Pearl Jam in Zagreb!

1682683685687688860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    definitivno kad dođe DVD!
    pogotovo ako imate projektor i veliki bijeli zid. :)
    jedini je bed što će DVD stići tko zna kad...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    nemamo projektor, ali ima u mojoj firmi pa to možemo smatrati riješenim. za veliki bijeli zid ćemo u potkrovlju već imati malo veći problem - to bismo eventualno mogli riješiti nekakvim razapetim platnom ili plahtom :mrgreen:
    već je pajo spominjao kako ćemo film ziher moći naći u bespućima neta nakon što krene u prodaju tako da vjerujem da to ni neće biti u tako dalekoj budućnosti. mi smo naručili film pa i to možemo pričekati (shipping bi trebao biti najkasnije 25.10.)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    A hebiga sad bi i ja došao na tu zabavu :lol::lol: samo mi treba dobar izgovor da me žena pusti :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    A hebiga sad bi i ja došao na tu zabavu :lol::lol: samo mi treba dobar izgovor da me žena pusti :lol::lol:
    Povedi i nju! Izlet do ZGa s djecom. :) Vjerujem da je teško sve uskladit, al bilo bi super da se svi malo vidimo. Ja bih voljela doći, no vidjet ću kad se budete organizirali dal sam na putu...
    Ugl, sad mislim kako ste negdje pogledali filmić drugi put već svi, a ja još ne naručih DVD! :o :shock:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    film je divota jedna, da i drugi put to kažem. :)

    i kako vidm, večeras je procurio u bespuća neta, što znači da se možemo družiti vrlo skoro. :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Vauuuu! Mislim, vauuuu! Da, dobro ste zaključili, baš sam pogledao PJ 20. Očekivao sam da će me šupit, očekivao sam suze i smijeh. Sve sam dobio i još mnogo više. Dobro, nisam se totalno raspekmezio, ipak sam muškarčina :mrgreen: , ali ostala mi je knedla u grlu kad je Mike izgovorio: "Mislio sam da smo gotovi". Čovječe, govorio je o 1995. Odmah mi je prohujalo glavom što se sve u mom životu ne bi dogodilo da su se stvarno raspali. Srećom, bili su dovoljno pametni da to ne učine. I koliko li je samo puta Eddie mogao poginut u onim svojim vratolomijama?!
    Naravno, želio sam da film potraje još barem toliko (kad će više to deluxe izdanje :D ). Siguran sam da ću u sljedećih nekoliko gledanja primjetiti detalje koji su mi promakli iz straha da ću nešto propustiti. Je li ok što sam osjetio trunčicu ljubomore prema onom tipu koji je rekao da ih je gledao 153 puta? :twisted: Ili prema onima koji su bili u onom "mravinjaku" u Švicarskoj? Mogao bih tako do sutra...
    Toliko toga u dva sata. Ne znam koliko se jadni Cameron morao namučiti s montiranjem, ali napravio je vrhunski posao. Ne znam kako sam izgledao na izlazu iz kina, to bi mogli najbolje reći Iva, Ana Z. i Pajo. Vjerojatno sam imao neku blentavu facu, onakvu kakvu imamo kad izlazimo s koncerata. O, da samo znate koliko mi je puta došlo da đipnem iz stolice... Jedva čekam ponovno gledanje, u bilo kojem formatu, s pripadnicima najuvrnutijeg plemena. ;) Svi ste dobrodošli!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Vesele me ovi dojmovi. :)
    Naručih upravo dvd deluxe :shock: :o :oops: :lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    e, to je osvrt i pol, gordane :)

    ne znam kakvu si facu imao jer sam cijelo vrijeme pratila klaru koja te čekala da joj doneseš vestu. a i to nešto govori, očito si morao odgledati špicu do zadnjeg slova dok smo mi bili vani, hehehe

    btw, stigla knjiga, naručen DVD. 8-)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Mi uletili u zadnji čas jerbo ja mozak već tjedan dana uvjeravam suprugu da je film u utorak :mrgreen:

    A naravno da smo ga išli gledat drugi put i naravno da smo ponovno apsolutno oduševljeni...svako malo čuješ jedno od nas dvoje kak počinje rečenicu: "E, a znaš ono u filmu kad..." :mrgreen::D

    I naravno da smo opet kao, ma šta kao jednostavno smo debili, stajali i blejali u ekran dok se nisu odvrtili creditsi do samog kraja...lagani pogled u lijevo i skužimo hipnotiziranog Gordana :mrgreen: ...je stari, prilično ti blentava faca bila :mrgreen::D

