Pearl Jam in Zagreb!

1708709711713714860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ana2112 wrote:
    Btw sta su ove jedinice i dvojke u tablici? :geek:

    EDIT: aj ti to meni upisi fino u tablicu... :D Ndakle, imam u planu kupit par za Berlin i par za Stockholm. Za Berlin za frendicu i mene, za Stock za Sid i mene. Tako da nema viska. Pa vi vite koji brojevi i koje boje... :D

    Gordan: Sad bi sve trebalo štimat, osim zbroja u Copenhagenu. Ako silji maknem onaj 2 u zagradi, štimat će i to :mrgreen:
    Brojevi?
    1 = jedna osoba
    2 = dvije osobe
    Boja?
    zeleno = kupljene ulaznice
    crno = ulaznice koje će biti kupljene :D
  • _annie_ wrote:
    crno = ulaznice koje će biti kupljene :D

    :lol::clap:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Odlicna tablica, Gordane. Mogo bi se 10c ugledat malo na tebe da vidi kako stvari ispadaju kad su izorganizirane :)
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    _annie_ wrote:
    Sad bi sve trebalo štimat
    :thumbup: Osiiiim, meni jednu u Stockholm ako je jedna kod cropdustress vec... Njena je vako zabiljezena i kod mene i kod nje. :)
    _annie_ wrote:
    crno = ulaznice koje će biti kupljene :D
    :thumbup: :mrgreen:
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Btw forum se raspada. :D
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Gordan: Sad bi sve trebalo štimat, osim zbroja u Copenhagenu. Ako silji maknem onaj 2 u zagradi, štimat će i to :mrgreen:

    izaberi 1 ili 2, sigurno ces pogrijesiti :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ana2112 wrote:
    _annie_ wrote:
    Sad bi sve trebalo štimat
    :thumbup: Osiiiim, meni jednu u Stockholm ako je jedna kod cropdustress vec... Njena je vako zabiljezena i kod mene i kod nje. :)

    Gordan: Sjedi, 5+ :D

    @ siljo: Izabrao sam 2. Ispada da nas je više, a tak i tak ćeš kupit dvije ulaznice. :mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    za vas koji niste kupili karte, planirate sutra navaliti na slobodnu prodaju ili cete cekati ove specijalce da se organiziraju? :?:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja cu pricekat.. ne vjerujem da ce se kroz par dana rasprodati floor na generalu.. a i naivno vjerujem da su uistinu ostavili dio za 10c i da ce pustit kad tad na servere..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    @ siljo: Izabrao sam 2. Ispada da nas je više, a tak i tak ćeš kupit dvije ulaznice. :mrgreen:

    oki doki, jer ni ja ne znam jos da li cu trebati jednu ili dvije...

    laku noc djeco! :geek:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    Pricekacemo i mi jos sutra. Nema sanse da rasprodaju stajanje tako brzo.
  • http://www.pearljam.com/tour

    Nema nikakvog infa o prodaji, maknuli su sve linkove... Hoce li zaista biti ista sutra ili se ceka 10c???
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • grudicegrudice Posts: 211
    http://www.pearljam.com/tour

    Nema nikakvog infa o prodaji, maknuli su sve linkove... Hoce li zaista biti ista sutra ili se ceka 10c???

    Ovdje jos uvijek stoje:
    http://www.pearljam.com/news/pearl-jam- ... eanuk-tour
  • masni wrote:
    ja cu pricekat.. ne vjerujem da ce se kroz par dana rasprodati floor na generalu.. a i naivno vjerujem da su uistinu ostavili dio za 10c i da ce pustit kad tad na servere..

    Same here...al ovo je vec krajnje neozbiljno.....pa jednu jebenu recenicu da nisu u stanju stavit na njuz..."prodaja karata stopirana do xx.xx. datuma, ne sekirajte se cuvamo vam karte i dobit cete mail prije nego krene prodaja", i ciao djaci, stvar rijesena.
    Samo mene brine da bi oni to vec napisali, da je situacija stvarno takva da mozda znaju da nema popravnog i da je nesto gadno poslo po zlu.
    Sta bude, bit ce
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    masni wrote:
    ja cu pricekat.. ne vjerujem da ce se kroz par dana rasprodati floor na generalu.. a i naivno vjerujem da su uistinu ostavili dio za 10c i da ce pustit kad tad na servere..
    word.
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Blah, kvragu se, odoh spat. :yawn: :wave:
    Evil Little Goat
  • "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Kvragu, di ste? Svi vec u krevetu?? Sutra treba karte kupit na general sale ako hocemo wristbande. To ce nam jos javit kako...detalji.
    Nego, ne mogu vam svima javit jer namam sve br moba. Masni, Juras, njima nisam pisala.
    Javite njima, tko ovo vidi, ja sam smsala Domagoju, Niki i predsjednickom paru da se i oni oglase jer sigurno imaju svih u mobu.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    vidio Sid, tnx.. meni je amsterdam tek 17.-og tako da no worries there..

    sve u svemu, mislim da smo ok prošli.. ako uspijemo svi doći do karata.. jeftinije karte + early entry..
    win! :)

    sretno vam sutra/preksutra s kartama, moja borba je u subotu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    Javljeno Jurasici i Masnom. Pa ne mogu vjerovat...koji su to likovi. Sad cemo kupovat public sale karte. A valjada cemo ih dobit.

    Koje je to objasnjenje?!? Netko ih je sabotirao..djizs...koda slusam vijesti iz 90tih. :roll:

    Znaci prodaja sutra pocinje:
    Oslo u 9:00
    Berlin u 10:00
    CET je nasa zona jel?
  • killroy wrote:
    Javljeno Jurasici i Masnom. Pa ne mogu vjerovat...koji su to likovi. Sad cemo kupovat public sale karte. A valjada cemo ih dobit.

    Koje je to objasnjenje?!? Netko ih je sabotirao..djizs...koda slusam vijesti iz 90tih. :roll:

    Znaci prodaja sutra pocinje:
    Oslo u 9:00
    Berlin u 10:00
    CET je nasa zona jel?


    Hahaha. Je, nasa je CET.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Nadam se da svi znate da treba ujutro kupit karte! idem spat. Imam strategiju (valjda) pa cemo vidjet...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    alo alo..di ste?

    za 15 minuta krece Oslo i Stockholm.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Aha!

    Da znate da morate imati registrovane posebne accounte na svakoj od ove tri skandinavske Ticnet stranice. :crazy:
  • grudice wrote:
    Aha!

    Da znate da morate imati registrovane posebne accounte na svakoj od ove tri skandinavske Ticnet stranice. :crazy:
    How fun. Sinoc sam to radila... :roll: :lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • grudicegrudice Posts: 211
    Znao sam da ce Prle i Tihi jutros opet da se aktiviraju:
    We have reached the maximum number of users for this event, please try again in a few minutes
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:
    Aha!

    Da znate da morate imati registrovane posebne accounte na svakoj od ove tri skandinavske Ticnet stranice. :crazy:

    zasto bi bilo jednostavno ako moze biti komplicirano :D

    sto je sa tickets.de? ne moze im se bas pristupiti...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    za oslo:
    Please note:: The queue is full so we are redirecting you to the home page (billettservice.no)

    :roll:
  • grudice wrote:
    Aha!

    Da znate da morate imati registrovane posebne accounte na svakoj od ove tri skandinavske Ticnet stranice. :crazy:

    Napravio account, sad je čeka ;)

    Sretno svima...vidimo se u Scandinaviji već nekako ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ja čakam na homepage, gdje drugo???

    http://www.billettservice.no/

    Ok vidim što se događa, bit će opet zajebancije :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.