Pearl Jam in Zagreb!

1728729731733734860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    samo napiši "pearl jam vegeta" u google i odi na slike i bit će prva :)

    Svašta nađeš pod pearl jam vegeta :lol::lol:
    http://www.google.hr/search?tbm=isch&hl ... 9l0.frgbld.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    hvala masni i gordane, nije mi palo napamet da guglam :oops:
    simpa mi je vegeta ali nisam sigurna kada cu ju nositi, tako da ostajem samo na kravati
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Svašta nađeš pod pearl jam vegeta :lol::lol:
    I sarme. XD
    grudice wrote:
    Ako kravata pobijedi onda idemo na glasanje da li da ide samo Pearl (a Jam sakriveno u malim strelicama) ili da ide i Pearl i Jam. E onda ako ide i Pearl i Jam (ne jos nije gotovo) kako ce da izgleda slovo J. E onda... onda koje boje slova a koje majice. :) A onda... e utom ce i koncerti. :D

    Sta? Mislili ste da cu sve to ja sam da odlucim? Ne, ne. ;)
    :D:D Meni je fantasticna ova kombinacija crveno na sivom. <3
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    grudice wrote:
    Ako kravata pobijedi onda idemo na glasanje da li da ide samo Pearl (a Jam sakriveno u malim strelicama) ili da ide i Pearl i Jam. E onda ako ide i Pearl i Jam (ne jos nije gotovo) kako ce da izgleda slovo J. E onda... onda koje boje slova a koje majice. :) A onda... e utom ce i koncerti. :D

    Sta? Mislili ste da cu sve to ja sam da odlucim? Ne, ne. ;)

    Gordan: Kravata, zasad, ima bezrezervnu podršku. Niko je načeo temu boje majica. Ako će kravate bit crvene, majice mogu bit crne, bijele, sive, plave (kao Vegeta), zelene...
    Igore, ako idemo na crnu varijantu, može li se u P (u negativu i od manjih kravata) napisati EARL (po okomici), a u krak od J dodati AM. Kako bi to izgledalo? Meni je ono XXI skroz ok. Ili u P napisati "Euro", a u J "2012"... Ovo je samo nabacivanje ideja, onako u dokolici, ako se što da iskoristiti...
    Ako ćemo stavljati neki natpis, meni se više sviđa ideja napisati veliko PEARL, a Jam sakriti u malim strelicama.
  • grudicegrudice Posts: 211
    I put a little fixing on it!

    Croata-PJ-20_2.jpg
  • _annie__annie_ Posts: 980
    grudice wrote:
    I put a little fixing on it!

    Gordan: AND WE HAVE A WINNER! :D Sumnjam da će netko imati nešto protiv. Ostaje samo pitanje hoćemo li stavljati natpis na leđa ili ne?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    grudice wrote:
    I put a little fixing on it!

    Gordan: AND WE HAVE A WINNER! :D Sumnjam da će netko imati nešto protiv. Ostaje samo pitanje hoćemo li stavljati natpis na leđa ili ne?

    super izgleda! ja sam definitivno za kravate... kaj se tice natpisa na leđima, meni bi onaj "pearl jam" sa kravatama super izgledao... ne treba biti veliko, gore pri vrhu leđa kao one godine sa vegetom...

    na ovoj PJ slici naprijed mi samo fali neki detalj koji bi dao final touch... negdje staviti 2012 (ako nije na leđima) ili tako nesto... mozda na dnu slova P staviti diskretan obris HR granice... ili je to bezveze? :oops: ubaciti neki "easter egg " :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    grudice wrote:
    I put a little fixing on it!

    Croata-PJ-20_2.jpg


    GENIJALNO :clap::clap::clap:

    Ja bi isto predložio mali detalj 2012 ili Tour 2012 da bude naprijed, neka mala slova u običnom fontu
    a na leđima obavezno natpis Pearl Jam i ako želite dodati gradove ja sam ZA ;)


    ED ubacio još jedan London kako se predviđalo
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    kaj se tice natpisa na leđima, meni bi onaj "pearl jam" sa kravatama super izgledao... ne treba biti veliko, gore pri vrhu leđa kao one godine sa vegetom...
    Potpisujem!!

