Pearl Jam in Zagreb!

1690691693695696860

Comments

  • U radioni sam pa radim i gledam u isto vrijeme :lol: pravi posao ;)

    Pakiranje samog dvd, mislio sam da je kutija plastična, tako mi se barem činilo, zamišljao sam to malo veće, bogatije ali dobro važan je sadržaj ;)
    Nakon površnog gledanja i slušanja naravno da sam zadovoljan jedina ako se može reći primjedba bi bila da je malo manje same svirke (koju možeš gledati na youtube bilokad i bilo što) a da je malo više njihove spike, nekih tračeva kao ona sa Edom gdje baca svoju lutku sa konstrukcije bine itd. to bi mi bilo draže da ima još tih nekih fun isječaka iz njihove karijere, brzo mi je prošlo ova 3 dodatna sata, para mi se malo :lol::lol:

    Volio bi ovo sad pogedati na nekom huge ekranu sa pravom akustikom i gdje me nitko ne smeta ;)
    I ja isto, imam prastari tv haha. Al nema veze, bitno da imam novi dvd pa da mogu pogledat. :D
    Jedva cekam. I ja sam isto tako mislila da je omot malo drugaciji, nemam jos sountrack, al cini se prakticki isto sve. Bo. Bitan je sadrzaj, istina. Joj, bas sam sretna a jos nisam nis ni pogledala. haha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ej, jos vam nesto moram rec.
    Sinoc kasno ha HRT-u je bio film The Future is Unwritten o pokojnom Joe Strummer-u. pogledala sam drugi dio, prvi sam nazalost propustila, ali jako me se dojmio. Nikad nisam previse obracala pozornost na the Clash i njega, ali mislim da je bio one fine guy. I taman san preksinoc procitala dio u PJ20 knjizi gdje mu se Ed pridruzio na turneji sa novim bendom. Znam da vas ima fanova tu negjde lika i djela Joe-a i the Clash-a (Vitkore!) pa sam samo htjela podijeliti ovo i nadam se da cu uspjet naci cijeli film, i njegovu biografiju. Da li je netko mozda procitao?

    Gledah davno taj film, ne znam, meni je nekako slampavo poslozen i zbunjujuc, te mi je kao takav ostao u pamcenju. A biografija njegovih i od Clasha opcenito ima k'o pljeve za procitati. Ja ti imam doma ovu -> http://www.amazon.com/Strummer-Legend-C ... 085965348X , na engleskom pa ti mogu posuditi anytime. A lako moguce da i film imam negdje, a i nije ga problem skinuti, samo reci.

    I yep, Joe was the man!
    Death or glory!

  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited November 2011
    Pakiranje samog dvd, mislio sam da je kutija plastična, tako mi se barem činilo, zamišljao sam to malo veće, bogatije ali dobro važan je sadržaj ;)
    Nakon površnog gledanja i slušanja naravno da sam zadovoljan jedina ako se može reći primjedba bi bila da je malo manje same svirke (koju možeš gledati na youtube bilokad i bilo što) a da je malo više njihove spike, nekih tračeva kao ona sa Edom gdje baca svoju lutku sa konstrukcije bine itd. to bi mi bilo draže da ima još tih nekih fun isječaka iz njihove karijere, brzo mi je prošlo ova 3 dodatna sata, para mi se malo :lol::lol:
    Volio bi ovo sad pogedati na nekom huge ekranu sa pravom akustikom i gdje me nitko ne smeta ;)

    Gordan: Nisam ni ja baš jako pozorno gledao, ali sam barem na prilično velikom ekranu (42 incha) i sa solidnom akustikom i doživljaj je - :D:lol::mrgreen: :P :clap: :thumbup: :wave:
    I na Kids are 20 i na Fans are alright viđena je hrvatska zastava i poznata lica oko nje :D . Any clue who are those people? :lol: Dok pišem "Fans..." se još uvijek vrti i baš je Mike "vodio ljubav" sa zvučnikom, a Matt se razlupao pod zvonikom (Bologna?) na Even Flow. Mislim da ću sljedećih dana imati što raditi. Satima. A nekako predosjećam i neki novi projekcijski meet-up... :mrgreen:
    EDIT: Naravno da nije Bologna, nego Pistoia. :oops:
    Post edited by _annie_ on
  • siljosiljo Posts: 2,203
    meni jos nije stigao deluxe dvd :?

