Pearl Jam in Zagreb!

1763764766768769860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hej svima!
    drago mi je da sam vas vidjela!
    pozdrav Karlhajnc koju napokon upoznah, annie i annie - uvijek mi je drago vidjeti vas :)
    i poseban pozdrav silji i njegovoj maloj curici - nemojte više skrivati tako lijepe vijesti od mene :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    hej svima!
    drago mi je da sam vas vidjela!
    pozdrav Karlhajnc koju napokon upoznah, annie i annie - uvijek mi je drago vidjeti vas :)
    i poseban pozdrav silji i njegovoj maloj curici - nemojte više skrivati tako lijepe vijesti od mene :D

    :) ah vi FB eskivatori, uopce niste u toku :)

    je bilo je fora barem nakratko vidjeti ekipu... jos sam i na masnoga naletio kasnije :thumbup:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    masni!
    a mogla sam ti majicu donijeti, damn! :mrgreen:
    (btw, set poklona za PJ membership 2012 military tematike još uvijek dajem u dobre ruke :) )
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Pozdrav svima, viđenima i neviđenima!
    Viđeni, kao i uvijek, bilo nam je zadovoljstvo! :)

    Prijavljujemo da ne idemo na Mudhoney. Kao sto rekoh Ranku, vidjeli ih triput u Kanadi, dvaput previse!

    Ali kupili smo karte za Cavea u Ljubljani :) Da ne nestane... Skuzila sam da imam neki ptsp od lova na karte za koncerte ;)
  • Pozdrav svima, malo kaskam za forumom, PJ-em i tim... Nikakve planove za koncerte nemam, ma da me vuce Amerika ovo ljeto, sto zbog PJ-a, sto zbog Amerike jer nisam bila dugo, al ako nekim cudom uspijem...vidjet cemo. ;)
    Ide li netko na Brad dok su jos uvijek tu? Milano je jedina OK opcija jer je u subotu...ali OVU subotu :lol: :? Nisam bas previse zagrijana...anyone?
    Ostalo cu po putu, nekako stekam zbilja sa koncertnom sezonom ove godine, nis mi nije toliko zapalo za oko...
    Dobrodosao Domagoj!

    Eh, da, trenerka mi nije losa, samo me strah da ce mi bit preduge hlace po obicaju, a nije bas ni jeftina...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Ali kupili smo karte za Cavea u Ljubljani :) Da ne nestane... Skuzila sam da imam neki ptsp od lova na karte za koncerte ;)

    bravo! ja sam si na posao dofurao neke normalne slusalice pa u zadnje vrijeme slusam svasta novog i starog... neki dan je bila Caveomanija... rrrrrrr, vrazja divota! :twisted: :idea: fali mi onaj smajli sa srcima u ocima...

    nis, idem i ja ubosti kartu, ako doda Zagreb, jebiga, dvaput je dvaput... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
  • Uvijek je veselje vidjeti vas ekipa :) i neke upoznati. I meni je drago elcielo (baš sam razmišljala kako imaš lijepi nick :) )

    Ja ću na Mudhoney, i na Cavea sigurno i na In Music. Za National još ne znam s obzirom da je već bila pala odluka za QOTSA u Beču.

    Cave se vrtio bez prestanka i kod mene....divan totalno.
    E da....My Buddy Moose su bili odlični!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    THE NATIONAL???!!!

    juuuuuhuuuuuuuuuuuuu! :D

    fala iva! :D

    Karlhajnc, hvala na komplimentu! :)
  • nkdznkdz Posts: 106
    Karlhajnc wrote:
    QOTSA u Beču.

    Nastupaju u Beču? :O
    Nisam ni znao da dolaze i tamo.
    Planirao sam ih ići pogledati na onaj Volt festival u Mađarskoj (od 3.7. do 6.7.), ali tu me brine kaj se radi o festivalu pa se bojim nekog prekratkog nastupa, klasičnog festivalskog. :D

    Sad vidim da u Beču nastupaju 2.7.
    Kvragu, Beč mi djeluje primamljivije od Mađarske, ali ne želim propustiti The National.
    First world problems. :D
  • Već danima vrtim PJ bootleg sa konceta iz Zagreba u autu...
    onaj akustični dio:
    Thin Air
    Thumbing My Way
    All Or None
    Black

    je tako hebeno dobar da se ne mogu naslušati dovoljno :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    elcielo wrote:
    THE NATIONAL???!!!

    juuuuuhuuuuuuuuuuuuu! :D

    fala iva! :D

    Karlhajnc, hvala na komplimentu! :)

    i ja bi i ja bi :D

    karte su 180 kn samo još sutra! nakon toga 220 čn

    http://sveulaznice.com/glazbene-vijesti ... 2-07-2013/
  • shelashela Posts: 657
    _annie_ wrote:
    Izvukose nas za Chicago, ljudi :fp:
    Sad bas i nemamo previse izbora - ici ili izgubiti 170 dolara...
    Nekako sam se potajno nadala da cemo spusiti i planirati jesensku turneju :mrgreen:

    aaa pa zakon!! pa onda morat ić ne??

    ed would go :)

    e a za trenirke ne znam...možda sam gornji dio?? ;)
  • Propustih karte za the National po povoljnijoj cijeni, rasprodale se! Tisucu komada su prodali danas do 15.30 i nema vise. Sutra 220 i kupujem.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    napokon se uspjeh ulogirati, bez da me izbacuje konstantno. internetskih li problema i 10 club clanarina.

    national, moze, opet. nisam ih dugo gledao. qotsa su mi mrvicu primamljiviji, ali kako se radi o utorku, mislim da ne trebam ni planirati. berlin je mrvicu izgledniji, ali otom...

    nesto navodno leonard cohen ovog ljeta u pulskoj areni, suska se, nista sluzbeno jos, ali if yes - tada obavezno pohoditi.

    neeego, jel netko svojevremeno kupio ukulele songbook knjizicu koja je bila u ponudi u vrijeme izdavanja ukulele songs albuma? trebala bi mi jedna usluga skeniranja/fotografiranja jedne stranice, pa bih bio zahvalan. :)
    Death or glory!

