Pearl Jam in Zagreb!

16768707273860

Comments

  • Hmmm, ja sam pomalo loše volje, jer je ispalo, da sad ne mogu u Beč, tako da mi ostaju dvije 10C ulaznice....ako je netko zainteresiran neka javi(pradat ču svakako po face value - a to je bilo $124 za dvoje- može i pojedinačno)..inače idu u Beč moj brat (on če dignuti moje karte tamo) i još jedan prijatelj..

    Tako da mi ostane 'samo' Zagreb...ali to ču 100%, tako bolje za njih (PJ) da otsviraju nešto posebno, heheh..kao što smo rekli Europski Boston 03 ili Gorge 05...

    čujemo se,.....ako je netko za foru s kravatama, ili neku drugu ideju....nešto moramo spremiti otkačeno....možda nešto s nogometnom loptom...

    ajde uživajte
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dunat, prvo tebi, žao mi je... ja mislim da bih okrenula svijet napačke da mi netko kaže da ne mogu na koncert... ne znam i ne želim znati kako ti je...

    a vi ekipa, di se onda vidimo? onaj birc u tkalči "portal" kaj je već prije spomenut? ja ne znam di je to pa bih molila blizu čega poznatog se nalazi? i kaj ostaje 21.00 kao zakazano vrijeme? jel?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • CutkiCutki Posts: 235
    moze, moze.. ja nemam pojma di je al bum naso (valjda masni zna)
    nego, kak bumo znali da smo to "mi" ?
    neko nek obuce kakvu PJ majicu il nesto
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    dunat, prvo tebi, žao mi je... ja mislim da bih okrenula svijet napačke da mi netko kaže da ne mogu na koncert... ne znam i ne želim znati kako ti je...

    a vi ekipa, di se onda vidimo? onaj birc u tkalči "portal" kaj je već prije spomenut? ja ne znam di je to pa bih molila blizu čega poznatog se nalazi? i kaj ostaje 21.00 kao zakazano vrijeme? jel?

    portal je na cosku kraj melina... ispred oliver twista skrenes gore prema melinu i na boku one kuce imas stepenice koje vode u portal...
    juras, srami se :))))))

    nego, btw, ako ce biti lijepo vrijeme, mozemo se instalirati i u parkic narkic ispred portala-melina... meni pase i malo ranije, recimo u 20h.. anyone?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • imam jednu molbu za ljude iz zagreba-da mi neko provjeri kada tacno ima voz iz zagreba za torino 18. septembra, negdje predvece, i koliko kosta karta. ja sam gledao na sajtu hz-a ali mi je sve to nesto sumnjivo. hvala unaprijed.
    btw, ala bije mirko cro cop! bog je. onog silvu bolje da je voz udario, brze bi se oporavio.
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    imam jednu molbu za ljude iz zagreba-da mi neko provjeri kada tacno ima voz iz zagreba za torino 18. septembra, negdje predvece, i koliko kosta karta. ja sam gledao na sajtu hz-a ali mi je sve to nesto sumnjivo. hvala unaprijed.
    btw, ala bije mirko cro cop! bog je. onog silvu bolje da je voz udario, brze bi se oporavio.

    hm, imas vlak iz zagreba za trst u 23:22... u trst stize 19.09. u 04:53 ujutro... produzuje do Venezie (Mestre) i tamo je u 07:04...
    sad bi trebao naci vlak od tamo do torina... tako kaže HŽ...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    hm, imas vlak iz zagreba za trst u 23:22... u trst stize 19.09. u 04:53 ujutro... produzuje do Venezie (Mestre) i tamo je u 07:04...
    sad bi trebao naci vlak od tamo do torina... tako kaže HŽ...

    ovdje pogledaj vozni red iz venezie do torina:

    http://goitaly.about.com/gi/dynamic/offsite.htm?site=http://www.trenitalia.com/en/orari%5Fbiglietti/index.html

    njihove željeznice: http://www.trenitalia.com/en/index.html

    ne znam koliko je tocno... mozes kupiti karte i online pa ih preuzeti na stanici ili samo isprintati racun...

    sretan put :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    meni pase i malo ranije, recimo u 20h.. anyone?

    meni isto paše ranije.
    onda, portal ili parkić kraj portala/melina u 20h?
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    imam jednu molbu za ljude iz zagreba-da mi neko provjeri kada tacno ima voz iz zagreba za torino 18. septembra, negdje predvece, i koliko kosta karta.


