Pearl Jam in Zagreb!

1688689691693694860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    mislim da je.. al bolje neka ostali potvrde jel to ona knjiga koja je kruzila na cije se korice ekipa potpisivala kad ju je procitala? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Nemam riječi za ove klipove i Argentinsku publiku, kad počnu pjevati ole, ole pearl jam un sentimento... da se slediš i explodiraš u isto vrijeme. Svaka čast publici cijeli ostatak svijeta se može samo pokriti po ušima :lol:

    danas ništa poštar :cry:

    Sad čekam da se pojavi poster za večeras :P nadam se da je Ken Taylor
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    nista od Taylora veceras, niko. evo postera http://insidetherockposterframe.blogspo ... le-by.html

    e ljudi, ovaj treci dvd (pogotovo prvih 20ak min) je odlican. moja preporuka pogledati 1. i 3. u miru a onda se naskakati uz 2.
  • zagi wrote:
    nista od Taylora veceras, niko. evo postera http://insidetherockposterframe.blogspo ... le-by.html

    e ljudi, ovaj treci dvd (pogotovo prvih 20ak min) je odlican. moja preporuka pogledati 1. i 3. u miru a onda se naskakati uz 2.

    A vidio sam...nisam oduševljen, ne volim zmije :?
    Angryblue ima malo teški stil, imao sam osječaj da njegov poster neće baš biti super :roll:

    Ok, Ken-a onda za Peru čuvaju :lol: a može i Mexico City za kraj
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masni wrote:
    mislim da je.. al bolje neka ostali potvrde jel to ona knjiga koja je kruzila na cije se korice ekipa potpisivala kad ju je procitala? :)
    To sam ja dala dalje mislim Domagoju. Super je knjiga, ova je original na eng. Scar Tissue se zove, da.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Jeste li vidjeli novu majicu u Goodsima? Meni se jako sviđa :D
  • _annie_ wrote:
    Gordan: Jeste li vidjeli novu majicu u Goodsima? Meni se jako sviđa :D

    Hmmm, opet............još jedna crna majica :cry:
    Sinoć sam baš sređivao ormar i došao do zaključka da imam 54 PJ majice :o tako da mislim da mi još jedna pogotovo crna ne treba :lol: a još čekam da mi zombi stignu doma.

    Je li se pojavio još negdje delux u Hrvata??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:
    Hmmm, opet............još jedna crna majica :cry:
    Sinoć sam baš sređivao ormar i došao do zaključka da imam 54 PJ majice :o tako da mislim da mi još jedna pogotovo crna ne treba :lol: a još čekam da mi zombi stignu doma.

    Je li se pojavio još negdje delux u Hrvata??

    Gordan: Još ništa od paketića :cry: . Vau, 54 majice. :clap::clap: . Respect! Imaš za svaki tjedan u godini po jednu. Nego, nisi nam napisao koliko ih je crnih. :lol:
  • shelashela Posts: 657
    meni su zapravo majice u goodsima postale dosta dosadne, pogotovo za pj ladies ;)...mislim, kraj svih tih genijalnih postera i umjetnika bilo bi fora da nes promijene. prizeljkujem si jednu najs novu vec dulje vrijeme al ne svidja mi se nish kaj je on offer.
    al super da ima opet boundless, to sam nekad davno posjedovala :D zapravo imam ju negdje u naravno - crnoj (ispranoj) boji :)
  • shelashela Posts: 657
    masni wrote:
    mislim da je.. al bolje neka ostali potvrde jel to ona knjiga koja je kruzila na cije se korice ekipa potpisivala kad ju je procitala? :)
    To sam ja dala dalje mislim Domagoju. Super je knjiga, ova je original na eng. Scar Tissue se zove, da.

    baš sam se pokušavala sjetit dal sam ju prosljedila nakon čitanja :D
  • shelashela Posts: 657
    masni wrote:
    siguran sam da će se svidjeti ženskom rodu..
    http://www.krpa.hr/component/option,com ... /id,10629/
    sorry decki :) al onda s druge strane, mozda bas niste znali sta bi dragoj kupili za bozic :)

    a fora su :) iako moram priznat da mi se needles and pins i bicylce race čak svidjaju vise od blacka :)
    kornelija se čini ful kul po izboru lyricsa koje stavlja na svoje uratke :)
  • _annie_ wrote:
    _annie_ wrote:
    Hmmm, opet............još jedna crna majica :cry:
    Sinoć sam baš sređivao ormar i došao do zaključka da imam 54 PJ majice :o tako da mislim da mi još jedna pogotovo crna ne treba :lol: a još čekam da mi zombi stignu doma.

