Pearl Jam in Zagreb!

17172747677860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Ej Siljo, ovdje se jasno vidis kako rokas in the free world. A vidi se i Pajo dok se mi, vaše Ive, vidimo samo parcijalno. :)

    http://youtube.com/watch?v=Q7kxCAkk2F8
  • AJJJJAAAAOOOOJJJJ OPET I OPET!!!!!
    DRAGI DRUGARI OVO JE DIVVNOOO, ALI I STO TAKOOOO JA SAM JAAAAKKKOOO TUUUUZNAAAA!!!! MISLIM, JEBENA VISAAAAA...EH, DAAAAA!!!
    UZIVAJTE I DALJE I VIDIMO SE 26OG!!!! :)))) BTW, LADNO STE SVI IZIGNORISALI MOJ POST OD PRE NEKI DAN...SHMRC...NEKA VAS NEKAAAA...
    GRLI VAS VASHA PJ FRENDICA
    SARAH

    siljo wrote:
    Iva i Pajo su napisali sve o Bologni i Veroni... evo par rijeci o Milanu...

    -sa foruma bili dredis i njegov buraz (zakon BiH majice :) ), jurasica i sintija, cropdustress, killroy, iva i ja...
    -oko 16 pokupili 10c karte i stali u red za 10c upad.. stajali naslonjeni na ogradu, a odmah iza ograde 10c staff ekipa istovarivala 10c majice iz kamiona.. pitam tipa da li bi mogao dati jeff-u jednu majicu (zagreb), a tip odgovori da ne... mi skuzili da nas je krivo shvatio i cropdustress mu kaze da mi zapravo ne zicamo njega majicu nego da imamo majicu koju bi dali Jeffu.. tip umro od smijeha kad je skuzio.. i tako mi njemu uvalili "zagreb" majicu koju su kasnije odfurali u dvoranu... crop je od tipa iz 10c svejedno dobila majicu iz dublina :)
    -anyway, usli u dvoranu i morali smo odmah sjesti na pod i cekati predgrupu sjedeci... u 19:40 ekipa odjednom skace na noge i svi se naguravaju na ogradu.. mis smo svi bili na ogradi koja je u sredini ulazila jedno 10m u dvoranu.. bili smo manje od 10m od stage, drito pred Edom...
    -o setlisti necu previse, pogledajte malo i budite ljubomorni :):):) (man of the hour, parachutes, state of love..., crazy mary, prejebeni black, rocking... itd.)...
    -na kraju blacka cijeli bend ostao zuriti u publiku koja je i dalje pjevala (tu-tu-ru-tu...) :) Ed pustio suzu, pussy boy... :D (Iva: nije pussy boy!)
    -napocetku prvog bisa, Ed se pojavio sam, sjeo na stolac i uz gitaru otpjevao neku stvar za svoju zenu i kcer... simpa-pimpa... ne znamo da li je to nova stvar ili neki cover....(Iva:sigh...mico!)
    -uglavnom, mislili smo da se koncert iz Milana iz 2000. ne moze nadmasiti... ZAJEBALI SMO SE!!! :)

    danas laganini po ruznom Milanu, sutra dalje... faking net caffe nema usb portove pa ne mozemo poslati fotke.. :/

    mah!

    PS: tenisice u kojima sam bio u veroni su jos uvijek mokre i ne namjeravaju se posusiti :)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    :sigh:


    ajme meni, postovi o koncertima su divni, kakvi su tek onda bili koncerti..

    ne mogu više, svaku večer sanjam da sviraju u zagrebu. jednom je noćna mora (ima malo ljudi, pa su dečki iz PJ razočarani), drugi put je bajno.

    ahhhh, the waitin' drove me mad!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    kupih penkale. poslusah silju, predjoh preko svojih osjećaja (pogotovo preko onog što je učinio u 'thumbig my way') pa kupih jednu olovku i za booma :D

    nova računica glasi:
    penkale: 6x65=390
    graviranje: 6x30=180

    ukupno: 570,00 kuna

    za doprinos penkalama su se javili:

    siljo&iva+ dvoje njihovih frendova
    jurasica&sintija
    Cutki
    masni
    killroy
    snih
    kike gott
    potato girl
    cropdustress
    elcielo

    to je 41 kuna po osobi.
    ajde, javite se tko se još želi uključiti.

