Pearl Jam in Zagreb!

1686687689691692860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    snih wrote:
    ljubica: evo pajo, si čuo faithfull?

    Nažalost ne čuh Faithfull, al zato upravo slušam Indifference :mrgreen::D

    Gordan: Hvala za Indifference, tko god bio naručitelj. :mrgreen:
  • snihsnih Posts: 1,052
    asfo: ...nema na čemu..... ;)
  • snihsnih Posts: 1,052
    asfo: super kaj vam je bilo super u samoboru, bumo se već i mi priljepili jednom, valjda!
    @ jurasica: kaj si trčala za dječicom? oooooo 8-)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    red je da se i ja javim nakon druženja.
    bilo odlično, još mi cure sline kad se sjetim bureka i nailon pite, ufff! :)

    i da, potpisujem jurasicu, za pravo druženje treba biti bez podmlatka, od filma nisam vidjela ni f, hehe.
    ali, s druge strane, nije bio toliki bed, klara je bila izvrstan domaćin. :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    snih wrote:
    asfo: super kaj vam je bilo super u samoboru, bumo se već i mi priljepili jednom, valjda!
    @ jurasica: kaj si trčala za dječicom? oooooo 8-)

    Gordan: Ne samo da je trčala, nego odradila cijeli US marines drill: puzanje, klečanje, valjanje... :mrgreen: Mislim da je i klincima bilo super. Za sljedeći put moramo organizirat dva meetupa: Klara će bit domaćica u svojoj sobi, a mi ćemo zauzeti položaj na katu.
    A ak' dođe Sid, imamo i babysitericu pa nema brige oko klinaca. :D (joj, jesam zločest) Ne brini Sid, nećemo te zaposlit, samo ti sljedeći put dođi.
    Hvala svima za pohvale glede tehnike... oko klope nisam imao svoje prste. I bolje je tako, jer bih samo pokvario. S obzirom da je proba uspjela, nema smisla sve ne ponoviti kad stigne deluxe.

    @jurasica: Dobro mi zvuči taj Linkin Park... nekak' kad sam pročitao tvoj post, mislio sam da će to bit neka žešća verzija, ali i ovo je ok.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    hejhej, hvala svima na lijepim riječima (s malim zakašnjenjem, posao me davi).
    recepte distribuiram po željama ;)
    bila nam je čast ugostiti skupinu poznatih dr. PJammologista, učinit ćemo to i drugi put sa zadovoljstvom, ako nemate ništa protiv našeg hi-tech platna :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ovako istaknuta skupina freakova stvarno nije zaslužila završiti na drugoj stranici foruma :D Nitko ni riječi o Curitibi, o sjajnom Klausenovom posteru (osim Nike, ali po drugim treadovima :mrgreen: ). Baš bi nam se dobro uklopila još jedna ptica, ali kako doći do nje? Valjda će ih biti negdje za kupit...
    Nego, da vas priupitam, sprema li se netko u noći s nedjelje na ponedjeljak (oko 2 ujutro) gledati live stream koncerta iz Buenos Airesa? Mislim da ću se odvažit to učiniti. I još jedno pitanje za tehničke magove - ima li šanse stream nekako snimiti za kasniju reprodukciju?
    EDIT: Dakle, ipak nema video streama iz BA, nego samo audio, pa da preformuliram pitanje - kako se može snimiti audio stream? Domagoj? Pajo? Anybody?
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    EDIT: Dakle, ipak nema video streama iz BA, nego samo audio, pa da preformuliram pitanje - kako se može snimiti audio stream? Domagoj? Pajo? Anybody?
    Probaj sa Audacity, to ti je odlican besplatni soft za obradu audija...
    http://audacity.sourceforge.net/help/fa ... =streaming

    Btw, evo ti jos jedna ptica :D
    http://4.bp.blogspot.com/-V0l1DN978go/T ... egrePJ.jpg
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    edited November 2011
    _annie_ wrote:
    Gordan: :D Nitko ni riječi o Curitibi, o sjajnom Klausenovom posteru (osim Nike, ali po drugim treadovima :mrgreen: ). Baš bi nam se dobro uklopila još jedna ptica, ali kako doći do nje? Valjda će ih biti negdje za kupit...

