Pearl Jam in Zagreb!

1689690692694695860

Comments

  • Original je ljepsi. Samo neka oni daju u prodaju onog leoparda iz Sao Paola 8-)

    Btw, slusam Toronto bootleg vec drugi dan zaredom. Super je! Koji zvuk, koje pjesme, energija...ma sve znate. Ali Once! Odlicna verzija! Ej Niko, ja nemam obican dvd tako da sam PJ 20 samo jednom do sad pogledala :( Jedva cekam deluxe jer cu valjda 3 dana gledat sve dvd-e!

    Sad sam malo čitao o tomu Toronto 9/11 bootlegu, vidim da ekipa šizi na Kafula jer navodno neće bit cd-a, ne može se slušat u Kanadi???
    Ne kontam u čemu je problem, imaju neku eskluzivu za google, što je to??
    Pokušao sam kliknutu na link facebook-a ali i meni govori da nije za našu državu???

    Gdje si ti Sid skinula taj bootleg??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • btw, evo još jedne majice za kupit ;):lol:

    http://amesbrosshop.com/

    I like :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Original je ljepsi. Samo neka oni daju u prodaju onog leoparda iz Sao Paola 8-)

    Btw, slusam Toronto bootleg vec drugi dan zaredom. Super je! Koji zvuk, koje pjesme, energija...ma sve znate. Ali Once! Odlicna verzija! Ej Niko, ja nemam obican dvd tako da sam PJ 20 samo jednom do sad pogledala :( Jedva cekam deluxe jer cu valjda 3 dana gledat sve dvd-e!

    Sad sam malo čitao o tomu Toronto 9/11 bootlegu, vidim da ekipa šizi na Kafula jer navodno neće bit cd-a, ne može se slušat u Kanadi???
    Ne kontam u čemu je problem, imaju neku eskluzivu za google, što je to??
    Pokušao sam kliknutu na link facebook-a ali i meni govori da nije za našu državu???

    Gdje si ti Sid skinula taj bootleg??
    Scrollaj malo natrag, link sam stavila, nadam se da jos radi. ;)
    Haha, opet poster-majice. Koji biznis, bemu misa!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Sad sam malo čitao o tomu Toronto 9/11 bootlegu, vidim da ekipa šizi na Kafula jer navodno neće bit cd-a, ne može se slušat u Kanadi???
    Ne kontam u čemu je problem, imaju neku eskluzivu za google, što je to??
    Pokušao sam kliknutu na link facebook-a ali i meni govori da nije za našu državu???

    Gdje si ti Sid skinula taj bootleg??

    Mislim da ce bootovi biti dostupni preko 10C, vec su otvorili section u goodsima za kanadske..taj Toronto je trenutno dostupan dzabe kao dio launcha novog Googleovog servisa, a koji je zasad US only pa se ekipa buni jer ga ne mogu slusat, ali mislim da ce ic i preko 10C standardno...

    E i btw dosao nam PJ20 deluxe! :mrgreen: Anica, stavi peć one cookiese, ti Gabrovec smontiraj molim te stolnjak, a mi idemo skupit ekipu po gradu i kod vas smo za pola sata :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    E i btw dosao nam PJ20 deluxe! :mrgreen: Anica, stavi peć one cookiese, ti Gabrovec smontiraj molim te stolnjak, a mi idemo skupit ekipu po gradu i kod vas smo za pola sata :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
    nadamo se da niste uletjeli dok nas nije bilo :mrgreen:
    Nama jos nije dosao, kmeeeee
    I, kad se vidimo? :mrgreen: :ugeek:
  • masnimasni Posts: 1,657
    OH C'MON!
    hocu deluxeee
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    OH C'MON!
    hocu deluxeee
    I ja! :evil:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masni wrote:
    OH C'MON!
    hocu deluxeee
    I ja! :evil:

    I ja! :twisted: :twisted:

    Večeras Costa Rica show, prezadnji :cry:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masni wrote:
    OH C'MON!
    hocu deluxeee
    I ja! :evil:

    I ja! :twisted: :twisted:

    Večeras Costa Rica show, prezadnji :cry:
    :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    OH C'MON!
    hocu deluxeee
    I ja! :evil:

    I ja! :twisted: :twisted:

    Gordan: +2 :x :evil: :x
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    STIGAO!!!

    ijuuuuuuuuuuuuuu!
  • I meni stigao na frikin carinu, mamicu im njihovu :twisted: :twisted:

    Došla mi je i halloween majica, super je...broj 55 :lol::lol: :geek:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    I meni stigao na frikin carinu, mamicu im njihovu :twisted: :twisted:

    Došla mi je i halloween majica, super je...broj 55 :lol::lol: :geek:

    i kak ne bi čovjek šizio na hrvatsku carinu kad uopće nemaju transparentne kriterije za carinjenje.
    fakat ne kužim kako zagi i ja (zasada, vidjet ćemo što će biti s ostalima) prođemo bez naplaćene lipe, a ti nagrabusiš.
    niko, jel' se ima smisla žaliti?
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo, gledam the fans are alright, i ima jedan dio koji je napravljen ekskluzivno za sniha :mrgreen:
  • elcielo wrote:
    I meni stigao na frikin carinu, mamicu im njihovu :twisted: :twisted:

    Došla mi je i halloween majica, super je...broj 55 :lol::lol: :geek:

    i kak ne bi čovjek šizio na hrvatsku carinu kad uopće nemaju transparentne kriterije za carinjenje.
    fakat ne kužim kako zagi i ja (zasada, vidjet ćemo što će biti s ostalima) prođemo bez naplaćene lipe, a ti nagrabusiš.
    niko, jel' se ima smisla žaliti?

    Nažalost nema, po pravilima carine sve što prelazi 160kn vrijednosti oni imaju pravo opalit carinu, stvar je u tome što se u ZG gdje dnevno dolazi milijon paketa ljudi se neće zajebavati sa nekim dvd a kod mene vlada jedna jedna žena koja je jednom prilikom i svoju rodbinu odrala sa carinom a ja sam u njihovom uredu poznat kao Papa u Vatikanu, čim vide moje ime odmah trljaju ruke :lol::lol: nažalost :cry:

    Jedina fora za zaobići carinu (sa posterima u mojem sljućaju) je da pošiljka ide kao obićna tiskanica onda to njih nekako preskaće, samo što to ne mogu uvijek koristiti.

    Javit ću vam kasnije koliko sam platio namet u carini :twisted:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    drzim fige da ti ne naplate nista.
    al nema smisla, jer na paketu pise total value 29.00USD (barem meni) sto nebi trebali ocariniti. jedino ako ti je u istom paketu stigla i majca, pa je veca cijena
    jer ako tih 29$ treba cariniti, osjeckoj carini to nikako ne bi promaklo

    uglavnom, jako mi je drago sto vam napokon stize, bas me veseli i jedva cekam reakcije
  • I meni stigao na frikin carinu, mamicu im njihovu :twisted: :twisted:

    Došla mi je i halloween majica, super je...broj 55 :lol::lol: :geek:
    I meni carina poslala doma pismo da dodjem dole. Svesam im po spisku danas jebala,da mi prostite,al tek sutra idem dole. U PETAK,18.,je poslano iz Rijeke,a ja ga DANAS dobila u Kastvu. Ravno 10min da mi je netko donio doma. Idem sutra ujutro pa da vidim kolko moram platit. ljuta sam jako!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    Stigao! :)
    Samo obavijest o prispijeću pošiljke (koja riječ - prispijeću :))
    Nadam se da neće biti komplikacija sutra kad budem podizao..

    WOO!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Meni je dosao POZIV na kojem pise da moram sa racunom ili nekim drugim dokazom placanja doci cariniku ZBOG POJASNJENJA. :roll: 8-) :? Zivjela Hrvatska! Sad kad vidi da nisam platila 29usd vec vise nego duplo, opalit ce mi carinu. Niko, sto je nakraju bilo, koliko si morao platit?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Danas sam 3 puta išao na poštu, izgubio oko 2 sata čekajući da spuste paket sa carine kako to obićno biva i na kraju ga nisam dobio, tip na šalteru je trvdio da ga oni sa carine nisu poslali da će mi ga sutra poštar donijeti.
    Carina bi trebala biti preko 100 kn ali točno ću znati tek sutra.
    Lud sam i bijesan za popizdit...da im se krvi mogu napiti :twisted: :twisted:

    (upravo sam gledao vampire u kinu :lol::lol: )
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Danas sam 3 puta išao na poštu, izgubio oko 2 sata čekajući da spuste paket sa carine kako to obićno biva i na kraju ga nisam dobio, tip na šalteru je trvdio da ga oni sa carine nisu poslali da će mi ga sutra poštar donijeti.
    Carina bi trebala biti preko 100 kn ali točno ću znati tek sutra.
    Lud sam i bijesan za popizdit...da im se krvi mogu napiti :twisted: :twisted:

    (upravo sam gledao vampire u kinu :lol::lol: )
    Ma joj, kreteni. Stvarno su biseri. Birokracija plus neorganiziranost. Ja idem ujutro u Ri po to pa javim sto je bilo. Tek navecer cu mirno lec pred tv i gledat...nadam se da cu dobit sve, koliko god morala platit, dat cu im pare al ce me cut. :evil:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Tom Jones je čudotvorac. Znam, ne uklapa se u ovu spiku, ali ček'te da vam objasnim. Dakle, kao svaki dobar sin :mrgreen: , vodio sam svoju majku na koncert Gospona Drvosječe "The Voice" Jonesa. Malo teže se kreće, ali glasčina je još uvijek impresivna. Koncert uhu i oku vrlo ugodan, čika Tom u sat i pol rasplesao 7-8 tisuća ljudi, većinom sredovječnih žena. Odmah sam si zamislio sve nas za 25 godina na proslavi 45-godišnjice :D:lol: Brijem da bi Ed, Matt i Jeff mogli ostat u formi, ali nekak' se bojim za Mikea, a Stonea pogotovo. :mrgreen: No, skrenuh s teme. Da se vratim na čudotvorca.
    Dakle, komentirasmo Anica i ja poslijepodne kak' su svi već dobili paket, a kod nas ni mu ni be. Vratili se majka i ja s koncerta i ona iz poštanskog sandučića izvuče smeđu kovertu s dragocjenim teretom. Bez poštara, bez carine. Samo tako, dočekao nas unutra. Bed mi je jedino što je iza ponoći i ne smijem probuditi Anicu. Morat ću odradit prvo gledanje bez nje. Sorry draga. Kids are 20 ili The fans are alright, pitanje je sad.
    Koliko god da sam sad uzbuđen zbog gledanja, dijeli tugu s vama koji morate prolazit ova sranja s carinom. :(
    Ništa, sljedeći put sve naručujemo na adrese u zagrebačkom prstenu, pa ćemo vam razaslati po Hrvatskoj. Valjda na pošiljke iz Zagreba do Dubrovnika i Rijeke ne naplaćuju carinu. :twisted:
  • Bemu misa, koliki ti je taj postanski sanducic? :shock: :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • 120 kn carine
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    elcielo wrote:
    evo, gledam the fans are alright, i ima jedan dio koji je napravljen ekskluzivno za sniha :mrgreen:

    asfo: A što bi to bilo, lijepo molim? :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    snih wrote:
    asfo: A što bi to bilo, lijepo molim? :)

    zbilja želiš spoiler? 8-)
  • snih wrote:
    elcielo wrote:
    evo, gledam the fans are alright, i ima jedan dio koji je napravljen ekskluzivno za sniha :mrgreen:

    asfo: A što bi to bilo, lijepo molim? :)

    Ja znam što je ;):lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Kod mene STO kuna sve skupa. :evil:
    Pa plati ovo, pa ono, pa simo pa tamo... Ne kuzim kako meni sveskupa sto, a Niki 120. Ko da nije isti paket...
    A zena na carini (carinarnica) lol se ful odusevila, kao, wow Pearl Jam, meni su oni super. Nista Nirvana bla bla..i neka spreha o njima. haha. Al svejedno morala je obavit svoj dio posla. Eto, dragi moji, ja imam sva 3 dvda KONACNO ali do negdje 10 navecer ne stignem pogledat. Strpit cu se, naravno, isplati se jos malo cekat pa u miru sve gledat. Snise, sto to bi, sad me zanima bas :D

    Edit nakon pregledanog vanjskog omota: No biggie, al primijetih da mi je kutija na kutu malo ostecena :( Dvd-i su dobro cini mi se, al vidjet cemo veceras. Uuuuh, cannot wait, an evening with Pearl Jam (Community) :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ej, jos vam nesto moram rec.
    Sinoc kasno ha HRT-u je bio film The Future is Unwritten o pokojnom Joe Strummer-u. pogledala sam drugi dio, prvi sam nazalost propustila, ali jako me se dojmio. Nikad nisam previse obracala pozornost na the Clash i njega, ali mislim da je bio one fine guy. I taman san preksinoc procitala dio u PJ20 knjizi gdje mu se Ed pridruzio na turneji sa novim bendom. Znam da vas ima fanova tu negjde lika i djela Joe-a i the Clash-a (Vitkore!) pa sam samo htjela podijeliti ovo i nadam se da cu uspjet naci cijeli film, i njegovu biografiju. Da li je netko mozda procitao?
    Prosli ponedjeljak su bili Rolling Stonesi, onaj film koji je Scorcese rezirao i moram rec da mi nije nis posebno...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • U radioni sam pa radim i gledam u isto vrijeme :lol: pravi posao ;)

    Pakiranje samog dvd, mislio sam da je kutija plastična, tako mi se barem činilo, zamišljao sam to malo veće, bogatije ali dobro važan je sadržaj ;)
    Nakon površnog gledanja i slušanja naravno da sam zadovoljan jedina ako se može reći primjedba bi bila da je malo manje same svirke (koju možeš gledati na youtube bilokad i bilo što) a da je malo više njihove spike, nekih tračeva kao ona sa Edom gdje baca svoju lutku sa konstrukcije bine itd. to bi mi bilo draže da ima još tih nekih fun isječaka iz njihove karijere, brzo mi je prošlo ova 3 dodatna sata, para mi se malo :lol::lol:

    Volio bi ovo sad pogedati na nekom huge ekranu sa pravom akustikom i gdje me nitko ne smeta ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.