Pearl Jam in Zagreb!

1720721723725726860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Talijani su se ful raspisali o tome, 2 koncerta u Rimu i 2 u Milanu, naravno ništa od toga još nije potvrđeno sve su to još tračevi ali ja se nekako nadam više ovome nego bilo čemu drugom, neka bude ona; gdje ima dima ima i vatre.

    http://www.rollingstonemagazine.it/musi ... tate/46766

    http://www.comingsoon.it/Musica/Articol ... ?Key=11021

    http://www.pausacaffe.net/eddie-vedder- ... ur-solista

    Kad je bal nek je maskembal...neka ubace još 3/4 PJ datuma u Italiji nakon Copenhagena, onda se Ed malo odmori u Toscani, popije malo vina i onda neka odradi sam ova 4 koncerta i to je to....dobar plan :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Tko se sve javio na ovu lutriju Berin 2 i Prag???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Tko se sve javio na ovu lutriju Berin 2 i Prag???

    ja za B2...

    sad sam bio na telefonu sa 10c, njihovi ljudi tipkaju mailove... sad su na 157 od 3400... bit ce gotovi do uskrsa, kao i bozicni singl :)

    ok, lupam bezveze... bas je dobro ovako bez stresa :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    ja za B2...
    Evil Little Goat
  • RijekaRijeka Posts: 801
    b2 se prijavio da ja dodjem tamo.
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Jebe im sve po spisku!!! Da mi prostite, al ljuta sam.
    Entry sam poslala jucer jos ja mislim i veceras mi salju sljedeci mail:

    Hi-

    We are writing you because your PayPal drawing entry email address does not match an email address in our membership database. However, we do have a valid member by the same name. Without a matching email address we can not verify you as an eligible member.

    We want to give you one last chance for these tickets. Please email us back with the email address listed in your Ten Club membership account. If we do not hear from you by 10:30 PM CET (1:30 PM PST) today, your entry will be considered invalid.

    Best regards,
    10c

    Ja sam valjda jedini put kad sam dosla doma sve osim yahoo maila otvorila i vidjela ovo pred 10ak minuta :roll: :evil: Provjeravala sam gmail koji sam morala syncat sa paypalom, i to jesam napravila, a ne kako oni pisu, i sad sam zakasnila...krasno. Berlin nisam ni emtrala...ah.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Prag je kupljen! Jeeeeee
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • BERLIN 2 U DZEPU :)
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    mee too :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Jeeee!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    me three :!:

    ovaj nacin raspodjele 10c karata bi trebalo i dalje koristiti. Maksimalno jednostavno, bez manicnog refreshanja, rusenja servera, stresa i neprospavanih noci. Bar sto se nas tice, ne znam kako je bilo u Sijetlu na izvlacenju lutrije. :lol:
    Death or glory!

  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    eeee osjećam se kao da sam postala punoljetna :D malo kasno al jbg :lol:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Zar samo ja idem u Prag od nase ekipe? Ljudi???
    Slazem se da je ovako najlakse i najbezbolnije za nas. Vrlo malo ljudi nije dobilo karte, ne znam dal je to mozda zbog vec isplanirane turneje od prije, al vjerujem da nas se dosta javilo i zaista su skoro svi dobili karte.
    Katja oz Makedonije dolazimu Prag s bratom pa im treba jos jedna karta ako slucajno sto cujete.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Je su li sve vaše Berlin 2 karte raspodjeljene ili ima koja viška???

    Ako ima jedna viška je bi se pribilježio :D
    Još planiram ovu frikin turneju :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    hej svi! meni naime uopće nikad nije stigao email s najavom jos 2 koncerta i pojašnjenjima o lutriji!! možda je bila predlutrija za slanje tog emaila pa nisam dobila ;D a dosad mi je sve fino stizalo...idu mi na zivce.

    elem, malo mi je guzva pa se nisam stigla dalje dopisivat s tc na temu (i imnz) al ako tko ima viška za b2 slobodno se javite ;) drago mi je da je puno vas ipak to uspjelo bezbolno riješiti :D jipiii!

    ak nema viskova ima jos zainteresiranih za šoping preko public salea za B2 u sri 18.? pa da budemo na nekoj hrpici?? karte mogu uzet ja il ak netko vec kupuje pa da pliz ubode i meni?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ja sam se samo za Prag prijavila, Berlin su cure (Ana i Martina) i Viktor. Ne znam kakvo je stanje kod njih, nesto se treba neke karte rijesit, neka se one oglase ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Iva Seler i Niko, na fb sam vas tagirala na postu gdje se nude 2 10c karte za Berlin. Pozurite! ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ekipa, ja imam jednu viska za B2 pa vicite ako vam teta Sid nije vec sredila :mrgreen:

    u svakom slucaju necu jos dalje oglasavati dok se svi ovdje ne prebrojimo...

    ajmo, prvi, drugi, prvi, drugi.... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Dirty Frankk i Shela, ja imam jednu b2 viska. Javite se. :)
    Evil Little Goat
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Pa tu se opasni shoppinZi obavljaju :D
    Mi smo se totalno umir(ov)ili nakon sto smo rijesili Skandi i 2xMan turu.
    Da smo unaprijed znali i da ne radim shitty posao u kojem mi je pocetak 7. opaka koma, vjerojatno bismo isli na jeftiniju varijantu umjesto sjevera...