    vozni red za bilo koji vlak u europi možeš naći na stranicama http://www.db.de.
    tamo imaš apsolutno sve veze, jedino nema cijena. evo primjer - sve veze vlakom iz beograda do torina:

    http://reiseauskunft.bahn.de/bin/query.exe/en?ld=212.26&seqnr=1&ident=jo.02458326.1157957234&OK#focus

    a evo i konkretnog odgovora na tvoje pitanje:

    Zagreb Glavni Kolod. dep 23:22
    Venezia Mestre arr 07:04
    Venezia Mestre dep 08:04
    Torino Porta Susa arr 12:48


    cijena povratne karte oko 900 kuna.
  • CutkiCutki Posts: 235
    nis od masnog(znaci i gitare), al nema veze, ja bum doso mrvicu mozda poslije 8; jedno 8:20-30... kaj onda parkic-narkic ili birtija?
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Kravate? hehehehe To bi bilo pravo "croatia-represent"! :)

    Speaking about represent...brat i ja idemo u totally "bosnia-represent" stilu: maice i zastava BiH!...tako, ako vidite dvojicu otkacenjaka sa B&H maicama...znajte da to smo mi! :)

    Mi krecemo za Bolognu u srijedu navecer....ako je kome potreban prijevoz u Italiju, ali i za vrijeme cijele turneje po Italiji, neka se javi...uvijek ima mjesta za dvoje!
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • da se nije neko raspitao postoji li ne previse skup hotel (hostel) u blizini hale?
    znam da je negde na forumu bilo reci o tome ali ne mogu da nadjem gde... :-))
    sad sam pokusavala da nadjem na netu, trebalo je da bude jednostavno ali su me skroz zbunili!!! ajde nesto iz prve ruke, hvala
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    što se tiče mene, ja mislim da neću moći prije 9 (zato sam to i predložila, ne?) ali nema veze... vi se nadjite pa ja samo uljetim... ok?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • CutkiCutki Posts: 235
    necu stic ni ja prije 9 ipak,

    aj usluga please

    095 90 12 027

    sam nek mi netko posalje poruku kad se smjestite, di ste da znam nac..

    vidimo se uskoro,
    sven
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Girasol wrote:
    da se nije neko raspitao postoji li ne previse skup hotel (hostel) u blizini hale?
    znam da je negde na forumu bilo reci o tome ali ne mogu da nadjem gde... :-))
    sad sam pokusavala da nadjem na netu, trebalo je da bude jednostavno ali su me skroz zbunili!!! ajde nesto iz prve ruke, hvala

    hej, hej...

    evo ti linkovi za 2 hostela:

    http://www.fulir-hostel.com/
    http://www.ravnice-youth-hostel.hr/

    prvi je odmah do glavnog zg trga i blize je dvorani, a drugi je blizu dinamovog stadiona i dosta je dalje... preporucujem ti ovaj prvi, cisto zbog udaljenosti..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Cutki wrote:
    necu stic ni ja prije 9 ipak,

    aj usluga please

    095 90 12 027

    sam nek mi netko posalje poruku kad se smjestite, di ste da znam nac..

    vidimo se uskoro,
    sven

    cura i ja smo u gradu vec oko 20h... sjest cemo u melin ili portal...

    probat cu obuci neku homemade "do the evolution" majicu za raspoznavanje... crnu... ak ju speglam :))))

    0959046917 pa sms-ajte ili zovite...

    siljo, ranko.....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    http://www.olhares.com/galerias/detalhe_foto.php?id=807297&redir=1

    slikano u lisabonu prije nekoliko dana... par sati prije koncerta...

    ajmo cure, vrisak! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo i elcielo hvala na informacijama u vezi voznog reda, much obliged :).
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    bas se vratili sa malog PJ druzenja...

    bili cutki, killroy, elcielo, jurasica i sintija, moja cura i ja... napravili paklene planove... bolje da ih ne otkrijem jer cemo vas morati likvidirati :)

    sala-mala... ovih dana cemo kupiti nekoliko majica u tourist officeu s temom zagreba... ideja je da od bologne do zagreba na svakom koncertu po jedna majica zavrsi na stageu.. elcielo ce pogledati za neke zgodne penkale koje bi jurasica sa backstage passom mogla pokloniti svakom clanu benda... na penkale bi nesto ugravirali, ime svakog clana i datum ako stane..
    uh, napravili bi mozda 3 transparenta... na prvom bi pisalo "can't find a better jam"... kad bend dođe na prvi bis, stavili bi drugi transparent "why go" i na drugom bisu "come back"...

