Pearl Jam in Zagreb!

1759760762764765860

Comments

  • jurasica wrote:
    LadoCRO wrote:
    Napokon među svojima 8-)

    Koncert Lanegana 120 kn
    Majica 150 kn
    Upoznati zakon Jammere dok čekaš potpisivanje neprocijenjivo 8-)


    Ne znam koji si ali dobro nam došao! ;)

    I tebi Eta! Da ne zaboravim... ;)

    A vi ostali, kaj sada, kak je bilo jučer? Jeste se rasturili?

    I pozdrav mojoj novoj prijateljici, koje nema na forumu ali bude joj Ali G. valjda prenijela poruku! ;)


    ma jučer sam na koncertu upoznal "Šilju" kojem sam zaboravil ime sad haha...
    pa rekel da ga pronađem tu na forumu :-)
    ...someday there'll be a cure for pain...that's the day I'll throw my drugs away...
  • Karlhajnc wrote:
    ma jučer sam na koncertu upoznal "Šilju" kojem sam zaboravil ime sad haha
    ...

    :mrgreen: šilju i mene, oprosti što smo te onako napali, enivej dobrodošao!

    Bilo sjajno, na koncertu i prije koncerta a bome se veselje nastavilo i poslije tako da je danas dan oporavka.
    Sjajna večer sa dragim ljudima :D

    Ja sam zgrabila zadnju žensku majcu i dobila na nju autogram.

    haha sve super...drago mi je da smo se upoznali...i da se sad napokon imam tu druziti s ljudima na forumu do slijedeceg koncerta :-)
    ...someday there'll be a cure for pain...that's the day I'll throw my drugs away...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    LadoCRO wrote:
    haha sve super...drago mi je da smo se upoznali...i da se sad napokon imam tu druziti s ljudima na forumu do slijedeceg koncerta :-)

    bravo, pronašao si nas! :thumbup:

    a sinoc smo te fino napali, ali tko ti je kriv kad nosis takvu majicu :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    A vi ostali, kaj sada, kak je bilo jučer? Jeste se rasturili?

    :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • ma znam ja koji rizik takve majice donose 8-)
    evo napokon se isplatilo :-)
    ...someday there'll be a cure for pain...that's the day I'll throw my drugs away...
  • Zar je bila jos neka PJ majica van nase grupe? Propustih :D Kad smo gledali Marka dal ce se nasmijat dok je potpisivao sve i svasta :D
    Bas m je drago da smo se druzili i bili na jednom dobrom koncertu. Iako autisticnog pjevaca, al ljestvica je visoko postavljena, nisam JA kriva za to :D
    Mario i Iva, falili ste.
    Svi smo se nasli ili na meetupu ili u Pauku oni koji nisu stigli. Cak su i Juras i Masni koji nisu isli na gazu navratili. Juras, legendo :) Sljedeci meetup u Sydney-u? ;) I wish!

    Dobrodosli novi prijatelji!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    jurasica wrote:
    LadoCRO wrote:
    Napokon među svojima 8-)

    Koncert Lanegana 120 kn
    Majica 150 kn
    Upoznati zakon Jammere dok čekaš potpisivanje neprocijenjivo 8-)


    Ne znam koji si ali dobro nam došao! ;)

    I tebi Eta! Da ne zaboravim... ;)

    A vi ostali, kaj sada, kak je bilo jučer? Jeste se rasturili?

    I pozdrav mojoj novoj prijateljici, koje nema na forumu ali bude joj Ali G. valjda prenijela poruku! ;)
    @Lado - Ja isto ne znam koji si, ali vidila sam nekog decka s nekom lijepom maslinastom PJ izvezenom majicom. Jesi to ti?
    Pozdrav novacima, u svakom slucaju! :wave: :)

    @Juras - Budem joj prenijela poruku. Na fejsu je ako je zelis sama predat. :D

    Drago mi je sta sam upoznala i ostatak ekipe. Presuper ekipa!! :thumbup: :thumbup: :wave:
    Evil Little Goat
  • Znači bilo super ;) ajde baš mi je drago da ste se fino družili, šteta što sam tako daleko, skoro kao Iva i Pajo :lol::lol::lol:

    Pozdrav novima na forumu...neka nas je više ;)

    @Edita, mislim da ti je onaj ljubičasti poster na nekom super sniženju 5$ ili sl. sad je prilika :lol:

    Ja sam izdržao Black Friday bez ikakve kupovine, sad da sam na grupnoj terapiji mogao bi se pohvaliti :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • etaeta Posts: 57
    siljo wrote:
    i da, bok eta... niko, preuzmi za postere.. eta, ne boj se :D


    hahahahahahahahahahaha da preuzmem...dobra :D

    Bog Eta,
    ED i PJ nemaju istu politiku što se tiće postera, barem nisu imali do sada.
    Dok PJ uvijek izbaci sve postere nakon što je turneja gotova ED to ne radi tako da su vrlo male šanse da se nešto pojavi u 10c storu. Ja bi bio najsretniji da to nije tako :roll:
    Lani 10c je stavio sve ostatke Edovih postere što su se skupljali godinama i to je bilo sve od njega.
    Da li će se to opet ponoviti i što se može očekivati to nitko ne zna. Računaj da svi dobri posteri na US tour rasprodani, od EU turneje možda se nešto i vrati jednog dana jer su bili dosta ružni IMO ;)

    Jedini način da se nešto nabavi ako nemaš poster huntera na turneji da ti pokupi poster je onda Artist prodaja. Svaki od umjetnika ima svoju rasprodaju AP edition postera nekoliko dana ili sedmica nakon koncerta samo što su ti posteri dosta skuplji; ako je na koncertu 35$ u 10c storu 30$ kod umjetnika može biti od 45$ - 60$ ili neki čak 100$
    Treča opcija je second market ali tu kartica najviše pati ;)

    Ukratko to je to :D

    pozdrav, Niko

    Hvala Niko!
    Vrebam onda Artist prodaju, zasad je 1 down. Uhvatila me posteromanija, čak sam počela opet gledat spaghetti vesterne zbog njih ;)

    Pozdrav novom članu :wave:

    I meni je Lanegan bio super, čestitala mu rođendan kasnije, zaboravila ga pitat za Mad Season reunion.
  • @Edita, mislim da ti je onaj ljubičasti poster na nekom super sniženju 5$ ili sl. sad je prilika

    je stavila sam ga u košaricu i kao pričekati ću još malo da vidim hoću li još nešto i pobjegao mi je :fp:
  • Ana2112 wrote:
    jurasica wrote:
    LadoCRO wrote:
    Napokon među svojima 8-)

    Koncert Lanegana 120 kn
    Majica 150 kn
    Upoznati zakon Jammere dok čekaš potpisivanje neprocijenjivo 8-)


    Ne znam koji si ali dobro nam došao! ;)

    I tebi Eta! Da ne zaboravim... ;)

    A vi ostali, kaj sada, kak je bilo jučer? Jeste se rasturili?

    I pozdrav mojoj novoj prijateljici, koje nema na forumu ali bude joj Ali G. valjda prenijela poruku! ;)
    @Lado - Ja isto ne znam koji si, ali vidila sam nekog decka s nekom lijepom maslinastom PJ izvezenom majicom. Jesi to ti?
    Pozdrav novacima, u svakom slucaju! :wave: :)

    @Juras - Budem joj prenijela poruku. Na fejsu je ako je zelis sama predat. :D

    Drago mi je sta sam upoznala i ostatak ekipe. Presuper ekipa!! :thumbup: :thumbup: :wave:


    je je to sam ja :-)
    ...someday there'll be a cure for pain...that's the day I'll throw my drugs away...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    LadoCRO wrote:
    je je to sam ja :-)
    :thumbup: :-D :wave:
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Sad kad sve ovo čitam, čini mi se kao da nisam bio u Pauku. Nisam bio pijan, a propustio sam neke ljude. :eh: No, nadam se da ću drugi put bolje gledati. Dobrodošli svi, koliko vas ima. Lanegan bi bio još bolji da je zvuk bio bolji, ali i ovako je bilo skroz ok. Bilo mi je super vidjeti vas opet sve koje sam znao i upoznati sve druge. Nadam se da će ovakvih prilika uskoro biti još i da ćemo se opet vidjeti. :wave:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Iskoristio bih ovu priliku i jednom uvaženom članu naše male zajednice (koji se već neko vrijeme ovdje nije oglasio, sram ga bilo :evil: ) čestitao ulazak u najbolje godine. Dragi Sniše, nek' te dobra mjuza i dobre fotke prate u sve dane ostatka zemaljskog života tvoga. :D
  • _annie_ wrote:
    Gordan: Iskoristio bih ovu priliku i jednom uvaženom članu naše male zajednice (koji se već neko vrijeme ovdje nije oglasio, sram ga bilo :evil: ) čestitao ulazak u najbolje godine. Dragi Sniše, nek' te dobra mjuza i dobre fotke prate u sve dane ostatka zemaljskog života tvoga. :D


    A nemam što više dodati na ovu čestitku pa se zato pridružujem :lol:

    Sve naj prika :wave:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Sretan, Sniše! :D
    Evil Little Goat
  • Sinoć je bilo zanimljivo na 3th 10c Poster Convention u Seattle
    Prodavalo se sve i svašta, stari merch, vinili, posteri itd.

