Pearl Jam in Zagreb!

1694695697699700860

Comments

  • shelashela Posts: 657
    _annie_ wrote:
    Gordan: Ima li nekog tko bi ovo volio imat doma na zidu? :mrgreen:
    scaled.php?tn=0&server=576&filename=na3o.png&xsize=640&ysize=640

    prva asocijacija mi je bila - Italija :D oni bi to ziher stavili i na majice :D

    btw Niko: da ti vodiš merch bio bi ziher predobar! mislim, pj japankee!! i šorc! :) Covjece, ni ne kuze koji potencijal tu jos imaju!! a ovako - odrađuje se, ide kajgod stave na prodaju ovak i onak pa votevz...

    i da, zao mi je da onda gnjave male kreativce, koji to ni ne rade zbog nekih para, nego 'nako više iz gushta...iako imaju pravo na to...tanke linije, baš. umjesto da tak nes jos i iskoriste (kad se vec i prodaje) za official merch pa svi sretni :mrgreen: - to bi vise bilo u duhu pj-a! ja bi npr. otvorila stalnu rubriku fan-design. il jos onih natjecaja da bude :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    uff.. june/july :) euro, pj tour, olimpijske, terraneo.. kakvo ljeto!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Sutra cemo vidjet sto nam se sprema ovo ljeto... Samo, kad ce to objavit? Ujutro vec?
    A sad vec pomalo znamo sto smo si zakuhali za naredne 4 godine :lol:8-)
    Mislim da nam ne moze bit gore nego sto nam je bilo. Al svejedno, sretno nam bilo, i odosmo ULIJEVO. Konacno! 8-)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Kad ce vise objavit??? Poludit cu! Znam da smo svi na iglama danas.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    paaa.. 5 ujutro je u seattlu.. mozda cekaju da se ekipa probudi :P
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    paaa.. 5 ujutro je u seattlu.. mozda cekaju da se ekipa probudi :P
    Da,znam,al kod nas je vec pol dana proslo i mi cekamo!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    paaa.. 5 ujutro je u seattlu.. mozda cekaju da se ekipa probudi :P
    Gordan: Možda čekaju konačne rezultate izbora u Hrvatskoj :mrgreen:
  • zagizagi Posts: 414
    _annie_ wrote:
    masni wrote:
    paaa.. 5 ujutro je u seattlu.. mozda cekaju da se ekipa probudi :P
    Gordan: Možda čekaju konačne rezultate izbora u Hrvatskoj :mrgreen:
    :lol:
    da,da, ima negdje (nemogu se tocno sjetiti imena, snimano u seattleu) video gdje eddie prica da su mu susjedi na koncertu pa neka ih pitaju ljudi kako je zivjeti pokraj komunista (mislim da je izraz bas bio komunista iako opet nisam sigurna jer nemogu naci to sad) pa mozda cekaju da se hrvatska zacrveni :oops: da dodeu opet :D

    ps. samo sala,jako glupo sto se boje stranki i u danasnje vrijeme povezuju s takvim konotacijama
  • Sad će oni nas peglat ovako do petka...vidjet ćete :cry:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    :cry: , to i ja mislim. sjecam se da su australci dugo cekali od tweeta do objave edove solo turneje
  • A fak..pa da. Napisali su samo da moramo obnovit 10c membership do danas, ne da ce danas bit objava! :evil: :shock: :cry:
    Zlocesti su.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Lako moguce da ce nas navlacit jos koji dan sa objavom :evil: ...i rekao bih da se sigurno radi o Edu, a ne o PJ-u sto bi bilo sjajno da odradimo fino i to, a onda lijepo na jesen album pa 2013. prava turneja. Ne znam mozda se gadno varam, ali sudeci po svim ovim godinama cekanja ovakvih objava uvijek smo prije toga imali neki rumor, neko je negdje cuo, neki je festival slucajno objavio itd. Ali opet, nemamo apsolutno nikakav rumor niti o Edovoj turneji tako da je sve moguce... :mrgreen:
    Uh sto pametujem, a u principu sam samo nestrpljiv jer negdje moramo uklopit i Bossa koji je odlucio pregazit Europu od 5. do 7. mjeseca, Radiohead smo vec bukirali za 3.7. u Bologni i sad ovi nasi pametnjakovici ulete niotkud i sve nam razdrmaju...ajmo vise s tom objavom :mrgreen: :x
  • pajopajo Posts: 3,292
    cuj ove sad:
    @IsleOfWightFest: #IOW2012 Friday main stage headliner...announced tomorrow morning...

    Mogli bi smo mi dvije muhe, ma sta muhe, muhetine, jednim udarcem :mrgreen::D
  • masnimasni Posts: 1,657
    iskreno, čak i ne bih volio da objave par engleskih datuma festivala.. izgleda da je ovaj jedan u vreći, pitanje šta je s ostalima :roll:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Malo nas zajebavaju sa tim festivalima u Evropi, ja bi ih ukinuo cazzo :evil: :evil: :evil:
    Bolje da mi dolaze svake druge godine kako treba sa svojom turnejom nego hrpa festivala... wtf
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajo wrote:
    negdje moramo uklopit i Bossa koji je odlucio pregazit Europu od 5. do 7. mjeseca,

    Bruce je i na Hard Rock Calling
    http://www.hardrockcalling.co.uk/
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    annie, provjeri inbox :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ovi su objavili Tom Pettya za petak, u nedjelju je Bruce i samo jos fali netko za za subotu...
    http://www.isleofwightfestival.com/line-up.aspx
  • pajo wrote:
    Ovi su objavili Tom Pettya za petak, u nedjelju je Bruce i samo jos fali netko za za subotu...
    http://www.isleofwightfestival.com/line-up.aspx