    I, da, genijalno izgleda!!!
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ja sam za dodavanje detalja naprijed, nemam ništa protiv natpisa na leđima i imam prijedlog - PEARL JAM (u kravatama), a ispod "Ties that can't be broken" ili "Ties us all" ili "Ties are forever" ili "Vezani zauvijek" (pa nek' si drugi misle kaj piše) :mrgreen:
    Pitanje za Igora? Možda bi se na prednju kravatu mogao nabacit neki print od logotipova koji se daju izvesti u jednoj boji: npr. Stickman (onaj koji si istetovirao Perlinu) :D , PJ surfboard logo, No Code sign, itd. :ugeek:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Glasao sam;

    Kravata je pod MUST
    I slažem se; red je za crnu majicu (kao ono nemamo dosta crnih PJ majica :lol::lol::lol: )
    bez zajebancije...bit će to dobra kombinacija ;)

    PearLina bi radio za djecu, za Marka obavezno (dobro ste se to Gordan i Anica sjetili ;) )
    Tu ide sigurno neki digitalni tisak tako da je svatko može sam raditi.

    Vegeta obavezan rimejk ;)

    potpisujem sve! ali, neka se i "perlino" (nice one masni :lol: ) pripremi za tisak - prety pls.... moram imati primjerak i za sebe i za malce-šmalce! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ej ekipa, malo smo u guzvi oko sredjivanja stana, a i jos uvijek nemamo internet u stanu, pa sorry sto ne sudjelujemo u raspravama oko majica. Kravata nam je super, sto se tice dodatnih detalja ok su ideje, samo bih ja nekako preporucila da budu sto je moguce jednostavniji (ali znam da i hoce, ne bi bio Igorov stil da ne budu :)).
    And on a very personal note, a zahvaljujuci psihopatima s kojima sam donedavno radila, nemojte se ljutit, ali ako igdje bude obris Hrvatske ja cu pocinit harakiri. :) Sorry ako sam nekoga naljutila, ali rane su mi jos presvjeze. :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva:
    And on a very personal note, a zahvaljujuci psihopatima s kojima sam donedavno radila, nemojte se ljutit, ali ako igdje bude obris Hrvatske ja cu pocinit harakiri. :) Sorry ako sam nekoga naljutila, ali rane su mi jos presvjeze. :)

    lol! no hard feelings... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    Super prijedlozi za detalje na prednjoj strani!
    Ne bih nista veliko da sad stavljamo pored PJ pa zato evo nekoliko jednostavnih varijanti. Sta kazete?
    A eto sam malo i zadnju stranu "spakovao". Gradovi, kravate i moto.

    Nije dozvoljeno da velike slike stavljam ovdje (valjda da server ne zakoci ;)) pa ih evo zato kod mene:

    http://grafotopia.com/pj/21/

    Ja sam za b.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:
    Super prijedlozi za detalje na prednjoj strani!
    Ne bih nista veliko da sad stavljamo pored PJ pa zato evo nekoliko jednostavnih varijanti. Sta kazete?
    A eto sam malo i zadnju stranu "spakovao". Gradovi, kravate i moto.

    Nije dozvoljeno da velike slike stavljam ovdje (valjda da server ne zakoci ;)) pa ih evo zato kod mene:

    http://grafotopia.com/pj/21/

    Ja sam za b.

    woohoo! ful mi se sviđaju leđa... :thumbup:

    ja bi za ovaj prednji dio predložio još opciju D... stavio bi "pearl jam" tamo gdje u opciji a) piše "EURO 2012"... "EURO 2012" bi ostavio kao u opciji c), samo bi možda napisao "europe"... ali jbg, ako ce sad ovako svatko od nas predlagati nesto, nikad se necemo dogovoriti... zato slobodno ignorirajte :)

    od predloženih opcija mi je b) fora, možda bi samo ( :mrgreen: ) "pearl" prebacio "iza ugla" radi lakseg citanja :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    ja bi za ovaj prednji dio...
    je sredjeno kao i
    možda bi samo...
    :D

    Edit:
    A kontam oko ovog natpisa na ledjima... mozda da se neka veza sa Hrvatskom tu napravi... Croatian ties can't... ili Croatian connection itd ili... Predlozite.
  • masnimasni Posts: 1,657
    glas opciji b za trbuh :)

    a za leđa.. možda dodati "croatia" istim tim kravatskim fontom ispod pearl jam pa ce onda rečenica ispod ispast da povezuje pearl jam i croatiu.. bar ću ja tako ljudima objašnjavat :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Opcija b!! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
    Leđa se nece vidit od kose. :( Šteta, jer su fantasticna! Igore, kapa dolje. :D
    Evil Little Goat
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ana2112 wrote:
    Leđa se nece vidit od kose. :(
    Au, na to nisam mislio. Ali eto sam napravio jos jednu verziju. Ali onda nema utrpavanja. ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ana2112 wrote:
    Opcija b!! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
    Leđa se nece vidit od kose. :( Šteta, jer su fantasticna! Igore, kapa dolje. :D

