Pearl Jam in Zagreb!

1755756758760761860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    bok Fićo!

    kako stvari stoje, neces morati dugo cekati na prvu svirku ;)

    http://i50.tinypic.com/24fn4sh.jpg
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • 6 godina

    http://www.youtube.com/watch?v=AjH98ClmpUE

    ....da se opet ponovi ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • a evo i reportaže da se sjetite ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=TGYBSpU_ ... re=related

    ...tko je bio na drugoj strani grada na Massimu....ajde da čujemo :lol::lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    6 godina

    http://www.youtube.com/watch?v=AjH98ClmpUE

    ....da se opet ponovi ;)

    :cry::cry: :( :( :cry:
    ajme majko ja to u svom zivotu necu moci prezaliti :fp:

    al zato znam da je vama bilo predivno i da ste uzivali, a i nasi decki cini mi se, i odmah sam sretnija
    i onaj VELIKI baner!! svaka cast! ko je to kreiro i zakacio gore? :)

    btw, tko se od vas muskih tu cuje na snimci :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    ah da, 6 godina, prvi PJ koncert, prvi red, ulovljena trzalica od mikea.. a iduci dan položen zadnji uvjet za treću godinu faksa :) kakvi dani sreće su to bili :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Lijepi pozdrav Filip, dobrodosao! Kako ces primijetiti po svima nama, tendencija je da se s vremenom ludost prema PJ-u samo povecava, dakle mozes biti miran da si na dobrom putu i da ces ubrzo i ti imati poprilican broj koncerata za sesirom. ;)
    Zagi, banner su napravile Ana J. (jurasica) i njena best frendica na cijelom svijetu i overall coolerica Sintija. Carice obje! :clap: :thumbup:
    Gordane, proljece je fala na pitanju ugodno i cudljivo. Vecinu vremena je vrijeme ok, iako stalno puse neki vrag. Ali je zato sunce kad upali brutalno jako, onak, redneck potential je ogroman. ;) Mi se nekako polako navikavamo na proljece u listopadu, iako je pajo prosli tjedan po ducanu dramio ko petogodisnjak da kak ce Bozic biti po ljeti kad je ugledao neke bozicne cookiese na polici. To je onda dovelo do filozofske rasprave u nasoj obitelji o mogucnosti postojanja Djeda Mraza u Australiji, a zakljucak je da ni on ni sobovi ne bi ovdje imali sanse i da ovdje ekipa zapravo nema Djeda mraza. Mislim stvarno. :roll: Eto, to ti je ekskluziva, o tome na FB nismo pricali. :lol:
    Osim toga se veselimo koncertnoj sezoni za past u nesvjest jer su nam v zepu karte za Radiohead, Beirut, The Black Keys i Band of Horses! :mrgreen: Izvansebljeni smo od toga kak se u ovom gradu svi presetavaju po koncertnoj sceni, a i presretni sto cemo moci izbjeci festivale, koji tu toliko sumanuto skupi da nije za povjerovat.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Meni je jucer frend rekao recenicu tipa "joooj kako se tebe nisam sjetio, oprosti, imao sam 2 karte i besplatan prijevoz za radiohead u udinama, ali nisam mogao ici"..

    na kraju ih je ekipa valjda tamo utrapila nekome, ali sigurno do 2013. necu pricat s njim :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    i da, i meni konacno stigao Deep i baš je fora.. pogotovo dio o brianu i amsterdam set listi, koja je mrvicu promijenjena od njegove.. umjesto daughter/it's ok su svirali corduroy, na drugom bisom je kod njega jos bio i breath i in my tree koji nisu svirali.. eh, to bi bilo divno :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • zagi wrote:
    :wave: evo da ti i ovdje sluzbeno zazelim dobrodoslicu!
    S obzirom da sam i ja dosta novi fan, uvijek mi je zanimljivo cuti kako su ljudi dosli do PJ-a i postali ovisnici :D pa pliz kao ima neka prica, da ju cujemo
    I da, odakle si?

