Pearl Jam in Zagreb!

1726727729731732860

Comments

  • zagizagi Posts: 414
    :thumbup: s obzirom da je konsenzus postignut ... :lol:
  • pajopajo Posts: 3,292
    A ništa radit ćemo Linolada majice :lol::lol::lol::lol::lol:
    Iva: Moze! Isti je medvjedic kao i na Cokolinu pa je to dvostruki win. :D A PJ je imao dosta postera s medvjedima, zar ne? Pa bi mogli biti inspiracija nasim kreativcima. ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    cekaj, kako sad...

    obicno smo na turneji dijelili ekipi bajadere...

    sad nosimo hrpu malih 50g Linolada ili svatko fura pred dvoranu kanticu od kile i hrpu zlicica?

    ovo su ozbiljne stvari, molim sve da se koncentriraju :lol:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    cekaj, kako sad...

    obicno smo na turneji dijelili ekipi bajadere...

    sad nosimo hrpu malih 50g Linolada ili svatko fura pred dvoranu kanticu od kile i hrpu zlicica?

    ovo su ozbiljne stvari, molim sve da se koncentriraju :lol:

    hahahahaha i ja sam o tome razmišljao ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Hej Ho, sta ima ljudi? Ovdje frka trka, nista ne stizemo uraditi, pa tako ni upisati koju rijec ovdje na forumu.

    Vidim Ed dolazi. E bas ce se naputovati i nagledati novih gradova pravo. :(

    A vi se raspisali oko majica. :D O jeeee! Linoladu nismo probali, ni bijelu a ni... koja je druga boja? Crna? Nema to veze jer smo na Cokolinu Medolinu Fruto Frutolinu odrasli pa nam je medvjedic (a ja mislio vjeverica) dobro poznat(a). Hajd' ga sad smjestite u neku pjesmu pa da radimo dalje i probamo to napraviti.

    A imao sam i ono nesto sa kroatama (a ja mislio kravatama ;)) sto smo radili davno... moram to iskopati pa cu postati.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    grudice wrote:
    Hej Ho, sta ima ljudi? Ovdje frka trka, nista ne stizemo uraditi, pa tako ni upisati koju rijec ovdje na forumu.

    Vidim Ed dolazi. E bas ce se naputovati i nagledati novih gradova pravo. :(

    A vi se raspisali oko majica. :D O jeeee! Linoladu nismo probali, ni bijelu a ni... koja je druga boja? Crna? Nema to veze jer smo na Cokolinu Medolinu Fruto Frutolinu odrasli pa nam je medvjedic (a ja mislio vjeverica) dobro poznat(a). Hajd' ga sad smjestite u neku pjesmu pa da radimo dalje i probamo to napraviti.

    A imao sam i ono nesto sa kroatama (a ja mislio kravatama ;)) sto smo radili davno... moram to iskopati pa cu postati.


    Majstore, ja ti se već danima spremam javiti pa nikako.
    Sad opet moram žurit Marko ima trening pa poslje izlazak, frendovi, utakmica itd pa čim stignem napisati jedan mail povodom majica obečajem što prije.

    Kad ti napišeš "ono pravo" ja umrem od smijeha :lol: čudi me što Ed nije ubacio i Berlin, onako kad je već to postala ruta :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: buduci da me jos uvijek pere jet lag jutros sam u 5:30 surfala po lyricsima i pokusavala smisliti sto pase na Linoladu :lol:
    Ali onda sam skuzila da Ima jedna ideja koja je ful jednostavna, a to je da su nasi momci zapravo dzem, koji dolazi u teglicama pa se moze stavit teglica na majicu na kojoj umjesto Lino lada istim fontom pise Pearl Jam. Znam da je to onak malo jednostavna ideja (sigurno nije jednostavan posao napravit to, ali ideja je malo simple), ali eto, to je jedino kaj je moj jet-lagani mozak mogao smislit.
    Evo linkova na slike teglica:
    Bijela: http://www.podravka.hr/brandovi/proizvo ... -lada-milk
    Tamna: http://www.podravka.hr/brandovi/proizvo ... ada-nougat
    Combo: http://www.podravka.hr/brandovi/proizvo ... o-lada-duo

    Btw, usput sam otkrila da Podravka ima ured u jednom gradu juzno od Sydneyja pa sam im poslala mail da li imaju Cokolino i Lino ladu ovdje...cekam odgovor...

    A kaj se tice dijeljenja stuffa ljudima na turneji, mislim da ima ono malecko pakiranje sa zlicicom ili tak nesto...nek' netko pogleda u ducanu, mislim da to postoji pa bi mogli to dilat. ;)
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ta-daaaa!
    Pearlada.jpg
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: pregenijalno! O brzini da ne govorimo! Hoces nam pokazat kak izgleda na teglici ili si mislio samo natpis da bude? Jer na teglici ima jos nekih slova pa bi tamo mogli stavit Euro '12 Tour ili tako nesto...

