Pearl Jam in Zagreb!

1705706708710711860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Poslao sam im mail, i pazi odgovora...al odgovorili su u roku 20 min :)

    Sorry we do not have that info at this time. Stay tuned.

    sad ce ponoc u Seattleu i ovo znaci da jos uvijek rade na tome... btw, ne znam koliko je ovo tocno, ali jedna stranica najavljuje presale u 9a.m. (vjerojatno UK time) preko Crowdsurgea...

    http://www.beatthetouts.com/ skrolaj dolje do PJ
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    malo mi fali ono vrijeme kad sam isao u kino Zagreb ili Europu (tada Balkan), stao u red na Cvjetnom, dosao na blagajnu, kupio one karte koje su se trgale iz bunta i jos odzujao po kokice... bar sam bio na zraku...

    ovako 5 sati sjedim u fotelji, jedem čvarke i zivciram se... :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    Poslao sam im mail, i pazi odgovora...al odgovorili su u roku 20 min :)

    Sorry we do not have that info at this time. Stay tuned.

    sad ce ponoc u Seattleu i ovo znaci da jos uvijek rade na tome... btw, ne znam koliko je ovo tocno, ali jedna stranica najavljuje presale u 9a.m. (vjerojatno UK time) preko Crowdsurgea...

    http://www.beatthetouts.com/ skrolaj dolje do PJ

    Prokleti bili na Božić 2011!!!
    koliko sam nikotina i katrana sinoć posisao trebam tražit odštetu, a isto će biti i veceras ako restartaju prodaju..

    Jesu čvarci bili dobri? Hrskavi ili oni masni do boli?
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • Alo ekipa,
    Sve ste rekli, ja sam isto čitao nekoliko ljutih komentara i slažem se sa svima imaju totalno pravo da se ljute i da im svašta pišu jer to su i zaslužili, uopće me ne zanima razlog zašto se ovo dogodilo i tko je krivac samo znam da je 10c opet zasro cijelu situaciju možda ne oni direktno ali sa uzimanjem loše firme oni su krivi.
    Da Tim Bierman radi za neku ozbiljnu US firmu i da se ovo ponalja svaki put pa stari ne bi on jutro dočekao u svojoj fotelji. Hrpa stvari ne funkcionira kako treba u ovom klubu, mi ih beskrajno volimo radi ovog benda i svaša im opraštamo ali postoji granica ovo je stvarno dno dna ovakav odnos prema fanovima.
    Ne bi nikad imao snage napustit ovaj klub jer bi mi se život raspao :D ali mi je dosadilo više spuštat gaće :wtf:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    I sta sad da radi covjek? Da ih uzmem ovdje: http://www.livenation.se/artist/pearl-jam-tickets i onda povucenog repa lagano u red na glavni ulaz sa hrpom ljudi kojima je to samo jos jedan izlazak u grad. Ili cekati da se ovi smiluju i jave sta i kako dalje.

    Ljuti mi bili ili ne ja znam samo da ja ovako radim svoj posao - spavao bi na ulici. S druge strane mi je pomalo i drago sto sve ovako svaki put ispadne jer dokazuju da nisu oni neka korporacija - koliko god to htjeli da budu u zadnje vrijeme. Nemaju oni pojma o tome. :)
  • Nekako se nadam da bi se trebali javiti sa nekom obavjesti prije general sale ako ne ja ih neću čekati, kao što je Gordan rekao u prvi red se sigurno neću gurati, još uz to ako Iva ide sa mnom a to je plan onda bi mi bilo bolje da kupim sjedeća mjesta i gotovo.
    Fuck 10c ticket
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ma čekaj malo, to nije upitno.. objavit će sigurno tokom dana (ili njihove noći) kad će još jedan pokušaj krenut :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    Ma čekaj malo, to nije upitno.. objavit će sigurno tokom dana (ili njihove noći) kad će još jedan pokušaj krenut :D

    sva sreca da svi mi nemamo zivot i mozemo si priustiti nepotrebno cekanje :roll:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    siljo wrote:
    sva sreca da svi mi nemamo zivot i mozemo si priustiti nepotrebno cekanje :roll:

    Sta si sad i ti nervozan? Nestalo cvaraka? ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:
    siljo wrote:
    sva sreca da svi mi nemamo zivot i mozemo si priustiti nepotrebno cekanje :roll:

