Pearl Jam in Zagreb!

1711712714716717860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    to bi trebalo tretirat otprilike ko prodavace droge u singapuru :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:

    kapitalisticko sranje :twisted:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Molim vas, updateajte ovdje!
    Koliko nam jos karata treba?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    trebam 1 x Oslo
  • grudicegrudice Posts: 211
    2x Oslo

    Updatirajte se i u onoj tabeli. Zeleni broj = Imas kartu.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ahahahaha, ovaj video je urnebes, urnebes! :lol:

    priznajte, tko je od vas ovako izgledao kupujući karte?

    http://www.youtube.com/watch?v=L4AVLvyZ ... r_embedded
  • elcielo wrote:
    ahahahaha, ovaj video je urnebes, urnebes! :lol:

    priznajte, tko je od vas ovako izgledao kupujući karte?

    http://www.youtube.com/watch?v=L4AVLvyZ ... r_embedded
    :lol: :crazy: :lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Molim link za dokument gdje se trebam updateat. Ne mogu ga naci...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Oslo je najveća rupa, najmanje karata :cry:

    1x i meni treba :cry:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    Domagoj (killroy) je uzeo jos jednu kartu. Na Martinino (zagi) ime.
    Spasio si stvar. Ja imam 2 Berlin, Ana ima isto 2, Viktor me pitao vec za jednu ekstra pa ne znam kako on stoji, al eto jos jedne od Domagoja pa smo valjda svi covered. Jesmo li?

    Isto tako sam ubola jedan standing Stockholm i jedan Copenhagen. Oslo cu od frendice uzet.

    Ostali?

    hej evo imam i ja berlin :) sorite nisam znala da bi vas jos trebalo :/ u biti sam na nekom treningu al na srecu u informatickoj sobi :D javite ak treba jos nekome!
  • Ja razmišljam i o toj opciji da idem preko Berlina za Stockholm pa ako ima viška za sada bi je rezervirao dok ne vidim sa drugom polovicom imam li zeleno svijetlo.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    aha, e da nemam vishka al mogu probat nekom jos uzet kartu ak niste za kompom i to :) jipiiii :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    sad trebamo cekati da se jos i manchester i amsterdam rasprodaju pa da u nedjelju/ponedjeljak dodaju nove datume :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • :o O koji urenbes
    ja stojim u redu za dva Berlina, ako bude igdje viška....
  • masnimasni Posts: 1,657
    a ne ne.. amsterdam ce ici ko po loju :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja na kraju NIŠTA nisam ubola... uhvatila me letargija i nemogućnost sjedenja uz komp non stop... probat ću u subotu kupit amsterdam pa ako ne uspijem , tko ijm...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljo wrote:
    sad trebamo cekati da se jos i manchester i amsterdam rasprodaju pa da u nedjelju/ponedjeljak dodaju nove datume :)

    Ja se isto nadam...navijam da ubace 2 Amsterdam-a ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    niš moram ić pozdrav svima i sretno dalje s kartama. baš je ispalo ful glupo ovaj put, stvarno ne kuzim kaj su si mislili... berlin! jupiii! ak bude slobodnih dana i para probat cu iskopat neki stockholm jednom ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ja na kraju NIŠTA nisam ubola... uhvatila me letargija i nemogućnost sjedenja uz komp non stop... probat ću u subotu kupit amsterdam pa ako ne uspijem , tko ijm...

    Uh, kako me živciraju, ak su šeficu uspjeli naljutit onda znaš koliko je sati :x :evil: Ajde nedaj se, ubost ćeš sigurno negdje te proklete karte...

    Inače, ne znam kaj bi rekao o svemu...sandra je negdje lijepo napisala da se ovako nikad ne bi ponašali prema amerima. Ova priča sa sabotažom zvuči kao science fiction, jedino što mi ikako pada na pamet je da ih sabotira taj hebeni super-mega-ultra-huge konglomerat ticketmaster/livenation kompanija kako bi ih se natjeralo da prodaja ide njihovim kanalima. A tamo naravno standardno nestane karata za koju minutu koje se istovremeno po nebuloznim cijenama pojave na 8 milijona second-market "fan-to-fan" siteova koji su gle igrom slucaja u vlasnistvu te iste ultra-mega huge kompanije. Cinjenica je da je Crowdsurge nezavisna kompanija izvan cijelog TM/LN sustava i da se furaju na fer business i da rade vecinom za manje i indie izvođače, ali to sa sobom povlaiči i činjenicu da su lagano nesposobni...vjerujte mi da ste ih vidjeli kako su handlali distribuciju karata za AF prosle godine u Londonu sve bi vam bilo jasno - totalna zbunjenost i neorganiziranost...

    Ali zato s druge strane naši predragi Pearl Jam LLC i 10C LLC se konstantno igraju malo da su velika kompanija pa malo da nisu, pa malo da opet jesu i tako u krug...radimo sve sami i in-house i super smo prema fanovima i nismo big business, odlicno, ali onda se javis tim istim fanovima i posaljes neki normalni mail di kazes da ti je zao, da ce se rjesit da svi volimo PJ i tak...ali ne, sad se salje sluzbeno hladno priopcenje bez isprike i sa teorijom zavjere unutra :x A ako cemo tako, onda ste kompanija i onda ste odgovorni i lete glave i tuzbe i slicno...