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ajme, Rijeka!!! :D
    pa dugo te nije bilo!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    ajme, Rijeka!!! :D
    pa dugo te nije bilo!

    kaže se "ajmo Rijeka"! :mrgreen:

    je, pozdrav Mr. V! :geek:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo, sram me bilo, baš pojma nemam :lol:

    evo malo vijesti:

    http://www.nme.com/news/pearl-jam/68861
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Rijeka wrote:
    neeego, jel netko svojevremeno kupio ukulele songbook knjizicu koja je bila u ponudi u vrijeme izdavanja ukulele songs albuma? trebala bi mi jedna usluga skeniranja/fotografiranja jedne stranice, pa bih bio zahvalan. :)
    Gordan: Hej Viktore, dobro nam se vratio. Čuj, ako netko ima, Niko ima. :D Mi se ipak, uz svu ljubav moje najdraže prema Edwardu, nismo zakeljili za uke songs. Mislim, fora mi je čut Soon Forget ili Can't Keep, možda još pokoju, ali cijeli album, it's a bit too heavy. :mrgreen:
    Dakle oni koji su na Faceu znaju da smo uboli karte za National (baš su che-che). Malo mi fali to što su ulaznice većinom danas pdf ili one univerzalne (tick...f...mas..., eventim, itd.).
    @ elcielo: više ne vjerujem u te priče dok konačno ne izbace barem neki singl koji će se naći na albumu. No, ovo što Mike priča zvuči primamljivo.
  • Evo doma opet nakon 3 dana vrlo hladnog Pariza ;)
    Propustio karte od national-a ali trebao bi ubosti ove 220 da ne čekam previše da se i to ne rasproda.

    Viktore imam t je Ukelele book pa javi što ti treba, ok.

    Novi album i Pink Floyd kombinaciju pozdravljam ;)
    Ako na albumu bude Of The Earth onda se ne bojim ;) samo da dočekamo to više.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • The National


    Nabavio jeftine karte jeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Vidimo se onda barem jedan put ove godine ;):D :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    The National


    Nabavio jeftine karte jeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Vidimo se onda barem jedan put ove godine ;):D :corn:
    Puno je lakse lajkati na FB-u ;)
    Hoce li i Iva ponoviti avanturu? :D
  • _annie_ wrote:
    The National


    Nabavio jeftine karte jeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Vidimo se onda barem jedan put ove godine ;):D :corn:
    Puno je lakse lajkati na FB-u ;)
    Hoce li i Iva ponoviti avanturu? :D

    Nisam siguran ali za svaki slučaj imam 2 karte, još joj nisam rekao ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Di ste ekipa?????? Neka fjaka u điru :D

    Upravo sam obnovio članstvo našeg dragog kluba, za koji dan istječe pa da ne zaboravim ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • etaeta Posts: 57
    Evo imam ja pitanje - da li 10C narudžbu podijeli u više dijelova ili šalje sve zajedno? Došao mi je samo dio stvari koje sam zajedno naručila, da im šaljem mail ili pričekam još malo :?

    Pogledala sam Sound city (Dave Grohl-ov dokumentarac), ok je, ništa spektakularno, best part - suradnja Josh Homme, Trent Reznor i Dave Grohl na soundtracku.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Koliko se sjecam, nama nije nikad nista doslo u vise paketa, osim postera koji se ionako shippaju jedan po jedan. Ali Niko je najveci autoritet za goods section, on ce znati. Ili Gordan. ;)
  • zagizagi Posts: 414
    pricekaj još koji dan, meni je nedavno jedna narudzba dosla u dva paketa s razmakom od otprilike 1.5-2 tjedna
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Mislim da ne moraš brinuti , dolazilo mi je u par navrata narudžba odvojeno, ne mogu se sjetiti što je bila narudžba ;) možda Bootleg-i dolaze odvojeno ali nisam siguran.

    23:56 je sati pa stignem i čestitati svim ženama, curama, djevojkama ovaj dan žena :wave:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Alo ekipa, evo da se i ja javim malo :D

    National sam čekao u 12h kad su se karte počele prodavat, tako da sam sigurno tamo :)

    Kupio sam si i Depeche i Whitesnake, ali na žalost to je već otpalo jer sam u nedostatku PJ turneje (što znači višak godišnjeg) odlučio pobjeći kod frendova u kuala lumpur i spustit se u indoneziju.. ili se dić na tajland.. to je još u planovima, znam samo da se kreće 21.5. i vraća 24.6. u podne, taman da stignem do jaruna popodne :)

    A do tad ćemo sigurno odraditi par koncerata :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    Kupio sam si i Depeche i Whitesnake, ali na žalost to je već otpalo jer sam u nedostatku PJ turneje (što znači višak godišnjeg) odlučio pobjeći kod frendova u kuala lumpur i spustit se u indoneziju.. ili se dić na tajland.. to je još u planovima, znam samo da se kreće 21.5. i vraća 24.6. u podne, taman da stignem do jaruna popodne :)

    mjesec dana azije... bezveze... :corn:

    i ja kupio za The National... to ce mi biti kakva takva utjeha jer vjerojatno necu moci na INmusic :?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.