Pearl Jam in Zagreb!

16869717374860

Comments

  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    pajo wrote:
    Moze, zaletim se ja danas do Bakaceve. Sto se tice penkala, mozete racunat na nas.
    ne odustajete vi od slavoljuba penkale :)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Hahaha. Sinoc sam dobila izvejstaj od Domagoja :D

    Super su ideje, naravno. PJ fanovi su naj, hehe.

    Ja sam za i za majice i za penkale. ako svi zapnemo i slozimo se (a vidim da vecina vec se slaze) ona cemo uspjeti. Javite sta treba, koliko i kad. Ja bih ful pomogla s transparentima, ali bojim se da sam ipak malo predaleko i od 22. sam i ja na turneji :D

    Za Berlin nije problem majicu mi uzeti, a idem i u Bec. Ima jos netko tko ide u Bec? ;)

    Cujemo se ekipa, ja se vec pomalo tresem :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • CAOOOOOOO SVIMAAAAAA DOBRI LJUDIIIII!!!!
    Nije me bilo na svetlosne godine, ali.....srce lupa BIM BAM BAMMMM ;)))
    Pa, kako ste mi?? Ja ne mogu da dochekam taj divniiiii dan od prevelikog uzbudjenja!!! Kartu samo shto nisam uramila ;p he he BTw, dolazim u ZG u jutarnjim chasovima, josh samo da vidim kojim prevoznim sredstvom, pa vam javnem detalje....Dakle, nalazimo se pre koncerta, jel ostao takav dogovor?? I PRVI RED????!!!! he he he
    Malo sam propustila detalje oko transparenta i ostalog, ali ZELIM da se PRIKLJUCHIM!!! Shta mogu da uradim??
    Neshto razmishljam...mogla bih mozda da stignem i dan ranije u Zg, ali, u tom sluchaju mi treba dobri domacin, da me uputi na neki hostel i sl... i, naravno, za dobro DRUSHTVOOOO...uvek!
    SEE YAAAA SOOOON!!!!
    WOOOOOHHHHAAAAAAA
    VIVA LA PEARL JAM
    Voli vas i grli vasha PJ drugarica
    SARAH *-)~
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • C2V3N wrote:
    pas mater... objavili su rasprodaju postera sa u.s. leg one, bio sam budan do 3 ali imaaaaaaaam gaaaa! :D
    rasprodaja je trajala punih 10 sekundi :D

    Svaka čast... :D

    Poster je fakat prekrasan. E da je bilo malo sreće... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Za dan dva u Beograd stizu karte preko Ticketlinea. Nadam se da ce biti i parketa. :) Mada imam neki osecaj de ce biti samo tribina, ali nema veze.

    Detalji oko puta se jos ne znaju.

    The waiting drove me mad..!!!
    Budapest 17.11.1996.
    Zagreb 26.9.2006.
    The waiting drove me mad...
  • masnimasni Posts: 1,657
    sutra kset ekipa? ja mislim da cu se ja muvat od 8 tamo u onom parkicu iza, kod one drvene kucice tocnije, zna killroy, ako se sijeca.. gdje se tiskao jednom kad smo bili...

    hmmm... ovo mozda cudno zvuci :D:D:D

    uc oko 9 unutra, bit ce puno svijeta, a kset tako mali...

    ludilo


    pozzz
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • ljudi sad se vec brinem. sto su koncerti blize, simptomi su sve jaci-koljena drhte, vid se muti, srca ubrzava, misli lutaju, koncentracija ravna nuli...da ne nabrajam dalje.
    pitanje za one koji idu na vise koncerata:jeste li rezervisali smjestaj ili mislite tamo da ganjate nesto? any advice is more than welcome.
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • killroykillroy Posts: 739
    masni wrote:
    sutra kset ekipa? ja mislim da cu se ja muvat od 8 tamo u onom parkicu iza, kod one drvene kucice tocnije, zna killroy, ako se sijeca.. gdje se tiskao jednom kad smo bili...

    hmmm... ovo mozda cudno zvuci :D:D:D

    LOL!!!!
    Da, zvuci malo cudno... :D
    pitanje za one koji idu na vise koncerata:jeste li rezervisali smjestaj ili mislite tamo da ganjate nesto? any advice is more than welcome.

