Pearl Jam in Zagreb!

1756757759761762860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    migtrain wrote:
    Imam jedno pitanje u vezi postera.... Gledam ovdje u shopu kosta 30 dolara, na stranici od artista 175 dolara, a na koncertu ljudi kupovali po 50 dolara... Kaj se dešava? :D
    Gordan: Dok se ne javi naš meštar od postera, pokušat ću ja objasnit. Dakle, imaš nekoliko serija printova: Artist Edition, 1st Edition, etc. Cijene su naravno različite, a ovise o tome koliko je komada tiskano u seriji (što manje, poster je raritetniji, a cijena veća), je li umjetnik potpisao i numerirao printove, etc. Obično su najjeftiniji posteri koje kupuješ na koncertu. Eto, probah pojasniti, a Niko će me ispraviti ako san ća falija. :D

    3 dana na putu sa BB i ne mogu logirati još nisu riješili problem...mamicu im :twisted:

    Nemam što ispraviti ;) lijepo si ti to obavio svaka čast ;) ... samo bi se nadovezao malo;

    Ovaj 175$ poster što spominješ je sigurno Emek / Stanley Mouse Stockholm print AP edition.
    To je jedna jako jebena kombinacija jer Stanley Mouse je legenda, pionir i veteran screen print postera u paru sa Emek-om koji je današnja legenda i sigurno najtraženji umjetnik koji se najviše cijeni.
    I sad kad staviš ovu dvojicu da rade PJ poster to je kombinacija za bombu i cijenu od 175$ za AP print potpisan od oba dva umjetnika.
    Inaće Emek-ove cijene dosta variraju ovisno o bendu, mislim da sam Sigur Ros AP poster platio samo 45$ plus shipping, neki su oko 60$-80$ obično rijetko preko 100$ ovo je baš bila posebna cijena za posebni poster.
    Večinom kolekcionari vole skupljati samo AP edition jer je potpisan i numeriran i obično broj postera ide od 100 do 200 komada.
    Još moraš znati da kad je riječ o PJ posterima da su obično skuplji od drugih bendova jer je prodaja zagarantirana tako npr. Brad Klausen prodaje PJ za 60$ a sve druge za 25$

    Kao što je Gordan već rekao 1st edition je poster sa koncerta, cijena 30$-35$. 10c posteri su također 1st ili možda čak 2nd edition. Broj tih postra se nikad ne zna, to je strogo čuvana tajna. Moja predpostavka sigurno preko 1000 komada zato njihova cijena je puno niža.
    Gordan je također spomenu i Variant Edition: e tu tek je pravo veselje jer može biti nekad samo 5 do 20 komada. To je isti poster samo ubačene neke druge boje u kombinaciji i super ih je teško dobiti.

    eto mislim da je dosta :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    keep it coming :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Evo da i ovdje ponudim kao offtopic.. 4 karte za Tallest Man on Earth u Beču u nedjelju.

    Mene trojka prijatelja lagano zeznula pa stavljam karte na raspolaganje :) 20 ojra je karta, a čovjek svira predobro..

    Tko nije čuo, mora barem ovu :)
    http://www.youtube.com/watch?v=zG2ccH8jlCA
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    Evo da i ovdje ponudim kao offtopic.. 4 karte za Tallest Man on Earth u Beču u nedjelju.

    Mene trojka prijatelja lagano zeznula pa stavljam karte na raspolaganje :) 20 ojra je karta, a čovjek svira predobro..

    Tko nije čuo, mora barem ovu :)
    http://www.youtube.com/watch?v=zG2ccH8jlCA

    Ova izvedba / pjesma je za popizdit dobra, ženska u studiju se rastopila nakon što je čula hahahahahaha

    ...da mogu ja bi išao :cry:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ...hey, ja u stvari slušam pjesmu samo da nju čujem na kraju :D:D:D


    kad smo već kod njega imam u kolekciji jedan njegov poster koji mi je možda jedan od najdražih non PJ printova...godinu dana sam ga lovio i isplatilo se ;)

    http://rfkelly.com/Tallest-Man-on-Earth
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    za one koji idu ili bi išli na Lanegana, koncert je rasprodan, ali u srijedu puštaju dodatne ulaznice u prodaju i koncert sele iz Parka u Pauk...

