Pearl Jam in Zagreb!

16667697172860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    INFO!

    16.9.2006. subota u Boogaloo-u; neki tipovi sviraju Peral Jam

    Eto! Toliko!

    isti dan, Verona, neki tipovi sviraju PJ ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    isti dan, Verona, neki tipovi sviraju PJ ;)

    :)
    Cuo sam da su skoro ko pravi.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    info!!! imam backstage pass za koncerat u zg!!! who's the man? aj em.... :)

    a što se tiče izlaska, i vrijeme je u k.... možda bolje neki drugi dan... ali ekipa, molim za krajnju ozbiljnost... stvarno se moramo naći i dogovoriti što s transparentima? nije za zajebavati se... ja sad imam backstage pass i trebamo to iskoristiti što bolje... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    info!!! imam backstage pass za koncerat u zg!!! who's the man? aj em.... :)

    a što se tiče izlaska, i vrijeme je u k.... možda bolje neki drugi dan... ali ekipa, molim za krajnju ozbiljnost... stvarno se moramo naći i dogovoriti što s transparentima? nije za zajebavati se... ja sad imam backstage pass i trebamo to iskoristiti što bolje... :)


    Molim??? Kako si to uspjela nabavit?
    Ej, Domagoj(Killroy) i ja smo nesto bili govorili da bismo im trebali nesto dati, neko domace vino ili nesto...moramo nesto smislit. Napisat nesto kao svi fanovi iz ovh krajeva, mozda u neku kao biljeznicu, nesto, ne znam. Ajde, ideje, ja razmisljam, i planiram put... ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    info!!! imam backstage pass za koncerat u zg!!! who's the man? aj em.... :)

    a što se tiče izlaska, i vrijeme je u k.... možda bolje neki drugi dan... ali ekipa, molim za krajnju ozbiljnost... stvarno se moramo naći i dogovoriti što s transparentima? nije za zajebavati se... ja sad imam backstage pass i trebamo to iskoristiti što bolje... :)

    prasica! :) kak? napisala nesto za medije? di? kaj? :))
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • ljudi ima l' ko da ide u Torino ili Berlin? druga stvar, gdje se okupljate vi zagrepcani na dan koncerta?
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • imam jos jedno pitanje za ljude iz prijateljske nam hrvatske: jedan prijatelj mi zivi u hrvatskoj, Osijek ili Zagreb, a nismo su culi ni vidjeli vec 3-4 godine. treba mi njegov broj telefona a uopste nemam predstavu kako da ga nadjem. I'm open to all suggestions.
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    imam jos jedno pitanje za ljude iz prijateljske nam hrvatske: jedan prijatelj mi zivi u hrvatskoj, Osijek ili Zagreb, a nismo su culi ni vidjeli vec 3-4 godine. treba mi njegov broj telefona a uopste nemam predstavu kako da ga nadjem. I'm open to all suggestions.

    imas ime i prezime? pogledaj na http://www.t-com.hr pa telefonski imenik.. mozda prođe...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    imas ime i prezime? pogledaj na http://www.t-com.hr pa telefonski imenik.. mozda prođe...
    Boris Banović, 26 godina, mislim da je studirao u Osijeku a da mu starci zive u Zagrebu. Mislim da sam vec jednom trazio na tom sajtu ali pokusacu opet. hvala u svakom slucaju.
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ljudi ima l' ko da ide u Torino ili Berlin? druga stvar, gdje se okupljate vi zagrepcani na dan koncerta?

    Siljo i ja idemo u Torino... kaj trebaš? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • CutkiCutki Posts: 235
    e ljudi stvarno mi se ne da opet pisat di se nalazimo i kad prije na dan koncerta..
    buraz, citaj jedno 3 stranice nazad, ak si PJ fan nije ti bed...

    jebote kak si dobila back-stage pass??!?!?!? i ja bi jednu takvu! PRITI PLIZ VIT ŠUGAR ON TOP!!

    za ovo OKUPLJANJE U BIRTIJAMA PRIJE KONC (NE NA DAN)
    >>>>>>>> to apsolutno NE VALJA za dogovore!!

