Pearl Jam in Zagreb!

16566687071860

Comments

  • tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    E ljudi fakat ako neko ima iz Srbije ili iz nekog mjesta koje je blizu Tininog a da ide na koncert, super bi bilo da je pokupite i zajedno odete na konc.. Jos bi bilo super da to bude neka starija osoba (ono, oko 30 godina :) ) pa da joj uvjerite starce da je puste..
    Stavite se u njen polozaj i shvaticete kako je sjeb situacija..

    @Tina, ako mi kako se thread-a mozemo pomoci, nekom peticijom ili nekim garantnim pismom :) samo javi!
    ovako..da probamo..caletovi mailovi su: info@alco.co.yu i office@alco.co.yu
    aj probajte da ga natrpate mailovima...smislite nesto..pleaseeeeee...mislim mama je meksa, ona bi me kao nesto pustila...hajde vi probajte nesto da mu posaljete..
    and thanx in advance!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    "dogovorite se nesto.. meni svejedno.. samo recite kad i gdje.. ja sam naravno vise za tamburu i park, nego nesto drugo, al stariji imaju prednost u odlucivanju.. lol"
    to volim kad se poštuju stariji.... :) uglavnom, ajmo se konkretno dogovoriti pa da se nađemo prije nego što se raziđemo... :) lijepo sam ovo sročila... kam vi mladi danas izlazite? ima neki birc gdje je dobra muzika i dobra piva? all in one? :) molim konstruktivne prijedloge... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • tinnatinna Posts: 391
    siljo wrote:
    karta nije problem, skupit cemo... samo nek Tina izjuri iz busa i ima kartu u roku 5min...

    di cemo pit? sokice? :) svejedno ...
    ljudi imam kintu, nista se ne brinite po tom pitanju..
    pokusacu da ih ubedim..dacu sve od sebe...a i milos ce mi pomoci ako zagusti...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • pajopajo Posts: 3,292
    I mediji u hr pocinju vise pisati o koncertu, ali i prenositi pricu o Evening with PJ

    http://www.index.hr/clanak.aspx?id=326348
  • tinnatinna Posts: 391
    jurasica wrote:
    tinna, nesrećo, kakva su to negativna razmišljanja... miloš ili netko neka te pokupi, a za kartu ćemo se snaći... naravno da stoji moja ponuda da dođeš spavati kod mene... i moram priznati da sam već pomislila kako si neozbiljna... započneš ovaj thread i onda te nema nigdje... :)
    ajde, dopeljaj roditelje do kompa i pokaži mu sve ove postove podrške... :) i javljaj se malo češće... :)
    imam novac za taj organizovan prevoz i vrlo rado bih krenula sa milosem i ekipom.
    ma nisam neozbiljna, meni ovaj forum mnogo znaci nego sam imala mnogo problema..veruj ne znam gde mi je glava...explodiracu...
    ja pokusavam svakog minuta i vec dolazi do nekih konflikata ali necu odustati!
    hvala na podrsci!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinna wrote:
    imam novac za taj organizovan prevoz i vrlo rado bih krenula sa milosem i ekipom.
    ma nisam neozbiljna, meni ovaj forum mnogo znaci nego sam imala mnogo problema..veruj ne znam gde mi je glava...explodiracu...
    ja pokusavam svakog minuta i vec dolazi do nekih konflikata ali necu odustati!
    hvala na podrsci!!!

    ajde dodji na gmail!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    evo glasajte ovdje za pj

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=214331

    u ovom postu gore imate link
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • tinnatinna Posts: 391
    miloshk wrote:
    ajde dodji na gmail!
    ejh..pa nikako da vidim post na vreme...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • kljaklja Posts: 33
    bio bi red da se i ja javim... i da vam pitanje dam odmah. Kaj s cim to vedder svira na wishlistu na solazi onoj, nesto plasticno s lampicom :D. Uglavnom vidimo se u ksetu i kolko cujem u bugaloo-u neki bend svira pj iduci petak. pozdrav
  • klja wrote:
    bio bi red da se i ja javim... i da vam pitanje dam odmah. Kaj s cim to vedder svira na wishlistu na solazi onoj, nesto plasticno s lampicom :D. Uglavnom vidimo se u ksetu i kolko cujem u bugaloo-u neki bend svira pj iduci petak. pozdrav

    To sa cime Eddie svira na Wishlistu se zove "e-bow". To je neka spravica na baterije koja se drzi iznad zica i stvara neko elektromagnetno polje i tako pomera zice koje proizvode zvuk kao da su svirane gudalom (bow)
    Elektronsko Gudalo = E-Bow
  • kljaklja Posts: 33
    miloshk wrote:
    To sa cime Eddie svira na Wishlistu se zove "e-bow". To je neka spravica na baterije koja se drzi iznad zica i stvara neko elektromagnetno polje i tako pomera zice koje proizvode zvuk kao da su svirane gudalom (bow)
    Elektronsko Gudalo = E-Bow
    Zahvaljujem na brzom i strucnom odgovoru :)
  • klja wrote:
    Zahvaljujem na brzom i strucnom odgovoru :)
    U svako doba ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dobro, kaj se vidimo u petak ili kaj... ajde, di ste sada?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    jurasica wrote:
    dobro, kaj se vidimo u petak ili kaj... ajde, di ste sada?