    Evo malo galerije ako nekoga zanima
    http://insidetherockposterframe.blogspo ... nings.html

    Naravno da sam morao angažirati lokalnog frenda da ide u lov ;)
    Čekale su se slike i onda porukama: lijevo treći poster s desna, Soto booth crno bijeli poster itd :lol::lol:
    Uspio mi je uloviti 2 10c postera i EV Kenyon Hall od Klausena kojeg ganjam već dugo godina za samo 50$ :fp:
    i slag za kraj zadnja zastava koja mi je falila da kompletiram cijelu kolekciju...sad mogu početi Mediteranske igre :lol::lol::lol:

    Ludnica je bila za vinilima Benny 20 kopija cijena "samo 400$" , ostale ploče super povoljne cijene....dobro da ih ne skupljam :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Pozdrav masnome koji bi sutra trebao biti na koncertu TBK u Munich ako se ne varam.

    Kad se vratiš javi dojmove...moji su sa koncerta u Madridu i dobri i loši :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Kad se vratiš javi dojmove...moji su sa koncerta u Madridu i dobri i loši

    objasni :mrgreen:

    meni su bili dobri ljetos na Frequencyju....odlični iako me nije izulo iz cipela..
  • Karlhajnc wrote:
    Kad se vratiš javi dojmove...moji su sa koncerta u Madridu i dobri i loši

    objasni :mrgreen:

    meni su bili dobri ljetos na Frequencyju....odlični iako me nije izulo iz cipela..

    Koncert je bio dobar, neke stvari tipa Little Black Submarines i ubrzana verzija od Lonely boy su bile vrhunac koncerta, super, genijalno. Dok recimo bilo je nekoliko stvari koje su mi bile nekako ful raštimane kao Strange Times i 10 Cent Pistol koju ful volim ali to nije ni bitno ono što me je raspizdilo ful (a znao sam, bio sam upozoren kako bi Anica rekla) je samo 80minuta svirke WTF :twisted:
    Za jedan bilo koji bend koji svira u velikoj dvorani 10-15 tisuća ljudi za 50eura cijenu karte je totalna sramota i to im ne mogu nikako oprostiti, zaboraviti.
    Bez obzira koliko mi ovaj bend drag bio ja više neću putovati posebno da bi išao na njihov koncert. Možda bi u ZG došao...možda, možda ;)
    Set listu nisam htio gledati prije koncerta, da ne bi pokvario iznenađenja ali i to je sramota. Oni ni jednu stvar nisu izmjenili, pomiješali malo karte....ništa. Razumjem Madonnu koja vjerovatno ne bi znali otpjevati neku drugu stvar bez novog kostima i koreografije ali njih dvojica da ne mogu imati jam session je za kurac...pardon my french :D

    Žao mi je što je tako jer su mi ful dragi, volim njihovu muziku, skupljam njihove postere
    (i dalje ću :lol::lol: ) ali totalno su pali na testu.

    btw
    nisu svirali Stack Shot Billy :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Nisam pojma imala da im koncerti toliko traju. Meni nije bilo čudno s obzirom da je bio festival....al u pravu si, ne isplati se potegnuti toliko za koncert od 80 min.
    Kjurovci su na tom istom festivalu svirali 2,45 i bilo je svemirski :)

    No nakon uzbudljivog studenog, odoh u subotu zaključiti godinu srednjovječno s Partibrejkersima :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    Karlhajnc wrote:
    Kad se vratiš javi dojmove...moji su sa koncerta u Madridu i dobri i loši

    objasni :mrgreen:

    meni su bili dobri ljetos na Frequencyju....odlični iako me nije izulo iz cipela..

    Koncert je bio dobar, neke stvari tipa Little Black Submarines i ubrzana verzija od Lonely boy su bile vrhunac koncerta, super, genijalno. Dok recimo bilo je nekoliko stvari koje su mi bile nekako ful raštimane kao Strange Times i 10 Cent Pistol koju ful volim ali to nije ni bitno ono što me je raspizdilo ful (a znao sam, bio sam upozoren kako bi Anica rekla) je samo 80minuta svirke WTF :twisted:
    Za jedan bilo koji bend koji svira u velikoj dvorani 10-15 tisuća ljudi za 50eura cijenu karte je totalna sramota i to im ne mogu nikako oprostiti, zaboraviti.
    Bez obzira koliko mi ovaj bend drag bio ja više neću putovati posebno da bi išao na njihov koncert. Možda bi u ZG došao...možda, možda ;)
    Set listu nisam htio gledati prije koncerta, da ne bi pokvario iznenađenja ali i to je sramota. Oni ni jednu stvar nisu izmjenili, pomiješali malo karte....ništa. Razumjem Madonnu koja vjerovatno ne bi znali otpjevati neku drugu stvar bez novog kostima i koreografije ali njih dvojica da ne mogu imati jam session je za kurac...pardon my french :D

