Pearl Jam in Zagreb!

1685686688690691860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    bas sam dosao sad tu vidjeti jel se nekom javio 10c da su poslali deluxe u nase krajeve?
    meni osim onog jednog maila da kasne sa svime - ništa.. bit ce dobro ako dodje ispod bora, sve mi se cini :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Rijeka wrote:
    Bok frikovi!

    Imam jednu teoriju zavjere, ne mogu nac nikakvu provjerenu info, ali mislim da sam u pravu. :mrgreen:
    ... Usput, na meet nazalost necu moci doci. Drugom prilikom, kad zagrije. :P

    Gordan: Nakon što sam nekoliko puta preslušao oba materijala, spreman sam podržati tvoju teoriju zavjere :mrgreen: Pravu istinu vjerojatno nikada nećemo saznati, ali barem za naš uski krug ljudi to može postati jedina istina :D
    Šteta za meet. A da se nekako dogovorite ti i Sid?
    Što se tiče DVD-a, nikakve obavijesti osim one za kašnjenje nije bilo. Znači pošiljka još nije krenula. Što se bliži Božić, to će dostavljači imati više posla, pa će se i trajanje dostave produžiti. Zato bi bilo dobro kad bi uskoro dobili poruku: Vaš deluxe DVD paket je stavio pinklec na rame i krenuo put vaše kuće.
  • zagizagi Posts: 414
    Rijeka wrote:
    Vole ljudi REM koliko znam. E sad, pjesma Man on the Moon, studijska naravno. Ma jel tu Eddie back vokal s onim heya heyaaa? Za mene je, i uopce me ne zanima istina.

    e totalno sam to i ja prije nekog vremena pokusavala skontat i odlucila da je to eddie :D
    a sto se tice deluxa niti ovdje jos nista. al moram reci da nakon sto sam procitala da ce kasniti, prva stvar je bila trazenje torrenta i skidanje filma :D
  • shelashela Posts: 657
    hej hej svimaa :) ja mogu 6.11. tenks na pozivu!

    1. pajo i iva
    2. niko
    3. masni
    4. shela
  • shelashela Posts: 657
    _annie_ wrote:
    Rijeka wrote:
    Gordan: Nakon što sam nekoliko puta preslušao oba materijala, spreman sam podržati tvoju teoriju zavjere :mrgreen: Pravu istinu vjerojatno nikada nećemo saznati, ali barem za naš uski krug ljudi to može postati jedina istina :D

    hahaha slažem se, može :D ona zadnja stvar je tužna al baš me zanima da li je to stvarno kraj s njima.

    btw ja čula Thumbing my way neki dan na radiju (al-ne-znam-na-kojem :D) i to taman isti dan nakon što sam na razgovoru za jednu stipendiju u svojstvu državne službenice rekla da bi htjela upoznat PJ (pitali me kog bi htjela upoznat od slavnih ljudi privatno i da može i celebrtiz i sve) i eto ko im kriv kad me to pitaju i kažu da budem iskrena :D al na kraju je odgovor naišao na dobar odaziv - barem u tom trenutku hihi

    Stojedinica se malo upristojila opet čini mi se i baš mi je drago al morala bi još malo oslušnut tu i tamo.

    e da, one forke za stona mi fakat jesu malo a la chuck n. :) a predobro mi je to da on zapravo doma kao što smo vidjeli nema nikakve limited edišne ničega, nego samo neku ofucanu pj šalicu iz 95' i pokoji albumčić i to je to...legenda! memorabilija sam po sebi :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Vjerujem da su svi naručitelji deluxe DVD-a danas sretni. Kao da su me čuli i jučer poslali traženu poruku: Vaš paketić je pošao na dalek put.
    Nadam se da će mu trebati i manje od predviđenih 4 do 8 tjedana. Pa da su ga poslali po pužu pismonoši došao bi za toliko. :twisted:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    shela wrote:
    hej hej svimaa :) ja mogu 6.11. tenks na pozivu!

    1. pajo i iva
    2. niko
    3. masni
    4. shela

    Gordan: Dobro je, sve nas je više. Ajde ekipa, kaj je s ostalima?
  • Dobio sam mail da mi je šipan Special edition DVD ;) sad smo u čeki.

    Pajo je si li našao kakav link sa kids20??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Hejhej, napala sam preko FB i saznala da se lista siri na Sporise i vrlo vjerojatno Anu J :)
    Sve nas je vise, sve nas je vise. :)

    Nego, dobila sam pitanje o vremenu i nasla se zatecena. Mi smo doma pa mozemo kad god. Jeste za popodne? Recimo 16-17, pa kad tko kapne.
    Ne bih startala kasnije navecer jer ce biti i PJ podmlatka, a lako ostanemo duze ako bude zantesiranih.