    Ok, Tom Petty, Bruce i eventualno PJ to je već dream team po mom guštu
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    edited December 2011
    poceli su se pojavljivati neki datumi, daleko od provjerenoga... ali evo, just for fun :)

    20.06. Manchester
    23.06. IOW
    xx.xx. Amsterdam
    xx.xx. Arras
    xx.xx. Werchter
    04.07. Berlin
    09.07. Oslo
    10.07. Denmark

    vjerojatno je fejk... ipak, uklapa se u onaj IOW rumor...

    edit: John Doe i X kao predgrupa na Euro2012... http://m.patriotledger.com/patledger/db ... ue#display zadnja recenica...
    Post edited by siljo on
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Ovi su objavili Tom Pettya za petak, u nedjelju je Bruce i samo jos fali netko za za subotu...
    http://www.isleofwightfestival.com/line-up.aspx

    Ok, Tom Petty, Bruce i eventualno PJ to je već dream team po mom guštu

    hehe da, samo si zaboravio da ces ti i u petak i u nedjelju vjerojatno biti na nekom drugom PJ koncertu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljo wrote:
    poceli su se pojavljivati neki datumi, daleko od provjerenoga... ali evo, just for fun :)

    20.06. Manchester
    23.06. IOW
    xx.xx. Amsterdam
    xx.xx. Arras
    xx.xx. Werchter
    04.07. Berlin
    09.07. Oslo
    10.07. Denmark

    vjerojatno je fejk... ipak, uklapa se u onaj IOW rumor...

    edit: John Doe i X kao predgrupa na Euro2012... http://m.patriotledger.com/patledger/db ... ue#display zadnja recenica...

    Živi bili pa vidjeli, nemam baš nešto egzotično za ponudit ženi od te liste...to mi baš ne igra u prilog :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    elcielo wrote:
    annie, provjeri inbox :)
    Jesam, sorry :/
    Daj mi javi ako ti nije stiglo - jos uvijek mi je u outboxu iz nekog razloga...

    Btw. zestoko navijam za solo koncerte, ne pale me festivali :/
    I hocu 6. mjesec, pocetkom 7. mi je tesko izvedivo...
  • Sve mi se cini da ce nas jos pirjat lagano ovi 10c. Idu mi na zivce s tim :evil:
    Ja bih radije solo koncerte isto... festival ako treba neka bude onda neki dobar, nabolji... ah, slatke muke.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Dakle, danas bi trebao biti taj dan kad ćemo konačno saznati što nas čeka. Isle of Wight s ovom postavom zvuči kao "must go" (naravno, ako je PJ unutra). Niko, što to nije dovoljno egzotično: valjanje po blatu s pijanim engleskim i inim tinejdžerima :mrgreen:
    Ništa nam se Igor ne oglašava, a glasine govore da će mu dečki doći svirati "u dvorište". :D Ako su datumi i mjesta točni, odeš do Amsterdama, od tamo vlakom do Berlina, pa avionom natrag do Stockholma i završiš turneju u Oslu, ako ti se ne da potegnut još i do Copenhagena.
    Po onome kako se meni čini, mislim da će naše "zborno mjesto" biti Wuhlheide. Jedva čekam :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    wuhlheide je prezakon mjesto, jos po ljeti, ma odlicno, ali kad vec potezemo, bilo bi zgodno vidjet nesto novo :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    prema onim datumima koji su isplivali/pretpostavljeni, rekao bih da ce dodati london 21.06.

    u tom slucaju ne bi bilo lose odraditi manchester, london pa cijeli IOW (tom petty, PJ?, bruce)...

    jedino kaj je IOW otocki festival i ne da mi se kampirati sa tisucama drugih... ne znam koliko je izvedivo na dnevnoj bazi putovati iz Portsmoutha ili iz nekog od manjih mjesta na otoku :?:

    idealno bi bilo odraditi berlin pa skandinaviju, ali meni vise pase 6. mjesec :oops:

    neki planovi oko financiranja turneje? pljacka banke, mjenjacnice, konzuma? 8-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    wuhlheide je prezakon mjesto, jos po ljeti, ma odlicno, ali kad vec potezemo, bilo bi zgodno vidjet nesto novo :D
    Gordan: Ako ne možemo na cijelu turneju, odgovaralo bi mi da krenemo u Amsterdamu, a završimo u Copenhagenu, što bi prema glasinama trebalo značiti da to još uključuje Berlin, Stockholm i Oslo. :D:mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    neki planovi oko financiranja turneje? pljacka banke, mjenjacnice, konzuma? 8-)
    Gordan: Možda da se "prodamo" pa na majice poljepimo reklame, snimimo dokumentarac s turneje u stilu "Big Brothera" i prodamo ga komercijalnim televizijama. Ako odemo na varijantu mini-busa ili kombija, evo mogućnosti da nas sponzorira auto-kuća i još dobijemo dodatni prostor za reklame. I svi su na dobitku :mrgreen::lol::D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    siljo wrote:
    neki planovi oko financiranja turneje? pljacka banke, mjenjacnice, konzuma? 8-)
    Gordan: Možda da se "prodamo" pa na majice poljepimo reklame, snimimo dokumentarac s turneje u stilu "Big Brothera" i prodamo ga komercijalnim televizijama. Ako odemo na varijantu mini-busa ili kombija, evo mogućnosti da nas sponzorira auto-kuća i još dobijemo dodatni prostor za reklame. I svi su na dobitku :mrgreen::lol::D

    ako mora bas biti legalno, ok... iako, izgleda da se i za vece novce vrlo brzo izađe iz zatvora... taman do iduce turneje :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.