Pearl Jam in Zagreb!

1695696698700701860

Comments

  • grudicegrudice Posts: 211
    edited December 2011
    _annie_ wrote:
    Ništa nam se Igor ne oglašava, a glasine govore da će mu dečki doći svirati "u dvorište". :D

    Ma nmgu d tipkm jr drzm fige vec ctvrti dan ;)

    Edit: A nsom pritscm F5
    Post edited by grudice on
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:
    Ma nmgu d tipkm jr drzm fige vec ctvrti dan ;)

    LOL LOL LOL
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    grudice wrote:
    Ma nmgu d tipkm jr drzm fige vec ctvrti dan ;)

    Edit: A nsom pritscm F5

    Gordan:
    rofl.gifrofl.gif
    rofl.gifrofl.gif
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Pozdrav, ekipa!
    Zagi me informirala da ovdje postoji hrpica hrvatskih fanatika, drago mi je ubacit se među vas. :D:mrgreen: Vidim da se zeljno iscekuje i kuju se planovi... Pitanjce: Da li prodaja karata krene iste sekunde kad se objave datumi ili ti daju neko buffer vrijeme za organizirat si planove? I koliko se karata najvise moze kupit preko kluba? I je li to fakat toliko tesko? Pada server i slicne stvari?
    Nadam se da se vidimo na nekom od koncerata! :D
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ana2112 wrote:
    Pozdrav, ekipa!
    Zagi me informirala da ovdje postoji hrpica hrvatskih fanatika, drago mi je ubacit se među vas. :D:mrgreen: Vidim da se zeljno iscekuje i kuju se planovi... Pitanjce: Da li prodaja karata krene iste sekunde kad se objave datumi ili ti daju neko buffer vrijeme za organizirat si planove? I koliko se karata najvise moze kupit preko kluba? I je li to fakat toliko tesko? Pada server i slicne stvari?
    Nadam se da se vidimo na nekom od koncerata! :D

    bok A! sve nas je vise i sve nas je vise :)

    kaj se tice pitanja:
    - karte obicno krenu u prodaju dan-dva kasnije... super je ako objave sve datume odjednom jer se onda lakse planira... ponekad ostave koji prazan datum pa dodaju koncert naknadno pa je to mail pain in the ass...
    - 2 karte po clanu... najvise i najmanje :)
    - bilo je tesko... u zadnje vrijeme je lakse... ali svejedno moras vjezbati stiskanje F5 (refresh)... ako nisi na compu kad karte idu u prodaju, vjerojatno ih neces dobiti... but, uvijek mozes doci do 10c karata preko ovog foruma i razlicitih grupa, mailinglista

    nego, hoce to danas? cekamo vec 3 dana... pih! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    skroz sam nabijran.. mislim da sam danas skyscanner i via michelin otvorio rekordan broj puta..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    skroz sam nabijran.. mislim da sam danas skyscanner i via michelin otvorio rekordan broj puta..

    a ne, ja sam nabrijan, inzistiram :D

    zajebavam se sa google mapsima :geek:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    bok A! sve nas je vise i sve nas je vise :)

    kaj se tice pitanja:
    - karte obicno krenu u prodaju dan-dva kasnije... super je ako objave sve datume odjednom jer se onda lakse planira... ponekad ostave koji prazan datum pa dodaju koncert naknadno pa je to mail pain in the ass...
    - 2 karte po clanu... najvise i najmanje :)
    - bilo je tesko... u zadnje vrijeme je lakse... ali svejedno moras vjezbati stiskanje F5 (refresh)... ako nisi na compu kad karte idu u prodaju, vjerojatno ih neces dobiti... but, uvijek mozes doci do 10c karata preko ovog foruma i razlicitih grupa, mailinglista
    Zvuci dobro zvuci dobro! :D E, a koliko je tesko ili nemoguce progurat se do prvog reda ako karte ispusis ovdje i kupis ih redovnim putem, preko eventima ili nesto, a ne tu? :geek:
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ana2112 wrote:
    Zvuci dobro zvuci dobro! :D E, a koliko je tesko ili nemoguce progurat se do prvog reda ako karte ispusis ovdje i kupis ih redovnim putem, preko eventima ili nesto, a ne tu? :geek:

    ako postoji 10c early entry onda je tesko jer se vec dovoljno frikova nagura na ogradi... ali nema tog reda kojeg stranac moze uvesti, a da ga nas covjek ne bi mogao, jel... :)
    ali ekipa se bas i ne "pregurava" previse jer je nekakvo nepisano pravilo da tko prvi, njegova ograda :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    :) balkanci ftw. :)
    Kakve su sanse da budu negdje u blizini? vidim da ekipa nesto gata o skandijaviji, danskoj, nizozemskoj... nekako se nadam da zg arenu nece izbjec. otkad je arena tu ima bas fine muzicice u cro... :D
    Evil Little Goat
  • masnimasni Posts: 1,657
    .. ali ne brini.. 5. red je cisto ok :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    e, i kako se objave datumi, to sam htjela pitat... ? stave popis u "tour", bude u "news" ili? da ne cekam na krivom mjestu lol
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    masni wrote:
    .. ali ne brini.. 5. red je cisto ok :)
    :D
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    cekaj na mailu, posalju svima u 10c... ali ne sjecam se da li odmah ili naknadno...

    ali anyway, kad PJ objave turneju, sve ionako eksplodira... vidis na FB, stizu mailovi, bude na pearljam.com, ako pogledas kroz prozor vidis da se stanovnistvo evakuira :mrgreen:

    bas sam se pitao zasto je danas tako tiho po svim ovim mrezama... ili dolazi tsunami ili stize objava.. drago mi je da je malo zivnulo... (smajli koji ceka)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    cekaj na mailu, posalju svima u 10c... ali ne sjecam se da li odmah ili naknadno...
    Odlicno! :)
    siljo wrote:
    ali anyway, kad PJ objave turneju, sve ionako eksplodira... vidis na FB, stizu mailovi, bude na pearljam.com, ako pogledas kroz prozor vidis da se stanovnistvo evakuira :mrgreen:
    Ahahahah!! :thumbup:

    Brrrr bila sam sva naelektrizirana kad sam cula da stizu u Europu. Al sad nakon par dana ovog foruma totalno frikam aut. Imam osjecaj koda nas milijon mumlja i skakuce ovdje i da ce svi potrcat kad puste karte i da ce nas pol ostat mrtvo pregazeno. lol
    Evil Little Goat
  • pajo wrote:
    hey Croatian Mafia!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D
    Heeeeey! See ya next year!
    :D
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • siljosiljo Posts: 2,203
    :D

    Dimi, it's not funny.. give us some inside information! We know you have it! ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    a mogla bi se treća Ana (1212) nama predstavit malo..

    old school freak, novi freak, lega/kaj/ča freak? :mrgreen:

    edit: sad sam vidio location rijeka tek :? imamo i tamo podružnicu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ajme, koja nabrijanost ovdje, haha

    moram priznati da me se uopće ne dotikavlje, nažalost, em nemrem planirati godišnji tako daleko, em nemrem baš predugo izbivati od kuće.
    tako da ako sad uleti neka prodaja za europu, neću imati blagog pojma što napraviti.
    možda će na kraju uletit samo neki berlin. hm.

