Pearl Jam in Zagreb!

1722723725727728860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    e pa ja sam u ŠOKU... to nijesam očekivala... možda je vama to ok, ali mene takve stvari izbace iz takta.... mislim, svaka čast Pajo na tvom uspjehu i čestitke do neba ili do down under, jednako je daleko, ali mi uvijek zasmeta kad takva ekipa ode iz domovine... tak kvalitetna, ne?!? mislim, nadam se da ne mislite tamo ostati 4ever... ono, zgrnite lovu i vratite se ko baje, to mi je ok...

    što reć? koju poruku poslati...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Trebala bih bit u ZGu prvi tjedan 2.mjeseca.

    kao glavna agrsivka na ovom našem forumu, sazivam hitan meet-up! može u ovom gore terminu!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    EU

    :clap::clap::clap:

    bas me ljuti ova inertnost oko izlaska... nije da biramo predstavnika stanara u zgradi :x

    ako tako nastavimo, trebat ce nam puno lubrikanata jer ce inace boljeti :twisted:

    ali i ja pljescem za rezultat :clap::)

    Ja se opet vračam na ovu temu jer me sad sram kakvi ljudi žive oko mene...da Dubrovnik bude najgori na ovom referendumu, grad koji živi od turizma i stranaca...to nisam očekivao. I onda čitam po fejsu kako su oni ponosni što je to tako....tlak mi škoči, postanem agresivan u sekundi...jednim klikom bi ih izbrisao sa planete zemlje :twisted: da mogu :lol:
    Nije ni čudo što govore; što južnije to tužnije :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo da se ja malo oglasim po pitanju referenduma, buduci da mi je to kao trebao biti posao. Prvo da se ogradim od retardirane kampanje - vrlo cu vam otvoreno reci da za nju mozete kriviti samo minostricu mi, koja se kad je dosla okruzila nekom konzultanticom iz privatnog sektora (kao velika strucnjakinja za PR, a vidite sto je smislila) i mojim sefom, koji je jedan jako opasno lud covjek, a koji jos k tome u Hrvatskoj zivi 6 mjeseci (povratnik iz dijaspore), koji nit sta zna o komuniciranju, nit o drzavi nam. Nikog drugog, a pogotovo ne ljude koji tamo rade godinama, nisu imali potrebu nista pitati. Mentalnog zdravlja radi, par tjedana prije referenduma sam provela, po prvi put u zivotu, citajuci knjigu na poslu. Na svu srecu, sefic ne poznaje koncept timskog rada pa nikoga nije ni u sta ukljucivao (doduse, 10 dana prije refica me trazio da vodim TW i FB accounte pa sam mu bila primorana raci da odjebe, tek nesto manje nepristojnim rijecima).
    That said, nemojte se niti cuditi, niti ljutiti na rezultate referenduma - oni su upravo onakvi kakve nam ankete (jedine dobre firme u drzavi, naravno Pulsa :)) prognoziraju vec godinama. Ni ova ni prosla Vlada nisu dodale, ali na svu srecu niti oduzele otprilike niti jednog glasaca. Ako se uzme u ozbir kako nam izgledaju biracki popisi, a prema izracunu onog tipa koji je osnovao Iskon (podijelio je svoj izracun na Twiteru, a tipu nekak vjerujem), izaslo je zapravo oko 60% biraca, od kojih je 66% bilo za. Uzmemo li u obzir kako Europi trenutno ide, dobri smo.
    Elem, htjedoh reci, zivimo u vrlo pro-europskoj drzavi i to je ok. Osim HNS-ovih ministara (nek' se ne naljuti ako je tkogod njihov glasac) iz drugih resora stizu informacije od ljudi da su dosta zadovoljni time kako novi sefovi rade, dakle ima neke nade. Pa eto, sad jos samo malo strpljenja i mozda za 5-10 godina ne budemo vise u banani. ;)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    I to sto kazes, za 5 do 10 godina...bas tako. Puzevim koracima :S
    ja sam Euro skeptik, moram priznat. Nikome ne vjerujem vise, nasima uopce, a ostalima...sve je to vrlo slicno. Ne bih dalje o politici nase drzave i EU...nego eto, sto sam uprvo nasla na FB, tu jos nije objavljeno