    A sto se tice koncerata, ekipa odavde, kao sto je Pajo napisao, ide po cijeloj europi, a i svijetu tako da ces uvijek naci nekog s kim ici. Ima nas nekoliko ovdje koji smo ih ove godine prvi put culi, i to zahvaljujuci 10c clanstvu iz prvih redova. Vjeruj mi, live...sve su sto ocekujes i vise od toga... neopisivo!! Jednostavno ne zelis kuci :lol:

    Ovako od nikuda sam si pustio "Ten" jednog dana i oduševio se. Znao sam par pjesama kao "black", "alive", "jeremy", al ih nikada nisam proucavao kako se spada. Da bi drugi dan saznao za PJ20 i od tuda krece moja ljubav :D .. To je bilo razdolje svakakvih problema u mojoj glavi i onako uz ucenje za kolokvije mi jednostavno olaksalo studiranje :) Sjecam se da sam tjedan dana nakon nove godine slusao "release", "oceans" i "indifference" po sto puta na dan :D Mogu reci da su mi stvarno pomogli u teskom razdoblju i promijenili zivot, naravno na bolje.. Od toga dana mislim da nije prosao niti jedan dan bez njih :)
    Rodom sam iz Koprivnice, al studiram u Rijeci pa sebe više smatram Riječaninom jer se ne vracam tako cesto u svoj rodni kraj :lol: Ma šalim se, ali Rijeka me stvarno oduševila :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Iva: Gordane, proljece je fala na pitanju ugodno i cudljivo. Vecinu vremena je vrijeme ok, iako stalno puse neki vrag. Ali je zato sunce kad upali brutalno jako, onak, redneck potential je ogroman. ;) Mi se nekako polako navikavamo na proljece u listopadu, iako je pajo prosli tjedan po ducanu dramio ko petogodisnjak da kak ce Bozic biti po ljeti kad je ugledao neke bozicne cookiese na polici. To je onda dovelo do filozofske rasprave u nasoj obitelji o mogucnosti postojanja Djeda Mraza u Australiji, a zakljucak je da ni on ni sobovi ne bi ovdje imali sanse i da ovdje ekipa zapravo nema Djeda mraza. Mislim stvarno. :roll: Eto, to ti je ekskluziva, o tome na FB nismo pricali. :lol:
    Osim toga se veselimo koncertnoj sezoni za past u nesvjest jer su nam v zepu karte za Radiohead, Beirut, The Black Keys i Band of Horses! :mrgreen: Izvansebljeni smo od toga kak se u ovom gradu svi presetavaju po koncertnoj sceni, a i presretni sto cemo moci izbjeci festivale, koji tu toliko sumanuto skupi da nije za povjerovat.
    Gordan: Toooo, ekskluziva! :lol: Lako je tako liječit PJ PTSP kad ti dolaze ovakve face pred vrata. :mrgreen: I ja bi slušao sve njih. Možda još uhvatimo TBK u Europi prije nego što se zapute vama. A čini mi se da je moja najdraža čvrsto odlučila odvest me na Marka Lanegana koji dolazi u 11. mj. u ZG. Imam osjećaj da bi najradije sjela u vremenski stroj i prebacila se u Seattle sredinom '80-ih, ali ne kao 10-godišnjakinja (koliko bi tada imala), nego s kojih 20-ak. Puklo ju totalka na grunge. :D
  • _annie_ wrote:
    A čini mi se da je moja najdraža čvrsto odlučila odvest me na Marka Lanegana koji dolazi u 11. mj. u ZG. Imam osjećaj da bi najradije sjela u vremenski stroj i prebacila se u Seattle sredinom '80-ih, ali ne kao 10-godišnjakinja (koliko bi tada imala), nego s kojih 20-ak. Puklo ju totalka na grunge. :D