    Cutki, ne znam jesi se ti javio za neku knjižicu s našim potpisima..
    ako nisi već krenuo u realizaciju, imam jednu ideju za predobru naslovnicu malo veće čestitke gdje se svi možemo potpisati i to predati zajedno s penkalama.

    netko prije je izrazio želju da baci jednu od olovaka na stage. ideja nije da bacamo olovke, već da jurasica iskoristi svoj backstage pass, i osobno im uruči. :)
  • elcielo wrote:
    :sigh:

    ne mogu više, svaku večer sanjam da sviraju u zagrebu. jednom je noćna mora (ima malo ljudi, pa su dečki iz PJ razočarani), drugi put je bajno.

    hehe.. ovo je sjajno.. Ja takodje. Sanjao da sam krenuo bez pasosa pa me ovi na carini vratili nazad. ahhhh...
    Budapest 17.11.1996.
    Zagreb 26.9.2006.
    The waiting drove me mad...
  • Hey, ljudi, jer treba nekome karta za ZG?
    Imam jednu ekstra, 360 kn. Ja sam tamo sa tour busom, bit cu pred dvoranom vise manje cijeli dan. Javite mi se, nije me tesko skuzit. Glasna mala sa HR zastavom i vjerojatno bocom bambusa :D;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ej ljudovi..
    Citam, koncerti u Italiji su bili super i jednostavno vam zavidim..

    Eh vako.. Izgleda da od ovog ogr. prevoza nema nista jer se nedovoljan broj ljudi prijavio za bus pa vjerovatno dolazim redovnom bus linijom ili eventualno autom..
    VAZNO: Elcielo i vi sto radite te transparente i ostale zezancije OBAVEZNO me ukljucite u to a pare vam dam cim se nađemo na dan konc. u Zagrebu!

    Burazer me pravo zeznuo jer se zaposlio prije par dana i nikako ne moze da trazi 2 dana off da ode na konc. pa cu na put mozda i sam..
    Javim vam se koji dan prije koncerta da se dogovorimo oko toga kada bi se mogli naci i da mi malo pomognete oko kretanja po Zg.

    p.s. Pozdrav svima koji krecete na put do Zg i nadam se da cemo se na taj utorak svi skupiti i zajedno krenuti na koncert!! Bice ovo jedinstvena prilika da se svi upoznamo i to na kakav dan :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Hey, ljudi, jer treba nekome karta za ZG?
    Imam jednu ekstra, 360 kn. Ja sam tamo sa tour busom, bit cu pred dvoranom vise manje cijeli dan. Javite mi se, nije me tesko skuzit. Glasna mala sa HR zastavom i vjerojatno bocom bambusa :D;)
    ribar ili tga? :D;)


    btw e i ja sam za olovke!!! sta nisam to vec rekao :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3N wrote:
    ribar ili tga? :D;)

    Ne znam, sto se nadje, jer sa sobom nosi domace vino, al od Praga do ZG tesko da ce toga ostat...onda cu nesto tamo kupit...hehe :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    hebote olovke... mogli smo ih cevapima sve pocastit! :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Evo i slika.
    Ima ih manje iz Verone, milsim manje sam ih na net stavila jer nisam bas bila nesto za slikat, sto je cudno. al dolazak u grad kasnije i kisa su tome kumovali...al verona je predivna i zao mi je sto nisam slikala prije i poslije koncerta kad smo se svi zajedno druzili, cekali u redu i izmijenjivali PJ impresije..hehe. Al zato ima slika iz Milana malo vise, i prije i za vrijeme koncerta, pa gledajte...mozda se prepozna netko ;), a vi ostali cete nas lakse naci kad budemo u ZG :)

    http://pg.photos.yahoo.com/ph/silversmile08/album?.dir=/6d65re2&.src=ph
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • CutkiCutki Posts: 235
    nisam jos poceo, reci kaj si imala ideju, mozda bolje da mi to sami radimo nego da ja dam nekom drugom ko to mozda nece shvatit tak... ozbiljno..

    cestitka home-made ili kupljena?

