Pearl Jam in Zagreb!

1691692694696697860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    mene ovaj deluxe malo razočarao.

    apsolutno se slažem s nikom, ja bih više njihove priče, a manje nastupe uživo.

    a drugo, što me je već iživciralo nakon gledanja u kinu, to je da opet, u ovih par sati ekstra materijala, uopće nema no codea.
    fakat ne kužim.
    jel' stvar u tome da bend ne voli taj album, jel' stvar u tome da cameron crowe ne voli taj album, ili sam ja samo paranoična i istina je da nema snimljenog iskoristivog materijala iz te faze?
  • elcielo wrote:
    mene ovaj deluxe malo razočarao.

    apsolutno se slažem s nikom, ja bih više njihove priče, a manje nastupe uživo.

    a drugo, što me je već iživciralo nakon gledanja u kinu, to je da opet, u ovih par sati ekstra materijala, uopće nema no codea.
    fakat ne kužim.
    jel' stvar u tome da bend ne voli taj album, jel' stvar u tome da cameron crowe ne voli taj album, ili sam ja samo paranoična i istina je da nema snimljenog iskoristivog materijala iz te faze?
    Ne, nema ga, Ana. Istina. :( I mene to cudi i rastuzuje. Samo su ga spomenuli onako usput... :? :cry:
    I ja bih isto vise price njihove. Citam opet sinoc knjigu i svako malo za neki datum napisu samo crticu kao ta i ta pjesma je izvedena prvi put od ne znam koje godine. Who gives a fuck??? Dajte mi nesto konkretno, ako me zanimaju pjesme, ici cu po netu trazit statistiku ili pitat ovdje znalce :mrgreen: Fakat mi je cudno pisano. Ima super prica od clanova benda, ali ne kuzim zasto su u knjizi neke stvari preskocene. No Code je opisan, recenzija na kraju poglavlja, al isto manje nego ostali albumi. :?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zagizagi Posts: 414
    hh, a jbg, sorry na spoilerima, suzdrzavam se jos od proslog utorka, a sad sam vidjela da je netko komentirao DVD pa rekoh smijem i ja :D

    a sto se tice nedostatka novi nevideni videa, to sam komentirala jos nakon filma, tako da sad nisam pretjerala s ocekivanjima. ali dobro, ima par snimki i intervjua nakon samog filma i na ovom 3dvd-u koji su novi i ovi bonusi su mi super. a uz 2 dvd gotovo da i netreba soundtrack na cd-u
  • I evo ga zadnji poster ove godine, što ću sad radit :cry:

    http://www.kentaylor.com.au/

    Ken je master u ilustraciji i vidi se, ispunio je sva očekivanja i grandiozno završio ovu godinu super postera.........a znam što ću sad radit barem par dana, slagat top liste postera na porchu ;):lol::lol::lol:

    Set lista je isto mrak, must bootleg!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    I evo ga zadnji poster ove godine, što ću sad radit :cry:

    http://www.kentaylor.com.au/

    Ken je master u ilustraciji i vidi se, ispunio je sva očekivanja i grandiozno završio ovu godinu super postera.........a znam što ću sad radit barem par dana, slagat top liste postera na porchu ;):lol::lol::lol:

    Set lista je isto mrak, must bootleg!!

    znam da bogohulim, ali meni je kod ovog postera najbolji format... malo za promjenu... sam poster mi je premracan i ne bi ga imao doma na zidu... i fora mi je ovaj kicasti rub :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    I evo ga zadnji poster ove godine, što ću sad radit :cry:

    http://www.kentaylor.com.au/

    Ken je master u ilustraciji i vidi se, ispunio je sva očekivanja i grandiozno završio ovu godinu super postera.........a znam što ću sad radit barem par dana, slagat top liste postera na porchu ;):lol::lol::lol:

    Set lista je isto mrak, must bootleg!!

    Gordan: Što bi rekao Bare - "mrak... mrak, braćo i sestre"! :lol: Format je genijalan, mislim da bi nam idealno legao na stup u potkrovlju. Ptice su obilježile Južnoameričku turneju, ima ih cijelo jato. :mrgreen: Od bootlega svakako BA, za ostalo ćemo vidjeti. Kad će više "naš" kanadski dio bootlega...
  • Report.
    Opet nisam normalna. Gledala sam PJ deluxe do kasno u noc..i onda jos pratila dio setliste iz Mexica :roll: :oops: :mrgreen: Kad sam skuzila koliko je sati, isla sam spat...
    Sinoc na CSI: NY zvuci the Fixer :mrgreen: Bas lijepo cut PJ dok gledas jedno od omiljenih serija. ;)
    Opet PJ overload ovdje.

