Pearl Jam in Zagreb!

1757758760762763860

Comments

  • zagizagi Posts: 414
    _annie_ wrote:
    Gordan: Evo malo sa zakašnjenjem, ali evo da vidite čime smo se mi jučer zabavljali. Nisam neki poklonik zapadnjačkih običaja, ali dubljenje bundevi je baš fora. Moja životna suputnica imala je samo jedan komentar:
    Koji si ti geek!
    Pogledajte sami:
    http://img16.imageshack.us/i/imageckwi.jpg/
    :clap:
    a super su i druge dvije bile :)
  • Zanima me koje je normalno vrijeme za cekati ako se narucuje nesto iz shopa?
    evo narucio sam poster ORDER NUMBER: 4040044 (WAREHOUSE)
    Order Date: Friday 05 October, 2012 i nista :/
  • _annie__annie_ Posts: 980
    migtrain wrote:
    Zanima me koje je normalno vrijeme za cekati ako se narucuje nesto iz shopa?
    evo narucio sam poster ORDER NUMBER: 4040044 (WAREHOUSE)
    Order Date: Friday 05 October, 2012 i nista :/
    Gordan: Rekao bih da se nemaš što brinuti. Pričekaj još dva tjedna. Ako ti do tada ništa ne stigne, onda kreni u akciju. Vjerujem da su ti poslali obavijest kad su poslali pošiljku... Ili? Uglavnom, četiri do šest tjedana je normala za shipping.
  • _annie_ wrote:
    Gordan: Rekao bih da se nemaš što brinuti. Pričekaj još dva tjedna. Ako ti do tada ništa ne stigne, onda kreni u akciju. Vjerujem da su ti poslali obavijest kad su poslali pošiljku... Ili? Uglavnom, četiri do šest tjedana je normala za shipping.

    Ne, nisam dobio mail za shipping. Samo sam dobio mail kada sam platio i pise 5.10.2012. Ten Club LLC would like to thank you for your order.
    Your order has successfully been submitted for processing.
    Dobro, hvala na informaciji. Cekat cu onda jos malo pa ako ne dodje cemo vidjeti ;)
  • Vratila sam seeeeeee! Konacno obnovila clanstvo (shame on me) prije nego je lapsalo :D :nono: :mrgreen: :roll:
    Citam vas, citam, al ne mogu nis postat pa mi bezveze to...
    Kod mene sve po starom zapravo, a da, tko ne zna: DOMA SAM. Gotova putovanja ovo ono, sad radim u Rijeci, izlazim, uzivam i tako to. :) Malo sam zapostavila moj PJ jer se privikavam na svoj novi-stari zivot ovdje, nisam cak ni bootlege slusala jos :roll: , ali budem. Evo free download je tu pa cu krenut.
    Dobrodoslicu zelim novom clanu (ili vise), ne znam koliko ih je doslo od mog zadnjeg posta..ima toga ohoho.
    Citamo se ubuduce od sad.

    Sid

    PS Zadnji post je bio u Augustu, prije nego mi je isteklo clanstvo :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pa napokon, sid! :)

    stvarno si u zadnji čas sačuvala membership number.
    čisto u slučaju ak jednom dođu u pulsku arenu, a koncert bude sjedeći. :mrgreen:
  • elcielo wrote:
    pa napokon, sid! :)

    stvarno si u zadnji čas sačuvala membership number.
    čisto u slučaju ak jednom dođu u pulsku arenu, a koncert bude sjedeći. :mrgreen:
    :mrgreen::D

