Pearl Jam in Zagreb!

1696697699701702860

Comments

  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Alo što ste se svi raspisali, nema me pola dana a ovdje ludilo ;):lol:

    Pozdrav Ana-RKA ;) meni je žena iz Rijeke, motor sam kupio u Rijeci, sin mi se rodio u Rijeci ali sad ga šaltam na gospara :lol::lol::lol: pa je u kući uvijek natezanje "što da" i "đe, đesi" :lol::lol:

    Što se tiće turneje nema objave još 5 dana najmanje što vam je...to su oni samo htjeli da svi obnove membership :lol: ne mogu vjerovati da ljudi skaču po F5 radi objave, totalna nebuloza :shock:

    ajde opusti te se malo ;)
    :D:D:D "štA da?" :)))))))
    Pozdrav! :)
    Evil Little Goat
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Pozdrav Ana, ima nas jos tu iz RKA, osim ovih s Kastva. :mrgreen:

    e i ja sam prvi tomos kupio u rijeci :!:

    anyway, i meni je pocela ici ova histerija na zivce, vec su poceli plivati datumi turneje koji nemaju nikakve podloge osim pukih nagadanja i zelja fanova. ili sam nesto propustio :?: uglavnom, panika totalna, take a bottle drink it down. bit ce, bit ce, ali ova histerija je kontraproduktivna. ne b se cudio da su vec i aviokarte neki rezervirali. :lol:
    Death or glory!

  • zagizagi Posts: 414
    hej ana! :wave: evo da te i sluzbeno pozdravim :D
    inace, vidjeh na onom tweet threadu da joj pise rijeka za lokaciju pa joj rekoh da nam se ovdje pridruzi.

    znaci, vecina vas ide u berlin!? morat cu i ja. razmisljam i o amsterdamu, ali vidjet cu jos - jos uvijek student i tako to (al odbrojavam :lol: ) pa cu vidjet kako s parama i ostatkom ljeta

    kolko sam skontala, dat ce se naci 10c karta za amsterdam ako se kojim slucajem u meduvremenu odlucim?

    i jedna zamolba, bi me netko dobro obavjesten o svim ovim stvarcicama mogao dodati na fejs ili nekaku mailing listu,ako nije problem? :?: jest da visim dosta ovdje, nekad moram i uciti :lol: pa ovako prije saznam
  • Kako da te dodam(o)? Name, please. Mozes mi se javit u inbox ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zagizagi Posts: 414
    evo dodala sam te, tnx
    ma ja sam citala tweet topic i vidjela da pise ispod imena lokacija rijeka, pa joj poslal pm da nas ima jos (za slucaj da nije vidjela topic) pa ako hoce nek nam se pridruzi
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Rijeka wrote:
    Pozdrav Ana, ima nas jos tu iz RKA, osim ovih s Kastva. :mrgreen:
    e i ja sam prvi tomos kupio u rijeci :!:
    :wave: :) i LOL za tomos! XD
    Rijeka wrote:
    take a bottle drink it down. bit ce, bit ce, ali ova histerija je kontraproduktivna. ne b se cudio da su vec i aviokarte neki rezervirali. :lol:
    ROTFL :lol:
    zagi wrote:
    hej ana! :wave: evo da te i sluzbeno pozdravim :D
    :wave: :)
    Cek, jeste vi frendice inace ili? ILi sam ja nes krivo skuzila... :?
    Nene, ne poznamo se mi... Nego me zagi vidila u Porchu, skuzila da sam iz cro i rekla da vi tu postojite. :)
    Evil Little Goat
  • Čitam, listam po forumu...kad ugledam listu "WHO IS ONLINE" ja, Domagoj i još jedan :lol::lol:
    Ne sječam se kad je ovako prazno bilo u normalno doba :shock:

    Domagoj javi se, javi se :lol::lol:

    evo dok sam napisao ovu poruku Domagoj je nestao.