    I da, jos jednom primijetih-NEMA NO CODE-a ni na trecem discu! Pjesme su vise manje kronoloski poslozene, ali opet nema nis iz No Code-a! U cemu je caka, ne kuzim?

    Gledala sam i dodatke, stvarno onaj Porch Del Mar...koji ludjak Ed! A to mu nije bilo ni prvi ni zadnji put da nesto tako izvodi i da se skoro ubio! Da sam ja s njim u bendu, bila bih ga natukla nakon takvih pizdarija! :mrgreen::lol:8-)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Da, format ovog postera je super, kičasti rub je odličan, clasic Taylor ;) lettering Pearl Jam je prva liga, boje prekrasne ima malo Meksički mitski štih, meni je na ovoj turneji na drugom mjestu...silver medal ;)
    BTW jedva čekam variant da vidim ;)

    Ipak Klausen Buenos Aires je pravo savršenstvo IMO: sharp, bold, perfect

    http://i112.photobucket.com/albums/n176 ... es2011.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Da, format ovog postera je super, kičasti rub je odličan, clasic Taylor ;) lettering Pearl Jam je prva liga, boje prekrasne ima malo Meksički mitski štih, meni je na ovoj turneji na drugom mjestu...silver medal ;)
    BTW jedva čekam variant da vidim ;)

    Ipak Klausen Buenos Aires je pravo savršenstvo IMO: sharp, bold, perfect

    http://i112.photobucket.com/albums/n176 ... es2011.jpg
    Ej, Niko, zanima me dal mislis sve postere uokvirit ili? Znam da ih imas jako puno pa me zanima dal ces ih mijenjat na zidu ili kako... Ja ih nemam sve od koncerata na kojima sam bila (fali mi jedan) al imam ih par na kojima nisam bila... Tako sad gledam da DC Klausen reaper vrijedi dosta i neki tip nudi No Code i Yield vinile za njega :mrgreen:8-) Tempting. Nemam pojma dal cu ga ikad stavit na zid, vinile bih jednog dana voljela sve skupit i nabavit record player...jednog dana. :roll: :mrgreen: Sto ti mislis? Isplati li se to mijenjat?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zagizagi Posts: 414
    Opet nisam normalna. Gledala sam PJ deluxe do kasno u noc..i onda jos pratila dio setliste iz Mexica :roll: :oops: :mrgreen: Kad sam skuzila koliko je sati, isla sam spat...
    hehe, tako to ide, odradis nocnu, odes malo surfat i da vidis onda kakve pjesme pises :lol:

    poster-DIVAN, mozda mi je i najbolji s turneje. format, rub, slova, boje, atmosfera, detalji-bas mi je sjeo
  • masnimasni Posts: 1,657
    Odličan indeed!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    poluofftopic..

    stigli pisi live dvd 2x2 :)
    kakvo devedisanje me čeka ovaj vikend :D

    poluofftopic je jer se ipak radi od DVDu :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Da, format ovog postera je super, kičasti rub je odličan, clasic Taylor ;) lettering Pearl Jam je prva liga, boje prekrasne ima malo Meksički mitski štih, meni je na ovoj turneji na drugom mjestu...silver medal ;)
    BTW jedva čekam variant da vidim ;)

    Ipak Klausen Buenos Aires je pravo savršenstvo IMO: sharp, bold, perfect

    http://i112.photobucket.com/albums/n176 ... es2011.jpg
    Ej, Niko, zanima me dal mislis sve postere uokvirit ili? Znam da ih imas jako puno pa me zanima dal ces ih mijenjat na zidu ili kako... Ja ih nemam sve od koncerata na kojima sam bila (fali mi jedan) al imam ih par na kojima nisam bila... Tako sad gledam da DC Klausen reaper vrijedi dosta i neki tip nudi No Code i Yield vinile za njega :mrgreen:8-) Tempting. Nemam pojma dal cu ga ikad stavit na zid, vinile bih jednog dana voljela sve skupit i nabavit record player...jednog dana. :roll: :mrgreen: Sto ti mislis? Isplati li se to mijenjat?

    Nisam expert u vinilima, ne znam koliko oni vrijede, to trebaš provjeriti, pitati možda Mateja(SLO) on ih skuplja, vjerovatno zna koliko No Code i Yield vrijede.
    Sad su tu dvije važne stavke; da li su vinili otvoreni (tu može biti svašta) ili zatvoreni koji sigurno vrijede puno više.
    Ti sa druge strane imaš 1st. edition - vrijednost oko 200$ (moraš naglasiti kad trejdaš da nije AP (znaći da nije potpisan od strane umjetnika) i u kakvom je stanju. Predpostavljam da je u tubi cijelo vrijeme. Ako je tako nemoj to naglašavati jer dosta poster frikova to baš i ne voli, oni smatraju MINT condition kad je spremljen u ladici u prostoriji u kojoj se ne puši :lol::lol: (bez zajebancije)

    Uglavnom oko ne želiš taj poster a puno više bi željela LP onda se trejdaj, zašto ne samo prvo provjeri vrijednost ploča i u kakvom su stanju.