    i tak... ajd laku noc :)

    PS: nesto sam editirao :) sorry sintija i sidonija :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    my favorites prijedlozi... ;)

    13 more days to gooo...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljo wrote:
    bas se vratili sa malog PJ druzenja...

    bili cutki, killroy, elcielo, jurasica i sidonija, moja cura i ja... napravili paklene planove... bolje da ih ne otkrijem jer cemo vas morati likvidirati :)

    sala-mala... ovih dana cemo kupiti nekoliko majica u tourist officeu s temom zagreba... ideja je da od bologne do zagreba na svakom koncertu po jedna majica zavrsi na stageu.. elcielo ce pogledati za neke zgodne penkale koje bi jurasica sa backstage passom mogla pokloniti svakom clanu benda... na penkale bi nesto ugravirali, ime svakog clana i datum ako stane..
    uh, napravili bi mozda 3 transparenta... na prvom bi pisalo "can't find a better jam"... kad bend dođe na prvi bis, stavili bi drugi transparent "why go" i na drugom bisu "come back"...

    i tak... ajd laku noc :)


    Yesss! Super ideje, svidja mi se! :D

    Ajde, zelim cut detalje, ovaj tj. ili kad se vidimo u Italiji :D

    Nadam se da ste se zabavili, ljudi. Zao mi je sto nisam bila, al eto, drugi put. Uostalom,uskoro se i svi vidimo ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    elcielo ce pogledati za neke zgodne penkale koje bi jurasica sa backstage passom mogla pokloniti svakom clanu benda... na penkale bi nesto ugravirali, ime svakog clana i datum ako stane..


    uf uf!

    kao što siljo reče, prijedlog je bio kupiti im penkale, ali prave TOZ penkale, kao nekakav hrvatski proizvod, i na kraju krajeva, izum.
    s ugraviranim mjestom i datumom koncerta i njihovim imenima.

    ali!

    jedno veliko ali kaže da su cijene basnoslovne! te TOZ penkale su fakat skupocjen proizvod, najjeftinija košta 280 kuna!!!

    5 penkala x 280,00 = 1.400,00 kuna + graviranje
    > much too much...

    e sad, sto učiniti?

    kupiti im neke lijeve penkale do 100,00 kuna koje veze nemaju s 'made in croatia'???

    ili odustati od te ideje?

    ne znam, pučanstvo se još nije oglasilo ni kako im se svidja ideja, a ja već baljezgam o realizaciji...

    anyway, slušam vas!
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    bas se vratili sa malog PJ druzenja...

    bili cutki, killroy, elcielo, jurasica i sintija, moja cura i ja... napravili paklene planove... bolje da ih ne otkrijem jer cemo vas morati likvidirati :)

    sala-mala... ovih dana cemo kupiti nekoliko majica u tourist officeu s temom zagreba... ideja je da od bologne do zagreba na svakom koncertu po jedna majica zavrsi na stageu.. elcielo ce pogledati za neke zgodne penkale koje bi jurasica sa backstage passom mogla pokloniti svakom clanu benda... na penkale bi nesto ugravirali, ime svakog clana i datum ako stane..
    uh, napravili bi mozda 3 transparenta... na prvom bi pisalo "can't find a better jam"... kad bend dođe na prvi bis, stavili bi drugi transparent "why go" i na drugom bisu "come back"...

    i tak... ajd laku noc :)

    PS: nesto sam editirao :) sorry sintija i sidonija :)

    Ideje su odlicne. Mi u cetvrtak krecemo za Bolognu i ak se vec netko nije javio, mozemo ispalit prvi majica-projektil (samo da bas ne zavrsi Eddieu u celu ili na Mikeovoj gitari...). Ranko javi za majice, cujemo se i vidimo u Veroni.
    Ekipa pozdrav...ne mogu vjerovat da smo docekali!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    elcielo wrote:
    5 penkala x 280,00 = 1.400,00 kuna + graviranje
    > much too much...

    e sad, sto učiniti?

    huh...malo je nezgodno...:(
    al opet, sve ovisi koliko ljudi bi se ukljucilo. Jucer nas je bilo 7 plus jos neka ekipa je 10. E sad da se jos tolko ljudi javi....