    Vrati se, vrati se....






    kad će više ova objava... :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Dobrodošlica Ani Riječkoj i iz Samobora. :D Sad si nas izbacila iz ravnoteže, pod hitno nam treba još jedna, Iva no. 3 :lol:
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    :wave:
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    anyway, i meni je pocela ici ova histerija na zivce, vec su poceli plivati datumi turneje koji nemaju nikakve podloge osim pukih nagadanja i zelja fanova. ili sam nesto propustio :?: uglavnom, panika totalna, take a bottle drink it down. bit ce, bit ce, ali ova histerija je kontraproduktivna. ne b se cudio da su vec i aviokarte neki rezervirali. :lol:

    a meni je to sve zabavno sve dok ne zabrijem na F5 dok je zec jos u sumi..

    nego, ako nekome treba: http://i43.tinypic.com/2iucm7l.jpg?mid=5499 :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    meni je isto zabavno. ponekad. :D a nekad mi je ono, dodes nakon 5-6 sati do interneta, cijeli pit bruji o nekakvoj turneji, manicno provrtim pol foruma pa skuzim da ne znam nis vise nego prije 3 dana. tada nastupa onaj rage guy. :mrgreen:
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    meni je isto zabavno. ponekad. :D a nekad mi je ono, dodes nakon 5-6 sati do interneta, cijeli pit bruji o nekakvoj turneji, manicno provrtim pol foruma pa skuzim da ne znam nis vise nego prije 3 dana. tada nastupa onaj rage guy. :mrgreen:

    nemoj nikome reci da sam danas isao na trcanje s mobitelom da slucajno ne propustim neki mail, vrisak upomoc ili nesto :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    Gordan: Dobrodošlica Ani Riječkoj i iz Samobora. :D Sad si nas izbacila iz ravnoteže, pod hitno nam treba još jedna, Iva no. 3 :lol:

    :lol: he, dobar, ali imamo ivu3 u vidu gosparke nikine... hehehe...

    nego, ana3, dobro nam došla! kaj si rođena 21.12? ja sam malo frik i na horoskope pa odma računam... ali tak i tak je smak svijeta na taj datum slijedeće godine pa nema veze... glavno da još jednom do tada dodju do ovih krajeva! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljo wrote:

    nego, ako nekome treba: http://i43.tinypic.com/2iucm7l.jpg?mid=5499 :oops:

    LOL :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Upravo mi stigli bootlići, znaći danas ne moram se misliti što ću slušati ;)
    Gordane, što si ti uzeo na kraju; download ili cd??

    p.s.
    znaš da nema Come Back iz Edmontona da su je skinuli :twisted:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Upravo mi stigli bootlići, znaći danas ne moram se misliti što ću slušati ;)
    Gordane, što si ti uzeo na kraju; download ili cd??

    p.s.
    znaš da nema Come Back iz Edmontona da su je skinuli :twisted:
    Gordan: Ja sam kao i ti, stara garda, pa sam uzeo cd verziju. Nego, jesi li već poslušao Edmonton? Znam da Come Back nije bio u download verziji, ali sam se nadao da bi možda mogao bit na cd-u. Meni još nisu stigli, ali sam ih i kupio kasnije. A nije mi stigao ni BK Buenos Aires grrrr :evil:
  • masnimasni Posts: 1,657
    mogle bi to dobre duse jednom kad se skupe svi ti bootovi uploadat negdje na dropbox :)

    offtopic.. ste culi obrade od male birdy.. sad ima 15 godina i snimila prvi cd s obradama..
    http://www.youtube.com/watch?v=cEplGZ_M ... re=related

    edit: jos jedna obrada nationala u izvedbi mumforda.. kakav combo..
    http://www.mtvhive.com/artist/mumford_a ... _unplugged
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie_ wrote:
    Upravo mi stigli bootlići, znaći danas ne moram se misliti što ću slušati ;)
    Gordane, što si ti uzeo na kraju; download ili cd??

    p.s.
    znaš da nema Come Back iz Edmontona da su je skinuli :twisted:
    Gordan: Ja sam kao i ti, stara garda, pa sam uzeo cd verziju. Nego, jesi li već poslušao Edmonton? Znam da Come Back nije bio u download verziji, ali sam se nadao da bi možda mogao bit na cd-u. Meni još nisu stigli, ali sam ih i kupio kasnije. A nije mi stigao ni BK Buenos Aires grrrr :evil:

    Nema je, momci nisu htjeli da bude na cd, kasnije sam gledao snimak na youtube i fakat su je zeznuli pogotovo Mike ali sve jedno to nije razlog da se skine, to i jest fora ovih bootlega da sve ostane kako je.

