Pearl Jam in Zagreb!

1706707709711712860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ok, mislim da se ovim posljednjim presaleom nakupilo previše negativne energije u ovom pozitivnom društvu i da je krivica podjednako na 10c i Crowdsurgeu. Prvih zato što nisu provjerili jesu li drugi sposobni nositi se s hordom freakova, a drugih zato što su ispali nesposobni. Skrušena priznanja "zasrali smo" neće puno značiti ovom "napaćenom narodu" kojeg se konstantno laže krilaticom "sljedeći put se neće ponoviti". Valjda ćemo i to dočekati. No, bilo koji oblik destruktivnosti neće pomoći. Nadam se da će i u 10c bit konstruktivni. Npr. mogli bi napravit referendum među članovima s pitanjem tipa:
    "Kod sljedeće obnove članstva nećemo vam poslati majicu, ali ćemo ta sredstva upotrijebiti da bi zaposlili ljude i kupili hardver koji će nam omogućiti da se presale kaos više nikad ne ponovi. Slažete li se?"
    Koliko bi ljudi odgovorilo sa DA? Po mojoj procjeni, jedno 99,999 % . Onaj jedan promil ostavljam za one koji bi greškom stisnuli NE. :mrgreen: Easy, kaj ne?
    Držim palčeve da danas sve bude ok i da su sve vaše frustracije stvar prošlosti. Kako sam uspio vidjeti, osim nešto živaca, čini mi se da su jedine žrtve u ovoj priči bila nevina dječica :D i određena količina ni masnih, ni hrskavih čvaraka. ;)
  • killroykillroy Posts: 739
    _annie_ wrote:
    Kako sam uspio vidjeti, osim nešto živaca, čini mi se da su jedine žrtve u ovoj priči bila nevina dječica :D i određena količina ni masnih, ni hrskavih čvaraka. ;)

    hahaha :)

    ma da, slazem se. Svaki put ista prica, ali na kraju svi ispadnu sretni i zadovoljni, karte na kraju svi dobiju i opet sve super.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    sve stoji Gordane, ali po tom pitanju mi ne mozemo biti konstruktivni u ovom trenutku... sve je na 10c... cak niti ne na Crowdsurgeu... 10c bi s njima trebao dogovoriti kako ce odraditi ponovljenu prodaju ili ih jednostavno nogirati...

    meni je jucer bilo i frustrirajuce i zabavno... danas mi vise nije zabavno jer 10c korporacija koja zivi od nas se nije udostojila napisati "I'm sorry mail" i barem reci da karte NECE ici u prodaju prije toliko i toliko sati... znaju da smo frikovi i da cekamo te jebene karte, a ne pada im na pamet da i pored cekanja imamo kakav takav life...

    zato cu si u 17:30 otici peglati savski nasip i vratit cu se 2 sata kasnije... ako propustim 10c karte, kupit cu one JEFTINIJE negdje drugdje...

    ok, bacit cu i koju psovku, bit cu si glup kaj nisam cekao, al kaj sad :)

    i kad kazes "određena količina ni masnih, ni hrskavih čvaraka", to zvuci kao da su bili losi.. a nisu :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    meni je jucer bilo i frustrirajuce i zabavno... danas mi vise nije zabavno jer 10c korporacija koja zivi od nas se nije udostojila napisati "I'm sorry mail" i barem reci da karte NECE ici u prodaju prije toliko i toliko sati... znaju da smo frikovi i da cekamo te jebene karte, a ne pada im na pamet da i pored cekanja imamo kakav takav life...
    Gordan: Potpuno si u pravu i jedino zbog tog ignorantskog stava bi netko danas trebao "nasradati"
    siljo wrote:
    i kad kazes "određena količina ni masnih, ni hrskavih čvaraka", to zvuci kao da su bili losi.. a nisu :mrgreen:
    Gordan: Sačuvaj Bože da sam ja o čvarcima nešto loše pomislio. Nikad, pa čak ni tad. Meni su dragi svakakvi, a onakvi kako si ih opisao baš najdraži. :D
  • alo ekipa...jel bilo uspjeha na kraju?

    Ako budu dvije karte za Berlin available, plaćam zlatom na ruke :D

    ako ne kak i gdje je najbolje kupiti?

    AAA Benaroya na 101 je bila precious...drugi put u 6 mjeseci, a nekidanje na Magic Busu bila Down.
  • odgovor od strane CS-a

    Wed, Dec 14 2011 9:09am
    Hi there,
    When can we expect tickets presale restart for European 2012 tour?
    Thank you for all the info you can provide.

    Best regards and good luck!
    Frane


    Wed, Dec 14 2011 10:30am - staff
    Hello Frane Herceg,

    Unfortunately, due to issues beyond our control, we have experienced technical issues with the presale.

    In order to best serve members of the Ten Club, we have taken presales offline for now, and will return to members shortly with an alternate way of providing presale ticket access. We will give advance notice with details of when the presale will resume via email and website.

