Pearl Jam in Zagreb!

1707708710712713860

Comments

  • _annie_ wrote:
    Gordan: Evo tablica je tu.
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGhIaHVwazlXNjNfSmU4ZGQxakxHVFE

    Javite ako sam nešto fulao i ako nešto treba promijeniti.

    Super je. Mislio sam da nas ima više sa svim novim članovima ovog foruma :o
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:
    Gordan: Evo tablica je tu.
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGhIaHVwazlXNjNfSmU4ZGQxakxHVFE

    Javite ako sam nešto fulao i ako nešto treba promijeniti.

    Super je. Mislio sam da nas ima više sa svim novim članovima ovog foruma :o

    Gordan: Pa ima nas više, ali nisam u tablicu stavio one koji se nisu izjašnjavali. Kao što vidiš nema sniha & asfo, potato girl, lestes, fali Rijeka i world wide Pearl Jam. Mislim da nikoga nisam zaboravio.
  • Ja iden za Berlin, my favourite every summer :)
    Jel to ja sad moran unijet u tablicu? Ili je do ipada pa nece, ili san glup ili ce to neka dobra dusa unijet?
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • grudicegrudice Posts: 211
    Nisam bio pri racunaru jedno sat i po... jel ima sta novo?
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ja iden za Berlin, my favourite every summer :)
    Jel to ja sad moran unijet u tablicu? Ili je do ipada pa nece, ili san glup ili ce to neka dobra dusa unijet?

    Gordan: Evo, upisano i pribrojano. :mrgreen:
  • _annie_ wrote:
    Ja iden za Berlin, my favourite every summer :)
    Jel to ja sad moran unijet u tablicu? Ili je do ipada pa nece, ili san glup ili ce to neka dobra dusa unijet?

    Gordan: Evo, upisano i pribrojano. :mrgreen:

    Danke!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • given to grungegiven to grunge Posts: 244
    edited December 2011
    grudice wrote:
    Nisam bio pri racunaru jedno sat i po... jel ima sta novo?
    Novo je da ce fanovi iz Hrvatske karte nabavljat putem Zagrebackog Holdinga jer je medjunarodnim sporazumom seattle-a i ostatka svijeta dogovoreno kako ce svaka zemlja imati svoj server a za nas hrvate je procjena da ZGHolding ima snazniji i pouzdaniji server od 10cluba i CrowdSurgea. Prodaja pocinje s prvim snijegom!
    Post edited by given to grunge on
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • Meni treba brisat Amsterdam. Zasad. :lol: Planiram 4 zadnja.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ah, nakon trcanja i ignoriranja compa, osjecam se kao jutarnja rosa :)

    gordan, bravo za tablicu... mi ne mozemo upisivati ili kako ide? nisi sherao sa gmail accountima?

    anyway, dodaj mi Copenhagen... iako, ovom brzinom cemo dobiti karte tamo negdje do RHCP u zagrebu... btw, planira li netko na te diletante? ja sve vise ne bi isao iako mi ih je glupo propustiti...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ima li smisla uopće poslati mail, pitati ove majmune što oni misle s našim životima, da li smo im na raspolaganju 24/7 :twisted: :twisted:

    Imali kakvih rumours okolo????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ima li smisla uopće poslati mail, pitati ove majmune što oni misle s našim životima, da li smo im na raspolaganju 24/7 :twisted: :twisted:

    Imali kakvih rumours okolo????

    mislim da nema smisla slati mail... rumors nula bodova... iskoristi ovo vrijeme cekanja za nesto korisno... nek klinci vjezbaju judo na tebi ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • shelashela Posts: 657
    edited December 2011
    _annie_ wrote:
    Gordan: Evo tablica je tu.
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGhIaHVwazlXNjNfSmU4ZGQxakxHVFE

    Javite ako sam nešto fulao i ako nešto treba promijeniti.

    veri naajs! :) samo da jos mogu stavit + pod berrrrliiin. al jos nis nema. a sutra u 10 sam na nekom frikin mitingu. *sigh* valjda ce ostat jos di koja kartolina za mene. uf.
    Post edited by shela on
  • grudicegrudice Posts: 211
    _annie_ wrote:
    Gordan: Evo tablica je tu.
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGhIaHVwazlXNjNfSmU4ZGQxakxHVFE

    Javite ako sam nešto fulao i ako nešto treba promijeniti.

    Super!

    Kontam mozda samo da promijenimo boju slova na zeleno ili sl tamo gdje su karte vec obezbjedjene.
  • shelashela Posts: 657
    killroy wrote:
    _annie_ wrote:
    ma da, slazem se. Svaki put ista prica, ali na kraju svi ispadnu sretni i zadovoljni, karte na kraju svi dobiju i opet sve super.

    ma daaa - se slazem!! mora bit malo drame i intrige ;D nebi to bilo tooo :lol: a najdraze mi je kad ne upali ta kupovina tak brzo pa zapravo provedem jos iducih 6 mjeseci prije koncer(a)ta kemijajuchi i u pregovorima :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    ah, nakon trcanja i ignoriranja compa, osjecam se kao jutarnja rosa :)

    gordan, bravo za tablicu... mi ne mozemo upisivati ili kako ide? nisi sherao sa gmail accountima?

    anyway, dodaj mi Copenhagen... iako, ovom brzinom cemo dobiti karte tamo negdje do RHCP u zagrebu... btw, planira li netko na te diletante? ja sve vise ne bi isao iako mi ih je glupo propustiti...

