

    Glede pjesama, na iste se palimo - Graceless mi je bio vrh koncerta, Rabbitse je skroz sfusao. Bas rekoh GG-u da bolje pjeva na pocetku koncerta, nego kad kasnije vec ozbiljno popije ;)

    Nego, ako PJ objavi americku turneju za zadnji kvartal, idete li, Pajici? Anyone?
    Iva: tocno sam znala da ce Graceless biti vrh koncerta, to mi je ono, ko Miso, ruke u zrak i opleti! 8-) A Rabbitse si ne mogu zamislit kak zvuce pijani. Ja ih ne bi mogla ni trijezna otpjevat. Budem nakon koncerta ovdje isla vidit na yubito kak je bilo u Zgb (nemrem prije).

    Za zadnji kvartal zasad imamo planirano Vanuatu, Fiji ili neko drugo takvo mjesto s bijelim pijeskom i losim signalom za mobitel. ;) A i ja nemam vise od nekih 5-10 dana GO, tak da nista od momaka i US-a. Osim ak ne posandrcamo za novim albumom, a oni bas dodju negdje tu blizu, npr. na Havaje. Anyway, vidli budemo... Prije ce bit Europa 2014. kako sada stvari stoje.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    da, da, evo idem.
    PJ australija, PJ amerika, samo mene čekate, i vi i PJ i neotkriveni kontinenti :lol:
    in my dreams, zbilja.
    i za mene dolazi u obzir samo jurop. valjda će biti nešto sljedeće godine. ako bude prije srpnja 2014, naježil sam jer najvjerojatnije mi neće ostati ni trunke godišnjeg :(

    meni je vrhunac zg koncerta bio abel. ajme što sam se derala. i raspala iznutra :oops:
    ionako mi je alligator vrhunac, s njim sam počela, i koliko god drugi albumi jesu fantastični i odlični, alligator mi je emocionalni rollercoaster.
    kad budeš gledala jubitoiće, iva, ima jedan video vanderlyle crybaby geeks na kojem se fakat vidi security kako pjeva :lol:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo ga, došao je i taj dan.
    prvi put sam kupila službenu pearl jam majicu :shock: :mrgreen:
    da, da, nemam nijednu, ako ne računamo jednu narančastu iz srednjoškolskih dana, kupljenu u cd shopu u tratinskoj u zg (kako li se ono zvao, hm).
    ne znam što mi bi, uzela sam ovu
    http://pearljam.com/goods/product_info. ... ts_id=1802

    e sad, vi prekaljeni tenclub kupci, koliko se čeka da to dođe u hr?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    evo ga, došao je i taj dan.
    prvi put sam kupila službenu pearl jam majicu :shock: :mrgreen:
    da, da, nemam nijednu, ako ne računamo jednu narančastu iz srednjoškolskih dana, kupljenu u cd shopu u tratinskoj u zg (kako li se ono zvao, hm).
    ne znam što mi bi, uzela sam ovu
    http://pearljam.com/goods/product_info. ... ts_id=1802

    e sad, vi prekaljeni tenclub kupci, koliko se čeka da to dođe u hr?

    iz sve snage? cd shop...

    fota majica... ceka se 2-3 tjedna, prije je to duze trajalo... :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.