    Je li se pojavio još negdje delux u Hrvata??

    Gordan: Još ništa od paketića :cry: . Vau, 54 majice. :clap::clap: . Respect! Imaš za svaki tjedan u godini po jednu. Nego, nisi nam napisao koliko ih je crnih. :lol:

    Ni meni danas poštar nije ništa donio, što je najgore sigurno neće ni sutra a onda cijeli vikend opet moram čekat :cry:
    Među tih 54 majice ima 4/5 Baltazara, par Bajadera ;) crnih ne znam vjerovatno 30-35 :lol::lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shela wrote:
    meni su zapravo majice u goodsima postale dosta dosadne, pogotovo za pj ladies ;)...mislim, kraj svih tih genijalnih postera i umjetnika bilo bi fora da nes promijene. prizeljkujem si jednu najs novu vec dulje vrijeme al ne svidja mi se nish kaj je on offer.
    al super da ima opet boundless, to sam nekad davno posjedovala :D zapravo imam ju negdje u naravno - crnoj (ispranoj) boji :)


    Ja i Gordan smo baš o tome pričali kad sam bio u Zg; ima toliko prostora za taj merch da ustvari osim nekih povremenih limited edition stvari kao ruksak, dvd, koja hudica, bootleg's, knjige, ostatak je prilično jadan....pa nemaju ni šalice koji luzeri :lol::lol::lol:
    Ne stvarno trebali bi imati par ljudi u svojoj kući koji se samo time bave, Klausen je bio dugo godina zaposlen kao njihov dizajner, ja mislim od 2009 da više nije...sumljam da imaju nekog drugog, sve biće hendlaju samo freelancere.
    Šteta, mogli bi biti bogatiji za barem 30% :lol::lol:

    Ja bi ubacio par novih predmeta na listu:
    Kišobran
    Japanke/šlape
    Šorceve
    Bermude
    Šugaman /ručnik za plažu
    Majice dugih rukava
    sve vrste ženskih strukiranih majica sa i bez rukava
    Ambleme/patch
    hrpu novih naljepnica
    Kalendar sa 12 izabranih postera od prošle turneje
    Mr. Stickman u svim formama i oblicima:
    Plišani Stickman za djecu ;)
    Metalni Stickman kao podmetać za teće :lol:
    itd, itd....
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Niko, svidjaju mi se tvoje ideje! Very much :) Najbolje da te zaposle kao vanjskog suradnika. ;)
    Sad idem pogledat u goodse tu majicu... Ej, ja sam mislila da sam najgora, zadnji put kad sam brojila imala sam ih preko 30. Al 54? haha, Niko, care. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Update majice.
    Imam 20 originalnih majica (turneje ili sa 10c goodsa) i jos 12 related, sto smo mi radili ili neke radjene PJ za turneje... Pol ih ne nosim. Who am I kidding, vise od pola :oops: :o :(
    Sad sam obukla vegetu i malo mi je mala :oops: :cry: Narasla sam u visinu...i sirinu :mrgreen: Tako da jos jedan reminder, kad budemo radili novu verziju Vegete, treba mi jedna ;)
    Moram vidjet sto cu sa svim tim majicama, barem 5-6 ih mogu dat nekome... Pogotovo one na EV-a koje imam 2 i cover od Imagine in Cornice sto smo dobili u onom bundleu.
    Gledam goodse, ova nova mi nije nes...mozda zato jer ju bas ne kuzim :oops: :roll: A htjela bih i vec neko vrijeme prizeljkujem onu Crayons vs. Guns, i ona Boundless mi je super... I to su obje opet-CRNE! Kod mene ima najvise crnih, naravno, a onda crvenih i zelenih. Ocu nesto ljubicasto ili smedje (a da nije Bajadera).
    I glasam za girile shirts, i duge rukave i strukirane hoodie... A kad ce to doc? mos mislit. Prvo se moram rjesit ovih koje stoje u ormaru, samo da su tu. :D Ok, gotova sam. lol
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    što ja mislim o PJ merchu pokazuje činjenica da od njega nemam baš NIŠTA.