    ak se mislimo kaj dogovorit trebamo se nac negdje di mozemo popricat nas 5-10(brijem mozda 5 max pa ostali samo nek ubace ideje na forum jer inace nis od Usuglasavanja) jer ovak ak se nademo u KSET-u, Boogalou ili di vec ne bu niko u stanju razmisljat o tome, pogotovo nakon pive, dve, sedam.. a PJ roka u pozadini...
    ako HOCEMO dogovorit IZRADU POSTENIH !! TRANSPARENATA --
    trebamo se naci ovako na SUHO (no cuga, no mjuza, no nista!) i ozbiljno iskombinirati.... naravno da ekipa koja nije u Zg taj dan ne dolazi al mi ostali koji tu zivimo stvarno nam ne bi trebao biti neki velki bed izdvojit jednu vecer(popodne) za jedan od meni najjacih bendova na svijetu....
    aj dosta sad zajebancije-- ko je iz Zg i stvarno je fan nek odgovori, za ostale me ne zanima ta tema (nemojte mi pisat nista tipa mene nema drob drob...)!
    nek se javi ko moze i kad moze!


    Ja mogu svaku vecer poslije jedno 20:00; 20:30.
    sven
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • killroykillroy Posts: 739
    Cutki wrote:
    za ovo OKUPLJANJE U BIRTIJAMA PRIJE KONC (NE NA DAN)
    >>>>>>>> to apsolutno NE VALJA za dogovore!!

    ak se mislimo kaj dogovorit trebamo se nac negdje di mozemo popricat nas 5-10(brijem mozda 5 max pa ostali samo nek ubace ideje na forum jer inace nis od Usuglasavanja) jer ovak ak se nademo u KSET-u, Boogalou ili di vec ne bu niko u stanju razmisljat o tome, pogotovo nakon pive, dve, sedam.. a PJ roka u pozadini...
    ako HOCEMO dogovorit IZRADU POSTENIH !! TRANSPARENATA --
    ...

    Ja mogu svaku vecer poslije jedno 20:00; 20:30.
    sven

    Zakon da je netko konkretan!
    Ja isto mogu bilo kad poslije 18:00. Al samo jos do srijede. U petak se krece u Veronu. Sto se mene tice, sto prije to bolje.
    Sad bi trebali i uracunat ovaj backstage pass od jurasice (JOJ kako ti zavidim), i probat smislit neku super briju. Nije da svaki dan mozes pjovcima predat nesto. Bolje da je dobro i mastovito.
    Al da probamo pozurit to okupljanje, ponedjeljak, 9:00, tkalca - to je svima podjednako daleko.
  • CutkiCutki Posts: 235
    21:00 da ne bi bilo zabune
    a sta se tice ovog drugog - to je svima jednako DALEKO :lol::lol:
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • tinna wrote:
    (i havent been here so long, i had problems with my comp...)
    i read yesterday that the organisation which will bring eros ramazzotti to belgrade negotiates with pearl jam about the same thing!
    if they accept the offer, the concert will be in june 2006!
    i`ve been waiting for that so long...

    draga tinna evo ja se spremam na koncert pearl jam-a u zagrebu 26.09. i nadam se da se nece odgoditi a nadam se da ce i vama u beogradu doci
  • a što mi ne bismo ovde sastavili set-wish list za zagrebački koncert? pa da im poturimo?
  • elcielo wrote:
    evo, ja se javljam za beč! :)

    naime, upravo kupih aranžman - karta za koncert+prijevoz do beča i nazad - u urban travelu za 665 kuna.

    iako, jos nije sigurno da cu ici. jerbo, potrebno je minimum 8 ljudi da se ide, a nas je zasad troje.

    ovim putem vas lijepo molim da se prijavite i vi tako da mogu ići u beč :D
    fala vam od srca!
    :)

    Je li se skupilo osmero ljudi? :) Ja bih išla, ali nisam još 100% ziher jer mi put ovisi o još nekoliko varijabli... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • E da, da ne ispadnem baš nepristojna... :D

    Veliki pozdrav svima i nadam se da se vidimo uskoro u KSET-u ili u Boogaloo-u ili u Domu sportova... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Alo! Kako pridem iz Ljubljane do Dom Sportova? Pišite, rišite, samo treba mi ta informacija!
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • siljosiljo Posts: 2,203
    uh...