    Sta si sad i ti nervozan? Nestalo cvaraka? ;)

    cvarke ostavio doma :mrgreen:

    e da, netko je pitao... nisu hrskavi, ali nisu ni masni... ono, grickalice.. :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    jurasica wrote:
    Necuveno.

    e sid, razvalila si me sada... :lol::lol::lol:

    da je rekla "neviđeno", pomislio bi da govori o onom Let3 albumu sa nula pjesama :)
    Pa album se i zove NECUVENO, Ranko :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • grudicegrudice Posts: 211
    Niko, imam u korpi dvije karte za Stockholm. Sjedenje, sekcija A15 - pravo naspram scene. Peti red.
    Hoces da ti ih uzmem?

    http://media.ticketmaster.eu/sweden/d1e ... a306ae.jpg
  • Niko, slazem se sa svime sto si rekao!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Pa album se i zove NECUVENO, Ranko :D

    ooops! u pravu si... "spot" koji je pratio album je bio "Neviđeno" (prazan plavi ekran) :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    update sa FB-a:

    "Ok spoke to crowdsurge. They're now waiting for the us to wake up. Expect an email from 3 uk time on. Most likely we will have to respond to 10c direct with what tix we want and they'll come back to us for payment"
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Kuzis, oni jos uvijek nemaj nikakav plan. Poslat ce email POPODNE tek i KASNIJE nam javiti kako da platimo karte koje zelimo... :roll: :mrgreen:
    Nemam pojma kako ce to funkcionirat, al zivi bili pa vidjeli... :lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    I cekaju US da se probude. Super. Pa valjda bi mi trebali imati prednost.

    Joj. Mozda fakat kupim karte prek nekog drugog. Jos bi jeftinije vjerojatno doslo. A oni valjda sad misle prek mejla prodavat karte, ko da sam na placu :D
  • ANALOG TENCLUB MEMBERSHIP- INT
    SKU 9008
    $50.00
    INT TENCLUB MEMBERSHIP- ANALOG
    Please choose your shirt size when you purchase membership. Men's (S-3X) and Women's (WS-W2X) sizes are available.
    Analog Level INTL $50
    * Full Website Access
    * PJ Radio Access (Streaming only)
    * Holiday Single MP3
    * Deep Magazine PDF
    * Members-only Contest Eligibility
    * Members-only Merch Discount Events
    * Access to Members-only Merch
    * Access to Fan Club only Ticket Pre-sales PLUS
    * Free Bootleg Download - Coupon code included in the renewal confirmation email
    * Limited Edition Vinyl 45 Holiday Single
    * Limited Edition Hard Copy of Deep Magazine
    * Limited Edition Ten Club T-Shirt
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    meni je sad bad kaj se ne osjećam tak ozlojađeno, jer ipak je naš NIKO car nad carevima... i ako on kaže da su generalno zasrali, onda je to tako! :) uglavnom, ja sam ovca - znam da ću vidjeti/slušati PJ (one way or the other), 50$ sam platila prije skoro godinu dana pa se toga više niti ne sjećam niti ne očekujem previše za to... kao ono, to je ono što moram platiti i titova točka... mene najviše jebu ti booking fee-jevi... koji je to isus bog, mij, i zašto to mora toliko koštati!!! općenito, karte su jebeno skupe (iako lova nije toliko u pitanju) i onda još to sranje - 100 kn po paru karata?!?! koje smo mi ovce... a jel se negdje mogu doć kupit karte onak kak je ranko napisao? dođeš fizički, čekaš u redu, platiš kartu kešom i oni je istrgnu iz onog blokića i ćao đaci?!?! koja fakin utopija...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    killroy wrote:
    I cekaju US da se probude. Super. Pa valjda bi mi trebali imati prednost.

    e, a to isto... ma koji su oni faktor u cijeloj priči?!?!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • grudice wrote:
    Niko, imam u korpi dvije karte za Stockholm. Sjedenje, sekcija A15 - pravo naspram scene. Peti red.
    Hoces da ti ih uzmem?