    Nisam ni ja bila besposlena! Pisala sam teti u Podravku Australia i otkrila da Linolade ima u Woolworthsu (jeee!), a za Cokolino (koji mi je ipak puno vazniji) mi je rekla teta javit u ponedjeljak gdje ima. Pajo i ja smo isli u Woolworths tu u centru i nema Linolade, ali mozda je to samo zato kaj je centar....jos cemo traziti.

    I jos da nasmijem ekipu za kraj ispricat cu vam scenu koja se desila prije 5 min. Naime upravo smo se vratili iz cetverosatne setnje, a kako ja vec pet dana ionako nista drugo ne radim nego tabanarim okolo s torbetinom punom papira od banke, stana i sl. i kako je puhao vjetar, pred kraj setnje su me pocela opasno hvatati ledja. I tako se ja invalidski dovukla do kreveta, lezim i lagano jaucem, kad odjednom na TV cujem Rise od Eda. I sto cu nego upravo to sto je gospodar zapovijedio - rise - pa sam skocila odjednom, nista vise ne boli, i isla vidit kaj je. Kad ono South Australia ima turisticku reklamu s Rise. Eto, i krizobolje lijeci covjek. :lol::lol::lol:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:
    Ta-daaaa!
    Pearlada.jpg

    woohoo! \m/
    fora font!

    iako obozavam Lino ladu, htio sam napisati kako sam malo skeptican oko ideje o jos jednom ovakvom proizvodu nakon bajadere i vegete... sad mislim da bi se s ovim fontom dalo nesto napraviti :)

    mozda karikatura ispod nabaci koju ideju... :D teglica lino lade na kojoj pise pearl jam... negdje ubacimo vezu sa turnejom... na kruh? ili na dio lino lade između teglice i noza? naravno izbacimo ostale stvari sa slike ukljucujuci i moje dlakave ruke :mrgreen:

    https://plus.google.com/photos/114203652563431849038/albums/5720464124099413009?authkey=CLe-1euO1MWl6wE
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: au! Kako smo dosli od medvjedica do dlakavih ruku? :lol::lol::lol: Karikatura je ful fora, ali jako muska, nije bas za curice po meni. A i dosad smo uvijek u biti zadrzavali okvir dizajna Vegete, Bajadere i Baltazara. Nije da sad ne mozemo to promijeniti, nego samo isticem kak je dosad bilo. ;)
    Igore, ajde da mi laici ne brljamo vidi ti da li ti pada nesto na pamet pa javi. Ionako se svi raspametimo od svega sto napravis pa sam sigurna da ce i ovaj puta biti tako. ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: au! Kako smo dosli od medvjedica do dlakavih ruku? :lol::lol::lol: Karikatura je ful fora, ali jako muska, nije bas za curice po meni. A i dosad smo uvijek u biti zadrzavali okvir dizajna Vegete, Bajadere i Baltazara. Nije da sad ne mozemo to promijeniti, nego samo isticem kak je dosad bilo. ;)
    Igore, ajde da mi laici ne brljamo vidi ti da li ti pada nesto na pamet pa javi. Ionako se svi raspametimo od svega sto napravis pa sam sigurna da ce i ovaj puta biti tako. ;)

    lol!

    ma nije to cijela karikatura, cropao sam vecinu, ali ruke su ruke :D
    ima tu jos Space Needlea, banana, tortica, opreme za trcanje, ali nije bitno za turneju pa rekoh, crop! :)

    poanta je bila samo dati ideju oko lino lade, noža, mazanja... kao eksplozija na baltazaru... ;)

    ako bude medvjedIĆ, nek bude bar tetoviran da nama deckima ne bude bad furati ga :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: opet au! Imas pravo, nisam ni razmisljala o tome kak je vama deckima furat medvjedica okolo. :lol: Ali dobro, vi ste napredni momci, nece vam biti bed. A mozda Igor uspije izbrijati medvjedicu Linu neku muzevnu tetovazu. :D Jer bez Lina ne ide Linolada. Recimo, meni je danas teta iz Podravke Australija ponudila da izrezem dva Lina s ambalaze i posaljem joj postom, a ona ce meni poslati kalendar s medvjedicem Linom. :lol::lol::lol: Brijem da teta nije pretpostavila da nam najmladji clan obitelji ima 33 godine. :mrgreen:8-)
  • grudicegrudice Posts: 211
    Kravata:

    Croata-PJ-20.jpg
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    grudice wrote:
    Kravata
    Predobro!! :shock: :shock: :thumbup:
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Brijem da teta nije pretpostavila da nam najmladji clan obitelji ima 33 godine. :mrgreen:8-)

    :lol:

    ma kaj ona zna!? ne razumije vrijednost lino lade... navodno dealeri umjetnina i dijamanata uz kofer love daju i kanticu lino lade kao znak postovanja i dobre volje... :oops: pretjerah! :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:
    Kravata:

    di su ona vremena kad smo dosli u slasticarnicu i mogli kupiti samo slatkac od cokolade i vanilije... combo... nije bilo ovih zajebancija sa ljesnjakom, cookies, pistaČom, limunom, jagodom, bananom, janjetinom i slicno...

    evo ga sad na i sa majicom... :? kravate su super! i Lino font isto... :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • zagizagi Posts: 414
    grudice wrote:
    Kravata:

    Croata-PJ-20.jpg
    iako sam veliki stovatelj lika i djela medvjedica line, ovo s kravatama je prekul!!! :clap:
    totalno mi izgleda kao nesto sto mozes naci u goodsima a ne samo na grupici hrvata
    odlicno :thumbup:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    KRAVATA = FANATASTIČNO!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Koliko ste se raspisali :D

    Kravata je super, ovaj veliki PJ naprijed je baš fora. ne vidim onaj detalj na vrhu J kravate?? Što je to?
    Slova su ful dobra, ja ih vidim dobro na leđima znaći dupli tisak nešto skuplje :?
    Trebalo bi još samo vidjeti koji text da ide uz to tipa Tour 2012 itd.