    odavno nisam bio u Pauku tako da, me like! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    ...hey, ja u stvari slušam pjesmu samo da nju čujem na kraju :D:D:D


    kad smo već kod njega imam u kolekciji jedan njegov poster koji mi je možda jedan od najdražih non PJ printova...godinu dana sam ga lovio i isplatilo se ;)

    http://rfkelly.com/Tallest-Man-on-Earth

    odličan poster :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    za one koji idu ili bi išli na Lanegana, koncert je rasprodan, ali u srijedu puštaju dodatne ulaznice u prodaju i koncert sele iz Parka u Pauk...

    odavno nisam bio u Pauku tako da, me like! :)
    Ej, ćo, kade je to? Gugl kaže tamo negdje kod Mladosti?
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ana2112 wrote:
    siljo wrote:
    za one koji idu ili bi išli na Lanegana, koncert je rasprodan, ali u srijedu puštaju dodatne ulaznice u prodaju i koncert sele iz Parka u Pauk...

    odavno nisam bio u Pauku tako da, me like! :)
    Ej, ćo, kade je to? Gugl kaže tamo negdje kod Mladosti?

    yes, u sklopu studentskog doma Stjepan Radic... tam di zivi ona cura koja se nedavno kroz medije zalila da ne moze uciti... shit, nadam se da nam nece srediti otkazivanje koncerta kad vidi sve te drogerase :twisted: :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    Ana2112 wrote:
    siljo wrote:
    za one koji idu ili bi išli na Lanegana, koncert je rasprodan, ali u srijedu puštaju dodatne ulaznice u prodaju i koncert sele iz Parka u Pauk...

    odavno nisam bio u Pauku tako da, me like! :)
    Ej, ćo, kade je to? Gugl kaže tamo negdje kod Mladosti?

    yes, u sklopu studentskog doma Stjepan Radic... tam di zivi ona cura koja se nedavno kroz medije zalila da ne moze uciti... shit, nadam se da nam nece srediti otkazivanje koncerta kad vidi sve te drogerase :twisted: :corn:
    Olraaaajt, pa tamo se moze i parkirat! :D

    Drogeraše i sotoniste! :mrgreen:
    Evil Little Goat
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ako nekoga zanima onaj Copenhagen poster je u goodsima i ne bi trebao zadržati se dugo s obzirom da je najvrijednji i najtraženiji od svih EU postera ove godine, baš me zanima koliko će trajati ;)

    http://pearljam.com/goods/product_info. ... ts_id=1335
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    za one koji idu ili bi išli na Lanegana, koncert je rasprodan, ali u srijedu puštaju dodatne ulaznice u prodaju i koncert sele iz Parka u Pauk...

    odavno nisam bio u Pauku tako da, me like! :)
    Wow, Pauk :D
    To me vraca drito u srednjoskolske dane :thumbup: - jedva cekam :)
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    najvrijednji i najtraženiji od svih EU postera ove godine, baš me zanima koliko će trajati
    nema ga više :(

    No ja bih novu majcu/e i izbor ženskih majca je baš nikakav
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ej raja, mozel' jedna kratka uporedba dvije verzije prozracivanja i dekantiranja crnog vina? Sami procijenite koja je bolja ;)

    a) "Proper" Way:
    http://youtu.be/cgj9qePPlso

    b) Ed's Way (0:19-0:47):
    http://www.youtube.com/watch?v=1eh2ud2PkhM&feature=share&list=PL6F0C9387BE59CEA7
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    grudice wrote:
    :D:D Koje ulijetanje u kadar! \,,/ :D
    Evil Little Goat
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ma to mu je Cedevita u boci ;):lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    kladim se da Iva i Pajo nisu išli na Black Keys i da nisu kupili ovaj preružan Ken Taylor BK poster :corn:

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

    variant je još ružniji:

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    kladim se da Iva i Pajo nisu išli na Black Keys i da nisu kupili ovaj preružan Ken Taylor BK poster :corn:

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

    variant je još ružniji:

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

    heeeeeeeeeeeeeeeeeeejj
    nisam jučer bio na fejsu nisam ništa vidio...mi lajk veri mač pogotovo narančasta varijanta
    Nadam se da su stigli na vrijeme za ubosti 2 postera ;)
    A baš sam se nekako nadao da bude master Ken Taylor :clap:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Očekujem da nam se Pajići jave s impresijama. Poster je nice, ali znao je Ken Taylor napravit i bolje. Nego, ide li tko od onih koji su u srijedu u ZG na otvaranje izložbe fotki našeg Sniha? Ja ću se potrudit doći, ali vjerojatno ću malo kasnit. Valjda ne bu počelo baš u 21.30. Veselim se vidjeti te fotke, a nadam se da ću vidjeti i koga od vas. :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Fino nam je bilo na TBK. Lijepo oni to odrade, savrseno uvjezbani i maksimalno profesionalni, sve po PS-u. Bas komentirasmo kak ne kuzimo zakaj im lijepe setliste na stage, kao ne znaju napamet tocno sto sviraju, tesko za povjerovat s obzirom da im se setlista mijenja po jednu-dvije pjesme svakih par koncerata :D
    Ali mocno to zvuci, ta gitara odfrljena do daske tak da jedino kaj jos mozes cut je onog manijaka kak ubija bubnjeve :mrgreen: Jak su bend, hrpu albuma, sjajnih pjesama i tisuce koncerata u nogama...

    Mi se uklopili u kazalisnu publiku na tribinama, zavaljeni u mnogo udobne stolce, lagano cupkanje nogama i obvezno gromoglasno pljeskanje izmedju pjesama. Cak ni Lonely Boy nije podigao vecinu na noge nego tek kada je pocetkom encorea frontman zamolio da se svi dignu, e onda se Australci streberi dizu. Dolje na GA mrvicu zivlje, cak i malo moshanja pred kraj, ali sve u svemu dostojanstveno i bez incidenata :D

    Zamisljali si kak je to moralo izgledat 2006. kad su ovi nasi bogovi bezuspjesno pokusavali animirat tu nadaleko poznatu Sydney publiku :nono: :mrgreen:

    Iva veli da joj prvih pola sata frontman nije dobro sjeo i nesto joj sve cudno...onda skuzi da nije navikla na nekog tko nije kriminalno obucen, zna sve rijeci, ne fulava akorde, ima ritma i fino se krece po stageu :mrgreen::D

    Za 3 tjedna gledamo Radiohead, na istom mjestu i sa vjerojatno jos uspavanijom publikom, ali dobro je, ne bunimo se :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Znači da pogledam set listu da vidim što me čeka u Madridu :lol::lol::lol: baš me zanima koliko će biti calijente Španjolska publika.
    Jebiga mi smo previše razmaženi sa PJ, hvala bogu da smo dobro izabrali ;)

    Uspio sam ubosti onaj poster dan iza koncerta na http://www.beyondthepale.com.au/home/
    Bilo je ono; pošalji mail upit pa čemo se javit, sutradan stiže mail da platim...prva liga :thumbup:
    Moram priznati da su TBK sa posterima podigli tako visoko letvicu da ih ni jedan bend ne može pratiti PJ im nije ni do koljena sa printovima i da stvar bude još gora ne printaju više od 200 komada po koncertu tako da im cijene na eBay-u i sl. kreču obično od 100$ i više pa na dalje.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    pajo wrote:
    Iva veli da joj prvih pola sata frontman nije dobro sjeo i nesto joj sve cudno...onda skuzi da nije navikla na nekog tko nije kriminalno obucen, zna sve rijeci, ne fulava akorde, ima ritma i fino se krece po stageu :mrgreen::D
    :fp: :lol::lol::lol:
    Evil Little Goat
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Fino nam je bilo na TBK. Lijepo oni to odrade, savrseno uvjezbani i maksimalno profesionalni, sve po PS-u. Bas komentirasmo kak ne kuzimo zakaj im lijepe setliste na stage, kao ne znaju napamet tocno sto sviraju, tesko za povjerovat s obzirom da im se setlista mijenja po jednu-dvije pjesme svakih par koncerata :D
    Ali mocno to zvuci, ta gitara odfrljena do daske tak da jedino kaj jos mozes cut je onog manijaka kak ubija bubnjeve :mrgreen: Jak su bend, hrpu albuma, sjajnih pjesama i tisuce koncerata u nogama...