    Sto se tice smjestaja, manje vise sve rezervirano, ili ce tek biti...ako stignem :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Danas kupio ZG majicu (crna sa velikim natpisom Zagreb i licitarskim srcem...totalni kich, 59 kn u suvenir shopu u Bakacevoj sa lijeve strane) koja ce sutra u Bologni zavrsit na stageu.
    Ljudi, vidimo se na koncertima!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo mene opet s penkalama :D

    nadjoh nešto jeftinije.

    opcija 1: tehnička olovka koju nađoh u zagrebačkoj turist. zajednici što znači pravi suvenir. ima kutijicu, objašnjenje na engleskom kako i gdje je nastala, starinska, smiješna, žena mi nije mogla ni pokazati kako se mine umeću. cijena 150 kuna.

    opcija 2: kemijska toz olovka u kutijici, ovako nešto:
    http://kenny2.globalnet.hr/www.toz-penkala.hr/main.asp?id=149
    cijena do 100 kuna, a moguće i puno manje (50-60 kuna).

    za graviranje se još raspitujem. koliko sam skužila, ono nije uvijek moguće jer ovisi o materijalu, veličini itd. cijena oko 50 kuna po olovci.
    druga opcija nam je tampon tisak, što znači obična naštampana slova. skuplje je od graviranja, minimum 350 kuna, što je cijena samog pokretanja tog stroja.

    toliko zasad od mene :)

    P.S.
    na olovkama bismo htjeli napisati, ukoliko bude moguće:

    (ime člana benda) zagreb 9/26/06 COME BACK!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Danas kupio ZG majicu (crna sa velikim natpisom Zagreb i licitarskim srcem...totalni kich, 59 kn u suvenir shopu u Bakacevoj sa lijeve strane) koja ce sutra u Bologni zavrsit na stageu.
    Ljudi, vidimo se na koncertima!

    ja u istom ducanu kupio 3 iste majice, samo razlicitih boja... crvenu, zutu i plavu... gore pise Zagreb, pa ima grb grada i kralja Tomislava + kaj pise "Moj voljeni grad" i na eng. "My dear city"... onak, nosio bi ju da nisam iz zg-a :)

    kilroy, zeznuo sam te, jer sam kupio premalo... stignes ti kupiti 2 za tebe i sid (berlin i prag) ili da ja probam jos u petak otici do grada i kupiti vam?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    mi smo u principu za bilo koju varijantu koja se ne mjeri u stotinama kn po glavi jer cemo biti dekintirani na povratku... naravno, ovisi i koliko ce nas biti na kraju...

    uglavnom, računajte na nas:

    "Sumnjaju neki da nosi nas pogrešan tok,
    jer slušamo ploče i sviramo rock"...

    a ne, to je drugo :):):)

    elcielo wrote:
    evo mene opet s penkalama :D

    nadjoh nešto jeftinije.

    opcija 1: tehnička olovka koju nađoh u zagrebačkoj turist. zajednici što znači pravi suvenir. ima kutijicu, objašnjenje na engleskom kako i gdje je nastala, starinska, smiješna, žena mi nije mogla ni pokazati kako se mine umeću. cijena 150 kuna.

    opcija 2: kemijska toz olovka u kutijici, ovako nešto:
    http://kenny2.globalnet.hr/www.toz-penkala.hr/main.asp?id=149
    cijena do 100 kuna, a moguće i puno manje (50-60 kuna).

    za graviranje se još raspitujem. koliko sam skužila, ono nije uvijek moguće jer ovisi o materijalu, veličini itd. cijena oko 50 kuna po olovci.
    druga opcija nam je tampon tisak, što znači obična naštampana slova. skuplje je od graviranja, minimum 350 kuna, što je cijena samog pokretanja tog stroja.

    toliko zasad od mene :)

    P.S.
    na olovkama bismo htjeli napisati, ukoliko bude moguće:

    (ime člana benda) zagreb 9/26/06 COME BACK!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    ja u istom ducanu kupio 3 iste majice, samo razlicitih boja... crvenu, zutu i plavu... gore pise Zagreb, pa ima grb grada i kralja Tomislava + kaj pise "Moj voljeni grad" i na eng. "My dear city"... onak, nosio bi ju da nisam iz zg-a :)

    kilroy, zeznuo sam te, jer sam kupio premalo... stignes ti kupiti 2 za tebe i sid (berlin i prag) ili da ja probam jos u petak otici do grada i kupiti vam?

