Pearl Jam in Zagreb!

1684685687689690860

Comments

  • zagizagi Posts: 414
    ma nisam niti ja , al jutros sam uhvatila malo arcade fire i malo neila na streamu
    da eddie je bio kratak, steta
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pogledala sam eddiejev set na youtubeu, i tak, ništa posebno.
    zanimao me iz čiste znatiželje da vidim kako je izgledala suradnja s regine iz arcade fire.
    ali, zašto zapravo ovo pišem, naišla sam na ovo

    http://www.youtube.com/watch?v=8l7vItEo6D8

    kad win zeka-peka regine oko toga je li slušala PJ ili nirvanu kad je bila mlađa, hehe

    eto, možda još nekom, osim sid ( ;) ) ovo bude zanimljivo.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo wrote:
    ali, zašto zapravo ovo pišem, naišla sam na ovo

    http://www.youtube.com/watch?v=8l7vItEo6D8

    Pa to barem nije teško pitanje, ne znam što se toliko meškala oko toga :lol::lol:

    Nego je netko od vas skidao PJ twenty filmić i dodatak ovaj sa Kids20??
    Može kakav link na mail ako ima ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    pogledala sam eddiejev set na youtubeu, i tak, ništa posebno.
    zanimao me iz čiste znatiželje da vidim kako je izgledala suradnja s regine iz arcade fire.
    ali, zašto zapravo ovo pišem, naišla sam na ovo

    http://www.youtube.com/watch?v=8l7vItEo6D8

    kad win zeka-peka regine oko toga je li slušala PJ ili nirvanu kad je bila mlađa, hehe

    eto, možda još nekom, osim sid ( ;) ) ovo bude zanimljivo.
    Haha, slatka je Regine, a Win uporan, kako ju zafrkava. Nisam ovo prije vidjela iako sam pogledala taj interview :o
    Meni je Edov set bio dobar, simpa je bio kad je posvetio pjesmu onoj curi i kad su on i Regine pjevali. Ona je uvijek tako simpa i slatka, a on se isto sav nekako raznjezio dok je ona bila na stageu i pjevala svojim glasicem. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Da čujem, nema izvlačenja, tko je od vas dosadnih "tenovaca" naručio frikin Deep na stojedinici...to samo da mi dignete tlak u rano jutro :D:D:mrgreen:

    Usput, moram reć da me knjiga totalno uzela. Sinoć u jednom dahu pročitao '93 i '94, stvaranje Vs.-a i Vitalogy-a...jako, jako zanimljive stvari su se dešavale tih godina i prilično su dobro opisane u knjizi, što kroz čistu faktografiju što kroz izvjave sudionika. Sve u svemu, jako sam zadovoljan i sa filmom i sa knjigom.

    Stoga, idemo se organizirat za taj meet-up:
    -mjesto i ljubazne domaćine imamo
    - film imamo (btw. Niko, ja sam film skinuo sa nekog torrenta, proguglaj malo i brijem da ćeš nać negdje...da ne stavljamo link ovdje) ;)
    - projektor imamo/imat ćemo
    - Sid nam je tu (naravno još kad bi i Niko uletio, Viktor kaj je s tobom, Masni ti si se vratio jel da?)
    - sad samo mi koji smo ovdje da se potrudimo i organizramo...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Stoga, idemo se organizirat za taj meet-up:
    -mjesto i ljubazne domaćine imamo
    - film imamo (btw. Niko, ja sam film skinuo sa nekog torrenta, proguglaj malo i brijem da ćeš nać negdje...da ne stavljamo link ovdje) ;)
    - projektor imamo/imat ćemo
    - Sid nam je tu (naravno još kad bi i Niko uletio, Viktor kaj je s tobom, Masni ti si se vratio jel da?)
    - sad samo mi koji smo ovdje da se potrudimo i organizramo...
    Gordan: Tako je predsjedniče, uzmi stvari u svoje ruke! :mrgreen: Baš sam jučer komentirao s Anicom kak se nitko ne oglašava glede meet-upa. Zato, krenite s prijedlozima nadnevka kad ćemo se okupit. Ajmo delat! :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    vratio se jesam, jucer, umoran, iscrpljen, i presretan sto sam sve to dozivio :D

    moram skruseno priznat da sam do nedjelje jako zauzet jer me docekao brutalan posao nadoknade.. samo se vi dogovorite, a ja cu probat iskombinirat nesto :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Da čujem, nema izvlačenja, tko je od vas dosadnih "tenovaca" naručio frikin Deep na stojedinici...to samo da mi dignete tlak u rano jutro :D:D:mrgreen:
    Nismo mi ali ja nekako sumnjam da se Martin napalio na PJ. Culi smo pred put u Kanadu kako entuzijasticno najavljuje odlazak na premjeru PJ20 i u to ime je nesto bio pustio. Tako da... Martine, come to the dark side... Priznaj si da vise volis PJ od Brit popa :D

    Glede meetupa, otvoreni smo za sve opcije, ajmo se probati nekako skupiti :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Da čujem, nema izvlačenja, tko je od vas dosadnih "tenovaca" naručio frikin Deep na stojedinici...to samo da mi dignete tlak u rano jutro :D:D:mrgreen:
    ...