    Gordan: Evo, unio sam ti Copenhagen. Uvažavajući prijedloge, usavršio sam je :mrgreen: i svima omogućio editiranje. :D Mi smo vjerojatno na RHCP s Klarom, koja nas davi da kupimo karte otkako je krenula prodaja. Još nismo, a kad ćemo, ne zna se.
  • masnimasni Posts: 1,657
    dodao sam si werchter.. 8 dana sam s ekipom po nizozemskoj i werchteru, ne vjerujem da cemo cekat jos par dana do berlina.. zasad bar ne.. lako cemo nabavljat na proljece ako bude prilike :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    ojme sad stalno piljim u tickets.de stranicu :lol: i svaki put piše Onsale starts on December, 15th at 10 am! valjda ce oni to izdrzat sjutra
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    _annie_ wrote:
    Gordan: Evo tablica je tu.
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGhIaHVwazlXNjNfSmU4ZGQxakxHVFE
    Javite ako sam nešto fulao i ako nešto treba promijeniti.
    Ana2112 je Berlin i Stockholm, ako bogovi daju. XD
    siljo wrote:
    ovom brzinom cemo dobiti karte tamo negdje do RHCP u zagrebu... btw, planira li netko na te diletante? ja sve vise ne bi isao iako mi ih je glupo propustiti...
    O njihovim live nastupima sam cula sve najgore pa mislim da necu ic. Bas svi koji su ih gledali kazi da su uzas. :o
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Btw sta su ove jedinice i dvojke u tablici? :geek:

    EDIT: aj ti to meni upisi fino u tablicu... :D Ndakle, imam u planu kupit par za Berlin i par za Stockholm. Za Berlin za frendicu i mene, za Stock za Sid i mene. Tako da nema viska. Pa vi vite koji brojevi i koje boje... :D
    Evil Little Goat
  • Nesto se dogadja..!?
    Makli su sve komentare sa zadnje objave novosti..
    Ajde sad lipo se ispricajte i zakurblajte server da mogu sutra mirne duse na posal..
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • Nesto se dogadja..!?
    Makli su sve komentare sa zadnje objave novosti..
    Ajde sad lipo se ispricajte i zakurblajte server da mogu sutra mirne duse na posal..
    Maknuli su komentare jer ljudi stalno pizde.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ne zele da Eddie kad se ulogira vidi sta se dogadja pa da i on pocne pizdit :lol:
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • grudicegrudice Posts: 211
    Nama makar jedna dobra vijest danas uleti... Tom Petty i Srcelomci nam dolaze 14. juna!
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ne zele da Eddie kad se ulogira vidi sta se dogadja pa da i on pocne pizdit :lol:
    :lol::lol:
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Maknuli su komentare jer ljudi stalno pizde.

    a ljudi pizde jer im fale informacije... uskoro krece normalna prodaja, a 10c pre-sejla prakticki nije bilo s obzirom na broj ljudi koji je uspio doci do karata... jedan od 10c membership benefita je pre-sale i zato ljudi s pravom pizde...

    vjerujem da bi jedna recenica na pearljam.com totalno smirila situaciju i zato mi je nevjerojatno da jos uvijek sute... vidim nekoliko tecajeva na koje bi trebalo poslati 10c staff...

    vec sam oguglao i ne zivciram se... sad gledam sa strane i opet se lagano zabavljam i zanima me koliko ce ovo nisko ici :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:
    Nama makar jedna dobra vijest danas uleti... Tom Petty i Srcelomci nam dolaze 14. juna!

    vec sam se i ja poveselio, a onda sam vidio da si to ti napisao :mrgreen:

    hajde, veselim se sad zbog vas :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    Maknuli su komentare jer ljudi stalno pizde.

    a ljudi pizde jer im fale informacije... uskoro krece normalna prodaja, a 10c pre-sejla prakticki nije bilo s obzirom na broj ljudi koji je uspio doci do karata... jedan od 10c membership benefita je pre-sale i zato ljudi s pravom pizde...

    vjerujem da bi jedna recenica na pearljam.com totalno smirila situaciju i zato mi je nevjerojatno da jos uvijek sute... vidim nekoliko tecajeva na koje bi trebalo poslati 10c staff...

    vec sam oguglao i ne zivciram se... sad gledam sa strane i opet se lagano zabavljam i zanima me koliko ce ovo nisko ici :)

    Pa znam. Sve znam, Ranko. We are all in the same boat...more less. Imamo pravo pizdit SVI!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Pa znam. Sve znam, Ranko. We are all in the same boat...more less. Imamo pravo pizdit SVI!

    tak je... malo histerije ne skodi sve dok je pod kontrolom :)

    a kad smo svi vec na istom brodu, trebalo bi i neki tulum sloziti... ja cu biti dosadan ako opet krenem sa cvarcima :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    siljo wrote:
    grudice wrote:
    Nama makar jedna dobra vijest danas uleti... Tom Petty i Srcelomci nam dolaze 14. juna!

    vec sam se i ja poveselio, a onda sam vidio da si to ti napisao :mrgreen:

    hajde, veselim se sad zbog vas :)

    :D:D


    Nesto je poceo forum da koci, barem meni. Mozda je Sahbaz dosao! Sad ce nas sve zik... zik.
Sign In or Register to comment.