    aha da, ni nece... glupan nije narucio na vrijeme pa se rasprodalo :x :mrgreen:

    i tak... cekam da netko ripa i negdje uploada :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Mi Hrvati! :mrgreen:8-)
    Bravo, bravo!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • BRZO u goods-ima su PJ20 posteri

    Klausen je mrak samo 41 $$$

    PB033146.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • PB033141.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ma nemoj mi rec da su i ovoga bili stavili??? :((( Plakat cu. Vidim samo Hamptona, a ne mogu ga uzet jer naravno, nisam lovu stavila na devizni... aaaah. Ja bi Klausena radije, al ovaj mi je isto fora.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ma nemoj mi rec da su i ovoga bili stavili??? :((( Plakat cu. Vidim samo Hamptona, a ne mogu ga uzet jer naravno, nisam lovu stavila na devizni... aaaah. Ja bi Klausena radije, al ovaj mi je isto fora.

    Wow ne mogu vjerovati da su i ovoga stavili....bravo 10c :clap:
    PJ with uncle Neil već imam ;)


    Gledao sam Dinama i zaspao na kraju od silne šege :shock:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Bas su zlocesti, stavili su SVE u isto vrijeme. :(( Ja nisam nis kupila. Ako sutra bude ovaj jos gore, kupit cu...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jeste i vi dobili ovaj mail? to je ono kaj smo svi dobili, jel?


    Backspacer bonus content now available

    The Ten Club CD version of Backspacer now includes bootlegs available for download.

    Select 2 concerts out of these 10 to download via the Backspacer CD.

    Berlin August 15, 2009
    Vancouver September 25, 2009
    LA October 7, 2009
    Philadelphia October 30, 2009
    Philadelphia October 31, 2009
    Boston May 17, 2010
    Cleveland May 9, 2010
    Belfast June 23 2010
    New York May 21, 2010
    Lisbon July 10, 2010
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    jeste i vi dobili ovaj mail? to je ono kaj smo svi dobili, jel?


    Backspacer bonus content now available

    The Ten Club CD version of Backspacer now includes bootlegs available for download.

    Select 2 concerts out of these 10 to download via the Backspacer CD.

    Berlin August 15, 2009
    Vancouver September 25, 2009
    LA October 7, 2009
    Philadelphia October 30, 2009
    Philadelphia October 31, 2009
    Boston May 17, 2010
    Cleveland May 9, 2010
    Belfast June 23 2010
    New York May 21, 2010
    Lisbon July 10, 2010

    Je, dobila sam, svi smo koji smo narucili Backspacera... Ja ne mogu cd stavit u komp :oops: :roll: :lol: tako dok to ne sredim, nis od bootlega. Al super da su se sjetili i poslali. :)
    Btw, evo, onaj Hampton sa Neilom je jos u goodsima i morala sam ga kupit. :oops: Jos prije sam procitala pricu oko postera i svidio mi se :) Tako da cu i ja imat jednog dana na zidu PJ20 poster sa koncerta iako nisam bila... :mrgreen: A oni ostali su skupi na ebayu u pm! Strasno. Onda bar ovoga da imam kad necu Klausena i Amesa. Niko, jel vidis u sta se pretvaram??? :roll: :mrgreen::lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • grudicegrudice Posts: 211
    Gordan: Još kad se u ovaj brainstorming :mrgreen: uključi Igor, gdje će nam biti kraj. Mislim da im unutar naše skupine stvarno imamo što za ponuditi: šalice, satovi, nakit... to sve već imamo :D

    Hahaha, super ste! Ja svaki put kad kupim nesto PJ novo kazem da je to za Eda i za njegov bazen ili vinoteku u podrumu ili da iznajmi radnike da mu podmazu onu vatrogasnu stanglu. Ali uz vas i vase ideje ja mislim da bi komotno mogao za par mjeseci da kupi sebi cijele Kahoolawe.