    jednom sam poslije chorzowa 2007. htjela kupiti krasnu crvenu strukiranu majicu s nekom ptičicom, ali, mislim da me odvratila cijena.

    a od sljedećeg (niko, svaka čast na prijedlozima), biram boldano (i na kraju malo izmjenjeno 8-)) :
    Kišobran
    Japanke/šlape
    Šorceve
    Bermude
    Šugaman /ručnik za plažu
    Majice dugih rukava
    sve vrste ženskih strukiranih majica sa i bez rukava
    Ambleme/patch
    hrpu novih naljepnica
    Kalendar sa 12 izabranih postera od prošle turneje
    Mr. Stickman u svim formama i oblicima:
    Plišani Stickman za djecu ;)
    NO CODE kao podmetać za teće :lol:

    plus šalice i koju dobro dizajniranu žensku majicu.
    e da, i platnenu torbu, zapravo još bolje juteni ceker za plac. :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Možda jednostavno ne žele baš toiko zaglibit u komercijalu iako bi na taj način mogli možda i više love skupit za razne dobrotvorne svrhe. Možda bi cijenili kad bi im netko s idejom izložio pravi koncept. Niko se čini kao pravi čovjek za posao. :D Što bi ti falilo da malo razbiješ poslovanje i radiš za podružicu 10 cluba u Dubrovniku :D .
  • Ana, istina, majice jesu skupe... Imam ju ja, jako je lijepa, crvena sa stablom u kojem je ptica a dole lisica vreba. ISto kao Minhen poster iz 2007. Jedna od najdrazih majica.
    E da, pa imam i najnoviju, bijelu Analog, skroz zaboravih. Cak mi je i dobra velicina, taman. Svidja mi se PJ20 na rukavu. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ne znam dal ste vidjeli, al ja sam slucajno naisla na thread i netko je stavio link. Na Google Music je (bio) download Toronto bootlega :) Poklon od benda, carevi. Eto linka sa megauploada, netko je stavio za sve koji nisu skinuli
    http://www.megaupload.com/?d=1XUOU3UR
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    imaju i conversice, necemo sad to odbacit :D iako su gadne..

    i ako naiđe netko na boot od buenosa, neka me posalje u PM :) (Gordane, super je trud i onako poslusat, ali origigi boot je origigi boot :))
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    imaju i conversice, necemo sad to odbacit :D iako su gadne..

    i ako naiđe netko na boot od buenosa, neka me posalje u PM :) (Gordane, super je trud i onako poslusat, ali origigi boot je origigi boot :))

    Gordan: Ma, naravno da je origigi boot ono pravo. Ovo je samo materijal za popunjavanje međuprostora do izdavanja boota, a i fora je čut radio prijenos PJ koncerta iz Argentine. Dobro je imat u kolekciji :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ne znam dal ste vidjeli, al ja sam slucajno naisla na thread i netko je stavio link. Na Google Music je (bio) download Toronto bootlega :) Poklon od benda, carevi. Eto linka sa megauploada, netko je stavio za sve koji nisu skinuli
    http://www.megaupload.com/?d=1XUOU3UR

    Gordan: thanks za link, Sid. ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Dovoljan mi je jedan klik na link "orders" u omiljenom nam "dobrom" :mrgreen: sectionu da se podsjetim koliko volimo merch :D
    Te su majice kao uniforme i super su mi ti trenutci na poslu kad se ekipa zapilji u neku majicu koju nosim i pokušava skužit koji vrag znači :mrgreen: A najjači mi onaj feeling pripadanju sekti kad negdje potpuno random na bilo kojem kraju svijeta opaziš nekoga u PJ majici :mrgreen::D

