Pearl Jam in Zagreb!

1721722724726727860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    ma i ti ćeš slušat Cord u sluškama, a dan/dva kasnije i uživo :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    masni wrote:
    ma i ti ćeš slušat Cord u sluškama, a dan/dva kasnije i uživo :)
    :)
    Evil Little Goat
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ekipa za Prag.....ako ima netko, Sid??
    Sad mi je Ranko javio, već sinoć je počela predprodaja neka čudna, sad sam poslao mail.

    Navodno pošalješ mail i onda dobiješ odgovor gdje poslati pare bank transfer....meni ful žvući kao sobotage da budemo u temi ove cijele turneje :shock:
    Ekipa na fejsu kažu da je ok.

    Vidjet ćemo :shock:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ekipa za Prag.....ako ima netko, Sid??
    Sad mi je Ranko javio, već sinoć je počela predprodaja neka čudna, sad sam poslao mail.

    Navodno pošalješ mail i onda dobiješ odgovor gdje poslati pare bank transfer....meni ful žvući kao sobotage da budemo u temi ove cijele turneje :shock:
    Ekipa na fejsu kažu da je ok.

    Vidjet ćemo :shock:
    Vidjela sam sad na fb da si postao ne znajuci sto ucinit. Niko, bit ce sve ok, imat ces karte, ne brini. Nadje se uvijek. Nadam se da ti je uspjelo tim mailom. To mi zvuci ko last century. mail, money order, bas cudno. Al vjerujem da ce uspjet ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ma sistem je totalno sranje, ne znam zašto mi link nije radio ali na kraju dobio sam ispravni, poslao sve kako treba dobio kod i sad čekam da mi se sutra jave.
    Jedino što me nervira što moram ići u banku, poslati pare preko swifta kako to ide i platiti extra 20-30 eura totalni shit.
    Imam frenda koji živi u Pragu da ih preuzme ali mi se ne javlja, isključen mob. Navodno se mogu preuzeti u svim sazka trafikama, pumpama itd?????

    Baš me zanima da li će isti sistem biti i 18 kad krene general sale???? Što misliš???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    Ana2112 wrote:
    shela wrote:
    Ana2112 wrote:
    Dirty Frankk i Shela, ja imam jednu b2 viska. Javite se. :)
    jupiii!! bilježim se onda sa štovanjem :D
    Odlucila sam. Karta je tvoja. ;) I vec se vidim kako placem u avionu dok vi slusate Corduroy. Jebemu! :x :D

    jupiii hvalaa!! al ideš u sverigeee blago tebi :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Karte za Prag su u đepu, to jest u đepu moga frenda koji ih je podigao danas jer nisam htio slati pare preko banke i plačati extra fee 20-30 eura.

    sad imam
    Prag
    Berlin 1
    Berlin 2
    Stockholm
    Oslo

    hmm, gdje ću ih pitanje je sad :?

    Gdje me žena pusti :lol: :oops:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:


    Baš sam se zaletio da javim :lol:;)

    Bože... neka bude Ed u Rimu :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Baš sam se zaletio da javim :lol:;)

    Bože... neka bude Ed u Rimu :thumbup:

    meni je nekako svejedno... trenutno sam u fazi da bi izabrao PJ prije Eda (i jesam)... treba mi doza :)

    rado bi ove godine ulovio i Soundgarden i Sprigsteena... a i malo bi trosio silne milijune i na nesto korisno :mrgreen:

    nego, bijah na Walkaboutsima prije par dana... jako lijepo.. skroz nelos pocetak koncertne godine..

    edit: ako netko jos nije vidio, ovo su navodni datumi za Eda... mislim da ih je Uru stavio na FB, nemam pojma koliko su tocni.. http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 6606_n.jpg
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • zagizagi Posts: 414
    zamislite Ed solo u Areni, to bi bio dobar scenario :D
    well, a girl can only dream :lol:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ranko, ja se slazem s tobom: isla bih i na Soundgarden i na Bossa, ali isto tako ne bi bilo lose Eda vidjet. Sto nam rade, ja cu samo sa PJem bankrotirat, a kamoli sve ostalo :O
    OBjavili su i the Cure da sviraju na Heinekenu, al tada sam u Stockholmu. Bas bih ih voljela pogledat. I na Roskilde su isto, mozda ubace koji solo show...
    Oh boy, jos jedan tweet. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Kako sada stvari stoje Cure je upisan u plesnu karticu :mrgreen: taman iz Berlina u Milano
    Bilo dobro na Walkaboutsima :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:

    meni je nekako svejedno... trenutno sam u fazi da bi izabrao PJ prije Eda (i jesam)... treba mi doza :)

    rado bi ove godine ulovio i Soundgarden i Sprigsteena... a i malo bi trosio silne milijune i na nesto korisno :mrgreen:

    edit: ako netko jos nije vidio, ovo su navodni datumi za Eda... mislim da ih je Uru stavio na FB, nemam pojma koliko su tocni.. http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 6606_n.jpg