    https://www.facebook.com/EddieVedder?sk=events


    EDIT: objavljeno a NEWS-u http://www.pearljam.com/news/eddie-vedd ... -solo-tour
    Znaci jug Amerike...zasad :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zagizagi Posts: 414
    ja sam Euro skeptik, moram priznat. Nikome ne vjerujem vise, nasima uopce, a ostalima...sve je to vrlo slicno.
    moram priznati da sam i ja, nekako nam nikada u savezima nije bilo bas toliko dobro. da je referendum bio prije cca 2 god vjerovatno bih drugacije razmisljala, al opet nekak uvijek volim drzat kontru masi pa...? :D moje je da se najbolje ugledamo na argentinu i kopiramo :lol: al u svakom slucaju zelim nam srecu u EU, mozda je i dobro da smo usli jer ce se mozda neke boljke koje su proizasle iz naseg mentaliteta iskorijeniti :roll:

    nego, svaka cast na odluci, nekak mi se cini da je australija definitivno obećana zemlja. sve lijepo, uređeno i poslozeno u svakom smislu, a nije hladno kao u skandinaviji :lol:

    sto se tice eda, nekak mi je laknulo kad sam vidla da je us tour, nemam trenutno jos vremena razmisljati i o nekom njegovom euro tuoru. :D ali to ne znaci da ne mislim da ce ga biti. nekako nisu sva suskanja bez vraga, mislim da bi mogli u 3-4 mj objaviti i tour za ovaj nas stari kontinent

    ps. brate mili kolko "nekak" u postu ?!?!' :lol:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Iskorijeniti ce se tesko neke nase boljke kako ti kazes i nas mentalitet.
    Iva je pogodila da nas je vecinu (bar mene) najvise sama kampanja oko ulaska u EU izivcirala. Na svakom koraku o tome bleju, EU ovo, EU ono, pa one reklame ne tv :roll: , pa na netu, ma svugdje... Ja sam izasla na referendum i smatram da sam samim time dobro ucinila. A cekaj, kazes da nas je vise izaslo nego sto su rekli? Nisam polovila to bas.. ocu rec da kad sam cula broj 43% dosta sam se razocarala jer masa ljudi nije izasla, stav tipa, bas me briga, bit ce nam tako i tako ionako...krasno. Zato cim manje pratimm politiku jer se samo nerviram. Jos jednom ponavljam: prava odluka u pravo vrijeme za selit se u obecanu zemlju! Bravo! :)
    Sto se tice Eda, mislim da ce nas zajebat pa uskoro objavit i Euro turneju :D Eto i njega u EU :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Australija zasluzuje samo naklon do poda, totalni rispekt i sve najljepse zelje za down under. Kao sto jurasica kaze, steta je sto takvi ljudi odlaze iz domovine, al neka, takve prilike se ne propustaju. Uostalom, tko ne zeli brckanje u pacifiku za novu godinu??

    Men je savrseno drago sto je ovaj EU cirkus zavrsio. Vec mi je pomalo bilo slabo od hrpetine laznih, neprovjerenih informacija o EU, Hrvatskoj u EU, istina o EU itd., a koje su kolale internetom, kafanama i inim okupljalistima. Na trenutke mi se ucinilo da su svi u mom okruzenju u kratkom periodu postali ekonomski analiticari sa sposobnoscu proricanja buducnosti. Slag na sve skupa bila je ta slampava i blesava pro EU kampanja, a uvjeren bijah da razina gluposti i iritacija con EU kampanje, u reziji HSP-a i ostalih bogtepitajkogapredstavljamo desnicarskih stranaka, tesko moze biti nadmasena. Jagoda u slagu jest cinjenica sto na tonu tih clanaka, prognoza, kvazipatriotskih pamfleta, poziva na bojkot i davidickeovskih mantranja, nitko nije odgovorio nekakvim zdravorazumskim, britkim i jasnim clankom iliti demantijem. Mislim da u tome treba traziti uzrok ovakvog kriminalnog odaziva na prilicno bitnu stvar. Regarding ministrica nova, potajno se nadam da ce zavrsiti pod kotacima stranackog sefa, ili barem na HZZ-u. :evil:

    Eto, nakon silnih molitvi i kuknjava Eda na jugu. Trouble rednecks unite! :lol:

    Rukomet nisam pratio bas. Gledao sam pola utakmice sa Norveskom jedino (ma jel bila norveska??), a i tu sam zaspao jedno 8 puta u meduvremenu. Ali su me vaterpolisti malo razocarali, moram priznati, iako imamo strasnu ekipu, iako i nasi protivnici imaju strasne ekipe, ali cini mi se da tu nesto ne stima bas. No, nadam se da oni, kako sami kazu, ipak na ovom turniru pocinju pripreme za OI.
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ne brini, nije njima lose, ni rukometasima ni vaterpolistima... ja gledam na pola jednog oka sve to. Samo ponekad me ulovi nekakva ludnica oko navijanja, ali vrlo rijetko...