    Ime za medvjedića
    PEARL JAM
    LINO LADA
    PEARL LINO
    PEARLLINO
    PEARLINO
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ne vidim onaj detalj na vrhu J kravate?? Što je to?

    H&M :D
    Ime za medvjedića
    PEARL JAM
    LINO LADA
    PEARL LINO
    PEARLLINO
    PEARLINO

    a mali Pearlino! :lol:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    siljo wrote:
    ne vidim onaj detalj na vrhu J kravate?? Što je to?
    H&M :D

    :D

    Pise XXI ali to je samo stari prijedlog... moze se skloniti ili zamijeniti za npr Euro 2012 ili sta vec.
  • grudicegrudice Posts: 211
    di su ona vremena kad smo dosli u slasticarnicu i mogli kupiti samo slatkac od cokolade i vanilije... combo... nije bilo ovih zajebancija sa ljesnjakom, cookies, pistaČom, limunom, jagodom, bananom, janjetinom i slicno...
    evo ga sad na i sa majicom...
    Pa ja, cuj. Globalizacija ;)

    Ej raja, da nema neko pri ruci proizvod sa slikom medvjedica koji moze da uslika/skenira i posalje u velikoj rezoluciji na igor at grudice tacka com. Nisam nista dovoljno kvalitetno/veliko nasao na netu.
  • zagizagi Posts: 414
    mogu ja skenirati cokolino, iako je na njemu medvjedic velik svega 3-4 cm
    no ako idem jako veliku rezoluciju staviti onda se vidi svaka tockica boje na kartonskoj kutiji
    ako ovo sta pomaze javi samo koju rezoluciju i u kojem formatu
  • grudicegrudice Posts: 211
    zagi wrote:
    mogu ja skenirati cokolino, iako je na njemu medvjedic velik svega 3-4 cm
    no ako idem jako veliku rezoluciju staviti onda se vidi svaka tockica boje na kartonskoj kutiji
    ako ovo sta pomaze javi samo koju rezoluciju i u kojem formatu

    Nema problema sto se vidi raster od stampe na kartonskoj kutiji. Meni medvjedic treba samo kao podloga da mogu na osnovu njega napraviti novu ilustraciju. Rezolucija... sta ja znam 1500-2000px ako moze. Format bilo koji - sve primam :)
  • zagizagi Posts: 414
    ok, evo odmah

    edit: ili malo duze dok skeniram i uploadam :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: kao sto rekoh Igore, sve sto stavis nam je super! Buduci da me trenutno pere friska dijasporska nostalgija vise sam za Lina, ali i kravata je fenomenalna! Sto god da bude, bit ce super!

    I btw, super mi je kaj se druzim s ljudima koji skeniraju cokolino! :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Uf, jeste se raspisali :D Kravata - genijalno. Medolino - nije mi ga bed nosit.
    Sjećam se kako ja iz prve nisam skontao kad ih je Igor prvi put napravio. Ostao samo Pearl, a Jam je bio skriven u zapetljanoj kravati. To mi je bila fora, da ljudi malo misle kad vide. Što me sjetilo na anegdotu kad smo iz Vancouvera išli u Seattle. Jedan tip, koji je također bio na koncertu u Vancouveru, vidio na Anici hoodicu na kojoj piše Pearl i ima javorov list. Kaže on njoj da mu je bila fora, ali da nije kupio jer nigdje ne piše Jam. Pogađate, javorov list je složen od tri slova JAM. :D Eto, ima netko tko sporije kopča od mene. Kad smo mu pokazali, frajer samo što nije počeo lupat glavom o zid. :lol:
    A da Medolinu narišemo majicu na kojoj će bit PJ od kravate, a na leđa napišemo Pearl Jam "linolada" fontom? A može i natpis bit naprijed, pa ne treba dupli tisak. Ili ipak treba? Just an idea :ugeek:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Danas sam bacio kocku na Edovu lutriju...sve na Amsterdam :D
    Kad već nije Rim onda mora biti Amsterdam ;)

    Pa ćemo vidjeti koliko mi ovaj sistem donosi sreću :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Danas sam bacio kocku na Edovu lutriju...sve na Amsterdam :D
    Kad već nije Rim onda mora biti Amsterdam ;)

    Pa ćemo vidjeti koliko mi ovaj sistem donosi sreću :?
    Sudeci po prvim redovima i de luxe edicijama postera, drugi se ne moraju ni truditi :?
Sign In or Register to comment.