Pearl Jam in Zagreb!

1723724726728729860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    nemrem se baš pohvaliti da mi je idealan termin... da mi muž nema bronhitis, tonka temperaturu, da se već prije 2 tjedna nisam dogovorila sa svojim babama baš danas u pol 8 - rekla bih stižem, ovako sumnjam...
    @ sid - ne kužim, kaj ideš u kino i to je jedini slobodni termin kaj ćeš imati dok si u zagrebu, ha?!?! pa bi nas htjela tu negdje ugurati? ;)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    ajooj a ja već imam neke dogovore pa se bojim da neću moć to uklopit :/ ...al javim se ak bude promjena :)
    (btw iva tenks za porukicu ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ma zapravo, ipak mislim da ću doći... potrudit ću se nadljudskim snagama... ali nemojte to nikome reći... nekome ću morat muljati...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hvala na sms-u :)

    nažalost, ne mogu večeras. šmrc. lijepo se provedite ljudi.
    i nemojte otići u australiju bez još nekog meet-upa ;)
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    objavljen termin INmusica... 29./30.06.
    jos jedna stvar, održava se petak/subota, a to je big deal...
    Woohoo! :Dsaut_bounce.gif
    jurasica wrote:
    nekome ću morat muljati...
    :lol::lol::lol:
    Evil Little Goat
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pozdrav ekipi na meet up-u ;)


    Slušam Zagreb bootleg nakon dugog vremena....All Or None (meni najdraža stvar na koncertu ;):lol::lol: )

    Masni je si li se vratio...kako je prošlo putovanje??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    siljo wrote:

    jos jedna stvar, održava se petak/subota, a to je big deal... do sada su bili preko tjedna jer su bili kao "mali" festival... ovo je vrlo cocky, trebat ce dovuci bendove vikendom kad se u pravilu održavaju oni veliki festivali...

    i tak, ne? :)

    meni je werchter u tom terminu, ali werchter nece karta poskupit kroz mjesec dana (jel tako sid, ne poskupljuju u ovisnosti o datumu i objavi bendova?), tako da mislim da to otpada.. koliko je s jedne strane dobra vijest sto je vikendom, toliko je loša (ili ajmo reć dobra kad vec znam da necu biti tamo) ta što su ostali bez glavnog sponzora.. tako da pretpostavljam da nece biti puno jakih imena, nego 2 heada, 2 srednja i 2 neka domaća, nesto kao kad su bili franzi i morrisey.. sto opet nije lose.. vidit cemo uskoro..

    kad smo vec kod festivala, mislim da ce i zbog gore navedenih razloga i zbog samog sebe, terraneo ove godine premocno odnijet titlulu najboljeg u RH (ako je vec prosle godine uz jaki InMusic).. Objavljeni su datumi, pompa je sve veća, festivalske karte kreću u prodaju od srijede (1.2.), a bendovi sigurno neće biti loši.. definitivno moj glas za festival ovog ljeta..

    i rokaj nam se vraća zasad s 3 metal benda i tbfom.. jedino sto je u doba EP :P
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Pozdrav ekipi na meet up-u ;)


    Slušam Zagreb bootleg nakon dugog vremena....All Or None (meni najdraža stvar na koncertu ;):lol::lol: )

    Masni je si li se vratio...kako je prošlo putovanje??

    vratio se sinoć odmah nakon tekme.. mi smo imali karte iza gola, red ispod one bočne zastave koju su razvili.. šta reći, atmosfera nevjerojatna, ultra nacionalistička, sve pjesme su bile pročetničke, tu i tamo koja mesečina, uletavanje cigana pa ciganska svirka i veselje.. definitivno nema govora o smanjenom kapacitetu o kojem su pričali prije tekme, jer u tu dvoranu nije jučer muha mogla stat.. nisam bio na našem svjetskom, ali ono što sam bio u punoj areni (medvescak, badel, balasevic :)) je jednostavno neusporedivo.. tamo di smo mi sjedili je bila ok ekipa, ali nismo se puno veselili našim golovima.. a na kraju bas nismo imali ni razloga.. arena je odmah do autoputa za doma, pa smo jednostavno izasli na cestu i doma bili vec oko 1.. sve 5 (osim poraza naravno) :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Naš prijatelj Arman (Doctor) iz Sarajeva traži dvije karte za Prag pa ako netko zna nešto neka mi javi ili njemu na fejsu jer ne može postati ovdje.

    Je li bio kakav meet up??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Bas mi je drago da ce jos prijatelja doci u Prag :) Armana nisam davno vidjela. Bio je mini meetup u petak. Bili smo na picu Mario i Iva, Anica, Domagoj, Jurasica i ja :) Bas je bilo lijepo pocaskati malo o PJ i ne PJ temama i vidjeti stare frendove :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Nigdje nikoga... :o :shock:
    Ja u ZGu jos uvijek, grijemo se u hotelu...
    Nego, preksutra, u cetvrtak 2.2. u Boogaloo klubu svira Ri grupa FIT. Ne znam da li ima fanova medju vama. Uglavnom, idem na koncert ako sve bude po planu, pa ako je netko za, javite se pa mozemo popiti cugu skupa i zabaviti se :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jeste živi? sid, nisi se još smrznula? :mrgreen:

    ne znam zanima li vas i jeste li vidjeli, danas u sc-u počinje retrospektiva filmova s prošlogodišnjeg SPFF (festival glazbenog dokumentarnog filma), otvaraju s The White Stripes.
    na stranici se program vrti kroz banner pa hvatajte info ako vam je zanimljivo: http://spff.hr/index.php?option=com_con ... &Itemid=16

    valjda će dogodine PJ20 pobijediti :ugeek:
  • CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Jedan od njihovih najboljih albuma. :) I ja se sjetih, naravno. Slusam malo Brain of J i albumcic na youtubeu, kako je dobar! A SVT mi je jos uvijek valjda NAJ dvd :) ahhhhh
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    Jedan od njihovih najboljih albuma. :) I ja se sjetih, naravno. Slusam malo Brain of J i albumcic na youtubeu, kako je dobar! A SVT mi je jos uvijek valjda NAJ dvd :) ahhhhh

    krenula sam nabrajat najdraže stvari s tog albuma al iako mi se isprva činilo da ima samo par najdražih skužim nakon duljeg promišljanja da je sve teže odabrati, recimo top 3 :D klasika...hehe

    sid kaj si jos u zg??