    :lol::lol::lol: :thumbup: vodite li Klaru na ML;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    ... Imam osjećaj da bi najradije sjela u vremenski stroj i prebacila se u Seattle sredinom '80-ih, ali ne kao 10-godišnjakinja (koliko bi tada imala), nego s kojih 20-ak. Puklo ju totalka na grunge. :D

    pa to je lako razumljivo... sigurna sam da su sve djevojke na ovom forumu to barem jednom zaželjele ( a neke sigurno i više puta)... dakle, mlade i zgodne u sijetlu dok se dečki tek probijaju kroz surovi glazbenički svijet... :D:D:D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    6 godina

    http://www.youtube.com/watch?v=AjH98ClmpUE

    ....da se opet ponovi ;)

    i to što prije :)
  • shelashela Posts: 657
    jurasica wrote:
    _annie_ wrote:
    ... Imam osjećaj da bi najradije sjela u vremenski stroj i prebacila se u Seattle sredinom '80-ih, ali ne kao 10-godišnjakinja (koliko bi tada imala), nego s kojih 20-ak. Puklo ju totalka na grunge. :D

    pa to je lako razumljivo... sigurna sam da su sve djevojke na ovom forumu to barem jednom zaželjele ( a neke sigurno i više puta)... dakle, mlade i zgodne u sijetlu dok se dečki tek probijaju kroz surovi glazbenički svijet... :D:D:D

    pozdravljam i bilježim se za mjesto u vremeplovu!! ;D sam da nađem marte i neku kariranu košulju :D
  • shelashela Posts: 657
    nisam se ni ja dugo javljala pa evo standardno mojih par postova u komadu da nadoknadim bar malo :)
    koliko god me druge stvari u životu ometu u našoj pj priči kad tad mi ozbiljno pofali i sva sreća da ste tu :D

    i naručila sam si taman pj20 dlx budući da sam prvi box fulala, juhuuu :D jedva čekam da dođe!

    i dobila sam super vitalogy bag poštom from down under! :D

    ...i jel tko naručio lumber jacket??

    pozdravac svima i starima i novima ;)
  • JeffSotoEV.jpg

    Napokon we did it ;)
    Custom painted frame...najbolji frame shop na planeti :clap:

    Imao sam ovu ideju već neko vrijeme, onda se cijelo ljeto čekalo staklo i sad je došao na red jedan od najzahtjevnijih okvira ikad.
    Prvo je bilo da li raditi okvir od dvije boje pa spajati s druge strane ali to nije bilo sigurno s obzirom na veličinu dyptich-a, onda je Blaženko rekao da se boja i to je to. Tek nakon bojanja letvice okvir se radio po mjeri.

    Oduševljen sam a još ga nisam vidio uživo sutra idem tek po njega :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    JeffSotoEV.jpg

    Gordan: Čovječe, ovo je genijalno. :clap: :thumbup: :clap: :thumbup: :clap: :thumbup: :clap:
    Kakav posao. Ovaj frame zaslužuje mjesto u Hall of Frame. :D Da mi je znat di ćeš ga stavit? :lol:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    JeffSotoEV.jpg

    Napokon we did it ;)

    frikin fakin šit, ovo je predobro... ali meni to ne izgleda tako komplicirano u usporedbi s onim fakin werchterom... naime, stigao mi je i sad je trenutno kod tete uramljivačice koja čeka da se ja odlučim što bih htjela a ne znam kaj da radim... a predobar je poster i mora se sve vidjeti i to uvijek i iz svakog kuta! :) Care, care učinio si mentalne invalide od nas! :lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    e niko, a jesi razmišljao o suprotnim bojama? :mrgreen:

    bar na kompu probao sastavit.. plavi okvir desno na narancasti poster i obrnuto :shock:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    ee zaakon je okvir.

    Ljudi tko planira ići na Lanegana požurite po karte, koncert ostaje u prostoru iznad ribnjaka...čini se da će biti rasprodano
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    e niko, a jesi razmišljao o suprotnim bojama? :mrgreen:

    bar na kompu probao sastavit.. plavi okvir desno na narancasti poster i obrnuto :shock:

    Hrpa ljudi me pita za obrnutu variantu hahahahaha meni je ovako predobro, ne znam možda bi i to bilo super ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    ali meni to ne izgleda tako komplicirano u usporedbi s onim fakin werchterom... naime, stigao mi je i sad je trenutno kod tete uramljivačice koja čeka da se ja odlučim što bih htjela a ne znam kaj da radim... a predobar je poster i mora se sve vidjeti i to uvijek i iz svakog kuta! :) Care, care učinio si mentalne invalide od nas! :lol::lol:

    hahahahaha werchter poster je za ludaru, mogu mislit kako te je žena gledala kad si joj to prezentirala kao zadatak, neće spavat večeras hahahahahaha
    Ja sam nabavio 3 kopije ali sumljam da ću ih sve uokviriti :fp:

    Ovo zahtjeva ozbiljnu dubiozu, da sam u ZG išli bi kod tete barem sat vremena raspravjat.