    drago mi je nam se pridružuju novi članovi, dobrodošla Ana2112! :)

    kad uhvatiš malo vremena, malo nam se pobliže predstavi. mene uvijek zanima dob, i kako si se zakačila za PJ. :)
  • Da, i mene zanima nesto o Ani2112 iz Rijeke. Kastav ovdje! :wave:
    Sve sto su vec napisali kolege Cro Pj freaks :mrgreen: je istina. Kad objave, sve ce eksplodirat, al bas sve. Al to nije nista prema onome kad krene prodaja 10c karata :roll: 8-)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    masni wrote:
    a mogla bi se treća Ana (1212) nama predstavit malo..
    old school freak, novi freak, lega/kaj/ča freak? :mrgreen:
    edit: sad sam vidio location rijeka tek :? imamo i tamo podružnicu :)
    :)) Hello, my name is Ana and I am a freak. XD

    Ana, 28, Rijeka, ča freak ponekad, uglavnom sam na šta. XD XD
    Potpuno novi freak ovdje, još mirišim po tisku. :mrgreen:
    A bogami i novi PJ freak, ako se usporedim s nekima od vas heheh... Recimo, 2006. nisam bila u Domu sportova jer sam tada znala Jeremya, Black i Alive. Relativno nedavno se navukla zestoko. Zadnjih godinu dana cca... Uopce nemam pojma zasto, ustvari. Imala sam njihovu cijelu diskografiju godinama, al u jednom trenutku mi se nesto dogodilo s mozgom i pocela slusat gotovo iskljucivo njih. Svaka nova stvar me uvlacila sve zesce. Kad sam bila na mjestu bez zvucnika (poso) citala sam lyricse koji su me odusevljavali jednako koliko i audio-verzije... I evo me sad tu, drhtuljim u iscekivanju objave... :)
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    elcielo wrote:
    ajme, koja nabrijanost ovdje, haha

    moram priznati da me se uopće ne dotikavlje, nažalost, em nemrem planirati godišnji tako daleko, em nemrem baš predugo izbivati od kuće.
    tako da ako sad uleti neka prodaja za europu, neću imati blagog pojma što napraviti.
    možda će na kraju uletit samo neki berlin. hm.

    drago mi je nam se pridružuju novi članovi, dobrodošla Ana2112! :)

    kad uhvatiš malo vremena, malo nam se pobliže predstavi. mene uvijek zanima dob, i kako si se zakačila za PJ. :)
    Hvala! :D

    Ej, ni ja nemam blage veze kako cu doc na koncerte, al znam da hocu. Bacakat cu se sefici po uredu histericno dok mi ne da slobodne dane LOL!
    Doduse, lako meni rec kad imam fleksibilne ljude oko sebe... :/ Al daaaaj, pa uvijek se neš da iskemijat! :)
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Da, i mene zanima nesto o Ani2112 iz Rijeke. Kastav ovdje! :wave:
    Sve sto su vec napisali kolege Cro Pj freaks :mrgreen: je istina. Kad objave, sve ce eksplodirat, al bas sve. Al to nije nista prema onome kad krene prodaja 10c karata :roll: 8-)
    Pozdrav, Kastav!!! :D
    Evil Little Goat
  • Ana2112 wrote:
    masni wrote:
    a mogla bi se treća Ana (1212) nama predstavit malo..
    old school freak, novi freak, lega/kaj/ča freak? :mrgreen:
    edit: sad sam vidio location rijeka tek :? imamo i tamo podružnicu :)
    :)) Hello, my name is Ana and I am a freak. XD

    Ana, 28, Rijeka, ča freak ponekad, uglavnom sam na šta. XD XD
    Potpuno novi freak ovdje, još mirišim po tisku. :mrgreen:
    A bogami i novi PJ freak, ako se usporedim s nekima od vas heheh... Recimo, 2006. nisam bila u Domu sportova jer sam tada znala Jeremya, Black i Alive. Relativno nedavno se navukla zestoko. Zadnjih godinu dana cca... Uopce nemam pojma zasto, ustvari. Imala sam njihovu cijelu diskografiju godinama, al u jednom trenutku mi se nesto dogodilo s mozgom i pocela slusat gotovo iskljucivo njih. Svaka nova stvar me uvlacila sve zesce. Kad sam bila na mjestu bez zvucnika (poso) citala sam lyricse koji su me odusevljavali jednako koliko i audio-verzije... I evo me sad tu, drhtuljim u iscekivanju objave... :)
    Bok, Ana, ja sam Sidonija. :)
    Sad sam te skuzila jer na fb imamo par mutual friends :D haha. Fotka ti je ista tu kao i jedna od onih na profilu ;)
    Cekaj, pa ti jos moras dozivjet svoj prvi PJ koncert??? kako dobro! Ajme!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ana2112 wrote:
    elcielo wrote:
    ajme, koja nabrijanost ovdje, haha