    Ed's Tour izgleda zanimljiv, malo mi je čudno da ima 2 u Torinu a jedan u Rimu, vidjet ćemo.
    Dobro da nisam kupovao nikakve avionske karte još, kad ovo izađe u nedelju (barem se nadam :roll: ) idemo u ozbiljno planiranje.
    Meni je Ed prioritet a PJ ćemo odradit barem nešto.
    Volio bi Springsteen-a negdje vidjeti, Black Keys su opet na turneji ali sumljam da ću moći.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited January 2012
    OK, što imamo...Ed u Europi, bilo je i vrijeme! Talijani već piške u gaće, a i ne samo Talijani ;) Inače, frajer je prejak u onoj TV seriji :D . 10C, malo nas cimaju previše, Prag, Berlin sad Ed...ajmo stat više :? . Karte putem maila i PayPala, pa to je skroz OK! Soundgarden, personally, nula bodova, ali totalno mi cool da dolaze i da ćete ih gledat. Bon Iver je ploča godine to je čisto, al ovaj El Camino ga skoro dobio u zadnjoj minuti. Iva i ja se selimo u Australiju. Sutra City rješava prvenstvo jer brijem da Tottenham nema snage, a Arsenal dobiva ManUtd 8-) . Dosta mi diže tlak dobar dio nove vlade i to mi se ne sviđa :x Sa PJ20 knjigom zapeo pred kraj, prebacujem se na Jobsa. Top Gear na HTV-u, helouuu napokon, najbolji komad TV zabave u cijelom svemiru. Ne gledam rukomet i vatrpolo, o skijanju da ne govorim al svejedno Hrvatska, Hrvatska! E i da, novi Boss je totalni zakon, što je normalno skroz jer čovjek je boss... :mrgreen::)


    Sad za ozbiljno, multinacionalka mi ponudila krasnu poziciju u Sydneyu te smo eto supruga i ja odlučili da je to jedna od onih stvari u životu koje se ne propuštaju tako da kroz mjesec-dva selimo 'Down Under'. Naravno, moj odgovor na ponudu je bio, da sve OK i super, al ja bih morao u 7. mjesecu na godišnji jer nažalost već imamo rezerviran 'trip to Scandinavia' :mrgreen::mrgreen:

    Eto, dakle mi se povlačimo s naših protokolarnih dužnosti i predajemo sve forumom definirane ovlasti legalno izabranim nasljednicima, a pošto ovo nikad nije niti bila demokracija ja bum lagano proglasio Gabrovce tim istima...naravno ak se šefica Juras slaže. :D Mi bumo naravno aktivno širili 'Zagreb Remembers' priču i dočekali Eda sa transparentom na još jednom kontinentu :D