    Anyway, merch je meni super stvar Iako stoji da u zadnje vrijeme, osim medju posterima, ne nalazim baš neki dizajn koji mi se svidja i mislim da je razlog tome ono što je Niko dobro primjetio, a to je da Klausen više ne radi toliko kao prije. Npr. ako se ne varam, u vrijeme avocado albuma je cijeli vizualni identitet oko sitea, bootlega, majica i sl. radio on...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ja bi ubacio par novih predmeta na listu:
    Kišobran
    Japanke/šlape
    Šorceve
    Bermude
    Šugaman /ručnik za plažu
    Majice dugih rukava
    sve vrste ženskih strukiranih majica sa i bez rukava
    Ambleme/patch
    hrpu novih naljepnica
    Kalendar sa 12 izabranih postera od prošle turneje
    Mr. Stickman u svim formama i oblicima:
    Plišani Stickman za djecu ;)
    Metalni Stickman kao podmetać za teće :lol:
    itd, itd....

    ma ja bi tebe stavila kao PJ merch jer si naprosto GE-NI-JA-LAN!!! :)

    @naše profe engleskog - mogle bi ovo lijepo prevesti i poslati nekome u 10c... ovo su stvaaarno dobre ideje... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    definitivno bi trebale dvije vrste kišobrana..

    jedna za nevrijeme s na kojima bi pisalo "Given to Fly.."

    .. a druga za normalnu kišu s natpisom "Love Reign O'er Me" (kužimo se :mrgreen: )
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    definitivno bi trebale dvije vrste kišobrana..

    jedna za nevrijeme s na kojima bi pisalo "Given to Fly.."

    .. a druga za normalnu kišu s natpisom "Love Reign O'er Me" (kužimo se :mrgreen: )

    Dobra :clap::clap::clap:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    definitivno bi trebale dvije vrste kišobrana..

    jedna za nevrijeme s na kojima bi pisalo "Given to Fly.."

    .. a druga za normalnu kišu s natpisom "Love Reign O'er Me" (kužimo se :mrgreen: )

    Gordan: Još kad se u ovaj brainstorming :mrgreen: uključi Igor, gdje će nam biti kraj. Mislim da im unutar naše skupine stvarno imamo što za ponuditi: šalice, satovi, nakit... to sve već imamo :D
  • _annie_ wrote:
    masni wrote:
    definitivno bi trebale dvije vrste kišobrana..

    jedna za nevrijeme s na kojima bi pisalo "Given to Fly.."

    .. a druga za normalnu kišu s natpisom "Love Reign O'er Me" (kužimo se :mrgreen: )

    Gordan: Još kad se u ovaj brainstorming :mrgreen: uključi Igor, gdje će nam biti kraj. Mislim da im unutar naše skupine stvarno imamo što za ponuditi: šalice, satovi, nakit... to sve već imamo :D

    IGORE JAVI SE, IGORE JAVI SE :lol::lol::lol:

    Čekam da se pojavi Lima poster, gledam PJ20....opet ;)

    btw, poštar mi još nije donio delux :evil:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Lima Peru Ames

    7g2h_PJPERU_1.jpg

    Variant

    7g2h_PJPERUvariant_1.jpg

    Simpa poster, bolji mi je Pele poster i još hrpa drugih ali ok.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Original je ljepsi. Samo neka oni daju u prodaju onog leoparda iz Sao Paola 8-)

    Btw, slusam Toronto bootleg vec drugi dan zaredom. Super je! Koji zvuk, koje pjesme, energija...ma sve znate. Ali Once! Odlicna verzija! Ej Niko, ja nemam obican dvd tako da sam PJ 20 samo jednom do sad pogledala :( Jedva cekam deluxe jer cu valjda 3 dana gledat sve dvd-e!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.