    Mi se uklopili u kazalisnu publiku na tribinama, zavaljeni u mnogo udobne stolce, lagano cupkanje nogama i obvezno gromoglasno pljeskanje izmedju pjesama. Cak ni Lonely Boy nije podigao vecinu na noge nego tek kada je pocetkom encorea frontman zamolio da se svi dignu, e onda se Australci streberi dizu. Dolje na GA mrvicu zivlje, cak i malo moshanja pred kraj, ali sve u svemu dostojanstveno i bez incidenata :D

    Zamisljali si kak je to moralo izgledat 2006. kad su ovi nasi bogovi bezuspjesno pokusavali animirat tu nadaleko poznatu Sydney publiku :nono: :mrgreen:

    Iva veli da joj prvih pola sata frontman nije dobro sjeo i nesto joj sve cudno...onda skuzi da nije navikla na nekog tko nije kriminalno obucen, zna sve rijeci, ne fulava akorde, ima ritma i fino se krece po stageu :mrgreen::D

    Za 3 tjedna gledamo Radiohead, na istom mjestu i sa vjerojatno jos uspavanijom publikom, ali dobro je, ne bunimo se :D


    imali ste vi još toga na repertoaru ako se ne varam? band of horses, na mumforden pretpostavljam nećete ići.. :?:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Neki dan mi je stigla ona nova siva hudica i moram reći da je super....mekana, topla :D i ono najbolje......................................nije crna :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Neki dan mi je stigla ona nova siva hudica i moram reći da je super....mekana, topla :D i ono najbolje......................................nije crna :lol::lol:
    Gordan: Kad već nisi glavni dizajner u 10c, baš bi te mogli zaposlit u marketingu. Evo, kad sam pročitao tvoj post, odmah sam poželio kupit tu novu hudicu. :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Samo da se pozalim da me pere neki blues. Osjecam se besperspektivno bez najavljene turneje ;) A da nije po SA megastadionima :smrc:
    Ima netko vezu kod Kelly Curtisa da malo razbudi ekipu????
    To samo ja tako ili?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Samo da se pozalim da me pere neki blues. Osjecam se besperspektivno bez najavljene turneje ;) A da nije po SA megastadionima :smrc:
    Ima netko vezu kod Kelly Curtisa da malo razbudi ekipu????
    To samo ja tako ili?

    Fali im veliki šef da ih tjera da rade a manje zajebavaju sa strane. Ovo kad nemaju ugovor sa diskografskom kućom da završe album i nije baš neka fora :lol::lol::lol: sad oni mogu radit što ih je volja, ne može to tako cazzo... čeka se po 3-4 godine album, prije u Hrvatskoj dobiješ dozvolu za gradit kuću jebote.
    Pa nakon 3 godine izbace na brzinu album od 36 minuta ili koliko je trajao Backspacer :nono: ubili se od posla :fp:
    Nema B-side stvari...što je i njih recesija ubila.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo malo sa zakašnjenjem, ali evo da vidite čime smo se mi jučer zabavljali. Nisam neki poklonik zapadnjačkih običaja, ali dubljenje bundevi je baš fora. Moja životna suputnica imala je samo jedan komentar:
    Koji si ti geek!
    Pogledajte sami:
    http://img16.imageshack.us/i/imageckwi.jpg/
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ahaha, zakon! :lol:
  • zagizagi Posts: 414
    ste vidjeli?
    http://community.pearljam.com/viewtopic.php?f=4&t=198260
    za one s nesanicom u nedjelju live stream Eda u Pheonixu
Sign In or Register to comment.