Pearl Jam in Zagreb!

1754755757759760860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    edited September 2012
    Nego jeste li vidjeli kako naš edo provodi slobodno vrijeme...osim kad ne surfa :D



    ..........................................................
    Post edited by Dirty Frankk on
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    edited September 2012
    Nego jeste li vidjeli kako naš edo provodi slobodno vrijeme...osim kad ne surfa :D

    EDIT

    ...da ne povjeruješ :lol::lol::lol:
    A ta desna ruka mu je znala biti i nalakirana i svasta. Mozda ih i gelira. Žice ukulelea su ocito sanovabič. :D Osim toga pravi muskarci se ne srame svoje zenske strane. Mozda da pozovemo i Eda na naš brod? :mrgreen:

    Btw, naručila i ja DVD!!! Hvala na obavijesti! :)
    Post edited by Ana2112 on
    Evil Little Goat
  • Ana2112 wrote:

    Mozda da pozovemo i Eda na naš brod? :mrgreen:

    Btw, naručila i ja DVD!!! Hvala na obavijesti! :)

    Da bude naš Love Boat Captain :lol::lol:

    Ja nisam izdržao pa sam na ručio oba dva izdanja...neka stoji na polici.
    A ovaj 5$ shipping me oduševljava.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ok, skinuo sam sliku eda jer je glavna mačkica zatvorila thread amerima zbog privatnosti i to pa da ne bi i nas gnjavila.
    Ajde Ana i ti izbriši link sa posta da smo sigurni :?

    A tko želi vidjeti neka pogleda na porch-u o čemu se radi :?:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Da bude naš Love Boat Captain :lol::lol:

    Ja nisam izdržao pa sam na ručio oba dva izdanja...neka stoji na polici.
    A ovaj 5$ shipping me oduševljava.
    Vjerujem da bi mu Dimi bez problema prepustio titulu. :mrgreen::mrgreen:

    Da, shipping đabe! :thumbup:
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ok, skinuo sam sliku eda jer je glavna mačkica zatvorila thread amerima zbog privatnosti i to pa da ne bi i nas gnjavila.
    Ajde Ana i ti izbriši link sa posta da smo sigurni :?
    Sređeno. :)
    Evil Little Goat
  • zagizagi Posts: 414
    berlin 1!! trnci ponovo <3
    ja uzimam berlin pa ako nekom treba, a da nije nuzno cd...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    i ja uzimam berlin i skakucem u iscekivanju stockholma, jednog od najboljih dana u mom zivotu. :D
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    E, Better Things je singl za 2011. jelda? I ja necu dobit tu vinilku buduci da sam se učlanila u prosincu? Doduse, po toj logici nisam trebala dobit ni mp3... :think:
    Evil Little Goat
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ja cu oba Amsterdama piknut naravno, pa mogu na inbox interesantima slati dropbox linkove :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ja biiii lijepo molim Berline Pusa Hvala
  • zagizagi Posts: 414
    Karlhajnc wrote:
    Ja biiii lijepo molim Berline Pusa Hvala
    fejs!
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ja imam amsterdam 2 flac ako ko oce. :)
    Evil Little Goat
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jel netko zna kaj je s mirellom? nešto na bugsima ljudi čestitare a ja na kužim zašto... pure ignorant me... danas mi došao jedan poster... ne žikim, kaj svaki poster koji naručiš posebno šalju?! ja naručila 2 postera i torbu i kažu da ću dobiti 3 paketa?!? jasno mi je da torba ne stane u tubu, ali 2 postera su mogli zapakirati, kaj ne?! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    jel netko zna kaj je s mirellom? nešto na bugsima ljudi čestitare a ja na kužim zašto... pure ignorant me... danas mi došao jedan poster... ne žikim, kaj svaki poster koji naručiš posebno šalju?! ja naručila 2 postera i torbu i kažu da ću dobiti 3 paketa?!? jasno mi je da torba ne stane u tubu, ali 2 postera su mogli zapakirati, kaj ne?! :)

    ovo s Mirellom, lik odgovara na mailove s kraja 7. mjeseca... valjda se probudio iz kome ili iz ljetnog sna, trece nema :eh:

    a posteri, nikad ne kombiniraju slanje s necim drugim pa ni sa drugim posterom... jebiga!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:
    jel netko zna kaj je s mirellom? nešto na bugsima ljudi čestitare a ja na kužim zašto... pure ignorant me... danas mi došao jedan poster... ne žikim, kaj svaki poster koji naručiš posebno šalju?! ja naručila 2 postera i torbu i kažu da ću dobiti 3 paketa?!? jasno mi je da torba ne stane u tubu, ali 2 postera su mogli zapakirati, kaj ne?! :)