    Ja sam jedan period sebi pravio malo drugacije, jednostavne i graficke PJ majice - inspirisane tekstovima pjesama. Stavljao sam dizajne na Zazzle.com butik - reko ako se jos nekome svide da ih moze naruciti. I tako i bi. Prodalo se mozda 20-tak majica bez ikakve reklame. Nisam bio siguran da li se krecem u sivom pa nisam nista ovdje ni pisao o tome. Njihove pjesme a ja pravim i prodajem majice. Bilo mi je nekako neposteno iako nisam malte ne nista zaradio ja nego ovaj butik.
    I naravno moje su se sumnje potrvrdile kada me je nedavno docekalo pismo od "intellectual property right holder" da ce majice da sklone iz butika jer one "infringe on intellectual property rights". Tako da sad znam na cemu sam. Volio bih da Ed i ekipa znaju sta se radi u njihovo ime ali eto. A mozda nisu oni, mozda ovo Mookie Blaylock salje takve mailove. Poslao sam im pitanje smijem li ja na koncertima uopste pjevati Spin Spin - nisu jos odgovorili. ;) Isti dizajni imaju na Spreadshirtu i za to se jos nisu pobunili ali ocekujem pismo svaki dan:)

    Eto tako ja "ukratko" odgovori zasto sam se malo ohladio od dizajniranja PJ mercha. "Nazalost" ne i od kupovine istog. :D Tako da jos cekam PJ20 blu-ray kojem izgleda treba decenija dok dobaci gore kod nas na sjever. Isto tako ubodoh jucer Justinov-PJ20-sa-Anklom poster. Knjigu sam narucio na adresu mojih u USA pa ce mi je oni donijeti - dolaze mi preko novogodisnjih praznika. Tu sam mozda ustedio na postarini i carini ali definitivno sam izgubio na zivcima. :D
  • Bas steta za majice. :( Al uvijek mozes dizajnirat i napravit za sebe ili za turneju nesto ako pozelis ;)

    Moram priznat da mi knjiga nije sad nesto WOW, necu davat spoilere, ali kao da sam ocekivala vise. Pisana je kronoloski s time da dosta opisuju koncerte i dogadjaje, ali samo neke koncerte. Npr. ove 2 posljednje turneje u Europi kao da ih nije ni bilo. Jako malo insighta. Kuzim da je bitna povijest benda, al ja sam valjda mislila da ce bit pisano sve kao roman :mrgreen::lol:
    Necu vise nis spoilat jer vidim da ti ju jos nemas, a mozda nisu ni ostali procitali...meni je jos ostao zadnji dio od 2003. do kraja.

    Btw, nocas sam gledala deluxe do 3 ujutro! :roll: :lol: Prvo sam morala opet pogledat PJ20 pa sve dodatke i onda ubacih The Fans Are Alright :) Ostalo slijedi nocas. ;) Jako jako jaaaaako sam ponosna i sretna sto smo fanovi zbilja najboljeg banda na svijetu.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    grudice wrote:
    I naravno moje su se sumnje potrvrdile kada me je nedavno docekalo pismo od "intellectual property right holder" da ce majice da sklone iz butika jer one "infringe on intellectual property rights". Tako da sad znam na cemu sam. Volio bih da Ed i ekipa znaju sta se radi u njihovo ime ali eto. A mozda nisu oni, mozda ovo Mookie Blaylock salje takve mailove. Poslao sam im pitanje smijem li ja na koncertima uopste pjevati Spin Spin - nisu jos odgovorili. ;) Isti dizajni imaju na Spreadshirtu i za to se jos nisu pobunili ali ocekujem pismo svaki dan:)

    Moram priznat da me ovo rastužuje, ali to je jednostavno klasični američki način razmišljanja i još više od toga američki način poslovanja. Tu jednostavno nema mjesta za ikakve sentimente, nema iznimaka i ništa se ne prepušta slučaju, nije bitno jesi li neki mali start-up, automehaničar ili multi-million dollar biznis kakav je PJ, svi razmišljaju i rade više manje jednako...i to je sa jedne strane OK, ali u ovom me konkretnom slučaju živcira!
    U ovom konkretnom slučaju još uvijek vjerujem i nadam se da da se pita stvarne vlasnike tih autorskih prava, oliti momke, da ne bi imali ništa protiv kad bi čuli da jedan super-kreativan fan i ljudina a.k.a. Gruda, sjedi za kompom tamo negdje u hladnoj Švedskoj, crta i dizajnira cool stvari inspiriran njihovim pjesmama (i usput troši hrpu novaca u gore navedenom multi-million dollar businessu inspiriran tim istim pjesmama) i pokušava ih shareati sa communityem koji voli cool stvari inspirirane tim prokletim pjesmama, ali nije ni blizu talentiran da si ih sam napravi... :evil: :x :|

