Pearl Jam in Zagreb!

1692693695697698860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    zagi wrote:
    pa ako je za vjerovati vecernjaku dolaze nam na ljeto. mi lajki :D
    Gordan: I ja sam čuo iz drugog izvora. I meni je drago, što zbog mene, što zbog moje Klare kojoj su RHCP jedan od najdražih bendova. Baš mi je rekla da ima četiri najdraža benda; uz RHCP tu su još PJ, U2 i HP. :D Već me pitala jesam li kupio karte :ugeek: . Ha, vidim da vas je ipak "zelo" što se filmova tiče. Malo mi je bilo bezveze čitati kak' niste baš nešto oduševljeni. Ne mislim da ne moramo biti totalno akritični samo zato što je u pitanju najdraži nam bend, ali puno mi se više sviđa kad pišete o onome što vam se svidjelo, a ne ono što vam je falilo. Svatko bi od nas vjerojatno na svoj način složio materijal s kojim je Cameron raspolagao. Mislim da nije puno "falija", ako uopće postoji takva kategorija kad je PJ u pitanju. :mrgreen:
    Kaj se knjige tiče, mogu se složit sa Sid da bi nešto poput romana bilo čitljivije, ali zamislite to ovako: pred sobom imate dnevnik koji su 20 godina pisali Ed, Stone, Jeff, Mike i nešto kraće Matt. Znam, oni bi to sigurno bolje napisali, ne bi se toliko bavili faktografijom, ali... Najveća vrijednost te knjige su fotke i izjave u kojima se da prilično dobro pročitati kako su se dečki s godinama mijenjali, evoluirali, a mogli ste saznati i odgovor zašto toliko dugo traju i zašto će nastaviti trajati: još nisu snimili ploču koju nitko ne želi kupiti. :mrgreen:
  • Ma da, slazem se, imas pravo. Samo pozitivne stvari ;) Zadnje vrijeme jesam malo prenegativna i krticna, al to neke druge sfere malo utjecu na to... :?
    Eto, meni su highlighti u filmu Edovo prisjecanje Singles MTV partyja i snimka kad se dere pijan FUCK YOU, FUCK MTV :mrgreen:
    Isto tako, Stone je car, vec spomenuto, al moram i ja rec. Ona gnjusna salica :roll: 8-),
    birth of NO i Grammy! :lol: To mi je najjace bilo u cijelom filmu.
    Od dodataka moram komentirat Edovu kucu ili onaj prostor gdje su mu sve te fotke... svi oni ludi zidovi, ko neki muzej i onaj fire pole :o Totalno ludo.
    Trebala bih jos jednom pogledat sve, al za to treba vremena... sva tri diska su jaaaaako dugacki za gledat u sutu. Al ne zalim se, drago mi je da su nam "poklonili" lijepi box set i brdo snimaka i njihovih misli.

    A da, skoro zaboravih, kad pricaju o Mamason kazeti i cijeloj povijesti i kad se Ed svega prisjeca... bas mi je nekako bilo toplo oko srca :oops: :)
    Cijela prica o nama, fanovima, i kad vidjeh neke poznate face koje komentiraju kako nas bend tretira kao niti jedan drugi, da su setliste i koncerti uvijek drugaciji, ljude poznate u prvim redovima, nasu zastavu par puta (Go team Cro) ;) ...sve mi je to donijelo osmijeh na lice i neizmjernu srecu i ponos sto sam jedna od tih, nas, fanova. I da je njima toliko stalo do nas gdje svaku priliku koriste da nam se zahvale pa su nam tako posvetili i jedan poseban disk u box setu. Tko to ima?