    Rijeci ti se pozlatile, Ana! :) pozdrav tebi i tvojoj familiji! Znam da imas prinovu!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ca je to zatisje ovdje? Nis nitko ne pise...
    Pa eto, da se malo javim sa svojim blebetanjem. Dolazim(o) na Lanegana 24.11. Mirej, Ana i ja. Pa mozda bi mogli neko druzenje sa vama, kontinentalcima :) Bas bih voljela da se malo vidimo. Tko jos ide na spomenuti koncert? Ako i ne idete, mislim da mozda mozemo svejedno ubacit neku cugu u subotu ili nedjelju...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja planiram na koncert, ali mi je vrijeme prije i poslije jaaako ograničeno zbog bebača.
    ak ništa, možemo si popričati u pauzama između pjesama ispred stagea. :)
  • PM za eddie vedder at las vegas 1.11.2012. ;) splitane su pjesme i stavljen je label tako da je ko pravi album :P
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    migtrain wrote:
    PM za eddie vedder at las vegas 1.11.2012. ;) splitane su pjesme i stavljen je label tako da je ko pravi album :P
    ocu ja!! fala! :D
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ca je to zatisje ovdje? Nis nitko ne pise...
    Pa eto, da se malo javim sa svojim blebetanjem. Dolazim(o) na Lanegana 24.11. Mirej, Ana i ja. Pa mozda bi mogli neko druzenje sa vama, kontinentalcima :) Bas bih voljela da se malo vidimo. Tko jos ide na spomenuti koncert? Ako i ne idete, mislim da mozda mozemo svejedno ubacit neku cugu u subotu ili nedjelju...

    ja se dokoturam, slozimo mjesto i vrijeme radnje do tada :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    Ca je to zatisje ovdje? Nis nitko ne pise...
    Pa eto, da se malo javim sa svojim blebetanjem. Dolazim(o) na Lanegana 24.11. Mirej, Ana i ja. Pa mozda bi mogli neko druzenje sa vama, kontinentalcima :) Bas bih voljela da se malo vidimo. Tko jos ide na spomenuti koncert? Ako i ne idete, mislim da mozda mozemo svejedno ubacit neku cugu u subotu ili nedjelju...

    ja se dokoturam, slozimo mjesto i vrijeme radnje do tada :-)

    Gordan: Meet-up je must! Tko ne dođe, odgovarat će mi osobno! :lol: Osim, naravno, onih koji donesu ispričnicu. Ako ćemo se nalazit prije koncerta, primjerena lokacija je negdje u blizini. Mislim da izbora ima dovoljno.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Gordan: Meet-up je must! Tko ne dođe, odgovarat će mi osobno! :lol: Osim, naravno, onih koji donesu ispričnicu. Ako ćemo se nalazit prije koncerta, primjerena lokacija je negdje u blizini. Mislim da izbora ima dovoljno.

    ima ok mjesto na najvise 10min pjesice... Retro... od krizanja savske i veslacke prema okretistu, odmah iza nadvoznjaka sa prugom... birc na cosku zgrade... ima prostora gore i u podrumu... jedino kaj se pusi, ne znam smeta li ljudima...

    ima i birceva "na savi", ali ne da mi se maskirati za ici tamo... :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    _annie_ wrote:
    Gordan: Meet-up je must! Tko ne dođe, odgovarat će mi osobno! :lol: Osim, naravno, onih koji donesu ispričnicu. Ako ćemo se nalazit prije koncerta, primjerena lokacija je negdje u blizini. Mislim da izbora ima dovoljno.
    Ajmo se prejest u Staru Savu. :D
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ana2112 wrote:
    _annie_ wrote:
    Gordan: Meet-up je must! Tko ne dođe, odgovarat će mi osobno! :lol: Osim, naravno, onih koji donesu ispričnicu. Ako ćemo se nalazit prije koncerta, primjerena lokacija je negdje u blizini. Mislim da izbora ima dovoljno.
    Ajmo se prejest u Staru Savu. :D

    now you're talking! :twisted:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    ima i birceva "na savi", ali ne da mi se maskirati za ici tamo... :oops:
    Sidro! <3 A ca nije to sad potopljeno?
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ana2112 wrote:
    siljo wrote:
    ima i birceva "na savi", ali ne da mi se maskirati za ici tamo... :oops:
    Sidro! <3 A ca nije to sad potopljeno?

    ma ja sam govorio o onim cajkaškim u koje mi se nekako ne ide... petica, roko i takve stvari..
    sidro je vjerojatno poplavljeno... a ni ne znam dal to jos uvijek radi, nebio godinama :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    Ana2112 wrote:
    siljo wrote:
    ima i birceva "na savi", ali ne da mi se maskirati za ici tamo... :oops:
    Sidro! <3 A ca nije to sad potopljeno?

    ma ja sam govorio o onim cajkaškim u koje mi se nekako ne ide... petica, roko i takve stvari..
    sidro je vjerojatno poplavljeno... a ni ne znam dal to jos uvijek radi, nebio godinama :)
    Nda, i ja sam brijala tuda negdje 2005. Prošle decenije. :D

