Pearl Jam in Zagreb!

1727728730732733860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Danas sam bacio kocku na Edovu lutriju...sve na Amsterdam :D
    Kad već nije Rim onda mora biti Amsterdam ;)

    Pa ćemo vidjeti koliko mi ovaj sistem donosi sreću :?
    Sudeci po prvim redovima i de luxe edicijama postera, drugi se ne moraju ni truditi :?

    :D
    Nadam se da nisam ispucao svu sreću u Kanadi da je ostala još koja kap :?
    ...znat ćemo sutra.
    Lagana nervora me puca :roll:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    grudice wrote:
    Ta-daaaa!
    Pearlada.jpg

    meni je ovo toliko pregenijalno da ako ovo ne realiziramo, ja ću biti ljuta a nitko ne voli ljutiti glavnu agresivku!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Mislim da mi je prošao Amsterdam 1 :o

    nije više pending status nego complited :crazy:

    Idem sad spavat do sutra ću valjda dobit mail od 10c
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    [meni je ovo toliko pregenijalno da ako ovo ne realiziramo, ja ću biti ljuta a nitko ne voli ljutiti glavnu agresivku!!! :)

    Iva: Jurasica FTW! :mrgreen:

    Mislim da mi je prošao Amsterdam 1 :o

    nije više pending status nego complited :crazy:

    Idem sad spavat do sutra ću valjda dobit mail od 10c

    I Niko isto FTW! :mrgreen:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    YEAH !!!!!

    Stigao 10c email

    Amsterdam II :D:D:D:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    YEAH !!!!!

    Stigao 10c email

    Amsterdam II :D:D:D:D:D


    ha, nemreš vjerovati! zakon!

    čestitam! :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    znao sam da sam propustio nešto ovih par dana :)

    za početak, obje su mi ideje genijalne, iako od lina zasad imamo samo font.. kravate su mi bile favorit otkad su se svojedobno pojavile na bespućima ovog foruma i nekako su mi od tada uvijek u glavi za novu turneju. Mislim da obostrani tisak uopće ne bi bio problem jer je jednostrana cijena bila 19,99kn, tako da ovo ne bi bilo preskupo :) karikiram naravno, ali mislim da na tu količinu na koju mi naručujemo neće biti "nikih problema".

    Plus, kad već naručujemo, da probamo naručit i remake vegete, pa da količina bude još veća, ergo cijena još niža za sve skupa.

    Ne bih kombinirao kravate i fontove od lina. Demokracija je uvijek palila kod nas, pa najbolje pričekati punu verziju lina i glasati..

    Moj favorit su zasad kravate, pogotovo jer je lino već drugi proizvod od podravke koji bismo promovirali :)

    .. a i realno, koliko god volimo lina i sve njegove poslastice, za kravatu ipak zna cijeli svijet i nosi ju svakodnevno, pa da oni koji ne znaju saznaju otkud dolazi.. hrvacka!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    YEAH !!!!!

    Stigao 10c email

    Amsterdam II :D:D:D:D:D
    :clap: :thumbup: :thumbup: :)
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    YEAH !!!!!

    Stigao 10c email

    Amsterdam II :D:D:D:D:D

    Gordan: Dobro, ovo je bio lakši dio priče. U ovo uopće nismo sumnjali :D Sad treba uvjerit Ivu da joj se opet ide u Amsterdam :twisted: Care, ne sumnjamo u tebe i tvoju pregovaračku umiješnost. :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited March 2012
    masni wrote:
    za početak, obje su mi ideje genijalne, iako od lina zasad imamo samo font.. kravate su mi bile favorit otkad su se svojedobno pojavile na bespućima ovog foruma i nekako su mi od tada uvijek u glavi za novu turneju. Mislim da obostrani tisak uopće ne bi bio problem jer je jednostrana cijena bila 19,99kn, tako da ovo ne bi bilo preskupo :) karikiram naravno, ali mislim da na tu količinu na koju mi naručujemo neće biti "nikih problema".