    Main Set : Long Road, Why Go, Do The Evolution, Severed Hand,
    Corduroy, Whipping, Red Mosquito, Small Town, Given to Fly, Down, Even
    Flow, Wishlist, World Wide Suicide, Glorified G, Satan's Bed, Porch

    Encore 1: Fatal, Off He Goes, Black, I Believe in Miracles, Alive

    Encore 2: Last Exit, Leash, Better Man, Dirty Frank, Comatose, Fuckin'
    Up
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    uh...

    Main Set : Long Road, Why Go, Do The Evolution, Severed Hand,
    Corduroy, Whipping, Red Mosquito, Small Town, Given to Fly, Down, Even
    Flow, Wishlist, World Wide Suicide, Glorified G, Satan's Bed, Porch

    Encore 1: Fatal, Off He Goes, Black, I Believe in Miracles, Alive

    Encore 2: Last Exit, Leash, Better Man, Dirty Frank, Comatose, Fuckin'
    Up
    wow Long Road, Red Mosquito, Satan's Bed!!! fantasticno, nadajmo se necemu slicnom u zagrebu. by the way, siljo hvala na odgovoru za Torino ali ipak cu izgleda sam da putujem. mozda se sretnemo tamo, ili u zagrebu. pozdrav.
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    wow Long Road, Red Mosquito, Satan's Bed!!! fantasticno, nadajmo se necemu slicnom u zagrebu. by the way, siljo hvala na odgovoru za Torino ali ipak cu izgleda sam da putujem. mozda se sretnemo tamo, ili u zagrebu. pozdrav.
    whippiiiiing!!!!!
    down
    RM
    satan!!!!!!!!!
    dirty fraaaank
    fuuuuuckin aaaaaappppp! :D


    kako imaju srece gadovi
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3N wrote:
    whippiiiiing!!!!!
    down
    RM
    satan!!!!!!!!!
    dirty fraaaank
    fuuuuuckin aaaaaappppp! :D


    kako imaju srece gadovi
    dobre stvari se desavaju dobrim ljudima+mi smo dobri ljudi=u zagrebu kick-ass setlist!!! in my tree, satan's bed, garden, rival...
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Cutki wrote:
    21:00 da ne bi bilo zabune
    a sta se tice ovog drugog - to je svima jednako DALEKO :lol::lol:

    ok! al ajmo se stvarno naći... sad bez odgađanja, jer stvarno nema smisla onda... ja ne znam da li ću se uopće vraćati u hrvatsku do koncerta u zagrebu, pa bi htjela sudjelovati u dogovorima... (tinna, ti si bez brige za spavanje, ok?)

    vi koji ne možete doći u pon. u zagreb (ovaj ponedjeljak :) ) dajte svoje prijedloge... :)

    inače, što se tiče ovog backstage passa, kad imaš dobre prijatelje, ništa nije problem... svi za jednoga, jedan za sve... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    vedderman wrote:
    Alo! Kako pridem iz Ljubljane do Dom Sportova? Pišite, rišite, samo treba mi ta informacija!

    daj odi na http://www.viamichelin.com, ukucaj svoju adresu i adresu od Doma Sportova (Trg sportova btw.) i eto ti plana puta... vrlo jednostavno i korisno...

    nema na čemu... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    ok! al ajmo se stvarno naći... sad bez odgađanja, jer stvarno nema smisla onda... ja ne znam da li ću se uopće vraćati u hrvatsku do koncerta u zagrebu, pa bi htjela sudjelovati u dogovorima...

    vi koji ne možete doći u pon. u zagreb (ovaj ponedjeljak :) ) dajte svoje prijedloge... :)

    inače, što se tiče ovog backstage passa, kad imaš dobre prijatelje, ništa nije problem... svi za jednoga, jedan za sve... :)

    iva i ja bi mogli u ponedjeljak u 21... a glede tvog passa ana... jesi nam dobra prijateljica? ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Je li se skupilo osmero ljudi? :) Ja bih išla, ali nisam još 100% ziher jer mi put ovisi o još nekoliko varijabli... :)


    ovako, do ovog petka je petero ljudi uplatilo taj aranzman.