    Gordan: Moraju i shipping kompanije od nekog/nečeg živjet :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    :fp: :( :oops:


    Kakav lik, vise od 2 mjeseca nisam postao. I sad naravno bi ja pricao o turneji...dojmovi, setliste, dogodovstine, ekipa ovo ono, a kak kad ste vi vec odmakli jedno osamsto stranica od turneje, sto je apsolutno zakon btw.

    Necu previse davit, mos mislit :mrgreen: , ali u stvari kaj sam htio rec (tamo negdje prije dva mjeseca), nekak mi se cini da je ova turneja mozda bila najpozitivnija od svih koje je ovaj nas mali community prosao od 2006. pa na ovamo. Mislim nista, opcenito govoreci, nikad nece doci ni blizu ZG showa, ali ove godine je tak nekako sve bilo pozitivno da nije bilo tak ni bitno kakvi su koncerti i kaj su svirali i kaj bu bio opener i Edov glas i Mikeove solaze i zakaj nisu svirali Oceans (dobro to je bitno, jer zakaj su ga svirali u Berlinu? A!? A!?) i tak...

    Mislim te price s turneje, to je bas najjace. Isto tako, moram opet rec da mi je totalno cool kak smo se rasirili po Evropi i poslali izaslanike posvuda. Represent! :geek: Jer kad vec ti tupani ne zele doc k nama, a nazalost ne vjerujem da je ta opcija vise i moguca, to da nas ima na svakoj turneji i na vecini koncerata zasluzuje totalni respect.

    Predsjednicka familija u Manchesteru, sretnici shefica Juras i Masni sa Esprit vrecicom (hebi ga snizenja su bila predobra :mrgreen: ) koji su dozivjeli Amsterdam 2, pridruzeni nam clan Tyler opet u Europi, pa lagana voznja vlakom sa McCreadyem u ulozi konduktera, pa ova "Culi smo Oceans / Gay Boat" ekipa iz Berlina, pa mi sretnici koji smo posjetili carobnu sumu nadomak Stockholma, pa Ranko i Stoneova cipela na istoj fotki i onda jos za kraj NikoThe Car koji ode na Edov show i onda brzo trci doma jer eto Mike je u DBK i zeli se nac s njim :mrgreen::D

    Pa te nase superubercool majice koje svake godine izgledaju sve ludje i ludje, pa ti nasi meet-upi i kak se fino podruzimo i napricamo svaki put...i jos sad taj sjajan prostor i usluga u predjednickim dvorima :D ! Pa onda jos kak se uvijek nadje ekipa za ic na bilo koji koncert, sve glazbeni sladokusci. I onda recimo dodje Juras i veli i kaj sad ja idem s vama na Bon Ivera u Italiju jer kaj ne bumo se vidli dugo i tak...i onda nas jos sve skupa vozi pol dana i noci (dobro i Siki Lauda je odradila svoj dio voznje :mrgreen: :shock: ) i bude nam naravno zakon.

    A mozda najbolje od svega mi je kaj smo dobili pojacanje u vidu novih frikova. Citat te njihove rivjue...to je to! :D.

    Tako treba i samo naprijed, bit ce jos hrpa koncerata i hrpa prica i ima da pisemo ovdje rivjue sa Euro Toura 2032...a tad bi negdje opet mogli svirat i Oceans :mrgreen::D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:

    ...

    word! :wave:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Pa di si Pajo druže, baš mi je drago da te čujemo ;)

    ...da prošla još jedna turneja :cry: , meni 6 sa čuvenom 2006 turnejom gdje je sve u stvari počelo.
    Dobro da smo se upoznali te godina u ZG jer ne znam kakav bi mi PJ life style bio da nije vas, da li bi ovoliko putovao i sl.
    Zato uzdižem čašu i nazdravljam cijeloj ekipi da ovo sve potraje što više... neka nam je Pajo najavio turneju 2032g ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    :fp: :( :oops:


    Kakav lik...

    kod srca mi se stegne kad se tako javiš... još bih više voljela kad bi se oboje javljali malo češće... :):clap:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jeste vidjeli ovaj filmić?

