Pearl Jam in Zagreb!

1758759761763764860

Comments

  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Dobro, zenske, nagovorile ste me. Kupila sam obadve. :lol::lol: :shock: :mrgreen:
    Evil Little Goat
  • Ana2112 wrote:
    Dobro, zenske, nagovorile ste me. Kupila sam obadve. :lol::lol: :shock: :mrgreen:
    :lol:8-)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ovaj vikend sam pogledao prvi put HYPE dokumentarac o Grunge in Seattle, zanimljiv je pa ako se nekome da još gledat i ima vremena evo link ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=87e1zMzZrX8
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ovaj vikend sam pogledao prvi put HYPE dokumentarac o Grunge in Seattle, zanimljiv je pa ako se nekome da još gledat i ima vremena evo link ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=87e1zMzZrX8
    gledali i mi ne tako davno :)
    i čitala sam u zadnje vrijeme Everybody Loves Our Town i Grunge Is Dead - isti tip knjiga, oral history - skroz zabavno :) ako koga zanima posudba, imamo ih doma.

    ekipa, vidimo se skoro. veselim se ponovnom odlasku u Pauk koliko i Laneganu :D
  • HEROJI !!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Eh eh...nitko nis ne pise, al Niko, care, gosparu ;)

    Danas sam otkrila konacno Lino Pillowse, jastucice fine! Sjecam se da ste ih pred par mjeseci spominjali, a ja nikako da naidjem na njih i danas mi upali u oko u ducanu... Bijele sam uzela, naravno, i skoro sam sve pojela vec :lol: bez mlijeka! hahaha

    Drugo nemam nis za prijavit. samo da se veselim dolasku u metropolu u subotu i da vas svih malo vidim, da se druzimo i idemo na dobar koncerat ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"

  • Danas sam otkrila konacno Lino Pillowse, jastucice fine! Sjecam se da ste ih pred par mjeseci spominjali, a ja nikako da naidjem na njih i danas mi upali u oko u ducanu... Bijele sam uzela, naravno, i skoro sam sve pojela vec :lol: bez mlijeka! hahaha


    Ja moram priznati da sam se malo razočarao sa Linoladinim jastučićima....tražio sam ih dugo, čak sam jednom u Splitu poslao ženu prodavačicu da mi ih traži :lol::lol:
    na kraju.... :cry: valjda sam previše očekivao :lol::lol::lol:

    Što bi još dodao.....ah, ovaj Edov tour je pun pre dobrih postera....najebo sam ko žuti
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • eo ja sam si ovu izabrala iz izloga broj jedan http://pearljam.com/goods/product_info. ... ts_id=1438 iako sam i dalje ljubomorna na muški dućan.

    eeee krasnih postera ima :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Kako se subota opasno približila, ajmo se dogovorit za meet. Uzmimo kao radni prijedlog za mjesto sastanka Staru Savu, što je, naravno, promjenjivo. Vrijeme sastanka oko 18 h. I to je promjenjivo.
    No, ajmo vidjeti tko se planira pojaviti:

    1. Anica
    2. Gordan
  • _annie_ wrote:
    Gordan: Kako se subota opasno približila, ajmo se dogovorit za meet. Uzmimo kao radni prijedlog za mjesto sastanka Staru Savu, što je, naravno, promjenjivo. Vrijeme sastanka oko 18 h. I to je promjenjivo.
    No, ajmo vidjeti tko se planira pojaviti:

    1. Anica
    2. Gordan
    3. Sid

    I Ana G. ce bit mi se cini! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    No, ajmo vidjeti tko se planira pojaviti:

    1. Anica
    2. Gordan
    3. Sid

    I Ana G. ce bit mi se cini! :D

    Sid, piše se Ali G :corn:

    ja cu vjerojatno doci, ne znam kada i ne znam gdje... ak niš, vidimo se u Pauku...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ali G reporting for duty. Aaaaay! :wave: :mrgreen:
    Evil Little Goat
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja dolazim u pauk... nadam se da ćemo uspjet izmijenit par riječi :)

    samoborci, donesete mi vitalogy torbu ak je živa?
    skoro zaboravila da sam je naručila. :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    1. Anica
    2. Gordan
    3. Sid
    4. Ali G.
    5. Juras

    ihaaaa!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    jučer idem kupit kartu i u dirty oldu na vratima me dočeka "vraćam se za 30min" i ništa, odem ja doma, rekoh pokupit ću danas i sad vidim vijest da je koncert rasprodan.. majka mu stara.. tako mi i treba kad čekam skoro-zadnji-dan..

    pretpostavljam da nitko nema viška kartu? :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ana, torba jedva ceka da te vidi :)

    Masni, i mi imamo kandidata koji trazi dodatnu kartu pa ako bilo tko cuje da negdje postoji visak - javite!

    Mi bas gustamo sto cemo ici i vidjeti vas u vecem broju :)
  • Zabavite se svi na meet up-u ;)

    a evo jedan super lagani cover, stari Mike side project...nisam nikad prije čuo

    http://www.youtube.com/watch?v=uiK7JHDf9S8
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • etaeta Posts: 57
    Bok svima!
    I'm new here. Malo uletavam ko padobranac ;)
    Odlični su mi posteri s Edove turneje pa me zanima hoće li biti u prodaji i preko 10cluba? Mislim da su bili s euro turneje, zaboravila sam.
  • pajopajo Posts: 3,292
    1. Anica
    2. Gordan
    3. Sid
    4. Ali G.
    5. Juras
    6. Iva
    7. Pajo
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    1. Anica
    2. Gordan
    3. Sid
    4. Ali G.
    5. Juras
    6. Iva
    7. Pajo

    netko je ivi i paji hackirao 10c account.. da prijavimo? :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: pajo je imao napad wishful thinkinga ranom zorom :lol:
    Lijepo se zabavite ljudi! Jaaaaako bismo zeljeli da smo tamo s vama!

    Usput, bok eta! Dobrodosla! Nemam pojma za Edove postere, ali imamo ovdje jednog od vecih autoriteta na tom podrucju pa ce ti on znati reci. Koliko ja pratim, obicno budu na 10C, ali rekoh, ima tko ce znati.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: pajo je imao napad wishful thinkinga ranom zorom :lol:
    Lijepo se zabavite ljudi! Jaaaaako bismo zeljeli da smo tamo s vama!

    Usput, bok eta! Dobrodosla! Nemam pojma za Edove postere, ali imamo ovdje jednog od vecih autoriteta na tom podrucju pa ce ti on znati reci. Koliko ja pratim, obicno budu na 10C, ali rekoh, ima tko ce znati.

    a jbg, ja mislio da fakat dolazite i da se na prepad najavljujete, pa kao svalio sve na hakere, onak, za igru.. :oops:

    ajd barem cete imati holidejs on d bič :)

    i da, bok eta... niko, preuzmi za postere.. eta, ne boj se :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    i da, bok eta... niko, preuzmi za postere.. eta, ne boj se :D


    hahahahahahahahahahaha da preuzmem...dobra :D

    Bog Eta,
    ED i PJ nemaju istu politiku što se tiće postera, barem nisu imali do sada.
    Dok PJ uvijek izbaci sve postere nakon što je turneja gotova ED to ne radi tako da su vrlo male šanse da se nešto pojavi u 10c storu. Ja bi bio najsretniji da to nije tako :roll:
    Lani 10c je stavio sve ostatke Edovih postere što su se skupljali godinama i to je bilo sve od njega.
    Da li će se to opet ponoviti i što se može očekivati to nitko ne zna. Računaj da svi dobri posteri na US tour rasprodani, od EU turneje možda se nešto i vrati jednog dana jer su bili dosta ružni IMO ;)

    Jedini način da se nešto nabavi ako nemaš poster huntera na turneji da ti pokupi poster je onda Artist prodaja. Svaki od umjetnika ima svoju rasprodaju AP edition postera nekoliko dana ili sedmica nakon koncerta samo što su ti posteri dosta skuplji; ako je na koncertu 35$ u 10c storu 30$ kod umjetnika može biti od 45$ - 60$ ili neki čak 100$
    Treča opcija je second market ali tu kartica najviše pati ;)

