Pearl Jam in Zagreb!

17071737576860

Comments

  • jos 10 dana :)

    A zeznuto mi je sto putujem sam iz Podgorice...
    Ali vrijedi :)

    Zna li iko kakva je politika u Domu Sportova kad su u pitanju kamere i ostala mlatimudijalna pomagala? :)
    Sto se moze unijeti a sto ne?

    hej hej!
    i ja putujem sama iz Podgorice!
    da necesh zajedno da putujemo sami?

    ja idem sa ovim organizovanim prevozom iz BG, jutros mi je drug rezervisao kartu...javi se na pm, ako imash slichne planove

    Milena
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • Rado bih ti se pridruzio da putujemo sami, ali ja idem avionom preko Dubrovnika :(
    Mozda se vidimo tamo :)
    Who knows... :)
    Mr. Faded Glory
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    penkale alert!!!

    prva probna penkala je upravo gotova!

    kupih crnu, malo širu penkalu, cijena 65,00 kuna. (x5=325,00)
    graviranje je bilo moguće jer je olovka od dobrog materijala, a za jednu olovku košta 30,00 kuna (x5=150).

    sve zajedno košta, znači, 475,00 kuna.

    na jednoj strani napisano je:

    zagreb 09/26/06
    COME BACK!

    a s druge strane piše ed.

    sad su na redu mike, stone, jeff i matt :)

    ajde sad mi se javite svi koji bi u tome željeli sudjelovati financijskim doprinosima, što vas je više, bit će jeftinije. već sad nas ima desetak.

    fala na pažnji :)
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    elcielo wrote:
    penkale alert!!!

    prva probna penkala je upravo gotova!

    kupih crnu, malo širu penkalu, cijena 65,00 kuna. (x5=325,00)
    graviranje je bilo moguće jer je olovka od dobrog materijala, a za jednu olovku košta 30,00 kuna (x5=150).

    sve zajedno košta, znači, 475,00 kuna.

    na jednoj strani napisano je:

    zagreb 09/26/06
    COME BACK!

    a s druge strane piše ed.

    sad su na redu mike, stone, jeff i matt :)

    ajde sad mi se javite svi koji bi u tome željeli sudjelovati financijskim doprinosima, što vas je više, bit će jeftinije. već sad nas ima desetak.

    fala na pažnji :)
    ovo je fenomenalno šta radite!!!

    e imam ideju za još jedan plakat... onak malo politički ali ko ga jebe

    "F*ck Bu$h, he's a IDIOT!" vezano za slanje hrvatske vojske u irak :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • elcielo wrote:
    penkale alert!!!

    prva probna penkala je upravo gotova!

    kupih crnu, malo širu penkalu, cijena 65,00 kuna. (x5=325,00)
    graviranje je bilo moguće jer je olovka od dobrog materijala, a za jednu olovku košta 30,00 kuna (x5=150).

    sve zajedno košta, znači, 475,00 kuna.

    na jednoj strani napisano je:

    zagreb 09/26/06
    COME BACK!

    a s druge strane piše ed.

    sad su na redu mike, stone, jeff i matt :)

    ajde sad mi se javite svi koji bi u tome željeli sudjelovati financijskim doprinosima, što vas je više, bit će jeftinije. već sad nas ima desetak.

    fala na pažnji :)

    Wow! Počelo je, počelo... :D

    Ajd ja sam uvijek za akciju pa javi kad i kako ćete skupljati nofce...

    Bilježim se sa štovanjem... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jos 10 dana :)

    A zeznuto mi je sto putujem sam iz Podgorice...
    Ali vrijedi :)

    Zna li iko kakva je politika u Domu Sportova kad su u pitanju kamere i ostala mlatimudijalna pomagala? :)
    Sto se moze unijeti a sto ne?

    gle, nisam ziher, ali bih se ja zadržala na fotiću... nikakva druga multimedija mislim da nije poželjna...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    C2V3N wrote:
    plava... a sve rijeci bash i ne znam! :)
    :D

    pa kako ne znaš sve riječi??? jel ima još takvih grešnika na ovom forumu? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • CutkiCutki Posts: 235
    hehe rijeci su zajebana stvar jurasica...
    imam jednu rijec za tebe : YELLOW LEDBETTER ;)

    za penkale- i dalje sve isto- masni i ja smo -in.

    transparenti:

    Can't find a better Jam !!
    Come Back !
    Why Go !?

    4.? - onaj sa medusobnim komplimentiranjem?
    5.? - hebes bu$ha?
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • Cutki wrote:
    Can't find a better Jam !!