    E da, i naravno da dok ovo pišem imam na sebi jednu supercool zelenu majicu inspiriranu jednom sjajnom pjesmom...Spin, Spin! :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    grudice wrote:
    I naravno moje su se sumnje potrvrdile kada me je nedavno docekalo pismo od "intellectual property right holder" da ce majice da sklone iz butika jer one "infringe on intellectual property rights". Tako da sad znam na cemu sam. Volio bih da Ed i ekipa znaju sta se radi u njihovo ime ali eto. A mozda nisu oni, mozda ovo Mookie Blaylock salje takve mailove. Poslao sam im pitanje smijem li ja na koncertima uopste pjevati Spin Spin - nisu jos odgovorili. ;) Isti dizajni imaju na Spreadshirtu i za to se jos nisu pobunili ali ocekujem pismo svaki dan:)

    Moram priznat da me ovo rastužuje, ali to je jednostavno klasični američki način razmišljanja i još više od toga američki način poslovanja.

    Iva: kaj sam ja sad ljutaaaaaaa :evil: :evil: :evil: Da su mi samo blizu!!!!
    Slažem se ja s mojim g. suprugom oko toga da je pravo pravo, a red red, ali ono što me onesvešćuje od ljutnje jer to što sam gotovo 100% uvjerena da Igor nije povrijedio njihova autorska prava jer mi nitko ne može dokazati da je majica na kojoj se nalazi ploča i piše "spin, spin" citat baš, baš njihove pjesme i time povreda autorskih prava! Uh, kaj sam ljuta! Ili ona koju ja imam gdje pada bomba na glavu nekome - di mi to PJ može dokazati da je to o njihovoj pjesmi, a ne o nekom stričeku koji je išao prošetati pa se odlučio stati ispod bombe?!? Mislim, karikiram malo, ali majice su samo bazirane na njihovim pjesmama, a nisu krađa stihova, slika ili ičeg drugog, nego su Igorov genijalni dizajn.
    Igore, ako ti se bude dalo, daj ih pls mailaj i pitaj ih da li ako u opisu majice napišeš: "This is NOT a Spin, spin T-shirt" hoće li onda biti ok?!?
    Ljutaaaa.....


    edit: još uvijek sam ljuta....sigurna sam da je to tamo neki xy odvjetnik vidio nekaj di ima nešto od PJ-a i fino u jednom dahu poslao Igoru klasično cirkularno pisamce, a PJ-u račun za svoje usluge. jer nekak moram vjerovati da momci barem dovoljno kuže dizajn da znaju prepoznati što je povreda autorskih prava, a što djelo inspirirano tuđim djelom, još k tome druge vrste...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    draga Iva G. - ja sam shvatila od Igora da su imali problema s onim majicama na kojima su stihovi pjesama pa onda mislim da imaju pravo jer se faktički na temelju toga zarađuje (iako je dizajn isto nešto posebno... ;) )... uglavnom, znam da to genijalca sa sjevera neće spriječiti da i dalje stvara genijalne stvari... :D
    inače, idem ja preksutra malo do jahorine i sarajeva, pa igore, ako treba nekoga pozdraviti, samo reci... :):D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • grudicegrudice Posts: 211
    Hehe, znao sam ja na cijoj ste vi strani. Hvala! Ma bio sam i ja ljut ali me proslo brzo - cim su objavili da ce pustiti PJ20 film u prodaju. :D

    I ja isto mislim da je stvar o "xy odvjetniku" koji surfa i trazi sta gdje ima. I salje pisma. Ali naravno, tanka je linija - ja ih razumijem.