    Za kraj, ne znam tko je cuo tko nije, al evo linka za Ed interview prije Mexico City showa
    http://www.mediafire.com/?rcd4migao88undb
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    sve u svemu, sad kad me netko pita "pa dobro.. zasto ides na 2 koncerta?" ili "zasto ti je PJ najbolji bend?", samo mu mogu reć "odvoji si 4h i pogledaj ovo".. ako bude imao pitanja nakon toga, ne dolazim mu na slijedeći rođendan :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Novi Ken Taylor poster za National :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
    I almost shit my pants :D

    http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 4246_n.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Novi Ken Taylor poster za National :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
    I almost shit my pants :D

    http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 4246_n.jpg

    Gordan: Vauuu... Tako mi Neptuna i Posejdona zajedno. :mrgreen: To bi si ja zakeljio na strop da ga mogu gledat iz ležećeg položaja. :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Hej Niko, pa što ne reče da su izašli kanadski bootlezi, nego ja sam to moram pronaći! :D Što napraviti? Digitalni download ili CD, pitanje je sad? Čekanje ili odmah danas uživanje i ponovno proživljavanje proživljenog? Uf, uf...
  • _annie_ wrote:
    Gordan: Hej Niko, pa što ne reče da su izašli kanadski bootlezi, nego ja sam to moram pronaći! :D Što napraviti? Digitalni download ili CD, pitanje je sad? Čekanje ili odmah danas uživanje i ponovno proživljavanje proživljenog? Uf, uf...

    Sad sam došao doma i ugledao Can bootleg-e i naravno sva 4 naručio u cd formatu odmah, ja sam više materijalni tip nego digitalni volim opipati stvari :P :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Kako potrošiti hrpu para :lol::lol:

    http://www.youtube.com/watch?v=KX-v8kC-8n4

    ovi su gori od Talijana :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Predivan poster. Prodaja je vec bila?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Predivan poster. Prodaja je vec bila?

    Ne nije, nakon PJ Mexico prodaje a ni to se još ne zna kad je....nestrpljiv sam :P
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    dobar je video. imaju mota za biznis okrenuti, cak imaju i dizajna dobrih, sto ne mogu rec za 10c u zadnje vrijeme. :lol:

    Bas sad malo bacio oko na goods sekciju, htjedoh si uzeti neku majicu s kapuljacom bezveze. Fali mi malo robe. A ovi dizajni su prelosi. I jos k tome na ama bas svaki hoodie nakelje nekakav banner preko cijelih ledja. Prelose i ruzno. Jedino mi je ovaj monkeywrench records hoodie prihvatljiv, malo cu kontemplirat pa vjerojatno kupit.
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    danas je 176. rođendan Mark Twaina (jel on jos ziv???) ;)

    google je to obiljezio na sebi svojstven nacin, a to me podsjetilo na divan PJ poster iz Justin Hampton radionice sa Mark Twain temom:

    http://www.justinhampton.com/PearlJamHartford.html

    ujedno bih iskoristio priliku cestitati rođendan Lazi Goluži ovog foruma... pusa Sniše! :)


    a oni meksikanci su jaci i od talijana kaj se tice mercha... nisam mislio da cu to ikada reci... :P
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    danas je 176. rođendan Mark Twaina (jel on jos ziv???) ;)

    google je to obiljezio na sebi svojstven nacin, a to me podsjetilo na divan PJ poster iz Justin Hampton radionice sa Mark Twain temom:

    http://www.justinhampton.com/PearlJamHartford.html

    ujedno bih iskoristio priliku cestitati rođendan Lazi Goluži ovog foruma... pusa Sniše! :)


    a oni meksikanci su jaci i od talijana kaj se tice mercha... nisam mislio da cu to ikada reci... :P

    Gordan: Hej Sniše, pridružujemo se čestitkama. Da sam bar saznao ranije, naručio bih ti nešto u phoneboxu. :mrgreen::lol:
    Zakon je u Meksiku prilično fleksibilan ili je policija prezaposlena ratom s narko-kartelima. Bilo bi zanimljivo vidjeti koliko košta ta roba.
    MT based poster rules!
  • masnimasni Posts: 1,657
    stvarno :shock: na količinu mercha.. siguran sam da nije skupo, šta ovaj iz prvog reda zna da je onaj tamo iz šestog reda spustio cijenu :D
    našlo bi se materijala sigurno..

    poster za national je wow!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Pitam se za koga li je bio naručen onaj In Hiding koji je ispao iz phoneboxa, ali je pušten oko 10.23 na 101. :lol:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Oni stižu! :D
    goodsi.th.jpg
  • grudicegrudice Posts: 211
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

    Dosao napokon i nama na sjeveru dugo ocekivani PJ20 Deluxe! O jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaah! Pravo iz San Bernandina u nase sanduce, bez carine i ostalih priloskih odredbi za odugovlacenje.