    Ovaj mi je najjači... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • elcielo wrote:
    penkale alert!!!

    prva probna penkala je upravo gotova!

    kupih crnu, malo širu penkalu, cijena 65,00 kuna. (x5=325,00)
    graviranje je bilo moguće jer je olovka od dobrog materijala, a za jednu olovku košta 30,00 kuna (x5=150).

    sve zajedno košta, znači, 475,00 kuna.

    na jednoj strani napisano je:

    zagreb 09/26/06
    COME BACK!

    a s druge strane piše ed.

    sad su na redu mike, stone, jeff i matt :)

    ajde sad mi se javite svi koji bi u tome željeli sudjelovati financijskim doprinosima, što vas je više, bit će jeftinije. već sad nas ima desetak.

    fala na pažnji :)

    Super mi je ovo, ej :D

    Reci kad, gdje i kada treba dat pare. I jel mogu ja jednu penkalu na stage bacit? S majicom mozda? :o

    Super mi je ovo, zbilja. E da, sta je s onom biljeznicom? Kad cemo to? U ZG 26.og? Imam jos nesto vremena da smislim sto da napisem :D;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    penkale alert!!!

    prva probna penkala je upravo gotova!

    na jednoj strani napisano je:

    zagreb 09/26/06
    COME BACK!

    a s druge strane piše ed.

    sad su na redu mike, stone, jeff i matt :)

    ajde sad mi se javite svi koji bi u tome željeli sudjelovati financijskim doprinosima, što vas je više, bit će jeftinije. već sad nas ima desetak.

    fala na pažnji :)

    racunajte na nas :

    good job ana! :
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    e imam ideju za još jedan plakat... onak malo politički ali ko ga jebe

    "F*ck Bu$h, he's a IDIOT!" vezano za slanje hrvatske vojske u irak :D

    hm, malo je prejako.. ja ne bi... poljaci su se na super nacin dodirnuli busha na svojim majicama...

    evo linka: http://img98.imageshack.us/my.php?image=koszulkiir4.jpg

    a evo i price koja stoji iza toga:

    http://en.wikipedia.org/wiki/You_forgot_Poland
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    sad su na redu mike, stone, jeff i matt :)

    e da, ipak preskacemo Booma? a simpatican covjeculjak :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    draga ana, računajte na mene i sintiju za sve, naravno... i ti ranko za majice... ne?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • CutkiCutki Posts: 235
    kaj moguće da ih je pearl jam preskocio zbog sudjelovanju u bushovoj politici?
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • snihsnih Posts: 1,052
    elcielo wrote:
    penkale alert!!!

    prva probna penkala je upravo gotova!

    kupih crnu, malo širu penkalu, cijena 65,00 kuna. (x5=325,00)
    graviranje je bilo moguće jer je olovka od dobrog materijala, a za jednu olovku košta 30,00 kuna (x5=150).

    sve zajedno košta, znači, 475,00 kuna.

    na jednoj strani napisano je:

    zagreb 09/26/06
    COME BACK!

    a s druge strane piše ed.

    sad su na redu mike, stone, jeff i matt :)

    ajde sad mi se javite svi koji bi u tome željeli sudjelovati financijskim doprinosima, što vas je više, bit će jeftinije. već sad nas ima desetak.

    fala na pažnji :)

    Računaj na neku lovu! Javi način isporuke iste! Najednostavnije na neki tekući!
    Ideja je mrak!
    I tekst koji ćete napisat!
    Ajd bok!
  • masnimasni Posts: 1,657
    C2V3N wrote:
    plava... a sve rijeci bash i ne znam! :)


    btw tog decka u bijeloj majici znam i da zna sve rijeci --> od jedne frendice bivshi decko

    imo je onak sminkersko bijelu majicu? :D

    lol... da.. kod bine bio vecinom..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo intervjua s jeffom u vecernjem listu!!!

    http://www.vecernji-list.hr/freetime/lifestyle/scene/629490/index.do

    napokon je rijesen misterij pjesme three fish 'zagreb'! :)

    i kako vidim iz intervjua, bome i jeff ima ženu :D

    i da, neće se skidat sa zagrebačke pozornice dokle god im se bude sviralo!
    oho, nas stvarno očekuje maraton :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ljudi, mi (pajo & iva) se vratili iz Bologne i Verone pa da napisemo par rijeci:

    Bologna
    - krcata PalaMalaguti, uzasno vruce, dosta guranja u prvim redovima...
    - highlights: pocetak sa Elderly Woman... dvorana je iste sekunde eksplodirala; It's OK tag na talijanski nacin - TUTTO OK (Iva:Ed bio neistinski presladak dok je to pjevao!!!!); Present Tense, Bu$hleaguer (Ed u odijelu i radi kerefeke sa Bushovom maskom), kraj sa Indifference (prelijepo).
    - ZG majica zavrsila na stageu izmedju dva seta, jedino vrijeme kad se moglo priblizit stageu, skupio ju roadie i odnio u backstage (bio je u pravu onaj od vas koji je napisao da sto im se baci tijekom seta zavrsi nazad u publici - Ed jednu majicu uhvatio, poljubio i hitio nazad)
    - bili KOMPLETNO mokri od skakanja, vrucine u dvorani, bilo nevjerojatno jako, genijalno i opcenito tako da se tesko moze izreci rijecima, poslije jedva hodali do auta, ali bili sooooooo happy :)
    - Ed se strasno potrudio izgovoriti dosta recenica na talijanskom (Proslo je 6 godina otkad smo zadnji put bili tu, nadamo se da nece opet proci toliko i sl. Zezao Booma da je prvi put u Italiji, Boom njega da je pijan...)