    If you have already successfully purchased tickets, your ticket order is complete and you do not have to await further instructions.

    We expect news will be forthcoming late afternoon GMT today, Wednesday 14th of December
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Best regards and good luck!
    Frane

    Gordan: Frane, baš si fino odgojen :mrgreen: Iako, danas to zvuči prilično ironično. :lol:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Karlhajnc wrote:
    alo ekipa...jel bilo uspjeha na kraju?

    Ako budu dvije karte za Berlin available, plaćam zlatom na ruke :D

    ako ne kak i gdje je najbolje kupiti?

    AAA Benaroya na 101 je bila precious...drugi put u 6 mjeseci, a nekidanje na Magic Busu bila Down.

    Gordan: Ako sam dobro pratio situaciju, nitko nije uspio kupiti za Berlin, jedino su Iva i Pajo (aka predsjednički par) i mi uspjeli kupiti ulaznice za Stockholm, Oslo i Copenhagen. Dakle, od nas nikakve pomoći. No, uvjeren sam da će se negdje naći dvije ulaznice za tebe. ;)
  • siljo wrote:
    ne znam da li mozete otvoriti ovo:
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

    uglavnom, parodija na "I'm ANALOG" 10c t-shirt... pise "I'm PISSED" i briselski Manneken Pis jel, piški onu analognu sinusoidu :mrgreen:


    Super je ovo im treba staviti na homepage, hakirati stranicu barem na par sati :lol::lol:

    ajde čekamo taj mail za Oslo :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    mali offtopic
    dok cekam neke obavjesti o kartama, trazim sto bih mogla gledati pa sam se sjetila da ce eddie glumiti u portlandiji i reko ajd da vidim sta je to
    barem sam se nasmijala :lol:http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Vmq9dq6Nsg
    jel netko pogledao (prva sezona samo 6 nastavaka)? se isplati skidat?
  • zagi wrote:
    mali offtopic
    dok cekam neke obavjesti o kartama, trazim sto bih mogla gledati pa sam se sjetila da ce eddie glumiti u portlandiji i reko ajd da vidim sta je to
    barem sam se nasmijala :lol:http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Vmq9dq6Nsg
    jel netko pogledao (prva sezona samo 6 nastavaka)? se isplati skidat?
    Eddie ce glumiti? Prvi glas mi je ovo... svasta. Zbilja svasta.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zagizagi Posts: 414
    ma valjd samo cameo u jednom nastavku. tak nest
  • zagi wrote:
    ma valjd samo cameo u jednom nastavku. tak nest
    Ma da, da, pretpostavljam da je mala uloga al svejedno, WTF was that? Sad sam vidjela video :roll: :lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zagizagi Posts: 414
    WTF was that?
    tocno moja reakcija! :lol: al me zaintrigiralo, pa evo skidam
  • _annie__annie_ Posts: 980
    zagi wrote:
    WTF was that?
    tocno moja reakcija! :lol: al me zaintrigiralo, pa evo skidam
    Gordan: Po kritikama na IMDB-u reklo bi se da vrijedi ako voliš komediju apsurda. Ako ne voliš, bit će ti glupo. Uglavnom, sve je bazirano na satiri, ironiji i sarkazmu. Ako je suditi po ovom clipu, ako ti se svidio Zoolander, svidjet će ti se i Portlandia. Meni je Zoolander zakon! :D
  • zagi wrote:
    WTF was that?
    tocno moja reakcija! :lol: al me zaintrigiralo, pa evo skidam
    Ajde kad budete gledali, javi dojmove. Cini se kao parodija neka. Bo.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zagizagi Posts: 414
    nemogu reci da sam ljubitelj zanra, iako mi se ponekad i neki film svidi. ali i'm a sucker for 90's ,so .. :lol:
    sid, javim naravno
  • zagizagi Posts: 414
    nist, ja moram na faks, valjd ce ostat koja za berlin dok se vratim
  • Ma naci ce se nesto. Samo da ih vise krenu prodavat!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Tko nije vidio:

    Postby wolfamongwolves » 14 Dec 2011 13:21

    ArriveLikeButterflyz wrote:I got a reply from Crowdsurge, they stated there will be an update on the website and via email by "late afternoon GMT"



    I responded to this email by saying it was not sufficient or adequate to respond to a specific query or complaint with a cut-and-paste answer that effectively told us nothing new. I asked them again if they were going to allow those who had tickets in their baskets to complete their transactions.

    I got this back:

    Hello Damien,

    Our communication with you is being controlled by the fan club so apologies that we didn't come back sooner, we understand it is frustrating and of course it is also frustrating for us.

    The solution that we hope to be able to communicate later will explain how we are not just going to go on with another presale. We cannot guarantee tickets for you however the fan Club have told us the size of allocation we have is large enough that they are comfortable it will service the fan club members.