    Dakle, SUPER povoljna ponuda...za samo cirka 60 kuna mozete sudjelovati u kupnji super jedinstvenog poklona za vase najmilije... Ali CEKAJTE!!!! To NIJE sve. Kupnjom "super"-olovke dobijate i mogucnost potpisivanja i stavljanja vase jedinstvene slike u biljeznicu koja ce biti predana clanovima benda i to potpuno BESPLATNO. Pozurite...jer ponuda traje do isteka zaliha.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Ideje su odlicne. Mi u cetvrtak krecemo za Bolognu i ak se vec netko nije javio, mozemo ispalit prvi majica-projektil (samo da bas ne zavrsi Eddieu u celu ili na Mikeovoj gitari...). Ranko javi za majice, cujemo se i vidimo u Veroni.
    Ekipa pozdrav...ne mogu vjerovat da smo docekali!!!

    hej, kaj se tice majica, ja cu do kraja tjedna kupiti za talijanski dio bez bologne i za bec... bi mogao ti kupiti za bolognu, buduci da samo vas dvoje idete tamo pa da to odradite? kupit cu i killroy-u za prag i cropdustress za berlin ako je za... vidis, nismo ju ni pitali :))

    majice sam btw vidio u bakačevoj na lijevoj strani kad se ide prema katedrali... vjerojatno ima i na drugim mjestima pa ako je netko vidio neka javi... mah...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroy wrote:
    huh...malo je nezgodno...:(
    al opet, sve ovisi koliko ljudi bi se ukljucilo. Jucer nas je bilo 7 plus jos neka ekipa je 10. E sad da se jos tolko ljudi javi....

    Ideje su odlične i stoga možete računati i na moj skroman financijski doprinos. :)
    killroy wrote:
    Dakle, SUPER povoljna ponuda...za samo cirka 60 kuna mozete sudjelovati u kupnji super jedinstvenog poklona za vase najmilije... Ali CEKAJTE!!!! To NIJE sve. Kupnjom "super"-olovke dobijate i mogucnost potpisivanja i stavljanja vase jedinstvene slike u biljeznicu koja ce biti predana clanovima benda i to potpuno BESPLATNO. Pozurite...jer ponuda traje do isteka zaliha.

    + kao POSEBAN bonus dobivate škare za živicu i tri metra bakrene žice :D ali samo ako nazovete odmah :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    ok sinoc sam upravo potrosio dio para za prag, a i danas cu i sutra...

    pas mater... objavili su rasprodaju postera sa u.s. leg one, bio sam budan do 3 ali imaaaaaaaam gaaaa! :D
    rasprodaja je trajala punih 10 sekundi :D




    p.s. siljo svida mi se ideja za transparente, pogotovo zadnja dva ;)

    iako sam ja uvijek htio iskoristiti onu frazu iz filma Singles: Compliment for us is a compliment for you
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:

    iako sam ja uvijek htio iskoristiti onu frazu iz filma Singles: Compliment for us is a compliment for you

    fuck!!! evo i 4. transparenta!

    ako odn. kada Ed pohvali publiku, raširi se ovaj transparent! :)

    Ana (jurasica) i Sintija su rekle poraditi na transparentima... hajde javite ako treba uskociti...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3N wrote:

    iako sam ja uvijek htio iskoristiti onu frazu iz filma Singles: Compliment for us is a compliment for you


    ahahahahaha... SJAJNO!
    :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    hej, kaj se tice majica, ja cu do kraja tjedna kupiti za talijanski dio bez bologne i za bec... bi mogao ti kupiti za bolognu, buduci da samo vas dvoje idete tamo pa da to odradite? kupit cu i killroy-u za prag i cropdustress za berlin ako je za... vidis, nismo ju ni pitali :))

    majice sam btw vidio u bakačevoj na lijevoj strani kad se ide prema katedrali... vjerojatno ima i na drugim mjestima pa ako je netko vidio neka javi... mah...

    Moze, zaletim se ja danas do Bakaceve. Sto se tice penkala, mozete racunat na nas.
Sign In or Register to comment.