    Plus, kad već naručujemo, da probamo naručit i remake vegete, pa da količina bude još veća, ergo cijena još niža za sve skupa.
    Gordan: Dakle, update glede majica. O tome nismo na demokratski način odlučivali, ali kako ste me trenutačno proglasili vedeom precjednika a imam i viška slobodnog vremena (šifra: nas više od 300.000), uzeo sam si za pravo da se informiram glede kupovine majica i tiska na iste. Već se nešto valja iza brda, ali konkretne akcije nećemo poduzimati dok kreativni dio ekipe ne završi svoj dio posla (nije nikakva požurnica ;) ). E, onda ćemo moći raspravljati o dvostranom tiskanju, o reizdanju Vegete i drugim slatkim brigama...
    Ovlaš pregledom ponude, mislim da bi se na količinu od 100 ili više komada (kad smo radili Bajaderu i reizdanje Baltazara narudžba je bila 110 kom.) mogla dobiti cijena po majici od cca. 35-40 kunića (bez PDV-a i za jednostrani sitotisak s tri boje). Što manje boja, cijena je niža. Termotisak je još jeftinija varijanta. Stekao sam dojam da su svi bili zadovoljni kvalitetom spomenutih majica, pa sam gledao istu firmu (Stedman). One su i najčešće u ponudama, a cijenom i omjerom kvalitete čine se najprihvatljivijima. No, s konkretnim ponudama pričekajmo završetak kreativnog procesa. Tak' se veselim :D
    Post edited by _annie_ on
  • grudicegrudice Posts: 211
    YEAH !!!!!

    Stigao 10c email

    Amsterdam II :D:D:D:D:D

    To Niko care! Ej ajde mi daj, kad uhvatis vremena, jedno 7-8 brojeva izmedju 1 i 39. Reko´da uplatm sebi ovdje loto ;)
  • grudicegrudice Posts: 211
    Gordan: Dakle, update glede majica...

    Ma ja bas cekam odgovor kako bi nastavio radove tako da nista novo nemam za pokazati. Doduse medvjedic jeste prebacen u vektore i spreman za tetoviranje. :)
    Kontao sam da ne trosim hrpu vremena na nesto sto na kraju ne mozemo odstampati - kao na primjer medvjedica i Lino logo i sve to. To je vise od tri boje kako god okrenes. Znaci sito stampa otpada u tom slucaju, zar ne?
    Da se mi lagano demokratski prebacimo na kravate a za medvjedica da ostavimo mjesto na npr iskaznicama?
  • _annie__annie_ Posts: 980
    grudice wrote:
    Gordan: Dakle, update glede majica...

    Ma ja bas cekam odgovor kako bi nastavio radove tako da nista novo nemam za pokazati. Doduse medvjedic jeste prebacen u vektore i spreman za tetoviranje. :)
    Kontao sam da ne trosim hrpu vremena na nesto sto na kraju ne mozemo odstampati - kao na primjer medvjedica i Lino logo i sve to. To je vise od tri boje kako god okrenes. Znaci sito stampa otpada u tom slucaju, zar ne?
    Da se mi lagano demokratski prebacimo na kravate a za medvjedica da ostavimo mjesto na npr iskaznicama?

    Gordan: Ajmo to postavit' ovako: što nam je važnije - cijena ili dizajn? Cijenu ne smijemo zanemariti, ali nekako mi se čini da su ovdje svi voljni dati koju kunu više (5, 6 pa i 10) po majici, ako će im se svidjeti ono što će nositi i pokazivati svijetu. Elem, cijena ne bi smjela biti ograničavajući faktor u kreativnom procesu. Ja sam za onu: ti napravi, a mi ćemo pljeskati. :mrgreen: Kravata je, ako sam dobro shvatio, finiširana i uvijek se možemo njom poslužiti. Ne znam kakva je situacija s Vegetom. Možda se onaj Pearl Jam u lino-fontu može iskoristiti kod reizdanja, pa onda imamo zaokruženu priču što se Podravke tiče. Pišite što mislite, vidite da nam je kreativa u zastoju zbog nedostatka inputa :ugeek:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    grudice wrote:
    YEAH !!!!!

    Stigao 10c email

    Amsterdam II :D:D:D:D:D

    To Niko care! Ej ajde mi daj, kad uhvatis vremena, jedno 7-8 brojeva izmedju 1 i 39. Reko´da uplatm sebi ovdje loto ;)

    LOL ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nego vezano za majice, slažem se sa masnim; kravate su poznatije super je koncept i možda bi bilo fora da se pojavimo svi sa kravata majicama na PJ koncert, ja bi samo još malo kombinirao sa bojama, imali smo sivu pa da nije opet.
    Da li da bude više opcija kao sa Baltazarom ili da nađemo samo jednu, to ne znam???

    Ali radi jurasice bilo bi dobro da vidimo i linoladu ;) ipak je ona naš vođa ne smijemo se zezat :?