    1. pajo i iva
    2. niko
    3. masni
    4. shela
    5. Ana J.
    6. Sporisi
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    1. pajo i iva
    2. niko
    3. masni
    4. shela
    5. Ana J.
    6. Sporisi
    7. elcielo



    postoji šansa da i ja dođem s familijom, pa bi i nama pasalo oko 4-5.
  • killroykillroy Posts: 739
    1. pajo i iva
    2. niko
    3. masni
    4. shela
    5. Ana J.
    6. Sporisi
    7. elcielo
    8. killroy

    hej ljudi, ja bi se isto pridruzio. A jesam blesav, da mi nije Niko poruku poslo, ne bih ni vidio sta se tu sprema.
    :D
  • Ole, ima nas, nema šta ;)

    ajde drago mi je da vas vidim u što večem broju

    nego ima li vijesti o Kids20, skida li se što??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ne znam je ste li vidjeli ovaj clip....ludilo!!!
    Ima bi da se sprema još jedno ludilo iznenađenje od dvd-a :clap::clap:

    http://www.youtube.com/watch?v=qGmvSvOBca0
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Edison Arantes do Nascimento

    SA2.jpg

    Zakon poster za Brazil :clap::clap:

    Must have ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Edison Arantes do Nascimento

    SA2.jpg

    Zakon poster za Brazil :clap::clap:

    Must have ;)

    Gordan: O, da da da... I WANT! Ako se ne varam, to je neka vrsta reprodukcije plakata za Svjetsko prvenstvo 1970.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Upravo sam završila sa slanjem mailova, pm-ova, FB poruka i sličnog. Nadam se da nikoga nisam zaboravila. Ako slučajno nekoga jesam, javite se svakako!
    (Nisam htjela baš na forumu pisati adresu...)

    Dogovor je da se počnemo okupljati oko 16, projekcija će biti oko 17. To su načelna vremena, a mi smo doma tako da slobodno možete stići kad vam paše, prije ili kasnije.

    Ako netko od ovih koji nisu već od prije na popisu poželi/uspije doći, kontaktirajte nas da vam pošaljemo sve podatke. Masni, nadam se da si u kontaktu s Kostom, a i Vedran je valjda saznao.
    Ako trebate prijevoz autom, skupimo vas negdje!

    Vidimo se uskoro :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Nešto sam zeznuo s ovom 1970., ali ove crte i font kojim je napisano PJ 20 mi je poznat iz sportskog svijeta. Bilo kako bilo, želim taj poster. :twisted:
  • _annie_ wrote:
    Gordan: Nešto sam zeznuo s ovom 1970., ali ove crte i font kojim je napisano PJ 20 mi je poznat iz sportskog svijeta. Bilo kako bilo, želim taj poster. :twisted:

    Ovaj logo PJ20 je super sa crnim linijama koje se šire po pozadini postera....mrak ;) više je grafički poster nego standardni na koje smo navikli, jako mi se sviđa.
    Nisam još otkrio od koga je...možda Ames ako i ovaj iz Seattle iste boje, sportska tema ;)
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/110214
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Drago društvo, nama se kompliciraju neke stvari, nismo sigurni da ćemo uspjeti sutra. Javimo još do kraja dana konačnu odluku. :(
  • _annie__annie_ Posts: 980
    snih wrote:
    Drago društvo, nama se kompliciraju neke stvari, nismo sigurni da ćemo uspjeti sutra. Javimo još do kraja dana konačnu odluku. :(
    a kmeee, nadam se da ćete ipak uspjeti doći - rado bismo vas vidjeli, a klara bi bila jako happy!
  • Ekipa vidimo se sutra, jedva čekam malo PJ druženja
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    _annie_ wrote:
    snih wrote:
    Drago društvo, nama se kompliciraju neke stvari, nismo sigurni da ćemo uspjeti sutra. Javimo još do kraja dana konačnu odluku. :(
    a kmeee, nadam se da ćete ipak uspjeti doći - rado bismo vas vidjeli, a klara bi bila jako happy!

    Crne prognoze su se obistinile. Nećemo moći sutra. :(

    Lijepo se provedite i nadamo se da ćemo uskoro opet nešto organizirati, uz naše sudjelovanje.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    snih wrote:
    Crne prognoze su se obistinile. Nećemo moći sutra. :(

    Lijepo se provedite i nadamo se da ćemo uskoro opet nešto organizirati, uz naše sudjelovanje.