    Volim pakovanje! Volim miris! A i cini mi se da mi vec krecu suze :shock: sta ce tek biti kad budemo ovo cudo od filma gledali? :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    grudice wrote:
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

    Dosao napokon i nama na sjeveru dugo ocekivani PJ20 Deluxe! O jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaah! Pravo iz San Bernandina u nase sanduce, bez carine i ostalih priloskih odredbi za odugovlacenje.

    Volim pakovanje! Volim miris! A i cini mi se da mi vec krecu suze :shock: sta ce tek biti kad budemo ovo cudo od filma gledali? :D

    Gordan: Znači sljedećih par dana si neupotrebljiv za vanjski svijet. :lol:
  • _annie_ wrote:
    Gordan: Oni stižu! :D
    goodsi.th.jpg

    Snimio situaciju ;) u čeki sam ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Gordan: Oni stižu! :D
    goodsi.th.jpg

    :) vec nekoliko dana stoji taj link sa praznom stranicom iza :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ako vam ne dostaje neki paket...evo gdje je zapelo

    LOL
    http://www.youtube.com/watch?v=uxX1kA-n ... tu.be&t=8s

    (ukrao sam snimku sa porch-a za one koji ne surfaju tamo ;) )
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Damn, ja imam listu sto moram narucit od muzike a ovi jos postere moraju dat van... :roll: :lol::mrgreen:
    Eto, slusala sam danas Yield dok sam pjesacila na posao i ova pjesma mi je uvijek bila draga...danas malo vise.
    http://www.youtube.com/watch?v=DXSNR6wTY00
    Kaze statistika da su je svirali samo 13 puta, sto znaci, Sid, radi novi sign za sljedecu turneju. Ovo je request! ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Damn, ja imam listu sto moram narucit od muzike a ovi jos postere moraju dat van... :roll: :lol::mrgreen:
    Eto, slusala sam danas Yield dok sam pjesacila na posao i ova pjesma mi je uvijek bila draga...danas malo vise.
    http://www.youtube.com/watch?v=DXSNR6wTY00
    Kaze statistika da su je svirali samo 13 puta, sto znaci, Sid, radi novi sign za sljedecu turneju. Ovo je request! ;)
    Gordan: To je bio jedan od dva koncerta koja sam izabrao kao bonus za Backspacer. :D Drugi je Boston od prošle godine.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    _annie_ wrote:
    Gordan: Oni stižu! :D
    goodsi.th.jpg

    :) vec nekoliko dana stoji taj link sa praznom stranicom iza :)
    Gordan: Kao i obično, kasno palim :lol: ko Golf dizel na Bjelašnici u cičoj zimi :lol:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ako vam ne dostaje neki paket...evo gdje je zapelo

    LOL
    http://www.youtube.com/watch?v=uxX1kA-n ... tu.be&t=8s

    (ukrao sam snimku sa porch-a za one koji ne surfaju tamo ;) )
    Gordan: Baš me zanima koliko im je dugo trebalo za izgradnju ovog perpetum mobila. Čovjek bi pomislio da u ovo doba darivanja imaju puno više posla, a ne da im se jedan paket vrti na traci više od tri minute bez da ga pogurne neki drugi :D
  • _annie_ wrote:
    Gordan: Oni stižu! :D
    goodsi.th.jpg

    Uuuuuuuu, zakon! Moram nafilat devizni... :mrgreen:
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ima li nekog tko bi ovo volio imat doma na zidu? :mrgreen:
    scaled.php?tn=0&server=576&filename=na3o.png&xsize=640&ysize=640
  • zagizagi Posts: 414
    ajme, predobro!!!! tko potpisuje to divno djelo?
    Eddie je ispao odlicno
  • _annie__annie_ Posts: 980
    zagi wrote:
    ajme, predobro!!!! tko potpisuje to divno djelo?
    Eddie je ispao odlicno
    Gordan: Autor(ica) nepoznat(a). Radi se o muralu u Torontu koji se pojavio prije tjedan dana. Ima priča na Porchu.
  • zagizagi Posts: 414
    u svakom slucaju predivno! mislim da bi svatko od nas nasao prazan zid za tako nesto, ili ga stvorio po potrebi :lol:
Sign In or Register to comment.