    Ma nemoj se gnjavit, budem ja sutra otisao. I tak sam na trgu, pa se samo prosecem pod pauzom. Samo sam zaboravio di. :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Ma nemoj se gnjavit, budem ja sutra otisao. I tak sam na trgu, pa se samo prosecem pod pauzom. Samo sam zaboravio di. :)

    joj super :)

    od trga prema katedrali po bakacevoj... pri vrhu je s lijeve strane ducan sa suvenirima... i tak :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • CutkiCutki Posts: 235
    masni i ja, kao sta sam i reko u melinu, smo za olovke i transparente i sve ostalo
    samo nas informirajte kaj trebamo

    pozdraf
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • A jel se mogu i autsajderi uključiti u pripreme za doček? :D

    Sviđaju mi se ideje za olovke i transparente i htjela bih pomoći ako mogu. Pa eto, ako vam treba još jedan par ručica... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    A jel se mogu i autsajderi uključiti u pripreme za doček? :D

    Sviđaju mi se ideje za olovke i transparente i htjela bih pomoći ako mogu. Pa eto, ako vam treba još jedan par ručica... :D

    bat ofkors!!! :) ja sam još jednog danas regrutirala u KSETu... :)

    inače, tko ide u Milano evo jedan link di možete naći svakavih hotela, a posebno za datum 17 na 18.09. preporučujem Studios Hotel (66 eura za 2 osobe - hotel 4 zvjezdice)
    dakle: http://www.etours.hr/hoteli_online.html

    Studios Hotel
    Viale Europa, 20090 Mailand Cologno Monzese
    Datum
    Oznaka cijene
    * Garantirana cijena - u obračunskoj valuti (Euro) Servis / taksa (Euro)

    17.09.2006 do 18.09.2006 Aktionsrate 1 DS 66.00 EUR Noć
    Doručak uklj. *
    * Navedene cijene su važeće za sobu i noć, doručak na osobu
    Indication of
    Service fee/taxes
    no responsibility is taken for the correctness of this information
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    bat ofkors!!! :) ja sam još jednog danas regrutirala u KSETu... :)

    inače, tko ide u Milano evo jedan link di možete naći svakavih hotela, a posebno za datum 17 na 18.09. preporučujem Studios Hotel (66 eura za 2 osobe - hotel 4 zvjezdice)
    dakle: http://www.etours.hr/hoteli_online.html

    Studios Hotel
    Viale Europa, 20090 Mailand Cologno Monzese
    Datum
    Oznaka cijene
    * Garantirana cijena - u obračunskoj valuti (Euro) Servis / taksa (Euro)

    17.09.2006 do 18.09.2006 Aktionsrate 1 DS 66.00 EUR Noć
    Doručak uklj. *
    * Navedene cijene su važeće za sobu i noć, doručak na osobu
    Indication of
    Service fee/taxes
    no responsibility is taken for the correctness of this information

    Hvala ti, Ana.
    Mi jos trazimo smjestaj za Milano. Nismo sigurni kamo cemo....
    Hvala. sad bas gledam ovaj site :)

    Cini se da nema vise mjesta :confused:
    Meni se neki drugi hotel ispisao...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcielo wrote:
    evo mene opet s penkalama :D

    nadjoh nešto jeftinije.

    opcija 1: tehnička olovka koju nađoh u zagrebačkoj turist. zajednici što znači pravi suvenir. ima kutijicu, objašnjenje na engleskom kako i gdje je nastala, starinska, smiješna, žena mi nije mogla ni pokazati kako se mine umeću. cijena 150 kuna.