    Gordan: A šmrc :cry: ... Klara je već dala komentar: Ajooooj. A ništa, tretirat ćemo ovo kao generalku, ako uspije, onda se bacamo na pravu stvar. A onda se na vrijeme obratite Vidovitom Milanu da vas riješi svih uroka ;) .
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Nešto se čudno događa s PM-ovima, ali nadam se da su Killroy i Elcielo dobili one koje smo im poslali, iako dvije još uvijek leže u outboxu. Samo da javim da je oprema isprobana i sve što morate učiniti da bi uživali je dokoturati se do nas ili nas zvati ako vas mi trebamo koturati. :mrgreen: Vidimo se, soon.
  • killroykillroy Posts: 739
    Hej Gordane, stigli PMovi, hvala na detaljnim uputama!

    Vidimo se uskoro, wohoo :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ljudi, jeste vidjeli setlistu iz Ria :shock: :D :P Ili što bi rekli Ameri OMG! Otvorili s Unthought Known, kakav briljantan main set, a onda još dva nemoguće dobra encorea. Svirali su Mother. Kako bih to volio čuti live.
    Joj, što bih volio da smo se nakon meetupa mogli svi skupa teleportirati na stadion. Taman smo se dobro zagrijali i razvalili bi Rio :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Kak je meni to super, kad god se skupimo bas bude odlicno druzenje!

    Ogroman respect i sve pohvale za sjajne domacine...prekrasan prostor ispunjen omiljenim oblikom umjetnosti iliti PJ posterima, infrastrkutura 1st class kina sa hi-tech platnom od najkvalitetnijeg kuhinjskog stolnjaka :mrgreen: , katastrofalno fenomenalna Anicina klopa (ja ne kuzim kako smo zeznuli i ne ponijeli za doma :mrgreen: ), neki dobar film cudnog imena PJ20 :? na repertoaru i naravno legendarno drustvo 8-) (kojem btw opasno opada prosjek godina s obzirom na sve veci pomladak; jos malo pa bu oni poceli sami meet-upe organizirat) - sve u svemu dobitna kombinacija!
    Jedino sto je falilo je taj prokleti deluxe koji nije stigao na vrijeme, ali mozda i bolje jer nas se inace ne bi dalo poterat do jutra :mrgreen: a i to samo znaci da cemo se ubrzo morat opet skupit...a sto se mora nije tesko :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Kak je meni to super, kad god se skupimo bas bude odlicno druzenje!

    Ogroman respect i sve pohvale za sjajne domacine...prekrasan prostor ispunjen omiljenim oblikom umjetnosti iliti PJ posterima, infrastrkutura 1st class kina sa hi-tech platnom od najkvalitetnijeg kuhinjskog stolnjaka :mrgreen: , katastrofalno fenomenalna Anicina klopa (ja ne kuzim kako smo zeznuli i ne ponijeli za doma :mrgreen: ), neki dobar film cudnog imena PJ20 :? na repertoaru i naravno legendarno drustvo 8-) (kojem btw opasno opada prosjek godina s obzirom na sve veci pomladak; jos malo pa bu oni poceli sami meet-upe organizirat) - sve u svemu dobitna kombinacija!
    Jedino sto je falilo je taj prokleti deluxe koji nije stigao na vrijeme, ali mozda i bolje jer nas se inace ne bi dalo poterat do jutra :mrgreen: a i to samo znaci da cemo se ubrzo morat opet skupit...a sto se mora nije tesko :mrgreen:

    e pajo, sve potpisujem.... jedino ovo s malim čudovištima (klara excluded) - njih se treba riješiti prilikom ovakvih susreta... žao mi je kaj se nisam baš podružila onoliko koliko sam htjela ali eto, slijedeću put ću bit pametnija... i doći ću gladna... :) he he... ona pita s mesom mi je bila ge-ni-ja-lna....

    a setlista za rio - mamma mia! ili mi ija!!! :) prepreprepredobro!!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    off the topic i nadam se da me nećete popljuvati odn gledati s gađenjem slijedeći put kad se vidimo, :), ali jeste li čuli verziju rolling in the deep od linkin parka?! :shock: :o
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    ljubica: evo pajo, si čuo faithfull?

    Nažalost ne čuh Faithfull, al zato upravo slušam Indifference :mrgreen::D
Sign In or Register to comment.