Pearl Jam in Zagreb!

1760761763765766860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    da, da, ove godine nisu dijelili majice (MIJ) nego one smrdljive, doslovno smrdljive, naljepnice... bila sam jako razočarana kada su me pajo i iva obavijestili da mi je to umjesto majice... kužiš, navukli su nas prvu godinu s majicom da uzmemo to analog članstvo a onda su nam slijedeće godine poslali nalje... pederi, tko god se toga sjetio... mislim, moram dodati svojih 2cents s obzirom na dizajn majice - daklem, i meni se sviđa majica i fora mi je dizajn ali ne u kontekstu članstva u PJ fan klubu... dakle, majica bi bila puno veća fora da se njime ne svrstavamo u nekakav tip1 i tip2 članstva... a jeb' ga...

    nego, da li je netko dobio onaj disc PJ20? mislim, poslali su ga početkom 11 mj, dovraga i bestraga... znam da je 6 tjedana neka konstanta, ali malo sam postala nestrpljiva!

    pusa svima! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    aaaa, dodjem ja danas doma, a ono paketić pred vratima.... jeeeeee!!! i onda stavim disc3 u player i ne radi?!? koji klinac?!? :roll: bojim se da bi mogla poluditi... :evil:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    aaaa, dodjem ja danas doma, a ono paketić pred vratima.... jeeeeee!!! i onda stavim disc3 u player i ne radi?!? koji klinac?!? :roll: bojim se da bi mogla poluditi... :evil:

    Američki dvd ne rade na sve playere, samo one najjeftinije tipa quadro itd.

    Ja upravo šaljem račun na carinu :twisted: :twisted: :twisted: :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Samo problemi :mrgreen:

    Drž'te se ljudi..

    a mi se ana čujemo oko majice ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    aaaa, dodjem ja danas doma, a ono paketić pred vratima.... jeeeeee!!! i onda stavim disc3 u player i ne radi?!? koji klinac?!? :roll: bojim se da bi mogla poluditi... :evil:

    Američki dvd ne rade na sve playere, samo one najjeftinije tipa quadro itd.

    Ja upravo šaljem račun na carinu :twisted: :twisted: :twisted: :fp:

    stiglo i meni jucer :)

    ovi diskovi su "region free" (oznaka 0) pa ne bi trebalo biti problema :?:

    Niko, jesu te oderali ili?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • gay boat.. :mrgreen:
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • [quote="siljo"

    Niko, jesu te oderali ili?[/quote]

    100 kn Božičnica za carinu
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Imam jedan mali problem...jedan moj frend se pokusava uclaniti u 10C ali mu stalno javlja neku gresku...iskopiral sam kaj mi je napisal pa ako mozda neko zna razlog kaj nije u redu nek mi please javi :-)

    "kad pokušam uplatiti
    dobivam error "declined".
    provjerio sam adresu i trebala bi biti okej, odnosno ista kao ona koja je
    prijavljena u banci.
    love na računu ima.
    na paypalu mi je par sati prije toga uplata uredno prošla...
    visa electron za moj devizni u zabi
    uredno prolazi i isto tako je uredno korištena na paypalu, ali eto, ovdje pri
    registraciji javlja problem."

    je netko pokusaval kupovati s tom zabinom deviznom?...jer na ebayu sve normalno kupuje ali tu mu baca error hmm
    ...someday there'll be a cure for pain...that's the day I'll throw my drugs away...
  • Je li visa electron ima 3 digit number sa druge strane??
    Mislim da je to potrebno za korištenje......ako se ne varam :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • sve je dobro napravil...stavil ta 3 broja ali ne prihvaca...jedino ako mozda tu zabinu karticu ne prihvacaju?
    ima ko iskustva s tom karticom uopce?
    ...someday there'll be a cure for pain...that's the day I'll throw my drugs away...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    LadoCRO wrote:
    sve je dobro napravil...stavil ta 3 broja ali ne prihvaca...jedino ako mozda tu zabinu karticu ne prihvacaju?
    ima ko iskustva s tom karticom uopce?