    BK nije ni meni stigao ali to je očekivano, spor je sa shippingom, nadam se sljedeću sedmicu, got to frame that bitch ;):lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Nema je, momci nisu htjeli da bude na cd, kasnije sam gledao snimak na youtube i fakat su je zeznuli pogotovo Mike ali sve jedno to nije razlog da se skine, to i jest fora ovih bootlega da sve ostane kako je.

    Gordan: Juuuuhuuuuu i meni su stigli. Mislim, ok sjebali su Come Back, ali zašto na to ne bismo gledali kao na još jednu verziju te pjesme. Uostalom, Eddie je većinu toga izvukao glasom. Kad ću si skidat cd-ove u iTunese, skinut ću Come Back s YouTubea i moj će bootleg imat Come Back. Eto vam ga sad. :twisted:

    EDIT: Ovi iz Kufale su genijalci. Na naljepnicu koja ide na kovertu stavili su da je "gift" i da je vrijednost 3 $! Pa nek' onda netko naplati carinu na to! :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    mogle bi to dobre duse jednom kad se skupe svi ti bootovi uploadat negdje na dropbox :)

    offtopic.. ste culi obrade od male birdy.. sad ima 15 godina i snimila prvi cd s obradama..
    http://www.youtube.com/watch?v=cEplGZ_M ... re=related

    edit: jos jedna obrada nationala u izvedbi mumforda.. kakav combo..
    http://www.mtvhive.com/artist/mumford_a ... _unplugged

    Gordan: Birdy je odlična, ali za ovu pjesmu, IMHO, trebaš muški glas. Kaj se tiče Mumforda, malo si me doveo u zabludu s linkom. :D Već sam se počeo preispitivati, znam li ja kak zvuči England? Ako slijedite link, England se zapravo skriva pod pseudonimom The Cave :mrgreen: Malo su ga zeznuli ovi s MTV-ja. F..k MTV! kao što bi rekao Eddie :lol: Mumford i sinovi su mi o-dli-čni!
  • grudicegrudice Posts: 211
    Kaze IOW zvanicno: Hold on to your hats people- another IOW2012 announcement tomorrow morning at 8am - the Saturday night headliner and more...

    Tako da cemo ujutro znati jesu li tamo ili nisu. Volio bi da jesu jer im je Line-Up boli glava a opet ne bi to volio jer ne bi isao. :?

    A i sva ova prica oko Skandinavije mi nije nikako jasna iz strateske perspektive. Pa sta ce ovamo dolaziti kad se niko nije pokazao zainteresovanim cak ni projekciju PJ20 filma da radi. Nista ne kontam. Al nije da se zalim :)
  • Igore, mislim da nema brige, moglu bi doc malo i kod vas u Svedsku. A za ovaj Isle of Wight mi se sve vise cini da ce bit nekako. Kako do tamo doc? Preplivat kanal? :mrgreen:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    evo ga:

    http://www.pearljam.com/news/pearl-jam- ... eanuk-tour

    :)

    vidi, glasine su bile tocne ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Evo nas! Ja bih sve osim ne znam cega... Haha. Cijeli Isle ili cijeli werchter?..
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljo wrote:
    evo ga:

    http://www.pearljam.com/news/pearl-jam- ... eanuk-tour

    :)

    vidi, glasine su bile tocne ;)

    Oh Shit.............. :o :P


    Što sad :o
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Evo nas! Ja bih sve osim ne znam cega... Haha. Cijeli Isle ili cijeli werchter?..

    Imamo 5 dana za odlučit....volio bi da je više :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Hahaha. Ja bih sve osim ovog Arrasa. Nekako mi je malo previse oba festivala i IOW i Werchter, al mislim da bi bilo super...samo ne znam tkoje toliko lud... Ma ima nas, ima. Ovi solo shows so MUST pogotovo Berlin!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • grudicegrudice Posts: 211
    :crazy: O jeeeeeeeeeeee!!!

    Eto vas kod nas! :D
  • grudice wrote:
    :crazy: O jeeeeeeeeeeee!!!

    Eto vas kod nas! :D
    Ja bih i gore dosla al moramo vidjet koliko je izvedivo. Brijem da ce se ekipa organizirat pa nekako masovno krenut... Kombi, auto, jet ... :mrgreen:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Nema druge nego opljackat kakvu banku. 8-) :x
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.