Pearl Jam in Zagreb!

1709710712714715860

Comments

  • Please note: the queue is full so we are redirecting you to the home page
    We have reached the maximum number of users for this event, please try again in a few minutes



    No krasno. Za Stockholm. :roll:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Ja čakam na homepage, gdje drugo???

    http://www.billettservice.no/

    Ok vidim što se događa, bit će opet zajebancije :?

    evo direktni link

    http://www.billettservice.no/event/pear ... ts/OSP0907
  • killroykillroy Posts: 739
    a koje uzimamo, valjda standing tickets?
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ubo Stockholm.
  • grudicegrudice Posts: 211
    killroy wrote:
    a koje uzimamo, valjda standing tickets?

    ma ja
  • Mene i dalje vraća na homepage :?

    Netko prošao??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    da..prolazi...probaj onda s homepagea ili trazi u search bar Pearl jam
    jesi se registrirao?

    i izgleda da nema opcija da se karte pokupe na mjestu, nego ih salju postom.

    edit: sad ni meni ne prolazi..bio sam unutra...al sam htio nesto pogledat...ma nema panike
  • ohohohooo! dobro jutro neispavani narode!

    jel se za Berlin uzimaju standing pitch?
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • grudicegrudice Posts: 211
    Kaze Oslo:

    Sorry, there are currently no seats available that match your criteria. Try one of these options: Reduce the quantity Set price category to best available Set section to best available

    Nemoguce!
  • Meni daje da nema Best Available.....gdje se bira GA karta?????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Meni daje da nema Best Available.....gdje se bira GA karta?????

    Ståplats
  • killroykillroy Posts: 739
    grudice wrote:
    Kaze Oslo:

    Sorry, there are currently no seats available that match your criteria. Try one of these options: Reduce the quantity Set price category to best available Set section to best available

    Nemoguce!

    a, ipak ides na sjedeca mjesta :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    upravo su mi uvalili sastanak u 9:30 :twisted:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    killroy wrote:
    grudice wrote:
    Kaze Oslo:

    Sorry, there are currently no seats available that match your criteria. Try one of these options: Reduce the quantity Set price category to best available Set section to best available

    Nemoguce!

    a, ipak ides na sjedeca mjesta :)

    Ma jok.


    Edit:
    Hahahaha. Pa mozda je u tome i zvrcka. Normalno da nema sjedecih mjesta na stajanju. Eto vidis - sabotaza.
  • grudice wrote:
    Meni daje da nema Best Available.....gdje se bira GA karta?????

    Ståplats

    Isto mi daje...da nema mjesta :? wtf
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ovdje se ne kupuje par kao na 10c nego 2 karte????
    Kaže mi da smanjim, stavim 1 kartu a ono isto???

    Možda ne puštaju sve odjednom????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    i tako, upravo shvatih da je danas u 10 berlin prodaja, a ja na faksu, nestignem kuci prije 1,a u ovoj pauzici od 15min nema teorije se registriram a n da uspijem kupiti karte! fuck
    kakav je to nacin da nam u pola noci posalju obavjest. uzas
  • killroykillroy Posts: 739
    i meni sad javalja

    Sorry, there are currently no seats available that match your criteria. Try one of these options: Reduce the quantity Set price category to best available Set section to best available

    a vec sam bio na upisu kartice prvi put..jesam blesav, trebo sam odma uzet
  • Rasprodano :o Oslo

    Tko je dobio kartu??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    kako rasprodano..nemoguce!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ekipa, sretno svima!

    ja uopće ne pokušavam jerbo još ne znam svoj godišnji. jednostavno nemrem planirati toliko unaprijed. a i tješim se da se karta uvijek nađe.

    a sad, pogled sa strane na sve ovo, sve čitam, sve pratim, s manje grča u želucu od svih vas zbog gorenavedenih razloga, i jednostavno ne mogu vjerovati. jednostavno ne mogu.