    Pa da. Di?
    Ak idemo na cugu, mozda Portal u Tkalci? Tamo danas izlaze mladi....valjda.
    LOL!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    killroy wrote:
    Pa da. Di?
    Ak idemo na cugu, mozda Portal u Tkalci? Tamo danas izlaze mladi....valjda.
    LOL!!!
    ha! vidiš, ja nikad čula za portal.. :) ali ok... što se mene tiče, može... :) može svi u 20.00h?

    ajmo, izjašnjavanje.... i mladi i stari...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    odmah da kazem, necu moci u petak, sori
    tko god isao, dobar provod vam zelim :)

    a sad, da se malo maknem od nadolazeceg koncerta kao jedine PJ teme.

    naime, bas sam citala novi Q magazin, i unutra su pitanja citatelja na koja PJ odgovaraju.

    ima jedan odgovor u kojem mikey spominje svoju zenu, i to rijecima 'MY WIFE'.
    e sad, jesam ja toliko ispala iz stosa da ne znam da je mike ozenjen? mislila sam da su samo matt i ed family guys.

    ako vam se ne da sa mnom raspravljat o stvarima nevezanim za muziku i samo muziku, kuzim :) ali, ja volim znati o svim aspektima necijeg rada, hehe
  • CutkiCutki Posts: 235
    brijem da moze petak.. masni a?
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • asfoasfo Posts: 315
    onda u bertiji ili u boogaloo-u? (u petak)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    odmah da kazem, necu moci u petak, sori
    tko god isao, dobar provod vam zelim :)

    a sad, da se malo maknem od nadolazeceg koncerta kao jedine PJ teme.

    naime, bas sam citala novi Q magazin, i unutra su pitanja citatelja na koja PJ odgovaraju.

    ima jedan odgovor u kojem mikey spominje svoju zenu, i to rijecima 'MY WIFE'.
    e sad, jesam ja toliko ispala iz stosa da ne znam da je mike ozenjen? mislila sam da su samo matt i ed family guys.

    ako vam se ne da sa mnom raspravljat o stvarima nevezanim za muziku i samo muziku, kuzim :) ali, ja volim znati o svim aspektima necijeg rada, hehe

    a jebemu miša malog, i ti isto!!! pa kaj je sad... baš sam se veselila da se vidimo... nevermind, vidjet ćemo se već...

    nego, i ja sam negdje vidjela da Mike ima ženu, a pročitala sam i nešto u vezi Jeffa - da ima curu ili ženu... mislim, pa kaj... svi su oni hetero osim stona, pa zakaj ne bi bili orijentirani na stvaranje familije... a imaju i dosta godina, jel?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    a jebemu miša malog, i ti isto!!! pa kaj je sad... baš sam se veselila da se vidimo... nevermind, vidjet ćemo se već...

    nego, i ja sam negdje vidjela da Mike ima ženu, a pročitala sam i nešto u vezi Jeffa - da ima curu ili ženu... mislim, pa kaj... svi su oni hetero osim stona, pa zakaj ne bi bili orijentirani na stvaranje familije... a imaju i dosta godina, jel?

    procitao da i Stone ima curu... koliko god to cudno zvucalo...
    shit, koji smo bapci... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    procitao da i Stone ima curu... koliko god to cudno zvucalo...
    shit, koji smo bapci... :)

    Procitajete ovo!!!
    Neki lik ni kriv ni duzan zavrsio u backstageu sa Pearl Jamom samo zato sto je drug od Stoneove cure...
    Ima i dokaza u vidu fotografija :)
    http://tetongravity.com/forums/showthread.php?t=17269
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    miloshk wrote:
    Procitajete ovo!!!
    Neki lik ni kriv ni duzan zavrsio u backstageu sa Pearl Jamom samo zato sto je drug od Stoneove cure...
    Ima i dokaza u vidu fotografija :)
    http://tetongravity.com/forums/showthread.php?t=17269

    pa nije loše biti biseksualac... biraš kaj hoćeš, kada hoćeš... a pogotovo ako si stone... :)

    nego, kaj smo onda sa izlaskom sutra? već sam sama sebi dosadna... ja sam za birc...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja ne mogu u petak.. steta.. u srijedu sam sigurno u ksetu, iako u cetvrtak ujutro imam ispit, i to jedan od vaznijih...
    sve se dogodilo tako brzo.. :D
    have fun..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    pa nije loše biti biseksualac... biraš kaj hoćeš, kada hoćeš... a pogotovo ako si stone... :)

    nego, kaj smo onda sa izlaskom sutra? već sam sama sebi dosadna... ja sam za birc...

    mene nema sutra nazalost... femili obaveze... juras, hajde svrati do nas nakon pj druzenja ako ne zaruzite... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    miloshk wrote:
    Procitajete ovo!!!
    Neki lik ni kriv ni duzan zavrsio u backstageu sa Pearl Jamom samo zato sto je drug od Stoneove cure...
    Ima i dokaza u vidu fotografija :)
    http://tetongravity.com/forums/showthread.php?t=17269

    e da, tu sam procitao o SG curi :))))
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    au...pa nikog nema
    a nista onda, sta cemo... srijeda kset ili...?
  • CutkiCutki Posts: 235
    da... odgada se...
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    killroy wrote:
    au...pa nikog nema
    a nista onda, sta cemo... srijeda kset ili...?


    kako stvari sad stoje, mislim da cu moci do kseta u srijedu.
    nisam dugo bila na tom vrlo dragom mi mjestu, a jos kad je PJ povod, a moguce je i okupljanje jammera... :)


    a propos ove prizemne price o curama i deckima nasih PJ guys, nije me toliko zanimalo jel' netko od njih 'hoda' s nekim, nego da je bas U BRAKU. fakat sam mislila da su samo matt i ed bili/jesu married w/ children.
  • snihsnih Posts: 1,052
    INFO!

    16.9.2006. subota u Boogaloo-u; neki tipovi sviraju Peral Jam

    Eto! Toliko!
  • masnimasni Posts: 1,657
    kset, boogaloo, vjerojatno jabuka, DOM SPORTOVA

    vidimo se
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.