    Cajke, kažeš? Ajde, i to zna bit zabavno. :lol::lol: Evo bas smo pred koji mjesec zavrsili na cjakama u Rovinju, hedbengali smo na Malog mrava i bili čuđenje ekipici. Ne znam doduse kako su nas pustili unutra nenaoruzane, valjda na lijepe oci. :mrgreen:
    Evil Little Goat
  • Moze negdje gdje nema dima? :oops: ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Moze negdje gdje nema dima? :oops: ;)

    ma moze Sid :corn:

    nego, ima ponesto novijeh majica u goodsima... curke, ima i zenskih modela, znam da se netko zalio nedavno :thumbup:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    nego, ima ponesto novijeh majica u goodsima... curke, ima i zenskih modela, znam da se netko zalio nedavno :thumbup:

    Da ponešto :shock: ima robe za poludit, oni nisu normalni, sve odjedanput stavit :fp: ovo je za bankrot.
    Moram se suzdržat :nono: ...Ed na turneji sa 22 postera, TBK haraju također :fp:

    Ima stvarno par lijepih majica za sve: women, man i kids.
    Ali za djecu mogli su staviti malo manju cijenu mamicu im 24$ za njih je too frickin much.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Stara Sava zadovoljava sve uvjete. Ne puši se, možemo naručit jednu do dvije jumbo i grickat pomalo i pijuckat pomalo, pa da u dobrom raspoloženju stignemo na koncerat. :D
    Nego, evo nešto što se sprema na našem radiju, pa ako vas zanima:

    "Pearl Jam Radio on SiriusXM (Ch. 22) will be celebrating the release of the first new Soundgarden album in 15 years, King Animal, by airing a radio special that includes music spanning Soundgarden's career, songs from the new album, and an exclusive interview with Kim and Matt by Mike McCready and Stone Gossard of Pearl Jam. Be sure to tune in on Friday November 9th at 6PM ET / 3PM PT."
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    edited November 2012
    Sanja i ja isto idemo stižemo na koncerat
    siljo wrote:nego, ima ponesto novijeh majica u goodsima... curke, ima i zenskih modela, znam da se netko zalio nedavno

    ja sam se žalila :fp: a nisu mi ove majce nešto. Ljubomorna sam, baš za dečke ima svašta.
    Morati ću se posterom utješiti :mrgreen:
    Post edited by Karlhajnc on
  • Karlhajnc wrote:

    ja sam se žalila :fp: a nisu mi ove majce nešto. Ljubomorna sam, baš za dečke ima svašta.
    Morati ću se posterom utješiti :mrgreen:

    Meni je ona prva ženska majica sa velikim slovima fora i ona sa indijanskim perom ;)
    a muške 10c majice su super pogotovo siva sa crnim logom.

    Koji poster bi sad uzela??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Meni je ona prva ženska majica sa velikim slovima fora i ona sa indijanskim perom
    a muške 10c majice su super pogotovo siva sa crnim logom.
    Koji poster bi sad uzela??

    Ma puuuno su mi ljepše muške majce i hudice i svašta.
    Ozbiljno razmišljam o Bilbau http://pearljam.com/goods/product_info. ... cts_id=263 :mrgreen:
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Meni je ona prva ženska majica sa velikim slovima fora i ona sa indijanskim perom ;)
    Ona s perom je fantasticna!
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Kupiti ili ne, kupiti ili ne? Jednu ili dve? Malo me boli dat 300kn za dva tshirta. :o

    http://pearljam.com/goods/product_info. ... ts_id=1403

    http://pearljam.com/goods/product_info. ... ts_id=1438
    Evil Little Goat
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ana2112 wrote:
    Kupiti ili ne, kupiti ili ne? Jednu ili dve? Malo me boli dat 300kn za dva tshirta. :o


    ma kad je PJ u pitanju... :mrgreen:
    za mene to nije dilema, pitanje je samo kome koju?! :) to je ipak stvar prestiža... :lol: meni je super moj supružnik - jadničak praktički više nema majica koje nisu PJ... ono, baš sam ponosna kak hoda okolo...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Meni su isto te dvije lijepe, Ana. Ali i hoodica mi je fora ona crna native... bas bih jednu novu, stare su vec iznosene... Previse su toga stavili odjednom, al ne moramo sve odjednom kupiti :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.