    http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... xyRzswxVCE


    nema veze s bendom, ali interesantno mi je bilo primijetiti je naš edi jebeno bolji govornik od obame što me stvarno šokiralo... brijem da se frajer kandidira da bi se mnogi iznenadili... mislim, mi oduvijek znamo da je on isus... :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    nema veze s bendom, ali interesantno mi je bilo primijetiti je naš edi jebeno bolji govornik od obame što me stvarno šokiralo... brijem da se frajer kandidira da bi se mnogi iznenadili... mislim, mi oduvijek znamo da je on isus... :lol:
    Iva: i kak da ti se sad ne javim na ovakvu izjavu :lol::lol::lol:

    A jesi vidla kaj je momak rekao (tj. ponovio) na Midtown Music Festivalu o tvom miljeniku: ;)
    He says the band has been together for a long time and it speaks to their friendship that have never broken up or had really hateful arguments. He introduces the band and says he hates to repeat a story but he wants to tell the story about watching PJ20 with a friend who commented that "Jeff Ament is such a bad ass" and Ed couldn't agree more.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    jurasica wrote:
    nema veze s bendom, ali interesantno mi je bilo primijetiti je naš edi jebeno bolji govornik od obame što me stvarno šokiralo... brijem da se frajer kandidira da bi se mnogi iznenadili... mislim, mi oduvijek znamo da je on isus... :lol:
    Iva: i kak da ti se sad ne javim na ovakvu izjavu :lol::lol::lol:

    A jesi vidla kaj je momak rekao (tj. ponovio) na Midtown Music Festivalu o tvom miljeniku: ;)
    He says the band has been together for a long time and it speaks to their friendship that have never broken up or had really hateful arguments. He introduces the band and says he hates to repeat a story but he wants to tell the story about watching PJ20 with a friend who commented that "Jeff Ament is such a bad ass" and Ed couldn't agree more.

    :lol:

    ja si baš razmišljala kak su oni k'o roboti! :) ono, muzika i činjenje dobrih djela! ful su točni i nema makac! mislim, st. mike se probao drogsati u mladosti ali su i to sredili... rok'n'rol ali bez onih stvaaaarno loših poroka... ma koja ekipa - stvarno pravi uzor... puno mojih prijatelja koji su kao vjernici znaju mi govoriti "joj, pa ti si veći vjernik od većine koju ja znam" ali stvar je u tome da su tim "vjernicima" (me ne znam u šta oni vjeruju a ne znam ni da li oni sami znaju) isprani mozgovi i da većina ne razmišlja izvan okvira koje su im postavili u mladosti i jadna nam svima baba zbog toga, ali zato imaš jedan ovakav bend iliti skupinu ljudi koji razbijaju te okvire baš na način da čine ono što je kao "kršćanski" način života i da još pokušavaju i druge nagovoriti na isto takvo činjenje dobrih djela...

    ok, malo sam se zaletila ali ima još puno u meni... neki dan sam na FB eksplodirala kad je jedna ex kolegica/najobičnija naprlitana baba išla spajati Majku Terezu i Medjugorje... jebote, ta dva pojma su mi oksimoroni!

    over and out!

    peace!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • zagizagi Posts: 414
    jurasica wrote:
    puno mojih prijatelja koji su kao vjernici znaju mi govoriti "joj, pa ti si veći vjernik od većine koju ja znam" ali stvar je u tome da su tim "vjernicima" (me ne znam u šta oni vjeruju a ne znam ni da li oni sami znaju) isprani mozgovi i da većina ne razmišlja izvan okvira koje su im postavili u mladosti i jadna nam svima baba zbog toga, ali zato imaš jedan ovakav bend iliti skupinu ljudi koji razbijaju te okvire baš na način da čine ono što je kao "kršćanski" način života i da još pokušavaju i druge nagovoriti na isto takvo činjenje dobrih djela...