    U creditsima je btw. naveden i onaj tip kaj je rekao da ih je gledao 153 puta i to pod najlegendarnijom titulom svih vremena - "bootlegologist" :mrgreen::D Inače radi se o Robu, liku koj vodi PJ radio...mi ga nakratko upoznali još u Beču 2006. koji mu je bio jubilarni 100. show i sjećam se koliko nam je taj podatak bio nevjerojatan. Ali ako se ne varam, u Londonu 2007. smo čuli za neku tetu koja ih je gledala više od 200 puta :shock:

    E, a u principu sam samo htio reć da sam uradak skinuo i da možemo počet dogovarat jedan pravi frikovski screening u Samoboru. Projektor imamo, zid isto tako, ajmo dogovorit datum pa da krenemo pisat liste uzvanika...vec dugo nismo, a znamo da to jako volimo radit :mrgreen::D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Deluxe smo naručili sa 10C, ali nekako mi se čini da naranije može stići u naše krajeve sredinom 11. mjeseca tako da ukoliko se odlučimo za full-blown frikovsku projekciju sa svim satima dodatnih materijala za to se treba još strpiti...doduše, danas su objavili da kreće pre-order na iTunesima koji uključuje i Disc 2 iliti "The Kids Are Twenty Expanded, uninterrupted live performances for every song in the film plus deleted scenes from Pearl Jam Twenty " što naravno znači da će se već 25.10., koji dan poslije ili možda i koji dan prije, i to pojavit na internetima pa možda da to pričekamo... :? :roll:

    Knjigu smo uboli u Algoritmu, krenul sam je lagano čitat, zanimljiva je, sličnog stila kao i film, sa detaljnim kronološkim pristupom važnim događajima, pjesmama, albumima te jako puno interview materijala sa svim najvažnijim sudionicima u cijeloj priči...već u prvih nekoliko poglavlja sam saznao par meni nepoznatih i prilično šokantnih detalja... :? :)
    Također, knjiga je puna sjajnih fotografija, kako benda tako i hrpe raznih memorabilija i detalja iz povijesti benda i cijele scene. U svakom slučaju preporučujem, must-read štivo za svakog fana :!:
  • zagizagi Posts: 414
    ja sam ovu projekciju prosjedila kuci, i sad mi zao, ali dobro, doci ce delux pa ce sve biti bolje
    a ove preporuka knjige me jakooo veseli :D mislim da ce mi to biti draze nego film

    @elcielo (neznam ime, sorry) koliko je dugo trebalo knjizi da stigne, i jeli iz goodsa ili amazon, ako smijem znati?

    jel netko vec dobio ovaj bozicni singl i sto mislite kada bi trebao stici? malo me plase ove fotke slomljenih ploca od drugih clanova
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    zagi wrote:
    @elcielo (neznam ime, sorry) koliko je dugo trebalo knjizi da stigne, i jeli iz goodsa ili amazon, ako smijem znati?

    naručena s amazon.com, stigla za 2 i pol tjedna, cijena (s uključenom poštarinom) $30.
  • zagizagi Posts: 414
    super
    ja sam svoju isto s amazona narucila pa me zanimalo kad mogu ocekivati. zadnji put kad sam narucivala knjige trebalo im je puno duze, a ja sam naravno nestrpljiva kad je rijec o bilo cemu PJ
    tnx
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da knjiga je je zakon, prava i jedina biblija za mene hahahaha ;)
    Na jednoj slici ima fotokopija potvrde od banke sa stanjem računa od 10,99$ dokaz da počeci nisu laki ;) zatim super detalji gdje je koja pjesma svirana prvi put, prića o bubnjarima nema kraja :lol::lol:
    Kod sam bio u Kanadi iskoristio sam priliku da nabavim i Vs & Vitalogy Delux Box, također prava stvar iako za jednu crticu 10 box je bolja ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ooo, znaci imamo film! Odlicno...
    Pozvani ste, naravno, svi. I lagano krenite sastavljati popis, dapace. Ne znam koji vam datum pase. Nama vise pase nedjelja, iako mozemo i subotu ako to odgovara vecini ekipe. Tako da slobodno krenite s planovima i sugestijama. Ako netko odluci doci iz udaljenijih krajeva, javite se pa mozemo srediti i smjestaj. Niko, kako pregovori? :mrgreen:

    Btw. film mi je pregenijalan, jedva cekam da stignu sve popratne snimke...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ja sam malo plava pa ne kuzim sto je to The Kids are Twenty.. :roll: :oops:
    Jel to nas film ili nesto dodatno? Stvarno ne kuzim. :roll:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Ako netko odluci doci iz udaljenijih krajeva, javite se pa mozemo srediti i smjestaj. Niko, kako pregovori? :mrgreen:

    Treba li bi po neku vizu u ZG pa sam se ja odmah ponudio kao dobrovoljac za taj posao :lol::lol: samo bojim se da mi je to prerano jer nam viza treba u prvom mjesecu a kad bi je vadili u 10 istekla bi mi prije puta :lol::lol::lol: ne znam moram još provjeriti pa se javim.