    Na Lost Dogs thread-u možeš ponutiti trejd i tamo češ dobiti razne ponude i vidjeti da li je vrijednost jednaka, poštena itd. a imaš i listu poštenih članova sa kojima je poželjno poslovati.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Niko,nasla sam to na Lost Dogsima. Oba vinila su SEALED znaci da vrijede. Moj DC je flat vec neko vrijeme medju ostalim posterima. Razmislit cu pa vidjet,jakp dobar deal mi se cini... Hvala!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • grudicegrudice Posts: 211
    Niko,nasla sam to na Lost Dogsima. Oba vinila su SEALED znaci da vrijede. Moj DC je flat vec neko vrijeme medju ostalim posterima. Razmislit cu pa vidjet,jakp dobar deal mi se cini... Hvala!

    Meni isto zvuci kao fer deal. Prije par godina sam platio $55 za koristen (NM - near mint) ali Yield. No Code je uvijek bio skuplji. Mozda je jedno $70-90 otvoren (NM). Kako znamo nekoristeni su uvijek skuplji tako da je to tu negdje. Jedina stvar je da je puno ploca u prometu a da su koristene pa su resealed. Ali i to rade samo oni koji imaju jako, jako dobro ocuvane ploce i omote - tako da ti na kraju ispadne isto. Dobijes je maltene ko novu :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Priznajem, poster mi se jako svidja i ne bih se zalila da ga gg objeski na zid ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:
    Priznajem, poster mi se jako svidja i ne bih se zalila da ga gg objeski na zid ;)

    Gordan: Ženo, just say the word! :mrgreen: Niko, gdje se može kupiti ovaj Ken Taylor? Zlatnu medalju sam već pokupio, moram i srebrnu. Triba nešto stavit na stup. Samurajići su super, ali PJ je PJ! :D
  • _annie_ wrote:
    _annie_ wrote:
    Priznajem, poster mi se jako svidja i ne bih se zalila da ga gg objeski na zid ;)

    Gordan: Ženo, just say the word! :mrgreen: Niko, gdje se može kupiti ovaj Ken Taylor? Zlatnu medalju sam već pokupio, moram i srebrnu. Triba nešto stavit na stup. Samurajići su super, ali PJ je PJ! :D


    Mailing lista, brzo i čekaj obavijest. Ovo je shop koji prodava Ken Taylora ;) u svakom slučaju 10c će imati svoje kopije.

    http://www.postersandtoys.net/servlet/StoreFront
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Mailing lista, brzo i čekaj obavijest. Ovo je shop koji prodava Ken Taylora ;) u svakom slučaju 10c će imati svoje kopije.

    http://www.postersandtoys.net/servlet/StoreFront
    Gordan: Vidim da su mu ptice omiljen motiv, a baš voli ove uske i visoke formate. Ima stvarno dobrih uradaka taj K. Taylor, a ima i dobar glazbeni ukus ako je suditi po tome za koga je radio postere. :D
    Nego, ovo da će 10c imati svoje kopije znači da se valja strpiti, biti atento i pokupiti ga za 30 USD u Goodsima ili si nešto drugo želio kazati?
  • _annie_ wrote:
    Mailing lista, brzo i čekaj obavijest. Ovo je shop koji prodava Ken Taylora ;) u svakom slučaju 10c će imati svoje kopije.

    http://www.postersandtoys.net/servlet/StoreFront
    Gordan: Vidim da su mu ptice omiljen motiv, a baš voli ove uske i visoke formate. Ima stvarno dobrih uradaka taj K. Taylor, a ima i dobar glazbeni ukus ako je suditi po tome za koga je radio postere. :D
    Nego, ovo da će 10c imati svoje kopije znači da se valja strpiti, biti atento i pokupiti ga za 30 USD u Goodsima ili si nešto drugo želio kazati?

