Pearl Jam in Zagreb!

1725726728730731860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    majice majice majice, to te ja pitam :)

    moja situacija s prošlim brojevima je i više nego zadovoljavajuća, baltazari i bajadera su još čitavi i ne pokazuju volju za prestankom života što me jako veseli..

    Vegeta je odavno otegnula papke pa itekako podržavam akciju "Okusimo ponovno" za retisak vegete kao i akciju za novu majicu (akciju još neću prozivat dok ne smislimo temu :))

    tko dolazi Tračat večeras, vidimo se :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Istekao mi membership...čak dva dana nisam bio član :shock: :shock: :lol:

    ali evo greška je brzo ispravljena i opet mogu mirno spavati i očekivati Analog majicu :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Istekao mi membership...čak dva dana nisam bio član :shock: :shock: :lol:

    ali evo greška je brzo ispravljena i opet mogu mirno spavati i očekivati Analog majicu :lol::lol:

    pametan potez... mislim, majica je bezveze, ali novi tweet i Ed u susjedstvu... :-)

    kaj mislite, hoce staviti datume prije ili nakon PJ-a?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    kladim se prije.. i to jedno 7 datuma u italiji.. vec vidim.. po mogucnosti 10.6.-20.6. kad je euro u poljskoj ili u osmom mjesecu kad je terraneo :P
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ptičica, ptičica....
    A svašta se nagađa; da je samo PJ21 merch ili Alpine bootleg, dvd...PJ east coast itd???
    Ed u susjestvu bilo bi najbolje tako da napokon odlučim gdje idem ovo ljeto :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ptičica, ptičica....
    A svašta se nagađa; da je samo PJ21 merch ili Alpine bootleg, dvd...PJ east coast itd???
    Ed u susjestvu bilo bi najbolje tako da napokon odlučim gdje idem ovo ljeto :lol::lol:

    to je Ed u Europi... sigurno ;-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    nekome na FB u iphone PJ aplikaciji su se pojavili datumi EV euro turneje... opet amsterdam, london ( 3 dana nakon otvaranja OI - ako sam dobro skužila!?!), portugal, manchester... svašta nešto... ćemo da vidimo...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    nekome na FB u iphone PJ aplikaciji su se pojavili datumi EV euro turneje... opet amsterdam, london ( 3 dana nakon otvaranja OI - ako sam dobro skužila!?!), portugal, manchester... svašta nešto... ćemo da vidimo...

    Portugal je izgleda potvrđen. http://blitz.aeiou.pt/eddie-vedder-conf ... tmn=f80136

    ostali datumi:

    25.07. Amsterdam
    26.07. Amsterdam
    28.07. Manchester
    30.07. London
    03.08. Zambujeira do Mar (gornji link)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    25.07. Amsterdam
    26.07. Amsterdam
    28.07. Manchester
    30.07. London
    03.08. Zambujeira do Mar (gornji link)
    :cry::cry::cry:
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ana2112 wrote:
    :cry::cry::cry:

    ma vjerojatno to nije sve :)

    ali mene tamo nece vidjeti... nek dovuce svoje dupe negdje blize :ugeek:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    ma vjerojatno to nije sve :)

    ali mene tamo nece vidjeti... nek dovuce svoje dupe negdje blize :ugeek:
    :D Ona naša varijanta s Italijom, Istrom, vinom i maslinama mi se jako sviđala. :D
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ana2112 wrote:
    :D Ona naša varijanta s Italijom, Istrom, vinom i maslinama mi se jako sviđala. :D

    ofkors! jedino to i dolazi u obzir kaj se mene tice... ok, prosla bi i slovenija, austrija... :)

    ma ovo je bas bezveze... ljeto je i olimpijska godina, avio karte su skupe... traje olimpijada, smjestaj u londonu je skup... UK i Amsterdam ce odraditi s bendom, zakaj samo tamo solo? ok i portugal...

    sad sam skuzio da otpadaju i oni talijanski datumi koji su kruzili jer se poklapaju s ovima... hm, otkazalo madonu, necu vidjeti eda solo, gdje je tome kraj?? :D

    btw, Wilco sinoc isprašili 9 paviljon na ZG velesajmu... snih, što tvoje uho kaže na ozvucenje i prostor uopce? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • zagizagi Posts: 414
    dakle sluzbeno je! i odmah je stranica sva usporena :D
    cudna mi je ta turneja, kratka i nepovezana nekako
    al bar su objavili i poslali mail europljanima u "normalno" vrijeme
  • siljosiljo Posts: 2,203
    cijene karata su bas fora...