    opcija 2: kemijska toz olovka u kutijici, ovako nešto:
    http://kenny2.globalnet.hr/www.toz-penkala.hr/main.asp?id=149
    cijena do 100 kuna, a moguće i puno manje (50-60 kuna).

    za graviranje se još raspitujem. koliko sam skužila, ono nije uvijek moguće jer ovisi o materijalu, veličini itd. cijena oko 50 kuna po olovci.
    druga opcija nam je tampon tisak, što znači obična naštampana slova. skuplje je od graviranja, minimum 350 kuna, što je cijena samog pokretanja tog stroja.

    toliko zasad od mene :)

    P.S.
    na olovkama bismo htjeli napisati, ukoliko bude moguće:

    (ime člana benda) zagreb 9/26/06 COME BACK!

    Meni se svidjaju ove olovcice pod opcijom 2. :D

    I ovo tu sa datumom i imenom clana benda je super :)

    Samo treba vidjet najbolju i najpovoljniju varijantu, ja sam za, samo da je OK cijena :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    jebo ih pearl jam party sinoc, ledja su mi plava :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    jebo ih pearl jam party sinoc, ledja su mi plava :D

    tak dobro je bilo? :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • CutkiCutki Posts: 235
    di je to bilo jebote? ak mislis ono u ksetu... no comment-bar za onaj dio do kad sam ja bio... :(
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Cutki wrote:
    di je to bilo jebote? ak mislis ono u ksetu... no comment-bar za onaj dio do kad sam ja bio... :(

    dajte nesto detalja...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • ljudi ajd' da mi neko hitno javi ima li gdje karata za zagreb da se kupi. burazer moj hoce da ide al' tek se sad sjetio.
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • ljudi ajd' da mi neko hitno javi ima li gdje karata za zagreb da se kupi. burazer moj hoce da ide al' tek se sad sjetio.

    Probaj Ticketline. 011/20 30 570
  • miloshk wrote:
    Probaj Ticketline. 011/20 30 570
    hvala brate!
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • hvala brate!

    Ma uzivaj! Nadam se da jos uvek mogu da se kupe karte kod njih!!!

    ZAGREBCANI, zavidim vam sto imate Pearl Jam party-je. Ovde u Nisu PJ jedino moze da se cuje kad sviramo mi ili bend "Styptic" i naravno kod mene kuci. Voleo bih da se tako nekad skupim sa gomilom Jammera i da divljam celu noc! BLAGO VAMA!!! Svaka cast ;)
    Pozdrav
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Cutki wrote:
    di je to bilo jebote? ak mislis ono u ksetu... no comment-bar za onaj dio do kad sam ja bio... :(
    neznam ja sam bio od 8 do pola 1 uz litre pivice (dok je nije ponestalo mamu im) i meni je bilo je predobro, pogotovo zadnjih sat vremena.... alive, jeremy, hail hail, black, daughter, love boat captain, brain of J... poganje

    sad mi se vrat ukocio...


    p.s. ispricavam se ako sam nekoga jucer zalio pivom, jer znam da neke jesam :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    miloshk wrote:
    Ma uzivaj! Nadam se da jos uvek mogu da se kupe karte kod njih!!!

    ZAGREBCANI, zavidim vam sto imate Pearl Jam party-je. Ovde u Nisu PJ jedino moze da se cuje kad sviramo mi ili bend "Styptic" i naravno kod mene kuci. Voleo bih da se tako nekad skupim sa gomilom Jammera i da divljam celu noc! BLAGO VAMA!!! Svaka cast ;)
    Pozdrav
    pa ako ste voljni u subotu u klubu boogalo u zg jedan bend svira od PJ-a stvari pa dodite u zg... to je isto pj party

    p.s. za karte.... jucer je netko javio na forum.hr da je ostalo josh samo 200 karata... pozurite
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3N wrote:
    pa ako ste voljni u subotu u klubu boogalo u zg jedan bend svira od PJ-a stvari pa dodite u zg... to je isto pj party

    p.s. za karte.... jucer je netko javio na forum.hr da je ostalo josh samo 200 karata... pozurite
    gdje se mogu u zagrebu kupiti karte? daj mi ime neke agencije.
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
Sign In or Register to comment.