Pearl Jam in Zagreb!

1724725727729730860

Comments

  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    Samo da provjerim ovdje prvo imali netko da mu trebaju 2 karte za Stockholm ili da zna nekoga ???
    Ana2112 wrote:
    Prijateljica mi traži 10C kartu za Stockholm. Ima li netko ili zna nekoga tko ima? :)

    ta-raaaa! ok, Niko ne nudi 10c, ali, ta-raaaa! :mrgreen:
    Hahaha... ta-raaaaa http://www.dramabutton.com :mrgreen::mrgreen:

    Niko, jel jos uvijek imas karte? Bilježim se sa štovanjem? :D
    Evil Little Goat
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    mene zanima kakve su novosti s predsjednickim parom? kaj, jel vam odbijena viza? :lol:
    Iva: Jok. Pa to bi vam javili, ne? Ceka se jos...valjda svi oni Maldivcani i ostale nacije koje su nahrnule prema OZ-u stvaraju neku guzvicu. :D Ali tek ce ovaj tjedan biti 4 tjedna od predaje zahtjeva za vizu, a to je neki minimum koliko traje taj proces (I think).
  • Hey Ana, nisam još nikome dao kartu, tako da je slobodna samo što imam dvije karte na taj jedan mail to jest jedan pdf. Tebi treba samo jedna karta jel tako?
    Ne znam kako riješiti situaciju ako prodam drugu kartu sa istim pdf. file, imate duplikate???
    Ne sječam se sa ovim elektronskim kartama da li se ide direktno na ulaz ili na box office???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Kakve su to karte? Stajaće ili sjedeće?
    Hmmmm, ne znam kako to ide. Ne postoji nacin da se to odvoji u 2 pdfa? I da li je na njima ime kao na berlinskim? Ako je onda bi trebalo odjavit i prijavit na drugo ime, pa oni pretpostavljam posalju drugi pdf s novim imenom...? Trebali bi im mail šibnut pa vidit...
    Evil Little Goat
  • Ana2112 wrote:
    Kakve su to karte? Stajaće ili sjedeće?
    Hmmmm, ne znam kako to ide. Ne postoji nacin da se to odvoji u 2 pdfa? I da li je na njima ime kao na berlinskim? Ako je onda bi trebalo odjavit i prijavit na drugo ime, pa oni pretpostavljam posalju drugi pdf s novim imenom...? Trebali bi im mail šibnut pa vidit...

    Karte su sjedeće.
    kad se pdf isprinta na njemu su dvije različite karte sa svojim brojem tako ako svatko uzme svoj broj nema problema samo da se ne pomješa. Nema imena na ovim kartama.
    Nekako ćemo se dogovorit ;) ako ti je ta sjedeća karta ok.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    OK. Mogu ti javit za koji dan? Probala bi jos nac stajacu, ako ne nadjemo uzimam. :)
    Evil Little Goat
  • masnimasni Posts: 1,657
    Niko, red je da se i ovdje čestita, ipak je ovo baza :)

    pa sve sve najbolje želim! da bog da ti sagradili 3 zida za sve postere :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pokušavam dešifrirati ovu čestitku.
    hm, jel rođendan u pitanju?
    ili osvajanje nekog postera na lutriji?

    štogod, čestitam i ja! :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Je, rođendan je legendi...i jako mi se sviđa ovo kaj veli Marin, da je ovo baza :D

    Sretan rođendan Niko i da bog da ti "okvirman" javi da je nabavio nove okvire u svim mogućim bojama :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Sretan rodjendan, Niko!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ekipa, stigle su vize i stvar je postala ozbiljna, ide se brzo, za dva tjedna. Ono kaj si vi morate upisati u plesne kartice je to da bumo najvjerojatnije iducu subotu imali oprostaljku u lokalnoj birtiji tu u nasoj zgradi. Prisustvovanje obavezno, o detaljima budete obavijesteni cim ih dogovorimo. ;)
  • pajo wrote:
    Iva: ekipa, stigle su vize i stvar je postala ozbiljna, ide se brzo, za dva tjedna. Ono kaj si vi morate upisati u plesne kartice je to da bumo najvjerojatnije iducu subotu imali oprostaljku u lokalnoj birtiji tu u nasoj zgradi. Prisustvovanje obavezno, o detaljima budete obavijesteni cim ih dogovorimo. ;)
    A jooooj kako super! Bas sam sretna, al mi je zao da se necemo vidjet, ja se za 2 tjedna vracam doma.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ola Niko, care care gospare, sve najbolje za ročkas! sori na kašnjenju ali valjda se broji a i vidim na fejsu da se šeće po amstaču pa ti ne moram posebno želiti dobar provod... :) uživaj malo i za nas...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • hey ekipa, hvala na čestitkama !!
    Vratili se u nedelju iz Amsterdama sve je bilo super samo povratak doma je trajao cijeli dan, avion zbog bure nije sletio u Grad nego u Split a to je trauma svih nas koji živimo u Dubrovniku i letimo zimi, Ovo mi je već drugi put da se vozim autobusom a platio avionsku kartu :lol:
    BTW Amsterdam moj novi najdraži grad ;) ne znam kako mi je to trebalo tako dugo da ga posjetim, sad mi je žao što ne idem na koncert tamo frikin 10c raspored ubacivanja karata za sve je kriv.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    hey ekipa, hvala na čestitkama !!
    Vratili se u nedelju iz Amsterdama sve je bilo super samo povratak doma je trajao cijeli dan, avion zbog bure nije sletio u Grad nego u Split a to je trauma svih nas koji živimo u Dubrovniku i letimo zimi, Ovo mi je već drugi put da se vozim autobusom a platio avionsku kartu :lol:
    BTW Amsterdam moj novi najdraži grad ;) ne znam kako mi je to trebalo tako dugo da ga posjetim, sad mi je žao što ne idem na koncert tamo frikin 10c raspored ubacivanja karata za sve je kriv.