    asfo: nemoj me zvati tenovkom.... ranije je bila Daughter pa da malo čejndžam......... svako jutro s drugog albuma, prati pozorno! :P
  • snihsnih Posts: 1,052
    edited October 2011
    snih wrote:

    asfo: nemoj me zvati tenovkom.... ranije je bila Daughter pa da malo čejndžam......... svako jutro s drugog albuma, prati pozorno! :P

    asfo: danas dissident!
    Post edited by snih on
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    pajo wrote:
    Da čujem, nema izvlačenja, tko je od vas dosadnih "tenovaca" naručio frikin Deep na stojedinici...to samo da mi dignete tlak u rano jutro :D:D:mrgreen:
    ...

    asfo: nemoj me zvati tenovkom.... ranije je bila Daughter pa da malo čejndžam......... svako jutro s drugog albuma, prati pozorno! :P

    Don't call me "tenovac", not fit to... :mrgreen::mrgreen::D

    Dobro je, drago mi je da je "krivac" izašao sa priznanjem... :D Fino, samo nastavi, ako smijem ja kao odštetu zbog "duševne boli" :D nanesene Deepom zaželjet jedan Faithfull ili recimo Light Years
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:

    Don't call me "tenovac", not fit to... :mrgreen::mrgreen::D

    Dobro je, drago mi je da je "krivac" izašao sa priznanjem... :D Fino, samo nastavi, ako smijem ja kao odštetu zbog "duševne boli" :D nanesene Deepom zaželjet jedan Faithfull ili recimo Light Years


    Ajde, bum vidla kaj mogu napravit :D :?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Blago vam se, mi u radioni u zadnje vrijeme slušamo samo radio jer mi je cd otkazao zbog previše prašine :lol: i uglavnom slušamo takva sranja da to nije moguće. Imaju facebook stranicu ali nisu mi još prihvatili zahtjev za prijateljstvo da im mogu malo prijetiti ;)
    Neki dan je Pavo zatražio jednu PJ pjesmu ovo još čekamo da se sjete, vjerovatno je i nemaju, kako su jadni.

    Nego Snih, kako to ide sa radiom, puštanjem muzike i sa pravima, tantjenama itd?? Mogu li oni sve puštati ili samo ono što plačaju?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pokušavam organizirati dolazak u ZG za prvu nedelju u 11 mjesecu 6.11, pa eto bacam prijedlog za meet up i gledanje dvd-a ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Pokušavam organizirati dolazak u ZG za prvu nedelju u 11 mjesecu 6.11, pa eto bacam prijedlog za meet up i gledanje dvd-a ;)
    Sto se domacina tice, samo ti organiziraj dolazak, a mi cemo organizirati projekciju i ostalo sto treba :)
    Sto je s drugima? Kako disete po pitanju 6.11.?
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Sto je s drugima? Kako disete po pitanju 6.11.?

    Mi smo za sto se tice 6.11.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: ajde, priznajte, tko ima prste u ovom PJ liveu koji upravo ide na 101 :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Ovo prvo sam pisao vozeći (my bad gosn Karamarko :mrgreen: ). Sad sam došao doma i skužio da sam slušao i još uvijek slušam Live on Ten Legs. :D Ova 101-ca mi je sa svakim danom sve draža :lol: . Dakle, Ljubice, ajde lijepo priznaj da si i u tome imala svoje prste. :):D:mrgreen:
    Tko prizna, pola mu se doda. :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    Moze 6.11. sto se mene tice :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kupio kartu

    Meet up u nedelju 11.6. ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    yay, imamo datum :D
    hoćemo otvoriti popis??? domaćini se podrazumijevaju ;)

    1. pajo i iva
    2. niko
    3. masni
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja još ne znam radim li taj vikend ili ne. javim još.
  • snihsnih Posts: 1,052
    _annie_ wrote:
    Gordan: ... Dakle, Ljubice, ajde lijepo priznaj da si i u tome imala svoje prste. :):D:mrgreen:
    Tko prizna, pola mu se doda. :D


    Hvala lijepo, polaskana sam, ali ja sam samo slušatelj koji šalje želje na phonebox. :roll:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Znaci nis sutra? Vidjet cu dal mogu doci 6.11.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    ljubica: evo pajo, si čuo faithfull?
  • _annie__annie_ Posts: 980
    snih wrote:
    ljubica: evo pajo, si čuo faithfull?

    Gordan: Ja sam čuo! :D :thumbup:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    i ja! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Bok frikovi!

    Imam jednu teoriju zavjere, ne mogu nac nikakvu provjerenu info, ali mislim da sam u pravu. :mrgreen:

    Vole ljudi REM koliko znam. E sad, pjesma Man on the Moon, studijska naravno. Ma jel tu Eddie back vokal s onim heya heyaaa? Za mene je, i uopce me ne zanima istina.

    Dakle, radi se o dijelu koji ide iza pocetka refrena

    If you believed they put a man on the moon, man on the moon

    i onda iza toga pozadinski se cuje heya heyaaa sto meni i nekima zvuci tipicno eddijevski. Dakle, pricam o ovome na 3:53 i jos nekoliko puta do kraja ... http://www.youtube.com/watch?v=1hKSYgOGtos

    plus..na onom Edijevom nastupu s REM na toj pjesmi, vidi vraga, Ed pjeva bas tu dionicu.
    http://www.youtube.com/watch?v=ogvc1uJlAIc


    Usput, na meet nazalost necu moci doci. Drugom prilikom, kad zagrije. :P
    Death or glory!

  • Ja sinoć dobio PJ twenty standard dvd ;)
    Odgledao dodatke...super su naravno.

    Što je sa ostatkom ekipe...da li dolazite na meet up???...sad ću počet prozivat imenima :lol::lol::lol:;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.