    Verona
    - ponovno mokri jer je kisa lijevala ko iz kabla, pajo i siljo kompletno mokri vec u redu za 10c karte (talijani zajebali podjelu karata pa se cekalo 3 sata), iva i iva kompletno mokre samo sto su dotrcale do prvog birca
    - dobra strana cekanja u redu je bilo slusanje Soundchecka (Can't keep, Gone, Parachutes, U, Alone... pregenijalno!!!)
    - opremili se kabanicama koje nalikuju na vrece za smece (5€, very dashing) kao i ostatak ekipe u PREKRCATOJ areni, kisa prestala na mmj, a prije PJ ponovno podivljala, nitko ni makac, svi su samo pljeskali i urlali da dodju PJ, ekipa izlazi na stage, Ed ponovno pozdravlja s par recenica talijanskog i zavrsava s recenicom 'Siete belli quando siete bagnati' (Lijepi ste kad ste mokri/pokisli!!! :))
    - set pregenijalan, cijela arena pjeva svaku rijec:Inside Job (predobro); Come Back (sa posvetom J. Ramoneu i objasnjenjem da je pjesma napisana njemu); My Sharona/Verona (presmijesno)
    - genijalan Alive, Ed trcao do vrha tribina, rukovao se s ljudima

    Siljo&Iva, Cropdustress, Killroy zapalili dalje, a mi cemo nekako morati prezivjeti do Beca...

    Za penkale jesmo, posaljite PM ili dostavljamo lovu preko silje, transparenti su nam super, javite ako treba kako pomoci.

    Oprostite na dugom postu, ali malo smo jos pod dojmom. Sad idemo spavati, a onda kad sredimo dojmove cemo vam postati link na slike. Ima ih genijalnih!
  • masnimasni Posts: 1,657
    jebeno, dude :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    predobro :D

    nadam se da necemo zajebat zagreb!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • elcielo wrote:
    penkale alert!!!

    prva probna penkala je upravo gotova!

    kupih crnu, malo širu penkalu, cijena 65,00 kuna. (x5=325,00)
    graviranje je bilo moguće jer je olovka od dobrog materijala, a za jednu olovku košta 30,00 kuna (x5=150).

    sve zajedno košta, znači, 475,00 kuna.

    na jednoj strani napisano je:

    zagreb 09/26/06
    COME BACK!

    a s druge strane piše ed.

    sad su na redu mike, stone, jeff i matt :)

    ajde sad mi se javite svi koji bi u tome željeli sudjelovati financijskim doprinosima, što vas je više, bit će jeftinije. već sad nas ima desetak.

    fala na pažnji :)

    računaj i na mene :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ljudi!

    ajde vi koji ste se premišljali biste li skoknuli do beča u ponedjeljak na PJ, učinite to :)

    prijavite se u urban travel, ilica 61, cijena 665 kuna.

    ide nas 5, i iako nas je ful malo, idemo :)

    samo da znate, bilo bi najbolje da se javite do četvrtka.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Iva i Pajo su napisali sve o Bologni i Veroni... evo par rijeci o Milanu...

    -sa foruma bili dredis i njegov buraz (zakon BiH majice :) ), jurasica i sintija, cropdustress, killroy, iva i ja...
    -oko 16 pokupili 10c karte i stali u red za 10c upad.. stajali naslonjeni na ogradu, a odmah iza ograde 10c staff ekipa istovarivala 10c majice iz kamiona.. pitam tipa da li bi mogao dati jeff-u jednu majicu (zagreb), a tip odgovori da ne... mi skuzili da nas je krivo shvatio i cropdustress mu kaze da mi zapravo ne zicamo njega majicu nego da imamo majicu koju bi dali Jeffu.. tip umro od smijeha kad je skuzio.. i tako mi njemu uvalili "zagreb" majicu koju su kasnije odfurali u dvoranu... crop je od tipa iz 10c svejedno dobila majicu iz dublina :)
    -anyway, usli u dvoranu i morali smo odmah sjesti na pod i cekati predgrupu sjedeci... u 19:40 ekipa odjednom skace na noge i svi se naguravaju na ogradu.. mis smo svi bili na ogradi koja je u sredini ulazila jedno 10m u dvoranu.. bili smo manje od 10m od stage, drito pred Edom...
    -o setlisti necu previse, pogledajte malo i budite ljubomorni :):):) (man of the hour, parachutes, state of love..., crazy mary, prejebeni black, rocking... itd.)...
    -na kraju blacka cijeli bend ostao zuriti u publiku koja je i dalje pjevala (tu-tu-ru-tu...) :) Ed pustio suzu, pussy boy... :D (Iva: nije pussy boy!)
    -napocetku prvog bisa, Ed se pojavio sam, sjeo na stolac i uz gitaru otpjevao neku stvar za svoju zenu i kcer... simpa-pimpa... ne znamo da li je to nova stvar ili neki cover....(Iva:sigh...mico!)
    -uglavnom, mislili smo da se koncert iz Milana iz 2000. ne moze nadmasiti... ZAJEBALI SMO SE!!! :)