    Nego, nitko se ne oglasava po pitanju nekog nalazenja? Zar me nitko ne zeli vidjet? :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Nego, nitko se ne oglasava po pitanju nekog nalazenja? Zar me nitko ne zeli vidjet? :(
    Eto, da se ne ponovi ovakva tvrdnja, mi bismo trebali biti u Zg, nudimo prostor, dobru volju, mozda i pokoji koliko-toliko dobar zalogaj :)
    Stojimo na raspolaganju i ako se odlucite za drugu lokaciju, whatever :)

    Za EU ne znam sto bih rekla - bili smo u Budimpesti i propustili glasanje. Voljela bih da me je netko u ovoj drzavi razuvjerio i dokazao da i sami mozemo biti pametni. Ovako nemam pojma... Nisam ziher da ce nam biti bolje u EU varijanti, kontaktiram u poslu s ekipom iz novijih EU drzava, ali i starijih, i rijetki su oni koji ne bi natrag, van. A opet, mozda je to stvar trenutka i katastrofalne globalne ekonomske situacije. Vidjet cemo...
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited January 2012
    Iva: ajmo po redosljedu vaznosti: Sid, nismo nikaj napisali zato kaj cekamo dan i sat da napises. :D tj. naravno da bumo dosli kam god velis, na film, na cugu, na meet koji Jurasica zaziva, a Gabrovci nude, ma kam god treba, dojdemo! ;)

    A kaj se tice "kampanje" o EU, Viktor je u pravu - cudo jedno od informacija je bilo, a jos k tome u takvoj jednoj opakoj konkurenciji gluposti da covjeku pamet stane. Kaj da vam velim. Zao mi je. Vjerujte da smo mi koji smo u toj ludnici sacuvali jos malo razuma bili fakat jako tuzni i zgrozeni i smatramo da nam drzavica ne zasluzuje sjevernokorejsku kampanju. Ali hebat ga, sefika si je na vrhu svijeta sa sobom samom i svojom kampanjom i to je to. :(
    Kaj se tice same EU ja vam preporucujem fino eurorealisticno - ko je studos fino ubost neki Erasmus, tko ima firmu gledat se ogrebat za kakvu lovicu u buducnosti iz fondova, kome zakasni avion ogrebat se za odstetu, tko je na turneji fino roamajte super jeftino...i tak...fino si koristite kaj se od EU moze, a ak necete, ne brinite, ne budete ju bas nesto izravno osjetili kad dodje, samo posredno, nadajmo se preko razvoja same drzave. Tak da najte se uzrujavat oko toga... ;)
    (btw Sid, znas da postoji fond iz kojeg si tete u vrticu, ako to opet ikad budes, mogu financirati stazeve i edukacije u nekoj EU drzavi? Eto, i na njih misle. :))
    Post edited by pajo on
  • siljosiljo Posts: 2,203
    opet EU :) meni nije smetala kolicina informacija, mislim da ih je trebalo biti i vise, nego iskljucivo kvaliteta... kao da se ciljalo iskljucivo na "offline" populaciju koja se informira kroz novine i tv...

    iako, bas me zanima koliki postotak "online" populacije si je dao truda i potrosio vise od 2-3h informirajuci se pa makar i o osnovama funkcioniranja unije...