    kao prvo, razlog za raspad sistema je sabotaža. halo? u kojoj teoriji zavjere i kome su se oni zamjerili? nekom bivšem fanu hakeru, organiziranoj mafiji skalpera, menadžmentu, štojaznam, U2-a? ne kužim. molim vas za vaše teorije. :mrgreen:

    drugo, ovo s public sale je prejadno. jer, ako sam dobro pročitala u obavijesti, early entry će biti omogućen onima koji USPIJU kupiti karte. molim lijepo, to je ponižavajuće, ja sam u fanclubu isključivo zbog OSIGURANIH karata i svih beneficija poput early entry i sl.
    i sad oni meni kažu, ako sam uspiješ kupiti karte, jer ti ih mi ne možemo osigurat, ući ćeš ranije.
    ali, ako ne uspiješ, a ježiga, nema koncerta za tebe. tj., ako i nabaviš karte preko frendova, poznanika, skalpera za par mjeseci, i nemaš račun da si ih TI kupio, ništa od early entryja, iako si naš member, jedno jebenih 15 godina?????
    neoprostivo.

    pa kako je to sve prije išlo? jednostavno preko maila i dopiske s tenclubom par mjeseci prije turneje osiguraš karte i pokupiš ih na tenclub prozorčiću ispred venuea. tako je bilo 2000. naravno da su i tad zafrknuli stvar, jer, fanovi se od ranog jutra skupljaju u redu, a oni bi kiosk otvarali par sati prije koncerta. pa ti stojiš i gledaš kako ti mogućnost da budeš u prvom redu ispred mikea odlazi u vjetar (tad nije bilo early entryja) jer umjesto da stojiš pred ulazom za venue, ti stojiš parsto metara dalje pred kioskićem. uf, sad kad ovo pišem, shvaćam da, otkad idem na koncerte kao member fancluba, uvijek je bilo problema.

    to je sabotaža iznutra. otkad postoje. :lol:
  • killroy wrote:
    kako rasprodano..nemoguce!


    http://www.billettservice.no/search.php ... &x=46&y=14

    :shock: :shock:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    ovo je jebeno nevjerojatno :(
  • zagi wrote:
    i tako, upravo shvatih da je danas u 10 berlin prodaja, a ja na faksu, nestignem kuci prije 1,a u ovoj pauzici od 15min nema teorije se registriram a n da uspijem kupiti karte! fuck
    kakav je to nacin da nam u pola noci posalju obavjest. uzas

    imas PM!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • killroykillroy Posts: 739
    elcielo wrote:
    ekipa, sretno svima!

    drugo, ovo s public sale je prejadno. jer, ako sam dobro pročitala u obavijesti, early entry će biti omogućen onima koji USPIJU kupiti karte. molim lijepo, to je ponižavajuće, ja sam u fanclubu isključivo zbog OSIGURANIH karata i svih beneficija poput early entry i sl.

    upravo to. Pa zasto placam tih prokletih 20$ il kolko vec. Zato da ne moram brinut oko karata i vidi sad ovo. Ma bez rijeci sam.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ovdje se ne kupuje par kao na 10c nego 2 karte????
    Kaže mi da smanjim, stavim 1 kartu a ono isto???

    Možda ne puštaju sve odjednom????

    to sam ja htjela pitati... sad ne moram kupovati 2 karte jer idem samo ja, jel tak? ili da uzmem za nekoga ako treba?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    sve bumo ih zrušili!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Je li netko uspio Berlin, Stockholm ili Oslo ubosti???

    What now???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Je li netko uspio Berlin, Stockholm ili Oslo ubosti???

    What now???

    berlin jos nije na redu...za 26 minuta...
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • killroykillroy Posts: 739
    Je li netko uspio Berlin, Stockholm ili Oslo ubosti???

    What now???

    Berlin jos nije krenuo...krece u 10:00
    Stockholm mislim da je samo grudice uspio.
    Oslo smo popusili, barem kolko vidim po porukama tu na forumu.

    Sad treba ic u seattle da nam osobno naprave karte od kolaz papira s posebnim PJ ornamentima.
Sign In or Register to comment.