    moram priznati da me se uopće ne dotikavlje, nažalost, em nemrem planirati godišnji tako daleko, em nemrem baš predugo izbivati od kuće.
    tako da ako sad uleti neka prodaja za europu, neću imati blagog pojma što napraviti.
    možda će na kraju uletit samo neki berlin. hm.

    drago mi je nam se pridružuju novi članovi, dobrodošla Ana2112! :)

    kad uhvatiš malo vremena, malo nam se pobliže predstavi. mene uvijek zanima dob, i kako si se zakačila za PJ. :)
    Hvala! :D

    Ej, ni ja nemam blage veze kako cu doc na koncerte, al znam da hocu. Bacakat cu se sefici po uredu histericno dok mi ne da slobodne dane LOL!
    Doduse, lako meni rec kad imam fleksibilne ljude oko sebe... :/ Al daaaaj, pa uvijek se neš da iskemijat! :)
    Ako imas flekisibilne ljude da poslu, to ti je super. Onda si sigurna. Jedino treba sve organizirat kad se objavi turneja, pare u dzep i cekat na datum pocetka. Samo treba love, za ostalo cemo lako. :lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Bok, Ana, ja sam Sidonija. :)
    Sad sam te skuzila jer na fb imamo par mutual friends :D haha. Fotka ti je ista tu kao i jedna od onih na profilu ;)
    Cekaj, pa ti jos moras dozivjet svoj prvi PJ koncert??? kako dobro! Ajme!
    :))) Rijeka je selo! :D Aj, rikvestaj me. :)
    Dadada, I'm a virgin. XD
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ako imas flekisibilne ljude da poslu, to ti je super. Onda si sigurna. Jedino treba sve organizirat kad se objavi turneja, pare u dzep i cekat na datum pocetka. Samo treba love, za ostalo cemo lako. :lol:
    Ma i lova se da sredit. Dozvoljeni minus i to. :D Znas onu "ko hoce nađe nacina, ko nece nađe izgovor." :)
    Evil Little Goat
  • Ma da, za najbolji bend na svijetu se sve da napravit, pa cak i dat otkaz ako treba haha. (mislim na sebe, ne nisam, al dovoljno luda jesam....you never know) :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ma da, za najbolji bend na svijetu se sve da napravit, pa cak i dat otkaz ako treba haha. (mislim na sebe, ne nisam, al dovoljno luda jesam....you never know) :D
    To je i moja filozofija. ustvari posao sam uvijek shvacala kao sredstvo za ostvarit zelje. ako smeta u ostvarivanju zelja, dampaj ga, ostvari i nadji novi. :mrgreen:
    Evil Little Goat
  • Alo što ste se svi raspisali, nema me pola dana a ovdje ludilo ;):lol:

    Pozdrav Ana-RKA ;) meni je žena iz Rijeke, motor sam kupio u Rijeci, sin mi se rodio u Rijeci ali sad ga šaltam na gospara :lol::lol::lol: pa je u kući uvijek natezanje "što da" i "đe, đesi" :lol::lol:

    Što se tiće turneje nema objave još 5 dana najmanje što vam je...to su oni samo htjeli da svi obnove membership :lol: ne mogu vjerovati da ljudi skaču po F5 radi objave, totalna nebuloza :shock:

    ajde opusti te se malo ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.