    Ne, nisam koristio stihove toliko da se mogu vezati samo za PJ pjesme, npr Spin Spin, Strange spot in the sky, One two three four two three, Happiness only real when shared (ITW film), Off he goes, Hello Tom i I'am Open (btw za ovu nisu nista rekli pa je nisam ni sklonio). Problem je vjerovatno kombinacija: dizajn, tekst i opis majice gdje je na nekim stajalo PJ ili recimo stih iz pjesme kojim sam bio inspirisan.
    Igore, ako ti se bude dalo, daj ih pls mailaj i pitaj ih da li ako u opisu majice napišeš: "This is NOT a Spin, spin T-shirt" hoće li onda biti ok?!?
    Hahaha, ma jok. Ko ce se s njima natezati. Ja mogu sebi i raji i dalje praviti ovakve majice - samo ce Zazzle u principu manje zaradjivati.

    inače, idem ja preksutra malo do jahorine i sarajeva, pa igore, ako treba nekoga pozdraviti, samo reci...
    Na Jahorini mi pozdravi dvosjed Gorice, lift Poljice, dvosjed Ogorjelica i hotel Kosuta. :) Nisam ih vidio od '91. A ljubi mi i Sarajevo.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited November 2011
    jurasica wrote:
    jeste i vi dobili ovaj mail? to je ono kaj smo svi dobili, jel?


    Backspacer bonus content now available

    The Ten Club CD version of Backspacer now includes bootlegs available for download.

    Select 2 concerts out of these 10 to download via the Backspacer CD.

    Berlin August 15, 2009
    Vancouver September 25, 2009
    LA October 7, 2009
    Philadelphia October 30, 2009
    Philadelphia October 31, 2009
    Boston May 17, 2010
    Cleveland May 9, 2010
    Belfast June 23 2010
    New York May 21, 2010
    Lisbon July 10, 2010

    Gordan: Svi smo dobili! :D Iiznosim slijedeće informacije: mi imamo na cedejima cijeli Phily box, Berlin i Belfast, a NY sam skinuo već ranije kad sam imao jedan besplatan download, a moj prvi od dva izbora je bio Boston, tak' da i to imam; drugi izbor ostavljam Anici (mislim da će izabrat LA, tak' da bi i to mogli imati). Eto, da znate :mrgreen:
    Post edited by _annie_ on
  • zagizagi Posts: 414
    sto se tice majci, nisam vidjela dizajn iako vjerujem da je odlican i nisam bas upoznata s tim zazzelom, ali ocito je problem u tome sto oni zaraduju umjesto 10c, pa mozda da probas neki dizajn poslati odjelu za merch pa da ih oni prodaju, nikad neznas. jer ocito je da im netko kreativan fali :D

    kolko sam skuzila vecinu stvari im trenutno radi regan hagar (deep,holiday single, knjiga, PJ20 logo,...), sto nije lose,ali sigurno ima puno posla pa mozda malo svjeze krvi nebi skodilo. bilo bi fora kada bi ponekad imali nesto od nekog drugog umjetnika kao za postere :!: :?:
  • Pa di si Igore kućo stara ;)
    Žao mi je da čujem da si imao problema sa xy advokatima i primao plave kuverte ili kako već izgledaju kod njih :lol: a što češ ne možeš se bosti sa rogatima, tako kažu. Mislim ti možeš nastaviti dilati majice za raju samo ih skina sa tog sajta, jel.
    Nego kad će neka EU turneja pa da složimo opet neku cool majicu i stavljamo je na home page pa neka se jave presjedniku i prvoj dami :lol::lol::lol:

    Gledam oper malo The Fans Are Alright...onaj Bugs uživo je tako dobar, ludilo, trebali bi je češće svirati, zatim pismo Hard To Imagine sa onim Philip Glass melodijom ispod...da se rastopiš....itd.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Sad ce nas uhapsiti kad vide sto ovdje moj nesretni muz pise o nasoj fonoteci :evil:
    Google prevoditelj i ode sloboda... Tako da cu editirati, a ponuda i dalje stoji :mrgreen:
    (call me superparanoid, to je profesionalna deformacija)