    Žao mi je što je tako jer su mi ful dragi, volim njihovu muziku, skupljam njihove postere
    (i dalje ću :lol::lol: ) ali totalno su pali na testu.

    btw
    nisu svirali Stack Shot Billy :fp:

    apsolutno se slažem s tobom, skoro oko svega :)
    prvo što sam nakon koncerta pogledao su setliste koje smo dobili i bile su identične :D mislim, ok za prvi put, ali baš kao što kažeš, nema ih smisla pratiti i potezati na koncerte ako ne dođu u tvoj grad.. još smo mi bolje prošli jer je munchen bliži (i predobar u ovo adventsko doba godine).. tako da je meni dojam koncerta pod dojmom grada, ali ako ćemo pričati o samom koncertu, onda mi je najbolji dio bio VJ-ing koji im je vrhunski.. mi smo bili drito na sredini, cca 15ti red tako da je i zvuk bio odličan iako je Olympiahalle (inače kapaciteta 12-15k) bila puna samo na stajanju, zadnji dio tribina je bio i odsječen, a gornji redovi prazni.. rekao bih možda 8, max 10k ljudi da je bilo.. što je u biti puno, samo izgleda prazno.. meni se čak činilo i da jesu jammali na nekim stvarima, kod nas su nategnuli konc na 90min, highlighte si već rekao, kugla na kraju mi je impresivna bila, baš je lijepo sjela na everlasting :)

    tak da baš to što kažeš - sviraju odlično (i predgrupa the maccabees su mi bili ugodno iznenađenje, onako se furaju na mješavinu editorske elektronike i visokih vokalnih tonova my morninga), cjelokupni show je dobar, ali jebeno kratak.. a nije da nemaju stvari.. a možda smo mi i razmaženi s ">2h" koncertima s različitim setlistama :D

    sve skupa drago mi je da smo bili, ali na njih, ako ne podebljaju listu, maksimalno do ljubljane :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    eh da, moram pohvalit publiku, to isto uvijek gledam na koncertima.. na tribinama je bar polovica ljudi skakutala i plesala, a dolje na podiju je bio dernek, čak i poganje :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Znam da nije ostalo puno vremena i znam da ovo nije oglasna stranica, ali...
    Jedna ulaznica za sutrašnji koncert Bareta i Majki (predgrupe Sane i J'animals) u Boćarskom traži vlasni(ka ili cu). Onaj tko želi biti ta(j) morat će istrpit' moje društvo. I popit koju pivu prije, za vrijeme, a možda i poslije koncerta. :mrgreen: Čekam...
  • Je li nekome možda stigao dvd PJ20 od nove ture, ovo drugo izanje???
    Ja još čekam :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Je li nekome možda stigao dvd PJ20 od nove ture, ovo drugo izanje???
    Ja još čekam :?

    meni nije... ne sjecam se ni da sam dobio mail da je poslano... iako, ne salje 10c nego netko treci pa mozda maila ni nece biti...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    obnovio sam članstvo! :D

    opet analog naravno, samo da majicu dobijem :))

    nego, ima li netko problema s tom majicom? tipa, da mu sucksa.. ja svoju analognu obožavam, a kad sam bio vani u njoj (da, bio sam vani u njoj, jebi ga :mrgreen: ), jednom frendu se jaako svidjela, pa sam mu rekao da ću mu nabavit jednu.. mislio sam mu dat ovu svoju staru sad kad dođe nova (ako dođe ista), ali ako ima netko od vas da ju ne nosi, da vama platim rađe :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Prošli 10c poklon nije bila majica nego super paket sa malim 10c posterom, naljepnicama i amblemom 10c.


    http://www.google.hr/imgres?num=10&um=1 ... =117&ty=48
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.

  • Yield vinyl?! :((((((( mislim da sam propustio posljednju sansu za nabavom tog vinyla :(
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    masni wrote:
    obnovio sam članstvo! :D

    opet analog naravno, samo da majicu dobijem :))

    nego, ima li netko problema s tom majicom? tipa, da mu sucksa.. ja svoju analognu obožavam, a kad sam bio vani u njoj (da, bio sam vani u njoj, jebi ga :mrgreen: ), jednom frendu se jaako svidjela, pa sam mu rekao da ću mu nabavit jednu.. mislio sam mu dat ovu svoju staru sad kad dođe nova (ako dođe ista), ali ako ima netko od vas da ju ne nosi, da vama platim rađe :D

    pa masni, di me nađe!

    otkad sam dobila majicu pričam svima da mi je 150 brojeva prevelika (i još muška), iako sam sigurna da sam dobro označila veličinu pri narudžbi. ma i da je dobra veličina, majica mi se ne sviđa.
    super da je mogu proslijediti negdje gdje će se osjećati željenom. :mrgreen:
Sign In or Register to comment.