    ZABA Visa Electron nije klasicna kreditna kartica kao Mastercard ili Visa tako da mislim da nece proci... netko je vec imao problema s tim ak se ne varam...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    LadoCRO wrote:
    sve je dobro napravil...stavil ta 3 broja ali ne prihvaca...jedino ako mozda tu zabinu karticu ne prihvacaju?
    ima ko iskustva s tom karticom uopce?

    ZABA Visa Electron nije klasicna kreditna kartica kao Mastercard ili Visa tako da mislim da nece proci... netko je vec imao problema s tim ak se ne varam...

    vjerojatno si u pravu...al jedino mi je cudno da s ebayom i paypalom nije imal problema...svejedno hvala na pomoci ljudi :-)
    ...someday there'll be a cure for pain...that's the day I'll throw my drugs away...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    LadoCRO wrote:
    vjerojatno si u pravu...al jedino mi je cudno da s ebayom i paypalom nije imal problema...svejedno hvala na pomoci ljudi :-)

    kaze se "thanks for nothing" s obzirom da se frend vjerojatno nece uspjeti uclaniti s tom karticom :D

    da, ne znam koja im je to fora da na nekim servisima radi, na drugima ne..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • i to mi je neki fanclub :-P
    ...someday there'll be a cure for pain...that's the day I'll throw my drugs away...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    nekaj nam se spreeeemaaaa... :D

    viewtopic.php?f=4&t=201039

    Nešto se kuha....mene samo novi album zanima.


    Nazdravlje vam Badnji dan i ako se sutra ne čujemo Sretan Božić :wave:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Sretni blagdani svima!
    http://www.youtube.com/watch?v=lIITo8l7UnA

    Jedna prigodna by Ed and the boys ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    najdraži frikovi, svima sve najbolje u Novoj 2013. i neka nam je hrpa koncerata! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • zagizagi Posts: 414
    jurasica wrote:
    najdraži frikovi, svima sve najbolje u Novoj 2013. i neka nam je hrpa koncerata! :)
    +1
    nista za dodati :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Sretna Nova, ekipa!
    Zelimo nam svima jednu dobru turneju! :D
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Sretno, veselo, plodno i milozvučno!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    sa zakašnjenjem, sve najbolje svima u 2013.! :)

    a sad pitanje.
    pošto ja obnavljam članstvo krajem godine, tek sad sam dobila onaj analog paketić s posterom, naljepnicama i prišivkom. i ne sviđa mi se. ta military spika mi je baš odbojna.
    pa ako netko žarko želi, nek mi se javi, da mi ne trune doma k'o analog majica :mrgreen:
    (nisam te zaboravila, masni ;))
  • masnimasni Posts: 1,657
    hehe neka neka :D

    a ja se baš veselim ovoj fake turneji :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    hehe neka neka :D

    a ja se baš veselim ovoj fake turneji :mrgreen:

    misliš na svemirsku turneju?! :lol:

    baš me zanima kako će to ići... očekujem barem 3/4 ako ne i 4/4 od PJ!

    a eda bih rado poslušala u metropolisu pa da se nadjem sa najdražim mi super junakom! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    za PJ svemirsku turneju naručivanje prošlo glatko.

    za edovu nigdjezemsku turneju već 5. put pokušavam.

    jel' to znači da i ovaj sistem, baš kao i svi dosadašnji, zaslužuje nekoliko divnih smajlića:

    :fp: :? :x :cry: :evil: :roll: :?: :twisted: :nono:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    PJ na Marsu, Ed u Twin Peaksu! I naravno, ostalim navedenim mjestima :D Ajde da vidimo kakve smo srece.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Alo ekipa, prvo javljanje ove godine iz Tajlanda ;)
    Obavio sam kupnju Twin Peaks i Mars koncerata pa da vidimo sto ce se dogoditi.

    Bio bi prezadovoljan sa jednim ruksakom ;):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: vjerovatnost da se to dogodi kao i Novogodisnja lutrija.

    Eto ukratko sa Koh Samui-a imam jos 5 minuta interneta pa idem na fejs :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Za novu interplanetarnu turneju trebali bi imati i nove majice. Ha ja. ;)

    InterCro.jpg
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    fantastično!!!
    :):):)

    i još edova nigdjezemska, da mi je vidjeti kako bi tvoj kreativni um to vizualizirao :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Igore care, majica je naravno pregenijalna. :clap:
Sign In or Register to comment.