    Krenuo sam pisati dugu priču pa sam odustao, nazvat ću te da ne peglam druge ovdje sa detaljima i sl. :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Da mi je znat di ćeš ga stavit? :lol:

    Za sada je u celebrity zone

    PA016504.jpg

    prejebeno sam zadovoljan
    PA016500.jpg
    PA016486.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Za sada je u celebrity zone...

    super je ispao! i bolja mi je ova varijanta nego da si zamijenio strane bojama... ja bi ga jedino maknuo iz celebrity zone zbog boja... po mogucnosti na bijeli ili zuti zid... ali kaj ja znam o bojama :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • shelashela Posts: 657
    JeffSotoEV.jpg

    Napokon we did it ;)
    Custom painted frame...najbolji frame shop na planeti :clap:
    Oduševljen sam a još ga nisam vidio uživo sutra idem tek po njega :D

    :shock: vauuu!! preprepre!! :) svaka čast!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Karlhajnc wrote:
    Ljudi tko planira ići na Lanegana požurite po karte, koncert ostaje u prostoru iznad ribnjaka...čini se da će biti rasprodano

    puno hvala na ovom upozorenju, ne bih po kartu krenula do sredine studenog. :mrgreen:
    sad je v žepu. :)
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    pajo wrote:
    :fp: :( :oops:


    Kakav lik, vise od 2 mjeseca nisam postao. I sad naravno bi ja pricao o turneji...dojmovi, setliste, dogodovstine, ekipa ovo ono, a kak kad ste vi vec odmakli jedno osamsto stranica od turneje, sto je apsolutno zakon btw.

    ***
    Jaooo, naježio me ovaj post!! :) :thumbup:

    Zato uzdižem čašu i nazdravljam cijeloj ekipi da ovo sve potraje što više... neka nam je Pajo najavio turneju 2032g ;)
    Word! Uzdravlje! :)


    I pozdrav, migtrain! :wave: :)


    Nego, vidimo se svi 24.11. u Zagrebu? A? A? A? :D
    Evil Little Goat
  • Imam jedno pitanje u vezi postera.... Gledam ovdje u shopu kosta 30 dolara, na stranici od artista 175 dolara, a na koncertu ljudi kupovali po 50 dolara... Kaj se dešava? :D
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Nego, vidimo se svi 24.11. u Zagrebu? A? A? A?
    :clap: eeee sjajno!
    Veselim se baš što dolazi, dodatno jer mi je propao odlazak u Beč prošlo proljeće
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Karlhajnc wrote:
    Nego, vidimo se svi 24.11. u Zagrebu? A? A? A?
    :clap: eeee sjajno!
    Veselim se baš što dolazi, dodatno jer mi je propao odlazak u Beč prošlo proljeće
    Gordan: I naše su karte kupljene. Prema mojim posljednjim informacijama koncert će bit u Pauku.
    migtrain wrote:
    Imam jedno pitanje u vezi postera.... Gledam ovdje u shopu kosta 30 dolara, na stranici od artista 175 dolara, a na koncertu ljudi kupovali po 50 dolara... Kaj se dešava? :D
    Gordan: Dok se ne javi naš meštar od postera, pokušat ću ja objasnit. Dakle, imaš nekoliko serija printova: Artist Edition, 1st Edition, etc. Cijene su naravno različite, a ovise o tome koliko je komada tiskano u seriji (što manje, poster je raritetniji, a cijena veća), je li umjetnik potpisao i numerirao printove, etc. Obično su najjeftiniji posteri koje kupuješ na koncertu. Eto, probah pojasniti, a Niko će me ispraviti ako san ća falija. :D
Sign In or Register to comment.