    The Kids are Twenty: mislim da je to dodatak na PJ Twenty film ako se ne varam.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ja sam malo plava pa ne kuzim sto je to The Kids are Twenty.. :roll: :oops:
    Jel to nas film ili nesto dodatno? Stvarno ne kuzim. :roll:

    Gordan: Dakle, The Kids are 20 je dodatni disk iz deluxe boxa. Na njemu su kompletne izvedbe stvari korištenih u filmu PJ 20, te izbrisane scene iz filma. U deluxeu postoji i treći disk s rareties snimkama, posvećen die hard fanovima. Prepoznaje li se itko? :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ti to mene pitaš? ahahaha 8-)

    btw, što se datuma i dana meet-upa tiče, ništa ne predlažem, probat ću se prilagoditi.
    jedini bed je što možda onaj sljedeći ili pak onaj vikend za 2 tjedna radim (i sub i ned).
    kad saznam, javim.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo malo poticaja dok se premišljate oko datuma dolaska. Ovo su neki od uradaka na koje ćete naići na našim zidovima. :D
    PJ Calgary
    pjcalgary.jpg

    PJ Edmonton
    pjedmonton.jpg

    PJ Saskatoon
    pjsaskatoon.jpg

    Nažalost, ImageShack sam rotira fotke, a ja ne znam kako ih vratiti u prvobitno stanje. :? No, ako kliknete na njih i otvorite ih na stranici ImageShacka, moći ćete sami zarotirati fotke. ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Fyi. onaj prvi ruzni je dobio ban iz dnevne sobe, naravno... Mislim da je preruzan i za Gordanovu radnu (ili bilo koju drugu, ukljucujuci i garazu) ali neka joj se divi, ako bas zeli... Steta love za uokvirivanje, ako mene pitate... Eto ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    alo ekipica

    evo konacno se docepah nekog neta i u lisabonu pa da vam se javim..
    vrijeme je za popizdit prevruce, sve dane preko 30, valovi bili neki dan 4m, totalna uzivancija kad te razbacaju.. mislim da bi eddie uzivao, iako mu i nisu neki za surfanje hehe

    vidim sprema se ekranizacija ponovna.. odlicno.. tako treba.. ja se vracam 24.-og, pa se nadam da necete ranije :)

    zdravi i veseli bili
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    vidim sprema se ekranizacija ponovna.. odlicno.. tako treba.. ja se vracam 24.-og, pa se nadam da necete ranije :)
    Ooo, pa fini si ti godisnji uzeo ;) Uzivaj!!!
    Putovanje u Portugal mi je vec niz godina u planovima... Bas ti zavidim... Hoces i ti onda malo fotki pripremiti za druzenje?

    Da onda ciljamo 30.10. kao datum okupljanja?
    Niko, je li ti to i dalje prerano za vizu?
    Uvijek se mozes napraviti blesav - izvadis vizu, a onda ooooops, istekla je - jos jednom u Zg po vizu i na meetup :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Da onda ciljamo 30.10. kao datum okupljanja?
    Niko, je li ti to i dalje prerano za vizu?
    Uvijek se mozes napraviti blesav - izvadis vizu, a onda ooooops, istekla je - jos jednom u Zg po vizu i na meetup :D

    Ja sam sa familijom na putu 30tog Copenhagen tako da nemojte mene čekati, možda ću tek negdje u 11 mjesecu dolazit zato vi obavite meet up prije ako se dogovorite.