    Gordan: Fakat, nisam razmišljao o tome da će mi kosa skrivat natpis :lol: A kosa u rep, punđa, palmica i kaj se još sve ne da izvest s tim suvišnim dlakama na glavi :twisted:
    Sad za ozbač! I meni je B najbolja. Jedino ne znam treba li na Euro 2012 i naprijed, ako ćemo ga imati na leđima. Ili združit na vrh J kravate i Euro i 2012? Ili stavit Croatia na dno P kravate? Kaj ja znam... :think: Treba li na nam uopće. Kao da nas već svi ne znaju :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    ha bih radije da mi se detalji na leđima sakriju iza kose nego ponosno istaknu na guzi :mrgreen:
    inače, dizajn mi je mrak!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ana2112 wrote:
    Opcija b!! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
    Leđa se nece vidit od kose. :( Šteta, jer su fantasticna! Igore, kapa dolje. :D

    da, kosa može biti problem...

    a fuckas problem koji nema rjesenje:

    http://www.google.hr/search?hl=hr&q=sci ... sgbo7YWSBw
    :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ne, meni je genijalno ovo! Zbilja! Al vise mi se svidja gore iza nego dole popis gradova i Pj tour. Kosu u rep, ionako ce bit ljeto :p
    Vise mi se svidja C ili D opcija od B, fora mi je EUROPE 2012. na kravati, ne oko nje.

    Mislim da ne treba dodavat Croatia jer je kravata sama po sebi nasa... a tko ne zna-naucit ce ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    .. i to što kažeš.. a i pratilo bi naš ritam - na vegeti smo imali natpis croatia, na baltazaru nismo, na bajaderama jesmo (dobro, tu smo imali sreće pa je bilo 11 gradova na turneji, a 12 čokoladica), sad komotno ne moramo, svi zakoni logike su zadovoljeni :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    _annie_ wrote:
    ha bih radije da mi se detalji na leđima sakriju iza kose nego ponosno istaknu na guzi :mrgreen:
    :lol::lol:
    siljo wrote:
    da, kosa može biti problem...
    a fuckas problem koji nema rjesenje:
    http://www.google.hr/search?hl=hr&q=sci ... sgbo7YWSBw
    :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
    Hahah, orajt, neko rješenje bu se primijenilo. :mrgreen::mrgreen:

    Samo bez Croatie, molim. :D
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Mislim da ne treba više uludo trošit vrijeme glede dizajna majica i da se što prije moramo bacit na proizvodnju. Stoga objavljujem da sam prijašnjoj tablici dodao još jednu s izjašnjavanjem za koju ste opciju Crovate (prednja strana). Mislim da ćemo se složiti kako je za leđa bolja varijanta da je print na vratu, a ne na guzi (hm, možda sam ja ipak za ono drugo :twisted: ). Uzeo sam si slobodu u tablicu unijeti one glasove vas koji ste se već izjasnili. Još ih uvijek možete promijeniti.
    Uglavnom, mislim da je 1. travnja (nije šala) dovoljno dugačak rok da se svi koji to žele izjasne glede dizajna. Oni koji se ne izjasne, morat će se prikloniti većini. Još jednom link za glasanje:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddHR0czFLYzJXR0lWcXdsMWtVMVp5d0E
  • masnimasni Posts: 1,657
    možda i nije najbolje vrijeme za offtopic, ali vrijeme curi.. radi se u euru u poljskoj, nogomet..

    imate vi frendova u poljskoj (ako je poznan tim bolje) preko kojih bi se mogla nabaviti (računam da oni tamo mogu kupiti u slobodnoj prodaji kao domaćini neku kartu) karta za jednu od prve dvije naših tekmi? (za obje bi bio pravi jackpot) :)

    možda je long shot, ali nije da imam neku pretjeranu ideju "kako do karte" osim tako.. jer nekih prevelikih veza nemam.. što naravno povlači ono drugo pitanje, ako imate neke veze tu u savezu, navijačkim skupinama, medijima, nečem trećemu, i možete bilo kojim putem doći do karata za tekme protiv irske ili italije, nudim ne znam.. sve, you name it :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • StereotypeStereotype Posts: 885
    Bi se dalo natisnit eno majico še zame? (s kravato, velikost S ali XS) :oops:
    Vem, da je povezava s Hrvaško, ampak to mi ni pomembno - odlična je! ;)
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • zagizagi Posts: 414
    e masni, imam par legi s faksa koji su trenutno na razmjeni negdje u poljskoj, pa se mogu raspitati ako se nitko ne javi s nicime boljim ?
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan:
    @masni: Vidjet ću što se da učiniti preko bivših kolega koji imaju veze s HNS-om i Uvijek vjerni.

    @stereotype: Seveda... ;) Mislim pa da bo S najmanjša številka. Vsaj tako je bilo ko smo ih zadnjič delali.
Sign In or Register to comment.