    A ja ne želim puno peglati oko postera ovdje, nisu svi frikovi :lol::lol:;) zato samo tražim poster threadove :ugeek:
    Nego kako to da nisi na Klausenovij mailing listi...odma to obavi
    http://www.artillerydesign.com/main.php
    tako da budeš spreman kad bude prodaja. kalusen navodno radi još jedan poster tako da ne znam hoće li prodavati oba dva zajedno.
    A ja sam dobio odgovor od santosa da će biti 10c prodaja postera nakon turneje...nadam se da je točno.

    A kad smo već kod postera onda pogledaj te novog number one poster artist za mene u zadnje vrijeme
    http://4.bp.blogspot.com/-V0l1DN978go/T ... egrePJ.jpg
    Ludilo, prva liga !!!
    Evo ti Gordane još jedna ptica :lol:

    Nego što reći za one naše krkane...ipak znaju igrat nogomet kad zatreba, svaka čast onako razvalit turčine u sred Istambula :clap: :thumbup:
    Post edited by Dirty Frankk on
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    _annie_ wrote:
    EDIT: Dakle, ipak nema video streama iz BA, nego samo audio, pa da preformuliram pitanje - kako se može snimiti audio stream? Domagoj? Pajo? Anybody?
    Probaj sa Audacity, to ti je odlican besplatni soft za obradu audija...
    http://audacity.sourceforge.net/help/fa ... =streaming

    Btw, evo ti jos jedna ptica :D
    http://4.bp.blogspot.com/-V0l1DN978go/T ... egrePJ.jpg

    Gordan: Uf, i ova papiga mi se sviđa :D Mogao bih skupiti cijelo jato :mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Hebemu, hoću li ikad dočekat čut Oceans live... E, da sam bio u Porto Alegreu... Kakav show za oproštaj od Brazila :D:D:D:D Neka, zaslužili su... Ne mogu ni zamislit što se sprema u Buenos Airesu... YouTube je prepun clipova s tamošnjih koncerata. Oni tamo su stvarno luđaci... Možda još uvijek stignem :mrgreen:
  • Trebao je doći taj datum 11.11.11. da osviraju frikin Oceans :o :shock: :o :shock:
    Opet 32 pjesme...zakon; Low Light, Light Years, Rats...
    Idemo dalje
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Trebao je doći taj datum 11.11.11. da osviraju frikin Oceans :o :shock: :o :shock:
    Opet 32 pjesme...zakon; Low Light, Light Years, Rats...
    Idemo dalje

    lele!

    Porto Alegre mi je uz Saskatoon po imenu najegzoticnije mjesto gdje su svirali ove godine :D

    a 32 song setlists! :o

    ne znam da li netko voli Smashing Pumpkinse, ali bio sam na koncertu u ponedjeljak... odsvirali su 21 pjesmu, ukljucujuci i 2 na bisu... checkirao sam setliste i cijela im je turneja identicna sa eventualno 2 promjene po veceri... prvo obracanje publici na bisu kad su odsvirali i jedina 2 hita iz 90-ih (ali su razvalili)... belgijska publika je za q-rac, pardon my french.. :roll:

    nakon takvih svirki se uvijek sjetim zasto cijenim ove naše budalaše koji 32 pjesme po koncertu praše dok im publika na YL maše... :geek:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    nakon takvih svirki se uvijek sjetim zasto cijenim ove naše budalaše koji 32 pjesme po koncertu praše dok im publika na YL maše... :geek:
    Gordan: "...i plaču stare i mlade snaše..." :ugeek:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    Porto Alegre mi je uz Saskatoon po imenu najegzoticnije mjesto gdje su svirali ove godine :D
    To je samo zato jer nisu svirali u Tylerovom Flin Flon-u :mrgreen:
  • _annie_ wrote:
    siljo wrote:
    Porto Alegre mi je uz Saskatoon po imenu najegzoticnije mjesto gdje su svirali ove godine :D
    To je samo zato jer nisu svirali u Tylerovom Flin Flon-u :mrgreen:

    LMAO :lol::lol::lol::lol:

    Nego Gordane je si li spreman večeras za live streaming, nisam prvenstveno razmišljao o tome ali sad nekako bi i mogao i onako čekam Munkov poster negdje će ga izbaciti između 1 i 2 u jutro random drop...F5 će opet radit :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Nego Gordane je si li spreman večeras za live streaming, nisam prvenstveno razmišljao o tome ali sad nekako bi i mogao i onako čekam Munkov poster negdje će ga izbaciti između 1 i 2 u jutro random drop...F5 će opet radit :lol:

    Gordan: I was born ready :lol: Još moram osmisliti gdje ću slušati: u radnoj sobi na 5.1 sustavu, ali (pre)blizu Klarinoj sobi ili nekako spojiti laptop na liniju, pa bezbrižno odvrnut zvuk u potkrovlju. Slatke brige :D I ja bih Munka, a i Klausena (samo što se Anici više sviđa smeđa, a meni plava varijanta). Po koliko će ih prodavati? 60 $ ili i više? Ne znam kako bih objasnio ministrici financija selidbu tog "jata ptica" s juga na sjever... :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    di se streama? :D može link.. buenos ne bih propustio :)

    i da.. danas sam na interliberu kupio PJ20 knjigu, fino 20% popusta.. 230kn izaslo.. i sreo sporiše u punom sastavu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Evo tip kaže da je na ovom linku, treba stisnuti "en vivo"

    http://www.fmrockandpop.com/articulos-n ... o-del-rock

    Gordane; što se tiće Klausena gledaj ovo
    BuenosAires.jpg

    Mrak poster, možda najdraži do sada sa SA turneje

    što se tiće cijena na njegovom sajtu obično za PJ su 60$ a Special Edition je sigurno 100$ ako ne i 120$. Shipping kod njega je 28$.
    Draža mi je plava Curitiba, ta lokalna ptica je plava, boje nogometnog kluba su plavo crvene ako se dobro sječam tako da definitivno preskačem smeđu.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    BuenosAires.jpg

    Mrak poster, možda najdraži do sada sa SA turneje

    sto je ovo Niko? Klausen i Buenos Aires? najs... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Da Klausen, upravo sam dobio veliku sliku gdje se vide detalji...nešto neviđeno.
    Ne smijem je još stavit na forum ali čim je BK objavi stavit ću je ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Da Klausen, upravo sam dobio veliku sliku gdje se vide detalji...nešto neviđeno.
    Ne smijem je još stavit na forum ali čim je BK objavi stavit ću je ;)

    me like :)

    sutra se vidimo?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Evo ga Ed, dere se sa predgrupom 8-):lol: X
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Sad sam se spojio...čeka ;)
    Puštaju Cornella na radiju
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Here we go! Good evening, Buenos Aires!
    Nisam ni letjet morala, a na koncertu sam :lol:8-)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Lap spojen na liniju, uživancija... Release meeeeeee, hooooo... nije kao da sam tamo, ali bolje i to nego ništa :lol::D:mrgreen:
  • _annie_ wrote:
    Gordan: Lap spojen na liniju, uživancija... Release meeeeeee, hooooo... nije kao da sam tamo, ali bolje i to nego ništa :lol::D:mrgreen:
    A ja imam neke stare zvučnike, al još su dobri. Bitno mi je da čujem.
    Release otvorio, a sad GO. Kako će ih sad izludit sa rokerima. Samo slušajte. Mora bit ludnica tamo sad. :mrgreen::lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ja imam velike slušalice na ušima ;)

    Hey Gordane ako te zanima "papiga" se prodaje upravo, strpao sam jednu u kajpicu i sad sam miran mogu uživati show :lol:

    evo ti link ako te zanima
    http://invisible_industries.storenvy.co ... 710-prints
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Hail Hail to the lucky ones in Argentina ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ja imam velike slušalice na ušima ;)

    Hey Gordane ako te zanima "papiga" se prodaje upravo, strpao sam jednu u kajpicu i sad sam miran mogu uživati show :lol:

    evo ti link ako te zanima
    http://invisible_industries.storenvy.co ... 710-prints

    Gordan: Kakav je kod vas zvuk? Meni je onako, malo tubast, kako zna bit s net streamingom... Što se papige tiče ja bih je odmah strpao u kolica, ali Anica bi to teško podnijela...
    Evo i prvi ole i GTF... odoh skakat :D
Sign In or Register to comment.