    E, i vidimo se na ljeto, a i na nekoj tulumiški koju bumo probali organizirat prije nego kaj odemo.
    Post edited by pajo on
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    E, i vidimo se na ljeto, a i na nekoj tulumiški koju bumo probali organizirat prije nego kaj odemo.
    iva: naravno, to je pod uvjetom da do ljeta vec ne budemo, kao praavi gastarbajteri, slusali samo Skoru i kumove ili, ako ostanemo urbani gastici, Olivera. :mrgreen: Onda ne bum dolazila na Eda u Rim. 8-)
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Totalno LOL post!! :lol::lol::lol::lol::lol::D:D:mrgreen:
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    iiiihaaaa! pozdravite Crocodile Dundee-a! :thumbup:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Cekaj malo, vi se selite u AUTRALIJU???? :shock: :o :shock: :o
    Nisamo UOPCE envious. Blago vama. Na vrijeme odlazite iz ove banane.
    Pa nadam se da cemo se vidjet prije nego odete, ne? Trebala bih bit u ZGu prvi tjedan 2.mjeseca.
    Jebote, koja vijest, ful sam sretna zbog vas :) Genijalno! THE promised land :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited January 2012
    Wow, koja bomba od vijesti - mislim, na PJ u Europi smo koliko-toliko navikli, na Eda i ne bas, ali Australija?!
    To, onako, na neodredjeno?
    Znaci, slijedecu PJ australsku turneju smo Down under :mrgreen:
    Cestitamo!!! Hrabro i pametno, imho....
    Puse svima od trojke u Budimpesti!
    Post edited by _annie_ on
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: jedna servisna vijest... Bili smo kupili karte za RHCP u Zagrebu na samom pocetku prodaje i jos smo bili dobili popust od 15% pa bismo ih sad htjeli prodati nekoj dobroj dusi s foruma za tak dobru cijenu - dva komada 480kn. Jel' netko zaintesiran?
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Iva: jedna servisna vijest... Bili smo kupili karte za RHCP u Zagrebu na samom pocetku prodaje i jos smo bili dobili popust od 15% pa bismo ih sad htjeli prodati nekoj dobroj dusi s foruma za tak dobru cijenu - dva komada 480kn. Jel' netko zaintesiran?
    Mogu kupit ja za moje dvoje?
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    pajo wrote:
    Iva: jedna servisna vijest... Bili smo kupili karte za RHCP u Zagrebu na samom pocetku prodaje i jos smo bili dobili popust od 15% pa bismo ih sad htjeli prodati nekoj dobroj dusi s foruma za tak dobru cijenu - dva komada 480kn. Jel' netko zaintesiran?
    Mogu kupit ja za moje dvoje?
    Iva: zato sam i napisala odmah cim sam te vidla na pitu... :) Znam da je Klara fan pa sam se nadala da ce u njenim rukama zavrsit. ;) Javite se ex- predsjedniku za primopredaju tam kod vas u zagrebackom Cityju.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Još jednom svaka čast i čestitke na dobivenom poslu Down Under, prava odluka.
    Fresh start na takvom kontinentu...ne može bolje.

    Podržavam Gabrovce za novu funkciju ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    Još jednom svaka čast i čestitke na dobivenom poslu Down Under, prava odluka.
    Fresh start na takvom kontinentu...ne može bolje.

    Podržavam Gabrovce za novu funkciju ;)

    ponovila bi samo sve što je niko već rekao :) bit će sve to aaawesome duudes!! unaprijedit ćete nam dijasporu sam tak! juhuu! :) šesti kontinentio više nikada neće biti isti!! ;D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ha, htjedoh se ulogirati i obavijestiti vas da mi je došla prva analna majica, naravno, muška i 350 brojeva prevelika (a uvjerena sam da sam izabrala svoj broj).
    ali nakon ove objave, moja vijest se sakrila u mišju rupu.

    đizs krajst! AUSTRALIJA?! :o
    čestitke, to je zbilja once in a lifetime opportunity.
    nadam se da će vam se sve posložiti i da ćemo vas gnjaviti za smještaj kad se odlučimo za koju turneju down under. :mrgreen:

    čestitke još jednom, i jedva čekam meet-up za detalje. opširno, najopširnije. :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    EU

    :clap::clap::clap:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    EU

    :clap::clap::clap:

    bas me ljuti ova inertnost oko izlaska... nije da biramo predstavnika stanara u zgradi :x

    ako tako nastavimo, trebat ce nam puno lubrikanata jer ce inace boljeti :twisted:

    ali i ja pljescem za rezultat :clap::)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Bas pravo zboris, samo 43% nas je izaslo...jako los odaziv. Ostalo necu komenitrat :cry:
    Predsjecniki par nas na vrijeme seli u obecanu zemlju (adopt me, adopt me!) :D

    Nego, da li netko slucajno ide na projekciju filma Sigur Ros u kino Gric u petak? Cini se da cu vec tada biti u nasoj metropoli pa bih probala na to, a voljela bih se malo i podruzit sa vama, koji mozete tad (ili koji drugi dan/vecer) u kino, na kolace, caj itd ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma svaka čast za australiju, to je to, ne može bolje od toga vjerojatno :)
    samo ćete morat putovat non stop na ove ljetne turneje :P

    od arsenala nista ipak, wenger je odlucio ubacit arshavina kad je bilo neodluceno..

    no dobro.. meni je vise zao rukometasa jer su protiv spanjolske zeznuli bas ono, svjetski.. vadit se na francuzima za polufinale - zvuci previse poznato.. a taman prije utakmice kupio karte za polufinale u beogradu (idem poslovno u cet i pet tamo, pa se savrseno poklopilo :))
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.