Pearl Jam in Zagreb!

1704705707709710860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Poruka na FB grupi:

    "MESSAGE FROM CROWDSURGE: the guy said it is closed for now, plenty of tix available, website has had a meltdown, The 10c are currently writing an email to us all about when it will be back online, should be tonight. The staff will be there until 1am. To be continued..."
  • grudicegrudice Posts: 211
    MESSAGE TO PEARL JAM FANS FROM CROWDSURGE Unfortunately, due to issues beyond our control, we have experienced technical issues with the presale. In order to best serve members of the Ten Club, we are going to take presales offline for now, and return to members shortly with an alternate way of providing presale ticket access. We will give advance notice with details of when the presale will resume via email and website. If you have already successfully purchased tickets, your ticket order is complete and you do not have to await further instructions.
  • To sam čekao, neka momci idu na popravni ovo je bilo za čistu jedinicu
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Nabijem ih na kurac :twisted:

    LOOOOOL!!! :)
    Exactly ;)


    MESSAGE TO PEARL JAM FANS FROM CROWDSURGE

    Unfortunately, due to issues beyond our control, we have experienced technical issues with the presale.

    In order to best serve members of the Ten Club, we are going to take presales offline for now, and return to members shortly with an alternate way of providing presale ticket access. We will give advance notice with details of when the presale will resume via email and website.

    If you have already successfully purchased tickets, your ticket order is complete and you do not have to await further instructions.
  • pajo wrote:
    any luck my good croatian friends?
    Iva: some of us got tix, some are still trying... What about you? Where will we see you?
    got all 4 i want..so easy..
    berlin and 3 scandinavia
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • siljosiljo Posts: 2,203
    sluzbeno od Crowdsurgea... valjda, nasao negdje na FB:

    "Unfortunately, due to issues beyond our control, we have experienced technical issues with the presale. In order to best serve members of the Ten Club, we are going to take presales offline for now, and return to members shortly with an alternate way of providing presale ticket access. We will give advance notice with details of when the presale will resume via email and website. If you have already successfully purchased tickets, your ticket order is complete and you do not have to await further instructions."

    bas dobro da su potvrdili da ce to biti u 2a.m. ... sutra... ili u cetvrtak.. ili petak.. .njah...

    nego, kaj ima ekipa? :D

    (malo sam si histerican) :crazy:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Well, ne znam što reći, nego onu staru indijansku - što vas ne ubije, ojača vas. Kad bih znao kako, pomogao bih vam svima da dođete do tih ulaznica. Kad se to zadnji put dogodilo s prodajom na 10c za kanadsku turneju i kad su sve prepustili ticketbastardu, išlo je kao po loju. Što bi reko gosn Vlatko - nik'ih problema. Čovjek poželi da im sve prodaje hendla ticketbastard, a čini mi se i da njihov booking fee nije bio tako velik kao ovaj crowdsurgeov.
    Ako netko ima ideju kako bi mu mogao pomoći, nek' se javi. Fight for your right to party! Uf, danas sam prepun ovih narodnih... :mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    karte bi se mogle pojaviti u GOODS sekšn... kao plan B... stave dio tu, a dio tamo... i na kraju nitko ne kupi jer se ne moze odluciti ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    kaj radite dok cekate? ja jedem čvarke :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    pajo wrote:
    Sporusili smo pola interneta :mrgreen: ...forum je odmah riknuo, valjda su ovi iz 10c, sad kad su outsourceali prodaju, odmah lagani downgrade kapaciteta napravili i sad im se forum vrti na nekoj staroj kanti u Stoneovom podrumu :mrgreen: ...Crowdsurge se pokusava nosit, ali je ipak preslab za vojsku ludjaka, a hebo mene mali pas ali cini mi se da se i Facebook vuče... :D:mrgreen:
    :lol::lol::lol::lol::lol:
    Evil Little Goat
  • killroykillroy Posts: 739
    Cek...jel to znaci da mi ne bumo spavali nocas il kaj?
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    killroy wrote:
    Cek...jel to znaci da mi ne bumo spavali nocas il kaj?
    Exactamondo. :D
    Evil Little Goat
  • Prestrasno.
    Isto sranje kod mene: Imala sam u kartu Berlin i Oslo, kaze da nemam nis, a IMAM 2 koncerta i ne mogu platit. Neki su uspjeli, al ja nisam...i masa ostalih.
    Izgleda da cemo ovo morat ponovit kad 10c sve zbroji i podijeli...itd. The show continues... 8-) :oops: :mrgreen:
    Bas im hvala. :evil:

    Pajo i Iva, nisam ni sumnjala da vi necete ubost karte! BRavo! :)


    Ovo sam napisala pred jedno 2 i pol sata...probala postat, ne ide. Sad mi ni forum ne radi :roll: :mrgreen:
    Evo me nazad, morala sam bjezat, vidim da se nis pormijenilo nije. REVOLUCIJA! USTANAK! 10c se mora malo skockat, ovo je strasno. Nije im prvi put, a nazalost, bojim se, ni zadnji. :roll:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zagizagi Posts: 414
    i sta mislite, jel se isplati ostajat budan ili ? nekak imam filing da su tolko u banani da ce to tek najranije sutra ujutro biti rjeseno
  • Problem je u tome sto sutra pocinje GENERAL PRESALE za neke koncerte.
    http://www.livenation.nl/artist/pearl-jam-tickets
    Fer bi bilo da ih mi prvi kupimo, tj imamo pravo na to. Al nekako ne vidim da ce ono ovo rijestit tako brzo. SRanje totalno i ljuta sam jer zivimo u 21. stoljecu i tehnologija je toliko napredna da su mogli bit pripremljeni na faking tsunami od ludih fanova, a njima server i cijeli sistem opet rikne. 10c ih je precijenio mi se cini. Nije me briga sta se desilo al ZNALI SU STA CE BIT! Dammit. Ni prvi ni zadnji put. Ljuta sam jer ljudi koji zive u tim zemljama nisu jos kupili karte. ONI IMAJU PRVI PRAVO po meni, a onda svi ostali. I pola Amerike i Kanade je kupovalo, neki su i uspjeli.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Mozda su im Crowdsurge napravili samo web stranicu a i dalje koriste kanete od 10c servera :D

    Ma da..zivi uzas. I sad najbolje da puste prodaju u 3 ujutro pa da pola amerike pokupuje a mi ostanemo kratkih rukava. Premda, ako se dobro sjecam, na prosloj turneji je karata bilo jos par dana poslije.

    Ma ne znam, mislim da necu cijelu noc ostat, nema smisla. Ak se rasproda, kupit cu online na public sale i bok. Jos cu proc jeftinije :)

    Joj joj...fakat su slampavi.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ok, gotovo za danas... sutra se nastavlja... vise srece drugi put :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Nakon ovog sranja, mislim da je in order F5 MAJICA! Majice! :mrgreen:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    ajmeeee ljudi pa wtf??? isto bas mislila da ce ovo ipak vise bit laganini da imaju neki novi mega sustav sada -a ono mega sr... :shock:
    nisam uspjela ni do karata ni do foruma evo tek sad me opet spojilo sve fino. a sad vec stvarno dugo stoji samo onaj glupi notice na crowdsurgeu...
    a nis ak ne uspijem ovak probat cu isto preko public salea i to je to...možda mi je to fakat trenutno i bolja opcija.
    super za sve koji su dobili karte :) ...hm... ima ko visak jedan berlin slucajno??? :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    hahaha prebolesno..