    KEEP ON ROCKIN' IN THE FREE WORLD..... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    uključujem C2V3N i Doctora u računicu.
    sad iznosi 36,00 kuna po osobi.

    platiti možete na tekući, ili se vidimo na dan koncerta pred dvoranom. zapravo, svakako se trebamo vidjeti na dan koncerta jer se morate potpisati u čestitku :)

    Cutki, čestitka koju imam na umu bi bila home-made.
    prvo moram dobiti dozvolu za korištenje genijalnog artworka svoje poljske frendice, al' pošto je i ona PJ fan, mislim da ne bi trebalo biti problema.

    sve što napravim, uključujući i olovke, pofotkat ću ovaj tjedan, pa se nadam da ću slike, iako sam kompjutorsko-internetski analfabeta, uspjet negdje uploadati.
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Super Elcielo stim da mislim da nema potrebe da se uplacuje sad na ziro racun (osim ako vama nije bas frka sa novcem) jer je provizija cak i veca od 36 kn pa se ne isplati..

    Ja cu krenuti u Zg vjerovatno u ponedeljak u 22h redovnom bus linijom, u Zg sam oko pola 7 ujutro a valjda ce se naci neko sa foruma da se vidimo u toku dana, a bilo bi super da se svi skupimo vec tamo oko podne jer mislim da cemo do tada vec svi biti u gradu..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Evo i slika.
    Ima ih manje iz Verone, milsim manje sam ih na net stavila jer nisam bas bila nesto za slikat, sto je cudno. al dolazak u grad kasnije i kisa su tome kumovali...al verona je predivna i zao mi je sto nisam slikala prije i poslije koncerta kad smo se svi zajedno druzili, cekali u redu i izmijenjivali PJ impresije..hehe. Al zato ima slika iz Milana malo vise, i prije i za vrijeme koncerta, pa gledajte...mozda se prepozna netko ;), a vi ostali cete nas lakse naci kad budemo u ZG :)

    http://pg.photos.yahoo.com/ph/silversmile08/album?.dir=/6d65re2&.src=ph
    e slike su super!


    p.s elcielo... mislim da je bolja solucija da se nademo prije koncerta, ja sam na dan koncerta tamo vec od 3 kada se dijele 10c karte.
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • killroykillroy Posts: 739
    Bok svima!

    Odmah da ne zaboravim...racunajte na mene za penkale, postere, itd...

    Ne da mi se puno tupit o koncertima jer su ljudi vec sve ispricali. Ne moze se to opce opisati. Upoznali hrpu ljudi...svi PJ fanovi su predobri!

    Evo jedna slika prije pocetka koncerta u Milanu:
    http://www.imagestation.com/8161686/3974602372

    Htio sam poslat i inside job ali ga moram kompresirat.
    Ja sam sad u Pragu do subote. Bit ce ludo. Grad je savrsen, ljudi su zakon!
    Jos kad se PJ fanovi skupe...

    Vama sta se gustate jos po Italiji zelim da su vam koncerti ko onaj sto je bio u Milanu. Tesko da moze bolje :)

    Pozdrav iz Praga
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:

    Htio sam poslat i inside job ali ga moram kompresirat.

    Killroy legendo! Umiremo vec par dana od smijeha koja si legenda bio jer ti je cca. prvih 5 recenica kad smo te upoznali bilo 'E, ali Inside job!' LOL :) Prelegendarno!

    Evo nasih fotki iz Bologne i Verone! Pozdrav svima!

    Bologna: http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/PJBologna1492006?authkey=8gXi9jUMvH-QDc9XkH7foNXqrFA

    Verona: http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/PJVerona1692006?authkey=xXlhh_y8naaxW3D_pm2eEsQoeaw
  • pajo wrote:
    Killroy legendo! Umiremo vec par dana od smijeha koja si legenda bio jer ti je cca. prvih 5 recenica kad smo te upoznali bilo 'E, ali Inside job!' LOL :) Prelegendarno!

    Evo nasih fotki iz Bologne i Verone! Pozdrav svima!