    http://media.ticketmaster.eu/sweden/d1e ... a306ae.jpg

    To legendo, svaka čast....imam karte za Stockholm :clap::clap:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasica wrote:
    meni je sad bad kaj se ne osjećam tak ozlojađeno, jer ipak je naš NIKO car nad carevima... i ako on kaže da su generalno zasrali, onda je to tako! :) uglavnom, ja sam ovca - znam da ću vidjeti/slušati PJ (one way or the other), 50$ sam platila prije skoro godinu dana pa se toga više niti ne sjećam niti ne očekujem previše za to... kao ono, to je ono što moram platiti i titova točka... mene najviše jebu ti booking fee-jevi... koji je to isus bog, mij, i zašto to mora toliko koštati!!! općenito, karte su jebeno skupe (iako lova nije toliko u pitanju) i onda još to sranje - 100 kn po paru karata?!?! koje smo mi ovce... a jel se negdje mogu doć kupit karte onak kak je ranko napisao? dođeš fizički, čekaš u redu, platiš kartu kešom i oni je istrgnu iz onog blokića i ćao đaci?!?! koja fakin utopija...
    :clap:
    21.stoljece. Cim smo dalje, to nam je gore. Tehnologija ce nas UBIT! Dammit.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    update sa FB-a:

    "Ok spoke to crowdsurge. They're now waiting for the us to wake up. Expect an email from 3 uk time on. Most likely we will have to respond to 10c direct with what tix we want and they'll come back to us for payment"

    i to je taman kad bih trebala biti na roditeljskom sastanku u vrtiću za koji me je teta posebno molila da probam doći (jer ih inače propuštam jer sam nemarni roditelj... :))... joooj, jadna mi baba...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    siljo wrote:
    update sa FB-a:

    "Ok spoke to crowdsurge. They're now waiting for the us to wake up. Expect an email from 3 uk time on. Most likely we will have to respond to 10c direct with what tix we want and they'll come back to us for payment"

    i to je taman kad bih trebala biti na roditeljskom sastanku u vrtiću za koji me je teta posebno molila da probam doći (jer ih inače propuštam jer sam nemarni roditelj... :))... joooj, jadna mi baba...
    Ako je vjerovat ovome sto su rekli, onda nije problem, provjerit ces mail kad dodjes doma (ili na mobu ako mozes) i znat update. Ni ja necu bit doma nego s djetetom od 3.30 na dalje i necu moc sjedit za kompom. Dosta mi je bilo sto je sinoc bio kod mene doma dok sam refreshala stranicu skoro sat i pol. :roll:
    Bilo kako bilo, Juras, ti ides na turneju i gotovo. Svi idemo i bit ce nam super! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Sad bas pisem Ani (novoj) :)
    Ja cu cekat mail, ne planiram kupovat preko livenationa i ostalih...bar ne zasad. Citala sam sto ljudi pisu i skupo je isto, ne znam, 103 eura za JEDNU kartu za Oslo. :roll: A neki su isto probali, pa nisu uspjeli.
    Cekat cu mail i vidjet sta pise, ako ne mogu ja kupit, probat ce frendica na moje ime. Ako SAMO treba reply na email koje bismo karte, onda nece bit vecih problema, meni... Vjerujem da ce nesto bit, samo KAKO i KADA je pitanje. Al isto tako VJERUJEM i ZNAM da cemo SVI uspjet imat karte za koncerte koje zelimo. UVIJEK se nadje nacin. Probano.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    aaajmoooooo....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    aaajmoooooo....
    HRVATSKA! :lol:8-)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ako SAMO treba reply na email koje bismo karte, onda nece bit vecih problema, meni...

    hm, u tom bi slucaju morali procitati TISUCE mailova... ako tako odrade, trajat ce danima ili tjednima...

    ma kak god da bude, idemo si na rock svirke... zao mi je samo kaj nisu u italiji da lovu za merch ostavim onim majstorima na štandovima pred dvoranom, a ne usranom 10c...

    da podijelim i ovdje: http://www.youtube.com/watch?v=2Eb1zanaVRg ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ne znam da li mozete otvoriti ovo:
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

    uglavnom, parodija na "I'm ANALOG" 10c t-shirt... pise "I'm PISSED" i briselski Manneken Pis jel, piški onu analognu sinusoidu :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    ne znam da li mozete otvoriti ovo:
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

    uglavnom, parodija na "I'm ANALOG" 10c t-shirt... pise "I'm PISSED" i briselski Manneken Pis jel, piški onu analognu sinusoidu :mrgreen:

    hehehe

    negdi san vec napisa... trebali bi nam se obratit (10C ili CS, jebe mi se ko ce al bi bio red da znamo na cemu smo) sljedecim textom (mumford and sons, little lion man:

    "...But it was not your fault but mine
    And it was your heart on the line
    I really fucked it up this time
    Didn't I, my dear?
    Didn't I, my...tremble for yourself, my man,
    You know that you have seen this all before..."
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
Sign In or Register to comment.