    I moramo raditi ponovo Vegetu jer masni će poludit već dvije godine čovjek čeka...nije u redu :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    mislim, igram nogomet u njoj koliko se istrošio znak :)

    u svakom slučaju, ako se odlučimo za perlina, zamolit ću momke za vektore kravate (kad bude finalna verzija), pa si napravit sam, jednostavno mi je prekul ideja da čeka u ladici neku iduću euro turneju :)

    s tim da ne bude zabune, ako lino postane službena majica ove turneje, ponosno ću u amsterdamu hodati s medvjedićem :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • grudicegrudice Posts: 211
    Lino1.jpg
    Lino2.jpg
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    eto, ako se smijem izjasniti, pošto ne idem na turneju, meni je kravata toliko bolja od lina da nemam dileme.
    dapače, uz ispriku štovateljima njegova lika i djela, lina ne bih nosila ni pod razno. :mrgreen:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    edited March 2012
    Ajme, genijalni ste! Koje super ideje i dizajni! Odusevljena sam.
    Meni je i jedno i drugo super, al kravata je nasa i poznatija ujedno. Nitko ne zna linoladu,a kravatu cemo puno lakse isfurat nego nosit kile linolade po turneji :D
    Post edited by cropdustress on
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Meni je isto kravata toliko dobra da nista drugo ni teoretski ne moze doci ni blizu, bas je fenomenalna, ko sta neko rece - izgleda kao nesto sta bi se moglo nac u tu u sluzbenim goodsima koliko je dobro. Baš sam ostala :shock: kad sam je vidila. :)

    A ova slika Lina!!!! Aaaaaa!! Pa on ima i stickmana tetoviranog!!! <3<3:D
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Lino je odličan ali moj glas ide kravati i stvarno i je sjajna u ovoj crno-crvenoj varijanti :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: OK pipl, it's the VOTE time! Igor nam je prezentirao svoje ideje, mnogi od vas već ste se odredili, ali ajmo to sve lijepo staviti na jedno mjesto. Ne bilo vam teško, slijedite link i dajte svoj glas DA ili NE za PearLina, Crovate i reizdanje Vegete.
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddHR0czFLYzJXR0lWcXdsMWtVMVp5d0E
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Glasao sam;

    Kravata je pod MUST
    I slažem se; red je za crnu majicu (kao ono nemamo dosta crnih PJ majica :lol::lol::lol: )
    bez zajebancije...bit će to dobra kombinacija ;)

    PearLina bi radio za djecu, za Marka obavezno (dobro ste se to Gordan i Anica sjetili ;) )
    Tu ide sigurno neki digitalni tisak tako da je svatko može sam raditi.

    Vegeta obavezan rimejk ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kad smo već kod majica evo novih/starih Edovih majica u goodsima

    Run Forest Run :lol::lol:

    https://secure.pearljam.com/store/produ ... egoryId=11
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Definitivno glasam za Kravatu i rimejk Vegete, a Lina bih si sam napravio, ovaj "ne" što stoji tamo je čisto radi glasanja "za" kravatu..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo, dok se glasanje još nije zahuktalo, zaboravih uključiti one prijašnje prijedloge, poput SABOTAGE TOUR. Ako je netko još uvijek toliko ljut da bi nosio takvu majicu ili jednostavno mislite da bi to bila fora, slobodno stavite još jedan stupac, pa ćemo se i oko toga izjašnjavati.
  • zagizagi Posts: 414
    pitanjce, jel smijemo mi novi vidjeti kako izgleda ta vegeta, iako ne sumnjam da je divna i da mi treba :D
    tnx
  • masnimasni Posts: 1,657
    samo napiši "pearl jam vegeta" u google i odi na slike i bit će prva :)

    i još jedna stvar, sitnica, iako se još nismo odlučili za kravatu kao konačnu, ali šta ne bi trebalo J u Jam biti jednako i naprijed i u natpisu iza? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • grudicegrudice Posts: 211
    i još jedna stvar, sitnica, iako se još nismo odlučili za kravatu kao konačnu, ali šta ne bi trebalo J u Jam biti jednako i naprijed i u natpisu iza?

    Oko sokolovo. :D Nisam to ni primjetio. Imam tu nekih par verzija ovih slova pa sam nekako sklopio dvije razlicite.

    Ako kravata pobijedi onda idemo na glasanje da li da ide samo Pearl (a Jam sakriveno u malim strelicama) ili da ide i Pearl i Jam. E onda ako ide i Pearl i Jam (ne jos nije gotovo) kako ce da izgleda slovo J. E onda... onda koje boje slova a koje majice. :) A onda... e utom ce i koncerti. :D

    Sta? Mislili ste da cu sve to ja sam da odlucim? Ne, ne. ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    zagi wrote:
    pitanjce, jel smijemo mi novi vidjeti kako izgleda ta vegeta, iako ne sumnjam da je divna i da mi treba :D
    tnx

    Gordan: Ako nije upalilo s googlanjem, evo linka na kojem možeš vidjeti Vegetu:
    https://docs.google.com/open?id=0B4_Mwt-RiCqdNzVMcTZEazdSby1GSHp3WUJtUDFJUQ
Sign In or Register to comment.