    Da imaš dvije opcije AP malo skuplje (uskoro) ili 10c kad bude ;)
    Još nakon Kanadske turneje pitao sam Santosa za 10c prodaju postera i rekao mi je da će ih biti kao i svaki put do sada (osim Ed-ovih)
    Navodno PJ20 posteri bili su skroz rasprodani na koncertima a ipak su se pojavili neki dan tako da nema razloga da ne bude i Kanadskih i SA postera uskoro.
    Ja sam zato namjerno propustio neke prodaje sad kao Ames itd. jer su cijena bila velika i shipping skup a nije mi bilo bitno da je AP ili potpisana verzija.
    U ovom slučaju ja hoću pokušati dobiti variant verziju ako bude (za sada je još nema) ako ne probat ću regular edition.

    evo par KT primjeraka izuženih ;)
    http://i159.photobucket.com/albums/t149 ... ogwai1.jpg

    http://i159.photobucket.com/albums/t149 ... 192312.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • ovako izgleda tapeta ovogodišnjih postera ;)

    PJposteri2011.jpg

    djeca gledaju crtiće na tv pa mi je dosadno :lol:

    Gordane...kad smo već kod izduženih formata kakav ti je Toronto 2 Munk One??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    citam sad jedan clanak na netu i krajickom oka skuzim nesto poznato :mrgreen:

    clank:
    http://www.bug.hr/vijesti/stize-89-incn ... 12384.aspx

    snimite fotku na kraju clanka i detalj pokraj palca :ugeek:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordane...kad smo već kod izduženih formata kakav ti je Toronto 2 Munk One??

    Gordan: Zgodno je vidjeti ovako sve postere na jednom mjestu. Meni je Toronto 2 totalno fora (slab sam na mooseove :D ), ali koliko vidim nije baš jako cijenjen kod poster maniacs, s obzirom da mu je cijena na expressobeansu samo 50 usd.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    citam sad jedan clanak na netu i krajickom oka skuzim nesto poznato :mrgreen:

    clank:
    http://www.bug.hr/vijesti/stize-89-incn ... 12384.aspx

    snimite fotku na kraju clanka i detalj pokraj palca :ugeek:

    Gordan: E, sokole, alaj imaš oko! :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    jučer popodne odvojio fino 4h i pogledao sve od prve do zadnje sekunde.. sto bi rekla sid, totalni overload..
    i taman gledam ta 4h i pitam se di su SA fanovi, ne mogu napravit dvd bez njih i onda boom.. black.. fljas..
    i 3 naše zastave sam uočio i neka poznata lica s njima :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Jeste li vidjeli hidden track na The Kids are Twenty???
    Of The Earth ;)

    Onaj snimak Bu$hleaguer iz Texsas je strašan...mene svaki put uhvate živci kad to čujem / vidim (sječam se kad je bilo priće ovdje o tome) ja ne mogu vjerovati da su ljudi masovno izlazili vanka iz protesta...ja bi ih ubio majke mi :twisted: :twisted: :twisted: zamisli da to naprave u HR sa maskom bilo koga...ma zaboli me k...
    sorry ali jebiga :roll:

    Gonna See My Friend je tako dobra stvar u živo....žašto je ne sviraju češće :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Jeste li vidjeli hidden track na The Kids are Twenty???
    Of The Earth ;)

    Onaj snimak Bu$hleaguer iz Texsas je strašan...mene svaki put uhvate živci kad to čujem / vidim (sječam se kad je bilo priće ovdje o tome) ja ne mogu vjerovati da su ljudi masovno izlazili vanka iz protesta...ja bi ih ubio majke mi :twisted: :twisted: :twisted: zamisli da to naprave u HR sa maskom bilo koga...ma zaboli me k...
    sorry ali jebiga :roll:

    Gonna See My Friend je tako dobra stvar u živo....žašto je ne sviraju češće :(
    A nazalost ce uvijek biti takvih koji su za Busha i kod nas onih koji su za HDZ. Glupani, al sta ces.
    Dobra je Of the Earth. To je iz Dublina snimka, ne? Pa vi ste skoro svi bili tamo! :o:D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zagizagi Posts: 414
    of the earth, ides! jedan od najboljih videa na kids are twenty, onako izblizu, vidis interakciju na stageu, bas fora. i da, ode žica :D
    bushleaguera sam gledala par put i fora mi je edova reakcija kao u cem je problem !?!?

    i nista ne komentirate o peppersima? jos nije godina pocela a vec lijepe vijesti
  • zagi wrote:
    of the earth, ides! jedan od najboljih videa na kids are twenty, onako izblizu, vidis interakciju na stageu, bas fora. i da, ode žica :D
    bushleaguera sam gledala par put i fora mi je edova reakcija kao u cem je problem !?!?

    i nista ne komentirate o peppersima? jos nije godina pocela a vec lijepe vijesti
    I don't care much about them...ali sto? Koje vijesti?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zagizagi Posts: 414
    pa ako je za vjerovati vecernjaku dolaze nam na ljeto. mi lajki :D
Sign In or Register to comment.