Pearl Jam in Zagreb!

1693694696698699860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Sid, ovo je još jedan hvala od mene što si mi ukazala na free download Toronto showa :lol:
    http://www.youtube.com/watch?v=hvtdbfI1sqQ&sns=em
  • masnimasni Posts: 1,657
    hell yeah, ovo izgleda kao jedna od najboljih i najkvalitetnijih youtube snimaka ove stvarcine..

    i definitivno treba nac zid u gradu za onakav mural :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie_ wrote:
    Gordan: Sid, ovo je još jedan hvala od mene što si mi ukazala na free download Toronto showa :lol:
    http://www.youtube.com/watch?v=hvtdbfI1sqQ&sns=em
    Ma daj, treba sherat ;) Ja sam samo kopi-pejstala link, netko drugi je uploadao...
    Slusah par puta Toronto...koji sretinici! A ovaj video... Boze, kako ih volim! A Uncle Neil je ziva legenda! 8-):)
    Prekrasno ih je sve vidjet na stageu kako rokaju i uzivaju! Dodjite nam, dodjite brzo (moze vec ovo ljeto ;) )
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Dodjite nam, dodjite brzo (moze vec ovo ljeto ;) )

    Sid, imas li kakav insajderski info mozda?

    mislim da sam negdje naletio na nagađanje (?) da u 2012 nece dolaziti u europu... ne znam gdje, ne znam tko je rekao ni na osnovu cega... ne zelim siriti dezinformacije...

    eurotour bi imao smisla uz novi album, ali kaj nije netko iz benda u jednom intervjujuju rekao da su opet u studiju tek u 3./2012.? :?:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • zagizagi Posts: 414
    siljo wrote:
    mislim da sam negdje naletio na nagađanje (?) da u 2012 nece dolaziti u europu... ne znam gdje, ne znam tko je rekao ni na osnovu cega... ne zelim siriti dezinformacije...
    mislim da je negdje bilo napisano da su ih zvali za pinkpop ove godine, ali su odbili jer album nije jos gotov, ali opet ima info za US da se trazi pogodni datum za msg ovisno o sezonama sportova-tako nesto
  • _annie__annie_ Posts: 980
    zagi wrote:
    siljo wrote:
    mislim da sam negdje naletio na nagađanje (?) da u 2012 nece dolaziti u europu... ne znam gdje, ne znam tko je rekao ni na osnovu cega... ne zelim siriti dezinformacije...
    mislim da je negdje bilo napisano da su ih zvali za pinkpop ove godine, ali su odbili jer album nije jos gotov, ali opet ima info za US da se trazi pogodni datum za msg ovisno o sezonama sportova-tako nesto
    Gordan: Sve napisano se pojavljuje u glasinama, a s MSG-jem je problem i renoviranje, a ne samo sezone sportova. Pojavio se i rumor da se jedan od članova sprema na solo Euro turneju. Pogodite koji :mrgreen:
  • _annie_ wrote:
    zagi wrote:
    siljo wrote:
    mislim da sam negdje naletio na nagađanje (?) da u 2012 nece dolaziti u europu... ne znam gdje, ne znam tko je rekao ni na osnovu cega... ne zelim siriti dezinformacije...
    mislim da je negdje bilo napisano da su ih zvali za pinkpop ove godine, ali su odbili jer album nije jos gotov, ali opet ima info za US da se trazi pogodni datum za msg ovisno o sezonama sportova-tako nesto
    Gordan: Sve napisano se pojavljuje u glasinama, a s MSG-jem je problem i renoviranje, a ne samo sezone sportova. Pojavio se i rumor da se jedan od članova sprema na solo Euro turneju. Pogodite koji :mrgreen:

    To je ono ako nečete vi idem ja :lol::lol::lol: ja sam spreman ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Tko, tko? Ja nemam pojma! :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • grudicegrudice Posts: 211
    Prvo crni petak, onda cyber ponedjeljak. Naravno da je raja broke: http://iambrokesale.com/
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Tko, tko? Ja nemam pojma! :o

    Gordan: Pa Jeff, of course. Zato gradi ovaj novi bas :mrgreen:
  • _annie_ wrote:
    Tko, tko? Ja nemam pojma! :o

    Gordan: Pa Jeff, of course. Zato gradi ovaj novi bas :mrgreen:

    Alo Gordane što se ne spava 12:50h :o:o
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Alo Gordane što se ne spava 12:50h :o:o

    Gordan: Ne znam, i još uvijek mi se ne spava, a već je skoro 4 ujutro. :?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pticica se oglasila...zvuci kao da se Ed zapucuje ka Europi :shock: :shock: :o

    http://forums.pearljam.com/viewtopic.php?f=4&t=177529
  • Ajme pa tweet! Ja sam valjda jedina koja je to vidjela tek sad!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ajme pa tweet! Ja sam valjda jedina koja je to vidjela tek sad!