    :)

    i meni je amsterdam duboko u srcu... zovem ga svojim drugim rodnim gradom... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Niko, ne odgovaras mi. :?: Karte za Stockholm su ti u A15? Uzimam obje. Samo daj broj racuna i ostale info...
    Evil Little Goat
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    niko, ne odgovaraš ani2112?!?!

    ma nisam to htjela... :lol::lol::lol: kaj je s prodajom postera The Sao Paulo 03/11? kaj nije trebalo danas ići u prodaju?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    niko, ne odgovaraš ani2112?!?!

    ma nisam to htjela... :lol::lol::lol: kaj je s prodajom postera The Sao Paulo 03/11? kaj nije trebalo danas ići u prodaju?

    Bog Ana danas ti je leopard poster između 18h i 20h

    Ja moram vodit Marka na judo trening...upravo tražim pomoć tko mi može uletiti na f5 dužnost :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    mmj, nisam stigla ranije i gotovo... nema više postera... jel ima nade da se pojavi još koji komad na stocku?!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    mmj, nisam stigla ranije i gotovo... nema više postera... jel ima nade da se pojavi još koji komad na stocku?!

    Nažalost sumljam, mislim da je to to a da stvar bude još gora na second market-u je dosta vrijedan ( sad sam baš provjerio i začuđujuće uopće ga nema u ponudi ) Chuck Sperry je dosta tražen umjetnik i njegovi posteri su uvijek na cijeni.
    Baš mi je žao, ne znam je li Sid također uspijela iz Dubai-a kupiti ga znam da joj se sviđao???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ekipa, vazna vijest, oprostaljka se prebacuje na CETVRTAK (Dan zena, 8.3.)!!!
    Paju satrala gripa, temperatura luduje, veselje sveopce. Eto, sva sreca pa nismo bas nista imali za sredjivat ovih dana pa je bilo vremena i da se on razboli. ;) No dobro, do cetvrtka bude ziher bolje pa se vidimo!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Niko, nisam kupila poster, nisam se ni sjetila :roll: :mrgreen:
    Al bolje ne, trebam stedit pare za turneju itd...
    Australci, sto se se malo razbolili? Bolje sad to odbolovat nego tamo ;) Ajde, pomalo, bit ce vam ekstra.
    ja nazalost, dolazim taman taj dan pa mi nekako nije bas da odjurim odmah ZG... Al vidimo se na ljeto :)
    Tko je kupio poster? Ranko? 8-):)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Australci, sto se se malo razbolili?
    Iva: a, ne, ne, bivsi precjednik ne priznaje ta nekakva half-assed, malo-bolestan rjesenja. 8-) On kad boluje onda odvali 39,9 punih 24h, u komadu, pa onda naucis da postoji Lupocet 1000 i da se takvim konjusinama koji kure ko' bedasti smije dati ZAJEDNO s Neofenom forte. Zna ex-precjednik da mora zasluziti pocasti dozivotnog ureda s tajnicom i savjetnikom, temeljito on sve odradi.
    Ali boze moj, sto bi sad radili da on nema gripu? Pa nije da za tjedan dana selimo na drugi kontinent?!? :lol:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Bok svima ili što bi Australci rekli - howdie! :mrgreen: Nadam se da su predsjedniku dobro učinili oni kokteli droga kojima ga je First Lady našopala i da se vidimo u četvrtak. Nego, kako sad imam dosta vremena za razmišljanje, palo mi je napamet da bismo mogli pokrenuti kreativni proces glede ovogodišnjih majica. Nekih ideja je već bilo, pa možda da podsjetimo naše kreativce u domovini i na dalekom sjeveru na sve što se rojilo po glavama, a oni kad budu imali vremena, sve to pretoče u kulerski dizajn koji će cijeli svijet ostaviti bez daha :D Imamo još tri i pol mjeseca do prvih koncerata, a čini mi se da je to idealno vrijeme za pokretanje cijelog postupka da svi na vrijeme dobiju majice.
    I još nešto - što je s reizdanjem Vegete? Palo mi napamet kad sam neki dan u reklami vidio gosn Stevu Karapandžu :lol: Ja bih je baš htio imati...
  • zagizagi Posts: 414
    evo i mene :D kako ste mi svi? nadam se da je predsjednik bolje. ja sam malo crncila za knjigom i sad imam slobodnog vremena, pa iako neznam kako to sve ide s majcama, ako treba nekome pomoci tu sam :)
    cak sam mislila da iskoristim slobodno vrijeme na izradu nekog novog bannera :?: mozda nesto da ide uz ono zagreb se sjeca, ali i da ih opet zeli vidjet i cuti :lol:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pozdrav ekipa; glede majica ja i majstor Igor smo već nešto razgovarali on naravno već nešto radi ;)

    a za baner ja bi im stavio zagreb čeka OPET ;):D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:

    Ja lajkam ideju sa Come Back i approved ;) malo bi samo doradio font i igru sa veličinom slova.

    Super :thumbup:

    Možemo i ovaj slogan isprintati i kao male letke i bacati ih na svakom koncertu na binu...naravno ako bude junaka u prvom i drugom redu :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    naravno ako bude junaka u prvom i drugom redu :lol::lol:
    kako ne bi bilo! ako budemo dalje zavezat ćemo letke za kamenčiće pa bacat gore. XD
    Evil Little Goat
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ekipica, izgleda da imam 2 karte za amsterdam2 stajanje... jedni frendovi su odustali zbog možebitnih budućih nepovoljnih okolnosti (looohooosers...)... dakle, ako je netko zainteresiran, naravno da ima prednost...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.