    Anyway, ima tu svega i moram priznat da sam procitao i dosta bullshita od fanova u zadnja 2 dana, ali cinjenica koja stoji je da se nisu posteno oglasili 2 dana i da su shebali ljude na hiljadu razlicitih nacina sto je jako lose i jako baca losu sliku na taj cijeli PJ sustav...

    I jos samo da kazem da sam jako sretan za sve koji su uspjeli ubost karte i da se nadam da cete i svi ostali uspjet jer iskreno, moram priznat da se najvise veselim putovanju i ljudima, a tek onda samim koncertima
  • grudicegrudice Posts: 211
    Vidim da su za Stockholm pustili u prodaju i tribine C (pod oblacima).
  • Definitivno majica za sljedeću turneju mora bit anti 10c

    imam prijedlog
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/25706

    Ovo 10c čudovište pretvorit da jede ljude sa Analog majicama a da na kući stoje natpisi Crowdsurge, Ticketmaster, Livenation itd.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Gledam tablicu...
    Znaci Juras i Edi nemaju nis. Edi bi Berlin, a Juras?
    Ja nemam nis ekstra al cu imam otvorene oci i usi za vas. Malo ce bit kaoticno ovih dana, al vjerujem da ce se sve nekako uspjet poslozit.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Sjedečih karata za Berlin ima još dosta, ja sam napravio neko sranje sa login-om tamo i sad to moram sredit da kupim kartu.
    Ako nekome treba još karata za Berlin sjedečih...navali narode ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    e sad tek citam ovaj mail, pa neznam jesi vidio ili bas zelis sjedeca mjesta, ali early entry je samo za stajanje

    We will be issuing EARLY ENTRY wristbands to eligible Ten Club members who are able to obtain Standing General Admission tickets through the official public on sale ticketing vendors.
  • zagi wrote:
    e sad tek citam ovaj mail, pa neznam jesi vidio ili bas zelis sjedeca mjesta, ali early entry je samo za stajanje

    We will be issuing EARLY ENTRY wristbands to eligible Ten Club members who are able to obtain Standing General Admission tickets through the official public on sale ticketing vendors.

    Ma zanm za wristbands ali nije me briga jer ionako ne bi se gurao u prve redove a sa ovim sistemom gdje skoro cijeli floor ima wristband i nije neka prednost.


    Uglavnom uzeo sam Berlin sjedeće mjesto u istoj sekciji gdje je Domagojeva ekipa...uzet ćemo dalekozor i kao u kazalište :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • ja sam bila grozna i bahata pa sam zabilježila dvije karte za sebe i jednako odanu fanicu moju frendicu....tak da nas ima još....
    Naravno ako bude prilike i ako nije greda :)
  • zagizagi Posts: 414
    ljudi htjela bih vam svima jos jednom zahvaliti, posebno Sid i Domagoju, jer sama nikako nebih stigla uzeti sto zelim. fascinira me ovo zajednistvo i dobrota ljudi na ovom forumu- divno nesto! ovo mi je definitivno vatreno krstenje s kartama :lol:

    a sto se tice ovog sluzbenog dijela foruma-10c :roll: , sad kad sam napokon procital mail:
    1. sabotaza!?!?!- jel to ona od beastie boysa ili? wtf? znam da im se tako sto vec dogadalo, al ono, ko prizna pola mu se prasta, a ne da sad tu izmisljaju teorije zavjere. krace bi im trebalo da sastave mail da su rekli istinu neg dok smisle izgovore
    2. pa kad sam kod tog maila, nekuzim stvarno ko pametan salje obavjest za europu kad vec jedan dio ljudi spava, i onda jos odmah ujutro stave prodaju!?! shvacam da su morali zbog vec prije dogovorenog general salea, ali bar je mail mogao ranije stici, jel nije?

    ps. gordan (bar mislim da si ti bio stavio), fora mi je bas ona obrada someone like you,tnx
  • Ma daj. Nemas beda. We are all in this together! Domagoj me nazvao u pravo vrijeme, Ana mi je upravi trenutak rekla da nam vjerojatno treba jos koja karta vise i on je uzeo. Inace bi bio netko drugi. Sad mi je zao da nisam jos koji Berlin bar ubola al sam se borila iz Copenhagen istovremeno.
    Juras, brijem da bis mogla uzet stajanje jer ce nas puno bit u Berlinu.

    Bas da vatreno krstenje, Martina. Hahaha. To kakvo!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    Ma moram priznat da je i meni to sve malo jadno s tim TC-om bilo mi je ipak draze kad je to bila ipak malo manaj operacija...al ajd. pozitivo pozitivo!! idemo na koncerteee ljudiii! :D

    e a di ste u berlinu? ja u onom nekom žutom dijelu tribina. jeste i vi tamo negdje?? bar da se blesavo kesimo jedni drugima iz daljine kad bude neš kul :D
Sign In or Register to comment.