    Amsterdam--- 286$ za 2 karte !!!
    Manchester--- 156$ za 2 karte
    London
    172$ za 2 karte

    upravo sam se oslobodio stresa oko kupnje karata... kao kad se oslobodis usmenog ispita tako da padnes na pismenom :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    cijene karata su bas fora...

    Amsterdam--- 286$ za 2 karte !!!
    Manchester--- 156$ za 2 karte
    London
    172$ za 2 karte

    upravo sam se oslobodio stresa oko kupnje karata... kao kad se oslobodis usmenog ispita tako da padnes na pismenom :mrgreen:

    Dobra ti je usporedba :lol::lol::lol:

    Ja sam isto skurcan ful (pardon na izrazu) totalno mu je turneja sranje...koji kurac su tako zapeli za Manchester svake jebene godine pa ima i drugih mjesta za putovat mamicu im ....

    Sad moram nešto smislit :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    cijene karata su bas fora...

    Amsterdam--- 286$ za 2 karte !!!
    Manchester--- 156$ za 2 karte
    London
    172$ za 2 karte

    upravo sam se oslobodio stresa oko kupnje karata... kao kad se oslobodis usmenog ispita tako da padnes na pismenom :mrgreen:
    :lol::lol::lol:

    Amsterdam je totalna smijurija. UK je ok cijena. Al daleko je mamicu mu. :? Mislim da cu skipat. :cry:

    EDIT: K tome UK je za vrijeme Olimpijade, smjestaj ce bi il nemoguc il ultraskup. Njah!
    Evil Little Goat
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ok, malo sam se sad smirio, vecerao... pa dvije žlice Linolade i sad mi je lakše :D

    Pomirio sam se sa sudbinom i sad treba provat tu lutriju pa gdje ti daju kartu...nema biranja u tome je fora.

    Ja bi radije u Amsterdam bez obzira na cijenu karte, bit će jeftiniji smještaj a na CoffeeShop ne možeš stavit cijenu :mrgreen::mrgreen::mrgreen: navodno do 2013 su otvoreni za strance a onda samo lokalci sa membercard mogu uživati :evil: koja greška

    ali prije svega "Obračun kod O:K: Corrala" večeras sa ženom da definiramo gdje će me pustit :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ja ne idem. Necu imat love za pol drugih koncerata nakon PJa a kamoli za preskupog Eda. I ja moram nesto jest i malo vidjet ljeto, a ne samo sjever europe. Ako se odluci za kakvu italiju ili nesto slicno, blize nama, onda cu jos razmislit. Al ovo je presmijesno. Imam filing da bi mogao jos nesto dodat jer nije ovo full tour garant, tako da bi se ljudi mogli sjebat ako sad kupe nesto, a poslije im dodje blize. Uglavnom, ja zasad stojim pri svojemu da na nista od navedenog ne idem!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Btw, Niko, jesi bijelu Linoladu jeo? :D ta je VRH!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Btw, Niko, jesi bijelu Linoladu jeo? :D ta je VRH!

    Priznajem samo bijelu Linoladu, ništa drugo ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pa dvije žlice Linolade i sad mi je lakše :D
    Btw, Niko, jesi bijelu Linoladu jeo? :D ta je VRH!

    my people! :thumbup:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Slažem se za linoladu..