    I ja sam tek sad vidio, probudio se kad ono ptičica :lol:
    E sad što je, možemo samo nagađat; PJ ili Ed :crazy: :crazy:

    hey usput vidjeli ste onaj popust od 20% za PJ merch a evo link i na sve druge umjetnike za postere
    http://iambrokesale.com/artists.html
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ljudovi, pitanjce!

    upravo obnovih svoje članstvo, izabrah analog, e sad, onaj kod za skidanje butlega.
    kak ide s tim?
    dokad ja to mogu iskoristiti?

    naime, čekala bih da stave južnu ameriku, jel' mogu čekati?

    btw, ako ovaj tweet znači ed solo na festivalskom stageu i pred festivalskom publikom - njah, not my cup of tea.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    elcielo wrote:
    ljudovi, pitanjce!

    upravo obnovih svoje članstvo, izabrah analog, e sad, onaj kod za skidanje butlega.
    kak ide s tim?
    dokad ja to mogu iskoristiti?

    naime, čekala bih da stave južnu ameriku, jel' mogu čekati?

    btw, ako ovaj tweet znači ed solo na festivalskom stageu i pred festivalskom publikom - njah, not my cup of tea.
    Gordan: Koliko znam, možeš iskoristiti za bilo koji bootleg, pa tako i za južnoamerički, a mislim da nema nekog vremenskog limita. Što se tiče tweeta, Dimitris tvrdi da je u pitanju band, a ne solo turneja. Mislim, nećemo imati ništa protiv ako Ed odluči uzeti mali instrument pa odsvira koji preset. :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    Analog! :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • hey Croatian Mafia!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • zagizagi Posts: 414
    koji divan dan!
    prvo, napokon je i kod nas sunce osvanulo, nakon tjedana i tjedana magle
    a onda probudis se i vidis tweet :D:D:D:D:D i srce malo brze zakuca
    i na kraju sjetis se da si nocas u polusnu najboljoj legici obecala da ces ici na springsteena u trst :lol:
    jedva cekam sljedecu godinu

    a jos najbolje od svega je sto sljedeci semestar nemam predavanja (samo diplomski) pa necu morati brinuti kako uskladiti kolokvije, programe i ispite sa svim ovim koncertima . love,love,love

    life is good!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    ljudovi, pitanjce!

    upravo obnovih svoje članstvo, izabrah analog, e sad, onaj kod za skidanje butlega.
    kak ide s tim?
    dokad ja to mogu iskoristiti?

    naime, čekala bih da stave južnu ameriku, jel' mogu čekati?

    btw, ako ovaj tweet znači ed solo na festivalskom stageu i pred festivalskom publikom - njah, not my cup of tea.

    ano, od koga si dobila kod? mislim, ja sam to ubola još u veljači pa sam sad zaboravila gdje ga mogu naći pa pitam da ne skitam bezveze po mailboxu... dakle, kako se točno zove pošiljaoc? s tim da sam već provjerila od donotreply i tenclub pa me malo pere paranoja da to nisam negdje izgubila/slučajno obrisala...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    evo, ipak sam ga našla... u vrlo rijekim trenucima organiziranosti, spremim si neke mailove u folder pearl jam pa zaboravim na to... hehe... :) glavno da sam si ga našla....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Mene više brine termin kad će se to dogoditi nego hoće li biti Ed ili PJ :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Mene više brine termin kad će se to dogoditi nego hoće li biti Ed ili PJ :?

    dimitris kaze full band, june/july... euro 2010 su objavili 07.12.2009. tako da i ovaj timing ima smisla... ali opet ne mora nista znaciti :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    Mene više brine termin kad će se to dogoditi nego hoće li biti Ed ili PJ :?

    dimitris kaze full band, june/july... euro 2010 su objavili 07.12.2009. tako da i ovaj timing ima smisla... ali opet ne mora nista znaciti :)

    Nadam se da nije ništa prije june/july, jerbo sam najebao ako je :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    navodno su danas na nekoj UK radio stanici rekli da ce PJ svirati na Isle Of Wight festivalu koji se odrzava 22.-24.06. (time smo sigurni da nece doci na INmusic :) )

    bumo vidli..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    hey Croatian Mafia!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D
    Heeeeey! See ya next year!
  • Ja se isto nadam da nije prije june july.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    Woo-hooo!! jedva cekam cut kad i kaj i di i kak :D
    ajme i ja se nadam da ce se datumi dobro poklopit s drugim planovima koje kuham :D
  • shelashela Posts: 657
    _annie_ wrote:
    Gordan: Sid, ovo je još jedan hvala od mene što si mi ukazala na free download Toronto showa :lol:
    http://www.youtube.com/watch?v=hvtdbfI1sqQ&sns=em

    pregenijalno! :)
Sign In or Register to comment.