    Ggje onda ide Lenin...na koji zid??? hahahaha Anica u svakom slučaju boje Lenin od onog rugla iz Vancouvera hahaha
    Koliko još imate mjesta na zidovima?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ggje onda ide Lenin...na koji zid??? hahahaha Anica u svakom slučaju boje Lenin od onog rugla iz Vancouvera hahaha
    Koliko još imate mjesta na zidovima?
    Gordan: Lenin će ponosno krasiti zid moje radne sobe. Meni se sve više sviđa :mrgreen: A što se zidova tiče, imamo cijelo stubište na kojem nema još nijedan poster. :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo prijedloga kako da potrošite nekoliko minuta svog života i pomognete Pearl Jamu (nije da oni baš trebaju neku pomoć, ali u ovom slučaju trebaju). Pogurnimo dečke tamo gdje pripadaju, na prijestolje rock 'n' rolla. :D
    http://ology.com/music/battle-fans-round-4-nirvana-vs-pearl-jam
  • masnimasni Posts: 1,657
    _annie_ wrote:
    masni wrote:
    vidim sprema se ekranizacija ponovna.. odlicno.. tako treba.. ja se vracam 24.-og, pa se nadam da necete ranije :)
    Ooo, pa fini si ti godisnji uzeo ;) Uzivaj!!!
    Putovanje u Portugal mi je vec niz godina u planovima... Bas ti zavidim... Hoces i ti onda malo fotki pripremiti za druzenje?


    kad dogodine pj objavi turneju i bude par datuma u portugalu, obavezno ces otici.. pogotovo ako budu na jugu gdje su plaze ekstra ekstra..
    za sportiste.. gledali smo u cordobi drugu spanjolsku ligu.. cordoba villareal b.. 1-1 zavrsilo, na tekmi bilo 10000 ljudi, stadion odlican, iako u izgradnji, tribine do trave, bas je bilo kul.. ne znam da li se tourada smatra sportom, ali i to smo vidjeli.. u pon iz lisabona idemo prema penicheu gdje cemo gledat natjecanje u surfanju, a za fajrunt nam ostaje u nedjelju porto-nacional :D to je s ove sportske strane.. ostale ce te dobiti na meetu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    kad dogodine pj objavi turneju i bude par datuma u portugalu, obavezno ces otici.. pogotovo ako budu na jugu gdje su plaze ekstra ekstra..
    za sportiste.. gledali smo u cordobi drugu spanjolsku ligu.. cordoba villareal b.. 1-1 zavrsilo, na tekmi bilo 10000 ljudi, stadion odlican, iako u izgradnji, tribine do trave, bas je bilo kul.. ne znam da li se tourada smatra sportom, ali i to smo vidjeli.. u pon iz lisabona idemo prema penicheu gdje cemo gledat natjecanje u surfanju, a za fajrunt nam ostaje u nedjelju porto-nacional :D to je s ove sportske strane.. ostale ce te dobiti na meetu :)

    Wow, izgleda da ti je super :lol::lol:
    Kakve su to tribine od trave, molim sliku kad stigneš ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    kad dogodine pj objavi turneju i bude par datuma u portugalu, obavezno ces otici.. pogotovo ako budu na jugu gdje su plaze ekstra ekstra..
    za sportiste.. gledali smo u cordobi drugu spanjolsku ligu.. cordoba villareal b.. 1-1 zavrsilo, na tekmi bilo 10000 ljudi, stadion odlican, iako u izgradnji, tribine do trave, bas je bilo kul.. ne znam da li se tourada smatra sportom, ali i to smo vidjeli.. u pon iz lisabona idemo prema penicheu gdje cemo gledat natjecanje u surfanju, a za fajrunt nam ostaje u nedjelju porto-nacional :D to je s ove sportske strane.. ostale ce te dobiti na meetu :)

    Wow, izgleda da ti je super :lol::lol:
    Kakve su to tribine od trave, molim sliku kad stigneš ;)
    DO trave pise. :D:lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    kad dogodine pj objavi turneju i bude par datuma u portugalu, obavezno ces otici.. pogotovo ako budu na jugu gdje su plaze ekstra ekstra..
    za sportiste.. gledali smo u cordobi drugu spanjolsku ligu.. cordoba villareal b.. 1-1 zavrsilo, na tekmi bilo 10000 ljudi, stadion odlican, iako u izgradnji, tribine do trave, bas je bilo kul.. ne znam da li se tourada smatra sportom, ali i to smo vidjeli.. u pon iz lisabona idemo prema penicheu gdje cemo gledat natjecanje u surfanju, a za fajrunt nam ostaje u nedjelju porto-nacional :D to je s ove sportske strane.. ostale ce te dobiti na meetu :)

    Wow, izgleda da ti je super :lol::lol:
    Kakve su to tribine od trave, molim sliku kad stigneš ;)
    DO trave pise. :D:lol:

    hahahaha ja sam na travi pa mi je sve zeleno......................... :mrgreen:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.