    danas laganini po ruznom Milanu, sutra dalje... faking net caffe nema usb portove pa ne mozemo poslati fotke.. :/

    mah!

    PS: tenisice u kojima sam bio u veroni su jos uvijek mokre i ne namjeravaju se posusiti :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    e meni se cini da cu solo u bec, nisam još uplatio, zicam starce pare jer sam svorc. javim se ako uspijem.

    vi iz italije nemojte vise pricati kak vam je bilo dobro jer cu se pojest od muke sta nisam isao! :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    e meni se cini da cu solo u bec, nisam još uplatio, zicam starce pare jer sam svorc. javim se ako uspijem.

    vi iz italije nemojte vise pricati kak vam je bilo dobro jer cu se pojest od muke sta nisam isao! :D


    Again, nemoj se bedirat jer mi (Pajo i Iva) ne mozemo vjerovat da smo tako glupi da idemo samo na 4 komada. Umjesto da smo fino ko' svaki normalni PJ fan dali otkaze na poslu, sjeli u onaj bus kaj ide po cijeloj Europi pa bi nam onda (valjda) bilo dovoljno koncerata. :) Iako, jucer smo zakljucili da s PJ-om fakat ne mozes nikad biti zadovoljan jer da koliko god super genijalnu setlistu sloze, uvijek ce ti ostati jos barem 4-5 nevjerojatnih stvari koje si fakat morao/zelio cuti! :):):)
    Mozemo se samo nadati da ce nam an evening with Pearl Jam u Zagrebu (jeeeeeeeeeej!!!!!!) malo ublaziti dusevne boli. Ah...

    p.s.- Siljo i Iva, ubite se od uzivancije i za nas
    p.p.s. - our thoughts go out to Siljo in the aftermath of the 'mokre tenisice' incident :)
  • OMG!!!

    Doma sam dosla sad maloprije! Dva dana doma i onda u Prag :D

    Ne mogu nis pisat sad, citala sam Rankov post i ostale...Plakat cu, bilo je PREDOBRO! Al ljudi: ZAGREB ce bit NAJBOLJI!!!

    Pisem uskoro i saljem slike! ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • CutkiCutki Posts: 235
    ajde u kurac... sad ste me ujebali... samo zagreb :( cmiiiiii
    al ipak nije SAMO zagreb ipak je to ZAGREB!!! woo hoo
    totalno mi je drago da vam je bilo jebeno,
    javljajte nam se jos!

    mogli bi oni u zg prek 3,5 h, a? LUDILO!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • pajopajo Posts: 3,292
    Post sa HR foruma:

    >> U suradnji s Menartom, HTV je dobio ekskluzivno pravo na emitiranje duplog live DVD-a "Live At The Garden" snimljenog 11/11/2003. godine u New Yorku. Koncert će se emitirati prije zagrebačkog koncerta (26.9., Dom sportova), točnije u subotu 23. rujna, točno u ponoć.
    A 25. rujna u 23 sata na Otvorenom radiju emitirat će se snimka koncerta održanog 1. rujna ove godine u Barceloni.
    >>

    Odlicno, malo su se mediji aktivirali u promociji koncerta :)
  • pajo wrote:
    Post sa HR foruma:

    >> U suradnji s Menartom, HTV je dobio ekskluzivno pravo na emitiranje duplog live DVD-a "Live At The Garden" snimljenog 11/11/2003. godine u New Yorku. Koncert će se emitirati prije zagrebačkog koncerta (26.9., Dom sportova), točnije u subotu 23. rujna, točno u ponoć.
    A 25. rujna u 23 sata na Otvorenom radiju emitirat će se snimka koncerta održanog 1. rujna ove godine u Barceloni.
    >>

    Odlicno, malo su se mediji aktivirali u promociji koncerta :)

    Ko ce mi snimit to? mene nema :D Berlin zove :D

    Hvala za info, btw :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.