    :thumbup: :clap:<3
  • Pozdrav dragi ljudi!
    Evo i mene samo da se predstavim i da vam dam do znanja da ste dobili novog clana ovog predivnog community-a :).. Jos sam "virgin" sto se tice pj koncerata, al se nadam da me sljedece godine rokovi nece unistiti pa da se jednog dana upoznamo i da vam se pridruzim na nekoj turnejici! ;) Tek sam godinu dana u ovom svijetu, al mogu vam reci da mi je ovo bila najbolja godina prozivljavanja brdo emocija i sirenja svoje glazbene kulture :).
    E i da... Hvala svim pozitivnim odgovorima preko inboxa i ako me netko nesto treba slobodno pita... Mogu uploadat par bootlega koje imam kao i neke starije live nastupe.. Slobodno me potrazite i na istoimenoj lastfm stranici zvanoj "migtrain" :D. Pozdrav jos jednom i hvala ljudima koji su nakon 2005. i dan danas aktivni na ovoj temi :)
  • zagizagi Posts: 414
    migtrain wrote:
    Pozdrav dragi ljudi!
    Evo i mene samo da se predstavim i da vam dam do znanja da ste dobili novog clana ovog predivnog community-a :).. Jos sam "virgin" sto se tice pj koncerata, al se nadam da me sljedece godine rokovi nece unistiti pa da se jednog dana upoznamo i da vam se pridruzim na nekoj turnejici! ;) Tek sam godinu dana u ovom svijetu, al mogu vam reci da mi je ovo bila najbolja godina prozivljavanja brdo emocija i sirenja svoje glazbene kulture :).
    E i da... Hvala svim pozitivnim odgovorima preko inboxa i ako me netko nesto treba slobodno pita... Mogu uploadat par bootlega koje imam kao i neke starije live nastupe.. Slobodno me potrazite i na istoimenoj lastfm stranici zvanoj "migtrain" :D. Pozdrav jos jednom i hvala ljudima koji su nakon 2005. i dan danas aktivni na ovoj temi :)
    :wave: evo da ti i ovdje sluzbeno zazelim dobrodoslicu!
    S obzirom da sam i ja dosta novi fan, uvijek mi je zanimljivo cuti kako su ljudi dosli do PJ-a i postali ovisnici :D pa pliz kao ima neka prica, da ju cujemo
    I da, odakle si?

    A sto se tice koncerata, ekipa odavde, kao sto je Pajo napisao, ide po cijeloj europi, a i svijetu tako da ces uvijek naci nekog s kim ici. Ima nas nekoliko ovdje koji smo ih ove godine prvi put culi, i to zahvaljujuci 10c clanstvu iz prvih redova. Vjeruj mi, live...sve su sto ocekujes i vise od toga... neopisivo!! Jednostavno ne zelis kuci :lol:
  • migtrain, dobro nam došao među frikove ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Dobrodošao :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    migtrain wrote:
    Pozdrav dragi ljudi!
    Evo i mene samo da se predstavim i da vam dam do znanja da ste dobili novog clana ovog predivnog community-a :).. Jos sam "virgin" sto se tice pj koncerata, al se nadam da me sljedece godine rokovi nece unistiti pa da se jednog dana upoznamo i da vam se pridruzim na nekoj turnejici! ;) Tek sam godinu dana u ovom svijetu, al mogu vam reci da mi je ovo bila najbolja godina prozivljavanja brdo emocija i sirenja svoje glazbene kulture :).
    E i da... Hvala svim pozitivnim odgovorima preko inboxa i ako me netko nesto treba slobodno pita... Mogu uploadat par bootlega koje imam kao i neke starije live nastupe.. Slobodno me potrazite i na istoimenoj lastfm stranici zvanoj "migtrain" :D. Pozdrav jos jednom i hvala ljudima koji su nakon 2005. i dan danas aktivni na ovoj temi :)

    Gordan: Dobrodošao, Filipe. ;) S obzirom na godine, morat ćemo paziti na tebe kad nam se pridružiš na turnejama, a u nekim zemljama ćemo ti i cugu morat kupovat. :lol: Nadam se da nećeš još dugo čekati na svoj prvi koncert. Bilo bi mi drago da budem tamo i da ti vidim onu facu s blentavim osmjehom na licu, kakav svi imamo. Something like this :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Dragi Iva & Pajo, to što ste otišli Tamo dolje-daleko i predali svoje predsjedničke dužnosti, ne znači da ste prestali postojati. :nono: Mislim, znam da tamo ne možete visit na forumu kad ste na poslu (kao ja sad :lol: ), ali dva mjeseca vremenske razlike je fakat puno. Imam pouzdane informacije da ste redoviti na Faceu, pa kad ste već tamo, odvojite koju minuticu za zastarjele/tvrdoglave/principijelne "bezlične" starce. Kakvo je proljeće u Sydneyju? :mrgreen:
Sign In or Register to comment.