    C2V3N je najavio da ce i on ici, to je vec sestero, a postoje velike sanse da ide i njegov frend, sto je onda nas sedmero.

    i ako se ti odlucis, eto ga, ima nas osmero!!!

    :)

    btw, dobrodosla!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    iva i ja bi mogli u ponedjeljak u 21... a glede tvog passa ana... jesi nam dobra prijateljica? ;)


    imam identicne misli kao siljo:


    mogla bih ovaj ponedjeljak, i da, jesi li frendica ili ne, hehe
    :D

    stvarno zakon za pass, a znajuci tebe, ti ces samo lezerno nastaviti s mikeyjem i edom razgovor zapocet 2000. ispred hale tivoli :)
  • CutkiCutki Posts: 235
    ljudi ma o cemu mi pricamo? kak wish-setlist sa ispod 40 pjesama i jedno 3,5h?

    setlist:
    RearViewMirror, BetterMan, NothingMan, StateOfLoveAndTrust, CrazyMary, Porch, Once , Alive, Footsteps, WWS, Come Back, MarkerInTheSand, Angel, Untitled, Sad, Oceans, Jeremy, Black, Wishlist, ElderlyWomanBehindTheCounterInASmallTown

    encore 1:
    MFC, EvenFlow, DoTheEvolution, Corduroy, Daughter, IAmMine, Animal, WhyGo, Leash, GivenToFly, RedMosquito, PresentTense, LowLight, OfTheGirl

    encore 2:
    PartingWays, LoveBoatCaptain, LastKiss, Release, Alive, YellowLedbetter

    heheheheheheMUAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • helou boys and girls...još 15 dana do Zagreba, sve luđe i luđe...jesmo dogovorili šta čemo spremiti(plakat..ili nešto)...ja imam jednu ideju, ali ne znam dali je ostvariva(novac i vrijeme-logistika)....pošto je Hrvatska poznata i po kravatama, možda bismo mogli nači neke kravate(možda sa kockicama ili nešto).. i sašiti njihova imena gore...baciti im na stage, pa bi ih oni mogli posle encore breaka obuči....to bi bilo strašno, a??

    Šta vi mislite??

    Inače, ispod 30 pjesama u Zagrebu ne idemo, heehhe
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • dunat wrote:
    helou boys and girls...još 15 dana do Zagreba, sve luđe i luđe...jesmo dogovorili šta čemo spremiti(plakat..ili nešto)...ja imam jednu ideju, ali ne znam dali je ostvariva(novac i vrijeme-logistika)....pošto je Hrvatska poznata i po kravatama, možda bismo mogli nači neke kravate(možda sa kockicama ili nešto).. i sašiti njihova imena gore...baciti im na stage, pa bi ih oni mogli posle encore breaka obuči....to bi bilo strašno, a??

    Šta vi mislite??

    Inače, ispod 30 pjesama u Zagrebu ne idemo, heehhe

    Hey, Damire!
    Pa nije ti losa ideja, ne, svaka cast!

    Kako se ZG blizi, ja jedva cekam. Jest da cu ih vidjeti jos nekoliko puta prije toga ;) ...al ipak cu vidjet sve vas i tu sam DOMA. JEEEEEE!

    Ja dolazim u ZG taj dan, ne znam jos tocno kad, al moramo se naci tamo ispred Doma Sportova, obavezno.

    Ovaj ponedjeljak necu dolaziti, ma da bih rado dosla i druzila se sa vama, al ipak se moram spremat za Veronu i MIlano sad, i ustedit pare za ostale koncerte ;)

    Jos nesto, da, neki ljudi koji su mi se javili mailom ili PMom, sorrite, sad cu odgovorat na sve to, zbilja nisam stigla kako sam doputovala iz USA u ponedjeljak...eto, toliko zasada. Ja sam sad opet doma i stalno sam na netu, pa me mozete naci i na kojem chatu ;)


    Jos malo pa ZG! jeeeeeee! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.