    aha.. i edda isto.. da sam na holdu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Bijelom linoladom protiv Eda!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ni ja nisam oduševljen datumima, i lokacije su mogle bit malo drugačije od onih koje će proći s bandom, ali kad sam zguglao Zambujeira do Mar i pogledao fotke, odmah se pojavila želja za "pinklec na rame i put pod noge" :D Dobro, nije baš teško kravu u djetelinu natjerat. A kako je i Anči bacila oko na Portugal, tko zna što se sve može dogodit. :mrgreen:
    A kaj se Linolade tiče, i kod mene doma cure preferiraju bijelo.
    P. S. Mogli bi se Australci javit i na forum (za nas koji nemamo FB profil) :twisted:
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    _annie_ wrote:
    ali kad sam zguglao Zambujeira do Mar i pogledao fotke, odmah se pojavila želja za "pinklec na rame i put pod noge" :D
    Mjesto izgleda fantastično, da. Al vidim naokolo da ljudi komentiraju kako je to uzasan festival s najgorom ruljom na sviejtu... :think: :wtf: Ja nikad čula za njega... :shifty:
    Evil Little Goat
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo, na zapovijed novog precjednika, javljaju se Australci, bar ovi koje pere jet lag pa su budni u tri ujutro, pajo radni covjek spava snom pravednika. ;)
    Pa da krenemo redom: na Eda ne idemo, kostao bi nas jos vise nego kaj ce kostat vas ostali narod, morali bi zbog njega ostati jos tjedan dana dulje u Europi, prebezveze su nam gradovi u koje dolazi (ok, osim Londona, ali tamo fakat dolazi u bzvz vrijeme i tak). Osim toga, racunamo da ce tip zapalit ovdje kod nas nekad opet, surfanje je ipak surfanje. O Europi cemo razmisljati jedino i iskljucivo ako doda Italiju.
    Od ostalih noviteta ima to da je ovdje jako lijepo :D , ali to znamo da ste vecina vas vec znali. Nish jos nema bas novo, polako sredjujemo stvari, hodamo po salterima i nabavljamo sve kaj ti treba da budes funkcionalan imigrant. ;) Paji je na poslu ok, odmah je krenuo tempo, ali ipak mu je lakse jer zna vec ekipu i tak. Vrijeme je fakat lijepo, nema kise (sto je super jer im je ovo ljeto bilo najkisovitije u proteklih 40 godina), 25C je stalno tak da gustamo u vecernjim setnjama po razim zaljevima. I tak, lepo nam je zasad...drzimo fige da tak i otane cijelo vrijeme. Takodjer, malo smo se oporavili od silnog cmoljenja (naravno, samo ja cmoljim, pajo je musko pa ne cmolji ;) ) od svih vasih lijepih rijeci i poklona (you know who you are!) i gustamo u svim oblicima internetske komunikacije jer imamo feeling da ste nam svejedno blizu.

    I jos da dodam...Linolada..smrc... :cry:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    australci! :)
    drago mi je da vam se sviđa dolje, a ovo obilaženje zaljeva neću ni komentirati.
    znam da smo si mi neki sami krivi što nemamo FB, al' pridružujem se apelima da nam se i ovdje javite tu i tamo :)
    btw, dam se kladit da linolade ima za nabavit u nekom rvackom dućanu, jeste u sidneju ili niste :mrgreen:
  • jurasica wrote:
    ekipica, izgleda da imam 2 karte za amsterdam2 stajanje... jedni frendovi su odustali zbog možebitnih budućih nepovoljnih okolnosti (looohooosers...)... dakle, ako je netko zainteresiran, naravno da ima prednost...

    hej, jesu li te karte jos uvijek slobodne?
    "And sometimes is seen a strange spot in the sky, a human being that was given to fly..."

    "We are all determined by our gene pool...obviously, somebody peed in yours"-Walter Bishop
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Iva: I jos da dodam...Linolada..smrc... :cry:
    Gordan: Lijepo je čuti da ste nam dobro, osim povremenih šmrcanja, ali s vremenom će i to proći. A kaj se Linolade tiče, ja bih se rado mijenjao s tobom - tebi Linolada, meni Sydney. ;) Kako si još uvijek kućanica i sigurno imaš vremena za ture po dućanima, vjerojatno ćeš tamo naći neki dovoljno dobar supstitut, ako ne i original, kao što veli Elcielo. Ipak ste u Sydneyu, a to je rvacki teritorij. :D
    Uživajte, javljajte se i briši suze predsjednice u egzilu; brzo će proći tri mjeseca, a onda se opet vidimo!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    A ništa radit ćemo Linolada majice :lol::lol::lol::lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.