Pearl Jam in Zagreb!

1710711713715716860

Comments

  • Je li netko uspio Berlin, Stockholm ili Oslo ubosti???

    What now???

    berlin jos nije na redu...za 26 minuta...

    Sad tek vidim....možda promjenim plan puta :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Sad me brine situacija što se nisu kupovale (sve) 10c karte i što će biti manje karata za nabavit viška.
    Onaj tko je trebao kupit jednu kartu nema više par. To nije dobro.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    lik kaze

    "Not sold out... Got through ten seconds ago, singles seated are dropping in all the time...
    Just keep trying..."

    a to je biolo u 9:36

    http://forums.pearljam.com/viewtopic.ph ... 8#p4127304


    mozda jos se nadje koja kak puknu transakcije ili ne budu potvrdjene.
  • masnimasni Posts: 1,657
    o bemti sve..
    ja jos uvijek naivan i mislim da su oni to malo stopirali da podebljaju servere kad su skuzili navalu..

    bemti, koliko cu im izgovora smislit? :shock:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    zbog sabotaze mi je sastanak prebacen za kasnije...

    ali sad moram ici rjesavati tekuce probleme sa radarom... woohoo! :twisted:

    sranje za Oslo, nadam se da ce ipak biti nesto... jel itko uspio kupiti? :(
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    moze li mi netko uzeti 1 kartu za Berlin ako uspije doci do www.tickets.de

    ja ne mogu :/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    moze li mi netko uzeti 1 kartu za Berlin ako uspije doci do http://www.tickets.de

    ja ne mogu :/

    uzet cu ti ja

    tj uzet cu 4 karte ak uletim. dvije za sebe i dvije viska, pa nek se nadje :D
  • killroy wrote:
    siljo wrote:
    moze li mi netko uzeti 1 kartu za Berlin ako uspije doci do http://www.tickets.de

    ja ne mogu :/

    uzet cu ti ja

    tj uzet cu 4 karte ak uletim. dvije za sebe i dvije viska, pa nek se nadje :D

    pazi na imena i prezimena korisnika karata jer su karte "personalized"!!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dali su mi B6 sektor kao best available za stockholm... e ma neću, mij! dok ne dobim standing tickets, ne odustajem a istovremeno sam toliko jadna....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    pazi na imena i prezimena korisnika karata jer su karte "personalized"!!

    auu...na to nisam racunao.hmm..to je zeznuto
  • grudicegrudice Posts: 211
    O jeee!

    Ubo Kopenhagen!
  • BERLIN here I come!!!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • ovo se zove "service" a ne jebeni CrowdSurge.!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • siljosiljo Posts: 2,203
    edited December 2011
    killroy wrote:
    pazi na imena i prezimena korisnika karata jer su karte "personalized"!!

    auu...na to nisam racunao.hmm..to je zeznuto

    ranko.zg pa na gmailu mi je adresa... mislim da to moras upisati ako dobijes...

    ekipa moze neki direktni link na berlin karte? nikako ne mogu na http://www.tickets.de

    ubo kopenhagen...

    edit: hvala domagoj :)
    Post edited by siljo on
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    killroy wrote:
    pazi na imena i prezimena korisnika karata jer su karte "personalized"!!

    auu...na to nisam racunao.hmm..to je zeznuto

    ranko.zg pa na gmailu mi je adresa... mislim da to moras upisati ako dobijes...

    ekipa moze neki direktni link na berlin karte? nikako ne mogu na http://www.tickets.de

    ubo kopenhagen...

    http://pearljam.tickets.de/en/customer/events/1946-PEARL_JAM
    valjda je ovo
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • siljosiljo Posts: 2,203

    thnx, to je to, ali mislim da mi nece trebati ako je domagoj uspio kupiti... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • zagi wrote:
    i tako, upravo shvatih da je danas u 10 berlin prodaja, a ja na faksu, nestignem kuci prije 1,a u ovoj pauzici od 15min nema teorije se registriram a n da uspijem kupiti karte! fuck
    kakav je to nacin da nam u pola noci posalju obavjest. uzas

    imas PM!

    jbg, kasno si javila...izgleda da je standing pitch VEĆ R A S P R O D A N ?!?!?! WTF?

    oces sjedala da ti uzmem??!!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • zagizagi Posts: 414
    jel mi pliz moze netko uzeti jednu za berlin stajanje ako given to grunge ne uspije
    ja sam na faksu pa nemogu
    given to grunge se ponudio da ce probat pa ako ne uspije zamolila sam ga da napise na forum pa da netko drugi tko uzima sebi uzme i meni
    tnx
    na ime martina zagvozda
    hvala puno
  • zagizagi Posts: 414
    a jbg sad tek vidla
    ako netko uspije please i tnx
    mail : <!-- e --><a href="mailto:tinagvozd@hotmail.com">tinagvozd@hotmail.com</a><!-- e -->
  • zagizagi Posts: 414
    izgleda da imam kartu hvala svima punooo <3
  • killroykillroy Posts: 739
    ljudi ja sam uletio na jednu kartu...jel treba kome..trenutno sam u procesu kupovine i cekam ak se netko javi
  • siljosiljo Posts: 2,203
    zagi wrote:
    izgleda da imam kartu hvala svima punooo <3

    olrajt! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • zagi wrote:
    izgleda da imam kartu hvala svima punooo <3

    ajde drago mi je!! vidimo se u Berlinu!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • Sad sam kliknuo za Copenhagen i ima još karata....što da radim????


    Izašao, vratio se....nema više, sad me barem žena neće ubit :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    ovo se zove "service" a ne jebeni CrowdSurge.!
    berlin je proso toliko glatko da je to nevjerojatno i stalno gledam karte i mislim da sam nesto zeznula, da nemoze bit tako jednostavno. ah, švabe... <3:D
    Evil Little Goat
  • Domagoj (killroy) je uzeo jos jednu kartu. Na Martinino (zagi) ime.
    Spasio si stvar. Ja imam 2 Berlin, Ana ima isto 2, Viktor me pitao vec za jednu ekstra pa ne znam kako on stoji, al eto jos jedne od Domagoja pa smo valjda svi covered. Jesmo li?

    Isto tako sam ubola jedan standing Stockholm i jedan Copenhagen. Oslo cu od frendice uzet.

    Ostali?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ja imam za Berlin (hvala Domagoj) i za Copenhagen...

    nisam ni znao da idem u Berlin :think:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Je li imena vlasnika karata vrijede i za Copenhagen i Oslo ili su to samo švabi????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Je li imena vlasnika karata vrijede i za Copenhagen i Oslo ili su to samo švabi????

    na Copenhagen karti piše ime, mail adresa i broj telefona, ali mislim da nije kao u njemackoj, mislim da je ovo neka automatika...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ko kaze da nema za Oslo:
    http://www.viagogo.co.uk/Concert-Ticket ... INSONGKICK

    Uff :evil:
Sign In or Register to comment.