    mislim da cu na soundgarden 31.05. u berlin :) uspjela bi onda ekšli vidjet uživo skoro sve moje najdraže bendove iz mladosti :D još da budu opet alice in chains dok sam tamo... uf. :)
  • Danas sam malo opet gledao PJ20 film i slučajno stisnuo fast dok je svirala Bee Girl...ej u speedu je ful bolja verzija...mora te probat :lol::lol:;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    hahahaha zakon :)

    ja jucer skinuo water on the road i baš mi fino bilo pogledat solo koncert.. ne moram govorit da bi bilo ekstra fora ić na solo koncert u italiju.. ili lisinski :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    masni wrote:
    ili lisinski :)
    uf!! :thumbup: :)
    Evil Little Goat
  • Evo mene nazad doma. Buretina, nis snijega. Zao mi je sto nije bilo vise prilike za druzenje dok sam bila u ZGu al smo se zbilja drzali na toplom cijelo vrijeme :D Bice jos prilike ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Evo napokon da se i ja javim iz snježnog Dubrovnika :lol::lol: zadnji sve dobijamo pa tako i snjeg :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Evo napokon da se i ja javim iz snježnog Dubrovnika :lol::lol: zadnji sve dobijamo pa tako i snjeg :lol::lol:

    zasluzili ste da PJ zavrse turneju u Gradu ;)

    nego, ne znam tko ih sve voli, ali Cranberries su na INmusic... meni drago...

    i Alanis je u Beču... meni drago...

    :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    Evo napokon da se i ja javim iz snježnog Dubrovnika :lol::lol: zadnji sve dobijamo pa tako i snjeg :lol::lol:

    zasluzili ste da PJ zavrse turneju u Gradu ;)

    nego, ne znam tko ih sve voli, ali Cranberries su na INmusic... meni drago...

    i Alanis je u Beču... meni drago...

    :)
    KAD je Alanis u Becu? Ja bim! Alo hocu li moc na sve? Aaaa Cranberries su mi super, al mislim da ipak ne budem na in music ove godine...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Samo da provjerim ovdje prvo imali netko da mu trebaju 2 karte za Stockholm ili da zna nekoga ???

    Morat ću skratiti turneju na Prag i Berlin tako da mi ostaju te dvije karte za riješit.
    Igore ako netko od tvoje ekipe treba javi.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Samo da provjerim ovdje prvo imali netko da mu trebaju 2 karte za Stockholm ili da zna nekoga ???

    Morat ću skratiti turneju na Prag i Berlin tako da mi ostaju te dvije karte za riješit.
    Igore ako netko od tvoje ekipe treba javi.

    Ma daj, bjaaeeezi... cuj odustajes od Skandinavije? Eih. :( Sta je, nije ti odgovaralo sto sam ti sofu ponudio? ;)

    Raspitacu se mada sumnjam da cu naci ikoga. Kompletna ekipa mi je trudna i ocekuju prinove u tom periodu tako da smo Lejla i ja solo. Javim ako sta ipak izleti a i ti javi ako ih se rijesis u medjuvremenu.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ed stalno dodaje koncerte. :o Alo, Edo, nemoj bas skroz mrtav doc u Europu!! :D
    Evil Little Goat
  • grudice wrote:
    Samo da provjerim ovdje prvo imali netko da mu trebaju 2 karte za Stockholm ili da zna nekoga ???

    Morat ću skratiti turneju na Prag i Berlin tako da mi ostaju te dvije karte za riješit.
    Igore ako netko od tvoje ekipe treba javi.

    Ma daj, bjaaeeezi... cuj odustajes od Skandinavije? Eih. :( Sta je, nije ti odgovaralo sto sam ti sofu ponudio? ;)

    Raspitacu se mada sumnjam da cu naci ikoga. Kompletna ekipa mi je trudna i ocekuju prinove u tom periodu tako da smo Lejla i ja solo. Javim ako sta ipak izleti a i ti javi ako ih se rijesis u medjuvremenu.

    Znam ful mi je žao, maram malo skratiti :?

    Ako što čuješ javi ;)

    A ovaj Ed je više dosadio sa dodavanjem teksaških koncerata :twisted:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    A ovaj Ed je više dosadio sa dodavanjem teksaških koncerata :twisted:
    Postao republikanac pod stare dane. :mrgreen::mrgreen:
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Prijateljica mi traži 10C kartu za Stockholm. Ima li netko ili zna nekoga tko ima? :)
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Samo da provjerim ovdje prvo imali netko da mu trebaju 2 karte za Stockholm ili da zna nekoga ???
    Ana2112 wrote:
    Prijateljica mi traži 10C kartu za Stockholm. Ima li netko ili zna nekoga tko ima? :)

    ta-raaaa! ok, Niko ne nudi 10c, ali, ta-raaaa! :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    mene zanima kakve su novosti s predsjednickim parom? kaj, jel vam odbijena viza? :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.