    A kad smo kod fonoteke, opet moramo trositi, kanadski bootlezi su u goodsima :D

    Igore, ja razumijem tebe, a razumijem i njih upravo zato sto je, kako kazes, tanka granica izmedju plagijata i originalne ideje. Pritom ne sumnjam u originalnost tvojih ideja ;)
    Imala sam u shopu na Etsyju nakit (nevezan uz PJ ikonografiju) s nazivima listinga od par rijeci iz pojedinih pjesama pa sam to promijenila, upravo da netko ne pomisli da preko tudjih ledja pokusavam zaraditi lovu. A onaj s PJ motivima sam uvijek odbijala raditi za lovu, iako bi se na tome ziher dalo zaraditi, stalno netko pita...
    Okrutni, kapitalisticki svijet, ah :)
  • _annie_ wrote:

    A kad smo kod fonoteke, opet moramo trositi, kanadski bootlezi su u goodsima :D

    Čeka se drugi dio turneje da izađe ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Btw. gledam Kids are 20 i Eddie mi je inace super s jako kratkom kosom, ali ovaj teta-iz-konzuma look na notking as it seems mi je urnebesan :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Imala sam u shopu na Etsyju nakit (nevezan uz PJ ikonografiju) s nazivima listinga od par rijeci iz pojedinih pjesama pa sam to promijenila, upravo da netko ne pomisli da preko tudjih ledja pokusavam zaraditi lovu. )
    Iva: e, da, to je jedino kaj ja priznajem pod eventualno krsenje autorskih prava tj. neovlasteno koristenje necijeg autorskog djela...ali to je samo opis majice ili nakita, a ne nesto sto ste koristili otisnuto na vasem dizajnerskom djelu... What's next...kaj bumo dobili svi koverte doma zbog statusa na FB u kojima ih citiramo...jeeez...

    Ne znam, bas me to ljuti...sad smo trenutno na poslu u situaciji da nas netko tuzi da smo mu se ogrijesili u autorska prava (tj. ne mi nego neki drugi dizajner koji je nama prodao "svoj" rad, koji neodoljivo podsjeca na rad kolege, ali je puno vise sexy tuziti nas nego kolegu dizajnera ;)) i tu sam fakat totalno na strani originalnog autora... Ali kad netko napise da ga je za stvaranje nekog dizajna inspirirala neka pjesma to brijem da fakat nije kradja i otimacina...a ja radim u drzavnoj upravi, so I should know kaj je kradja i otimacina... :D:mrgreen:

    Ha nista, sad budemo Igorove majice nosili u ilegali... 8-)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Ha nista, sad budemo Igorove majice nosili u ilegali... 8-)
    Nece nas pustati na koncerte u njima :mrgreen:

    Ma ja vjerujem da je sve ok dok nije aktivnost koja donosi profit :)
    Super je sloziti majicu i pokazati je tu na forumu, napraviti koju za frendove i tako... Kad stavis na komercijalni prodajni site i istaknes cijenu za istu, to je druga prica... Cak i kad ideju ne pokrecu komercijalni motivi. Opet, okrutan poslovni svijet...

    Tko ga sisa, srecom, ne moze ti to uskratiti radost dizajniranja i izrade :mrgreen:
  • grudicegrudice Posts: 211
    _annie_ wrote:
    A kad smo kod fonoteke, opet moramo trositi, kanadski bootlezi su u goodsima :D
    Testirao sam onaj analogni kod za besplatan bootleg i funkcionise cak i na kanadskim. Super! Sad samo treba odluciti koji uzeti :)
  • zagizagi Posts: 414
    mijenjam sad programe, i slucajno naletim na even flow na vh1classicu, ah ta energija i mladost, zasto nisam rodena 20g prije :cry:
    zatim pismo Hard To Imagine sa onim Philip Glass melodijom ispod...da se rastopiš....itd.
    predivan dio, da suzu pustis

    a kad sam vec kod energicnih stvari ste vidli onaj porch-del mar, dobro da je ed jos ziv. a fora mi je i onaj njihov football u sobi :lol:
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja moram skruseno priznati da cekam vikend da odgledam maratonski sve u komadu :)

    što vas naravno ne treba spriječiti da pišete svoje dojmove, samo dajte, gušt je znati što me sve lijepo čeka preksutra :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Zagi, taj disc 3 mi je ostao za pogledat. i drugi dio drugog disca VECERAS :)
    PJ20 na vinilu? Gledam al mislim si, prvo trebam narucit sam cd :roll: :mrgreen:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.