    Nemojte me jos zezati s Edom u Rimu, Niko, vrati se u Egipat - ne trebaju nam takve vijesti :mrgreen:

    Btw. jeste vec vidjeli ovo na FB? - http://tedderveddie.tumblr.com/
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ok dogovorio sam se sa Rankom, Iva ti zovi Anu ;)

    Riješeno...thanks

    Sad mislim da okrečem turneju na Prag i dva Berlina a ostavljam Skandinaviju :?

    A Prag za sada kupujem 2 sjedeće karte za mene i ženu, barem je to danas bio neki deal sa njome.....koji je daleko od gotovog :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    Ana2112 wrote:
    Dirty Frankk i Shela, ja imam jednu b2 viska. Javite se. :)

    jupiii!! bilježim se onda sa štovanjem :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Haha, Ana, sto si odlucila? :mrgreen:
    (Ana je inace mislila samo podignut karte i ici na avion za Stockholm tu vecer, no sve mi se cini da ce ipak gledat PJ dvaput u Berlinu) :mrgreen:;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    Haha, Ana, sto si odlucila? :mrgreen:
    (Ana je inace mislila samo podignut karte i ici na avion za Stockholm tu vecer, no sve mi se cini da ce ipak gledat PJ dvaput u Berlinu) :mrgreen:;)

    hahaha ma daaj?? ludilo :D ana ti vidi kak ti pase ;) ...al naravno da navijamo da ides s nama, odnosno samnom :mrgreen:

    Sid: puno hvalaaaa na podršci sa svih strana :) :*
  • shelashela Posts: 657
    _annie_ wrote:
    Pa tu se opasni shoppinZi obavljaju :D
    Mi smo se totalno umir(ov)ili nakon sto smo rijesili Skandi i 2xMan turu.
    Da smo unaprijed znali i da ne radim shitty posao u kojem mi je pocetak 7. opaka koma, vjerojatno bismo isli na jeftiniju varijantu umjesto sjevera...
    Nemojte me jos zezati s Edom u Rimu, Niko, vrati se u Egipat - ne trebaju nam takve vijesti :mrgreen:
    Btw. jeste vec vidjeli ovo na FB? - http://tedderveddie.tumblr.com/

    ajme bilo bi stvarno predobro vidjet i edvarda solo al to nikak necu stic jedino ako bude negdje nakon 20.7.

    a ovaj stripic mi je precudan :/ ko neka nocna mora!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    shela wrote:
    _annie_ wrote:
    Pa tu se opasni shoppinZi obavljaju :D
    Mi smo se totalno umir(ov)ili nakon sto smo rijesili Skandi i 2xMan turu.
    Da smo unaprijed znali i da ne radim shitty posao u kojem mi je pocetak 7. opaka koma, vjerojatno bismo isli na jeftiniju varijantu umjesto sjevera...
    Nemojte me jos zezati s Edom u Rimu, Niko, vrati se u Egipat - ne trebaju nam takve vijesti :mrgreen:
    Btw. jeste vec vidjeli ovo na FB? - http://tedderveddie.tumblr.com/

    ajme bilo bi stvarno predobro vidjet i edvarda solo al to nikak necu stic jedino ako bude negdje nakon 20.7.

    a ovaj stripic mi je precudan :/ ko neka nocna mora!

    Mislim da je rumored datum bio 26.7. Mora bit kasnije u 7.mj kad 10.zavrsava PJ turneja...Bumo vidli.
    I meni je strip cudan...gledala sam malo, pa sam skuzila da je naopako kad se scrolla, treba se krenut od kraja. Al svejedno..bizzare :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    shela wrote:
    _annie_ wrote:
    Pa tu se opasni shoppinZi obavljaju :D
    Mislim da je rumored datum bio 26.7. Mora bit kasnije u 7.mj kad 10.zavrsava PJ turneja...Bumo vidli.

    ajme to mozda i bude izvedivo :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Haha, Ana, sto si odlucila? :mrgreen:
    (Ana je inace mislila samo podignut karte i ici na avion za Stockholm tu vecer, no sve mi se cini da ce ipak gledat PJ dvaput u Berlinu) :mrgreen:;)

    Ana, ne igraj se s tim, to su ozbiljne stvari... ja sam kupovao karte za PJ u Veneciji za Niku i za jos nekoga (ne sjecam se... Viktor? Domagoj?), a ja nisam isao... ostavi to posljedice... :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
    Jaoooooooj, umrijecu!!! Znamznam, vjerujem da ostavi posljedice! XD Alialiali sta da radim? Ovo ljeto idem u Pariz-London, pa PJ Berlin-Stockholm, pa na Kubu. A siroti sam podstanar. :lol::lol: Jos ako idemo na Soundgarden... Ja ne znam, treba i avion onda mijenjat, sve skupa je to jos nekih 1000kn troska ekstra... Katastrofa, katastrofa! :crazy: :crazy: Moram i auto registrirat sljedeci mjesec!! :shifty:

    Odlucit cu u sljedecih sat vremena pa javim dal je karta zaista slobodna il ne. :cry:
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    shela wrote:
    Ana2112 wrote:
    Dirty Frankk i Shela, ja imam jednu b2 viska. Javite se. :)
    jupiii!! bilježim se onda sa štovanjem :D
    Odlucila sam. Karta je tvoja. ;) I vec se vidim kako placem u avionu dok vi slusate Corduroy. Jebemu! :x :D
    Evil Little Goat
Sign In or Register to comment.