    We are sorry this is still vague and doesn't answer all your questions but please be patient and await the info from the Ten Club later this afternoon.

    ...

    Kind regards,


    viewtopic.php?f=4&t=178543&start=255#p4123409
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    zagi wrote:
    mali offtopic
    barem sam se nasmijala :lol:http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Vmq9dq6Nsg
    jel netko pogledao (prva sezona samo 6 nastavaka)? se isplati skidat?

    evo, mali info.
    objašnjenje zašto je eddie prihvatio cammeo rolu u portlandiji leži u glavnoj glumici (ovoj koja voda psa), a vidim da je niste prepoznali - to je gitaristica iz sleater-kinney i jedna od autorica portlandie.
    a znate da je ed slab prema curkama iz tog benda. ;)
  • elcielo wrote:
    zagi wrote:
    mali offtopic
    barem sam se nasmijala :lol:http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Vmq9dq6Nsg
    jel netko pogledao (prva sezona samo 6 nastavaka)? se isplati skidat?

    evo, mali info.
    objašnjenje zašto je eddie prihvatio cammeo rolu u portlandiji leži u glavnoj glumici (ovoj koja voda psa), a vidim da je niste prepoznali - to je gitaristica iz sleater-kinney i jedna od autorica portlandie.
    a znate da je ed slab prema curkama iz tog benda. ;)
    Sucker :D Sad mi je jasnije. Hvala!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcielo wrote:
    zagi wrote:
    mali offtopic
    barem sam se nasmijala :lol:http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Vmq9dq6Nsg
    jel netko pogledao (prva sezona samo 6 nastavaka)? se isplati skidat?

    evo, mali info.
    objašnjenje zašto je eddie prihvatio cammeo rolu u portlandiji leži u glavnoj glumici (ovoj koja voda psa), a vidim da je niste prepoznali - to je gitaristica iz sleater-kinney i jedna od autorica portlandie.
    a znate da je ed slab prema curkama iz tog benda. ;)

    Da nisam je prepoznao....sad je jasno :lol:
    meni je pjesma super ;)

    nego što ima novoga???
    Kad će karte :roll:
    Je li istina ono što se čita na fb da će trebat samo poslat mail 10c?? Malo mi je to ludo ali super jednostavno :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Zaključali su sve thredove gdje dobijaju jezikovu juhu...a baš sam se ufurao :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Zaključali su sve thredove gdje dobijaju jezikovu juhu...a baš sam se ufurao :lol:
    Iva: a demokratije.... :roll:

    Mislim da mogu razumjeti koliko ste pissed off, vjerojatno bih i sama bila među kolovođama ljutnje, a ne pacifist kao naša Juras i žao mi je što ne znam kako bih vam pomogla. :( Evo ako treba nekome rentati prste za stiskanje F5 samo recite... ;)
  • pajo wrote:
    Zaključali su sve thredove gdje dobijaju jezikovu juhu...a baš sam se ufurao :lol:
    Iva: a demokratije.... :roll:

    Mislim da mogu razumjeti koliko ste pissed off, vjerojatno bih i sama bila među kolovođama ljutnje, a ne pacifist kao naša Juras i žao mi je što ne znam kako bih vam pomogla. :( Evo ako treba nekome rentati prste za stiskanje F5 samo recite... ;)
    Kazu da nece bit opet ovako.. Nego valjda mailom. Ja na poslu, djeca jos spavaju, tu kisa pa cu mozda i moc bit malo na netu. Ali, mail citam kako god pa javim. Imamnfrendicu koja ce uskocit ako bude trebalo, ima moj login, cc details i sve... Bog nam pomogao.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Kad se ovi misle javit i ameri su se probudili već, malo mi je dosadilo, nemam volje za ništa a poslje opet moram van, danas vodim Janu na judo, imam punu kuću judaša, ne smijem se više zezat :lol:

    Tko će sastavit tablicu sa svim destinacijama gdje tko ide...goggle doc i sl. ??? Ima dobrovoljaca?? ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Kad se ovi misle javit i ameri su se probudili već, malo mi je dosadilo, nemam volje za ništa a poslje opet moram van, danas vodim Janu na judo, imam punu kuću judaša, ne smijem se više zezat :lol:

    Tko će sastavit tablicu sa svim destinacijama gdje tko ide...goggle doc i sl. ??? Ima dobrovoljaca?? ;)

    Gordan: Evo ja sam dragovoljac... Napravit ću danas-sutra, a vi se javljajte kako će tko kupit karte. Držim palčeve :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Dok čekate na objavu, prikratite vrijeme slušajući ovu odličnu obradu. Jest da je Adele, ali je i Sane... Meni je hebenica :mrgreen:
    http://www.youtube.com/watch?v=CzqZ1hdipoc&feature=colike
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo tablica je tu.
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGhIaHVwazlXNjNfSmU4ZGQxakxHVFE

    Javite ako sam nešto fulao i ako nešto treba promijeniti.
Sign In or Register to comment.