    Bologna: http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/PJBologna1492006?authkey=8gXi9jUMvH-QDc9XkH7foNXqrFA

    Verona: http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/PJVerona1692006?authkey=xXlhh_y8naaxW3D_pm2eEsQoeaw

    Ajme, ZAKON!!!
    Ona fotka iz Bologne je ajme...speachless!
    A ona gdje smo svi oznaceni...ma zakon! :)

    Jedva cekam ostatak turneje, al Zagreb ce bit najjaci! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni je isto inside job prejebena... :D pozdrav killroyju
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    meni je isto inside job prejebena... :D pozdrav killroyju


    Inside Job je zakon. Killroy je snimio cijelu pjesmu u Veroni! :) CIJELU!!!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    Sad kad sam malo izanalizirao set listu iz Torina moj je zaključak - prebolesno!:))

    Set 1 -

    Avocado - 13 pjesama!?!?
    VS - 4
    Vitalogy - 1
    Yield - 1

    Encore 1 -

    Ten - 3
    Vitalogy - 2
    No Code - 1

    Encore 2 -

    VS - 2
    Ten - 1
    Cover - 1

    Ukupno: 29 pjesama

    Avocado - 13!?!?!? - nezabilježen slučaj do sada!
    VS - 6
    Ten - 4
    Vitalogy - 3
    No Code - 1
    Yield - 1
    Cover - 1

    Ova set lista je pokazala da je sve moguće, ako je dosada netko mislio da nije!

    Svirali su 4 pjesme više nego u prosjeku turneje dosada!

    Jipihej!
  • Doctor wrote:
    bilo bi super da se svi skupimo vec tamo oko podne jer mislim da cemo do tada vec svi biti u gradu..

    Mi stizemo u Zg do 13 h pa ako se okupite pre toga bilo bi fino da nam javite gde ste. Ok, jeb**es pivnice, bice prilike i za to, slazem se da ne idemo dalje od hale. :)

    Waitin', watchin' the clock....
    Budapest 17.11.1996.
    Zagreb 26.9.2006.
    The waiting drove me mad...
  • vozdra raja, s'a ima?
    ide li ko iz zagreba za prag sutra? ja krecem vozom sutra oko 7 ujutro a mozda imam i kartu viska,za moje drugare naravno gratis. posto ne znam da li cu provjeravat' odgovore danas, ako ima zainteresovanih javite se na +38765544925. cropdustress vidimo se u pragu, javljam se kad stignem, mozda dodjem i na preparty! pozdrav svima
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • CutkiCutki Posts: 235
    au ljudi ludnica opet!!
    pozdrav cijeloj ekipi iz torina i ostalima koji putuju svijetom zbog PJa
    sve mi je vise i vise zao kaj nisam nigdje otiso...
    jbga... jos sam mlad, ne cure?

    za sve koji dolaze u Zg
    slobodno se javite na moj mob - ja cu bit od jutra brijem ispred dvorane
    00385 (0)95 90 12 027
    samo recite da je u vezi nalazenja za koncert i ja vam velim di smo!
    sven
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • Cutki wrote:
    au ljudi ludnica opet!!
    pozdrav cijeloj ekipi iz torina i ostalima koji putuju svijetom zbog PJa
    sve mi je vise i vise zao kaj nisam nigdje otiso...
    jbga... jos sam mlad, ne cure?

    za sve koji dolaze u Zg
    slobodno se javite na moj mob - ja cu bit od jutra brijem ispred dvorane
    00385 (0)95 90 12 027
    samo recite da je u vezi nalazenja za koncert i ja vam velim di smo!
    sven
    Sven, ako nije problem, javicu ti se ja sa drustvom mojim kad stignemo pred halu u utorak oko 13h pa da se vidimo. Ujedno da probas moju domacu Shljivovicu :D

    Pozdrav svima
    Milos

    PS: ne mogu jos uvek da poverujem da su u Torinu svirali ceo novi album i to pesmu za pesmom, REDOM!!!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    e ja mislim da su se ovi iz pj-a opet poceli drogirati :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3N wrote:
    e ja mislim da su se ovi iz pj-a opet poceli drogirati :D

    Kako to mislis opet poceli drogirati? Pa zar su se kad drogirali? Svasta...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Kako to mislis opet poceli drogirati? Pa zar su se kad drogirali? Svasta...


    pitaj mikeyja ;)
  • elcielo wrote:
    pitaj mikeyja ;)

    Znam za to...iz proslosti, da. al da su se svi *opet poceli* to ne...zato kazem da mi cudno :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Cutki wrote:
    za sve koji dolaze u Zg
    slobodno se javite na moj mob - ja cu bit od jutra brijem ispred dvorane
    00385 (0)95 90 12 027
    samo recite da je u vezi nalazenja za koncert i ja vam velim di smo!
    sven

    Hvala care!
    Budapest 17.11.1996.
    Zagreb 26.9.2006.
    The waiting drove me mad...
Sign In or Register to comment.