    Ukratko to je to :D

    pozdrav, Niko
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Baš šteta što nam se Pajo i Iva ipak neće ukazati. Mislit ćemo i na vas. ;) Nadam se da svi koji su se najavili i dolaze. Čuh da su tri predgrupe i da je teško očekivati Markov izlazak na scenu prije 22 h. Opet, mislim da 18 h nije prerano za meet-up, jer ćemo s obzirom na broj prodanih ulaznica morati doći dosta ranije u dvoranu za uhvatiti pristojna mjesta. Bit će večeras gužvanja. :twisted:
    Uglavnom, od 18 h se nalazimo u Staroj Savi. Tko prvi dođe zauzima stol. OK? I ja mislim... :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    Zabavite se svi na meet up-u ;)

    a evo jedan super lagani cover, stari Mike side project...nisam nikad prije čuo

    http://www.youtube.com/watch?v=uiK7JHDf9S8

    dobar cover, nema šta.. ali original je klasik (koji usput kradem, baš si me fino podsjetio) :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    _annie_ wrote:
    Gordan: Kako se subota opasno približila, ajmo se dogovorit za meet. Uzmimo kao radni prijedlog za mjesto sastanka Staru Savu, što je, naravno, promjenjivo. Vrijeme sastanka oko 18 h. I to je promjenjivo.
    No, ajmo vidjeti tko se planira pojaviti:

    1. Anica
    2. Gordan

    hej svi! ne znam dal ću stić doć baš u 6 al dođem i javim se kad sam tamo ;) woo-hoo!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Gordan: Baš šteta što nam se Pajo i Iva ipak neće ukazati. Mislit ćemo i na vas. ;) Nadam se da svi koji su se najavili i dolaze. Čuh da su tri predgrupe i da je teško očekivati Markov izlazak na scenu prije 22 h. Opet, mislim da 18 h nije prerano za meet-up, jer ćemo s obzirom na broj prodanih ulaznica morati doći dosta ranije u dvoranu za uhvatiti pristojna mjesta. Bit će večeras gužvanja. :twisted:
    Uglavnom, od 18 h se nalazimo u Staroj Savi. Tko prvi dođe zauzima stol. OK? I ja mislim... :mrgreen:

    ehej, Mate kaze da je raspored ovakav:
    20:00 ulaz
    20:45 Lyenn
    21:15 Duke Garwood
    21:45 Creature With bla bla
    22:45 Marko

    ja vas ulovim u SS nesto docnije :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Napokon među svojima 8-)

    Koncert Lanegana 120 kn
    Majica 150 kn
    Upoznati zakon Jammere dok čekaš potpisivanje neprocijenjivo 8-)
    ...someday there'll be a cure for pain...that's the day I'll throw my drugs away...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    LadoCRO wrote:
    Napokon među svojima 8-)

    Koncert Lanegana 120 kn
    Majica 150 kn
    Upoznati zakon Jammere dok čekaš potpisivanje neprocijenjivo 8-)


    Ne znam koji si ali dobro nam došao! ;)

    I tebi Eta! Da ne zaboravim... ;)

    A vi ostali, kaj sada, kak je bilo jučer? Jeste se rasturili?

    I pozdrav mojoj novoj prijateljici, koje nema na forumu ali bude joj Ali G. valjda prenijela poruku! ;)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • ma jučer sam na koncertu upoznal "Šilju" kojem sam zaboravil ime sad haha
    ...

    :mrgreen: šilju i mene, oprosti što smo te onako napali, enivej dobrodošao!

    Bilo sjajno, na koncertu i prije koncerta a bome se veselje nastavilo i poslije tako da je danas dan oporavka.
    Sjajna večer sa dragim ljudima :D

    Ja sam zgrabila zadnju žensku majcu i dobila na nju autogram.
Sign In or Register to comment.