    Iva, šefica je Vesna? znaci, insajderska ocjena je FAIL? bas me zanima jer sam nekada od nje dosta ocekivao ( :oops: :oops: :oops: )

    Edit: Sid, kad si u ZG?
    Edit 2: ne mogu gledati na poslu, ali navodno je fora: http://switchcam.com/browse/artists/pearl-jam/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    Iva, šefica je Vesna? znaci, insajderska ocjena je FAIL? bas me zanima jer sam nekada od nje dosta ocekivao ( :oops: :oops: :oops: )
    Iva: jes, nažalost. Meni tetka isto bila super simpa prije i nekak sam si mislila da je jako pametna. No zasad EPICFAIL. :( Možda je samo do toga da se okružila jako krivim ljudima, a da sama ne zna ništa o izvršnoj vlasti (koja je hebeno teška ako ju dobro radiš), možda je do toga da je opijena time da napokon ima funkciju koju si je očito oduvijek željela, ali zasad se ponaša gore od ikojeg HDZ-ovca za kojeg sam imala overwhelming joy raditi. Jako tužno. Možda još skuži negdje along the way...
    No kao što rekoh, iz ovih komunjarskih ministarstava mi kolege vele da su jako zadovoljni, da se čini da će se jako lijepo raditi. Samo mi liberalni smo loše krenuli...
    No da sad tu ne spamam s politkom, više insajderskih informacija na meetu...
    A ovdje ono, PJ, Ed i tako to... :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja sam za meet!

    kod novog predsjedničkog para!
    (jer mi je blizu! :mrgreen:)

    u nedjelju radim!

    sitni doprinos kvalitetnoj EU raspravi:
    glasala sam za iz jednog jedinog razloga: da me na aerodromu ne razdvajaju od muža i djeteta! 8-)
    koji pragmatizam, ha!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Pa tak i treba, glasaš za sebe, za koga drugoga..

    Niko je glasao zbog carine, to je jasno ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    Pa tak i treba, glasaš za sebe, za koga drugoga..

    Niko je glasao zbog carine, to je jasno ;)

    masni, ako svatko od ekipe ima neki nadimak, tvoj je sigurno genijalac... tak me uvijek nasmiješ... tako kartko, a tako slatko... :) eto, to mi je jedino veselo u ovoj cijeloj priči - mislim na to da niko više neće plaćati carinu... :lol: ubili me jučer australci sa svojim "super" vijestima a i onda o našoj dragoj vesni, koja je i meni bila kao neki beacon of light, ali eto, ne treba vjerovati u superheroje (osim naravno fantastične petorke... :) - da ne zaboravim n anaše polazište)... ma zapravo, i oni su ga počeli kenjati... neću više... krenula sam sa genijalcem, pa ću tu i ostati... :lol::lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    Pa tak i treba, glasaš za sebe, za koga drugoga..

    Niko je glasao zbog carine, to je jasno ;)


    hahahaha ;)

    Meni nije doduše trebala nikakva EU kampanja jer imam traume još iz studentskih dana...10 godina sam imao etiketu svaki put kad bi se izjasnio odakle sam, živio sam u kategoriji "extra komunitario", sleš u talijanskom prevodu stoka trećerazredne klase, svašta sam prošao i doživio u tih 10 godina da to ne želim svojoj djeci, jedan primjer samo; cijelu noć provesti na ulici u redu sa jadnim afrikancima da bi dobio redni broj za u jutro sređivat papire za boravak da bi mogao studirat i radit.
    Danas je to vjerovatno drugačije ali sve jedno.

    Drugo naravno je carina :lol::lol:
    Slažem se sa Anom Z. odvajanje u redu na granici od supružnika i djece mora da je koma...to je više nego dovoljan razlog za ulazak u EU.



    Nego ovaj Ed baš zajebava :evil:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Iva i Mario, dolazim u cetvrtak ili petak
    U stozeru jos nije odluceno, al sam vec najavila da bih se htjela naci s ekipom ;) tako da se dogovorim sa mojim sefovima pa javim..kod mene je sve uvijek u zraku.
    Ja sam mozda dvolicna kako sam glasala, jer ako mogu koristiti neki fond sto si spomenula, naravno da bih, vrlo rado. I ja jos uvijek jesam odgajateljica, samo nisam na tom radnom mjestu ;) hvala sto mislis na mene, Iva, zbilja moram malo istrazit to.

    Btw, ubije me jucer objava novih bandova na Werchteru isad gledam kako bih isla barem dva dana, nesto od PJa mora odpast...mozda Copenhagen. Decisions, decisions....