    preko mobitela sam uspio doći do checkouta čak, ali onda se pojavila good old in queue poruka i fula baba jaja :)

    definitivno ne mislim ostajat budan, ali laptop ostavim upaljen, pa ako stigne kakav mail, doci ce i alarm i na noge, sta drugo.. iako ne mislim bas da ce se to rjesit do jutra..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    čitam komentare ekipe po forumu... neki su fakat pissed off i uvijek se začudim koliko mržnje iz neke osobe koja voli PJ može izaći... to mi nikada nije bilo jasno... jebi ga, sjebali su opet, ali kaj sad?!? to su samo karte za prve redove i malo raniji entrance... tko fakat hoće poslušat koncert, uvijek bu dobio kartu, ne?
    uglavnom, da ne kenjam, ja nisam jako ljuta samo sam jadna jer sam bila malo nervozna što se odrazilo na maloj dječici koja ništa nisu kriva pa mi je zbog toga bad i samo me još brine kad će to opet krenuti?!? ako neka dobra duša skuži da to kreće tokom noći, pls neki sms, poruka putem messengera ili sl... nešto što bi me moglo probuditi... hvala!!! i peace! :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    čitam komentare ekipe po forumu... neki su fakat pissed off i uvijek se začudim koliko mržnje iz neke osobe koja voli PJ može izaći... to mi nikada nije bilo jasno... jebi ga, sjebali su opet, ali kaj sad?!? to su samo karte za prve redove i malo raniji entrance... tko fakat hoće poslušat koncert, uvijek bu dobio kartu, ne?

    bas tak... svi se imaju pravo ljutiti, ali nema potrebe baviti se uzom rodbinom... nas i rusa 300 milijona, a svi zelimo na PJ i tak ispadne...

    celavo je jedino to kaj nema ni rijeci od 10c osim one diplomatske "perem ruke od svega" Crowdsurge poruke...

    boooo!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    hej, svi, suosjećam s vama... nije mi jasno - ponavlja se priča slična kanadskoj i drugi pokušaj slijedeći dan.
    zašto nisu odmah to ticketmasteru prepustili??? na kanadskoj je to profunkcioniralo bez greške, bio je manji taj f... booking fee (mislim, 300 kuna za nas dvoje za tri koncerta, za šta?).
    sve mi se čini da bi bilo jednostavnije čekati general sale i gospodski ubosti kartu, ionako neću u prve redove, malo sam prestara za to...
    ovako, ne samo da ostaviš 500 eura za 6 karata, nego i tonu živaca u većini slučajeva...

    jurasica, pusa maloj jadnoj dječici ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Drzte se ljudi, ovo je poprilicna svinjarija i ne mogu vjerovat da je na kraju ispalo gore nego ikoja 10C prodaja...
    Malo je glupo da iz 10C nema ni rijeci, ali mislim da je krivac Crowdsurge jer se njima sistem, koji navodno super hendla i vece prodaje, raspao. Ali nekako mi se cini da nisu neka mucka djubrad i da ce se potrudit da karte dodju do fanova...vidil sam negdje na FB da je netko tko ih je zvao dobio info da ce ako treba prebacit jos karata iz public salea samo da svi iz fan cluba koji zele dobiju kartu. To se cini u redu i sad samo da smisle kako ce to uciniti i jave vam kada
  • Necuveno.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Necuveno.

    e sid, razvalila si me sada... :lol::lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    Necuveno.

    e sid, razvalila si me sada... :lol::lol::lol:
    :wave: :wtf: :lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    jurasica wrote:
    e sid, razvalila si me sada... :lol::lol::lol:

    that's what she said
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    Necuveno.

    e sid, razvalila si me sada... :lol::lol::lol:

    da je rekla "neviđeno", pomislio bi da govori o onom Let3 albumu sa nula pjesama :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Poslao sam im mail, i pazi odgovora...al odgovorili su u roku 20 min :)

    Hi there,

    please can you provide me with info of eventual tickets presale restart for European tour 2012?
    When do you expect it to go again live and online, if it is going online again after all this crap?

    Best regards,




    From: Pearl Jam Tickets <tickets@pearljam.com>
    To: Frane Herceg <>
    Sent: Wednesday, December 14, 2011 8:43 AM
    Subject: Re: Presale restart?

    Sorry we do not have that info at this time. Stay tuned.
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
Sign In or Register to comment.