    Jel ima kakav fond za financiranje turneje? :mrgreen:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Jel ima kakav fond za financiranje turneje? :mrgreen:
    Iva: eee, da to ima... :) Treba pitat shelu, ona radi s fondovima. Shela, ima li nešto za organizaciju studijskog putovanja jedne grupe kvalitetnih glazbenih kritičara? :D

    A ti se Sid javi kad dođeš, prilagodimo se svi tebi, nije bed...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Jel ima kakav fond za financiranje turneje? :mrgreen:
    Iva: eee, da to ima... :) Treba pitat shelu, ona radi s fondovima. Shela, ima li nešto za organizaciju studijskog putovanja jedne grupe kvalitetnih glazbenih kritičara? :D

    A ti se Sid javi kad dođeš, prilagodimo se svi tebi, nije bed...
    Ljubi vas Siki :) javim se, naravno. Ocu vas vidjet malo. Konacno :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    cijelu noć provesti na ulici u redu sa jadnim afrikancima da bi dobio redni broj za u jutro sređivat papire za boravak da bi mogao studirat i radit.
    Danas je to vjerovatno drugačije ali sve jedno.
    Iva: kad sam ja živjela u Rimu, dakle 2003., mogao si čekati u tom istom redu i popodne. eto, utoliko se promijenilo. :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    Jel ima kakav fond za financiranje turneje? :mrgreen:
    Iva: eee, da to ima... :) Treba pitat shelu, ona radi s fondovima. Shela, ima li nešto za organizaciju studijskog putovanja jedne grupe kvalitetnih glazbenih kritičara? :D

    Ak smo od HŽ-a uspjeli popust na to izvuć, izvlačenje novca iz EU fondova bi trebalo biti "piece of cake" :mrgreen:
  • veddermanvedderman Posts: 801
    Alo ljudi! Situacija oko PJ kart se je malo smirila. Da vidim šta ste splanirali za ovu turneju ;)

    P.S.: Tražim kartu za Berlin 1 za Dunata ako ima viška :D

    Bok!
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    kaj, dva dana nitko ništa... pih... ja sam još uvijek u šoku...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    vedderman wrote:
    Alo ljudi! Situacija oko PJ kart se je malo smirila. Da vidim šta ste splanirali za ovu turneju ;)

    P.S.: Tražim kartu za Berlin 1 za Dunata ako ima viška :D

    Bok!

    MAN 1&2, BER 1&2, COP.. vidimo se na prva 4, ne? :)


    Masni, jos uvijek ides na polufinale sutra? maskiraj se u PJ majicu ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    Masni, jos uvijek ides na polufinale sutra? maskiraj se u PJ majicu ;)

    Gordan: Po mogućnosti, Vegetu ili Baltazara. ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Sid, imam pouzdanu informaciju da sutra dolaziš u ZG. :D Kaj je s tim našim dogovorima, nalaženjima i druženjima? Ajmo, planovi. Ima nas ovdje koji smo i nezaposleni. :mrgreen:
  • veddermanvedderman Posts: 801
    siljo wrote:
    vedderman wrote:
    Alo ljudi! Situacija oko PJ kart se je malo smirila. Da vidim šta ste splanirali za ovu turneju ;)

    P.S.: Tražim kartu za Berlin 1 za Dunata ako ima viška :D

    Bok!

    MAN 1&2, BER 1&2, COP.. vidimo se na prva 4, ne? :)

    Da naravno vidimo se! Jedva čekam :P
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • siljosiljo Posts: 2,203
    objavljen termin INmusica... 29./30.06.

    bio sam uvjeren kako cu ga ove godine propustiti jer ce se poklopiti sa Manchesterom tako da mi je ovo super vijest :)

    jos jedna stvar, održava se petak/subota, a to je big deal... do sada su bili preko tjedna jer su bili kao "mali" festival... ovo je vrlo cocky, trebat ce dovuci bendove vikendom kad se u pravilu održavaju oni veliki festivali...

    i tak, ne? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: danas u 18:30 je meet-up na Trgu, kod Krleže, povodom posjeta Siki našoj velebnoj metropoli. Nakon toga odabrani :D (tj. tko god želi) imaju priliku sa Siki otići i u kino. Budući da prema dosadašnjem iskustvu možemo safely say da imamo prilično fluidan pristup dolascima na meet-upove, ajmo reć da je zbirno mjesto od 18:30-18:40 kod Krleže, a nakon toga negdje na toplom - npr. u Dobrom Zvuku ili Koldingu, odaberite...
    Kaj velite? I tko dolazi? I Gabrovci, ako dolazite, javite, dofuramo vam karte za RHCP. ;)
Sign In or Register to comment.